Geri Dön

YKS sonuçları ne zaman açıklanıyor? ÖSYM'den son açıklama...

YKS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2018 Üniversite sınavı sonuçları için heyecan dorukta. Milyonların sabırsızlıkla beklediği YKS sonuçları için tarih belirlendi.

YKS sonuçları ne zaman açıklanıyor? ÖSYM'den son açıklama...

YKS sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi sürüyor. ÖSYM tarafından bu yılk ilk kez uygulanan Üniversite Sınavı YKS, 30 Haziran 1 Temmuz tarihleri arasında üç farklı oturumda gerçekleştirildi. YKS sınavının hemen ardından sınav soru ve cevapları resmi site üzerinden adayların erişimine sunulurken ön bilgilendirme amaçlı tercih kılavuzuda adayların bilgisine sunuldu. Peki YKS sonuçları ne zaman açıklanacak?

YKS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen YKS sınavının ardından adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi merak içinde beklemeye başladı. YKS sonuçlarının açıklanacağı tarihi ÖSYM adaylara duyurdu. YKS sınav sonuçlarının ÖSYM'nin resmi sitesi üzerinden 31 Temmuz tarihinde açıklanması bekleniyor. Sınav sonuçları açıklandığı anda adaylar ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden sorgulama yapabilecek.

Berat Albayrak açıkladı: Ekonomide milli bağımsızlığın bir bedeli varBakan Albayrak, "Ekonomide MİLLİ BAĞIMSIZLIĞIN bir bedeli var. Bizim ecdadımız bu bedeli canı pahasına SAYISIZ kere ÖDEDİ. Sıra bizde! Biz BUGÜN bağımsızlık mücadelesinde taşın altına elimizi değil, YÜREĞİMİZİ koyuyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber