Akkuyu

Akkuyu

Son dakika Akkuyu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Akkuyu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Akkuyu haber sayfamızda...

Akkuyu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.374 akkuyu haberi bulunmuştur.
Haluk Levent kimdir, kaç yaşında Haluk Levent biyografisi
Haluk Levent kimdir, kaç yaşında? Haluk Levent biyografisiHaluk Levent kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bu akşam ekrana gelecek olan İbo Show'a konuk olacak olan isimlerden biri de Haluk Levent olarak dikkat çekiyor. Son yıllarda kurduğu Ahbap derneği ile birçok kişiye yardım eli uzatan adından sıkça söz ettiren Haluk Levent aynı zamanda Rock şarkıları ile tanınıyor. Peki Haluk Levent kimdir?
16.01.2021Cadde
Ailesi evden uzaklaştırma kararı aldırdı Kısıtlamada parklarda yatıp ağladı
Ailesi evden uzaklaştırma kararı aldırdı! Kısıtlamada parklarda yatıp ağladıAdana’da, oğluyla tartıştıktan sonra eşi tarafından polise şikayet edildiğini öne süren ve evden 1 ay uzaklaştırma cezası alan Yaşar Dalkılıç (47), sokak kısıtlamasında parklarda yattı. Motosiklet kazası nedeniyle koltuk değnekleriyle yürüyen Dalkılıç, gözyaşı dökerek, "Topal adam sokağa atılır mı? Ben aileme 30 sene baktım, onlar beni kısıtlama günlerinde sokağa bıraktı" dedi. Dalkılıç, polis tarafından tanıdığının evine bırakıldı.
3.01.2021Gündem
Bakan Dönmez enerji piyasalarını değerlendirdi
Bakan Dönmez enerji piyasalarını değerlendirdiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bu yıl yaşanan en önemli gelişmelerden birinin Fatih sondaj gemisinin Karadeniz'deki 405 milyar metreküplük doğal gaz keşfi olduğunu ve yenilenebilir enerji alanında da önemli adımlar atıldığını belirterek, "Sadece 2020'de devreye aldığımız yenilenebilir kurulu gücümüzle, Avrupa'da 21 ülkenin toplam yenilenebilir kurulu gücünü geride bıraktık." dedi.
30.12.2020Uzmanpara
Son dakika: Bakan Dönmez enerji piyasalarını değerlendirdi
Son dakika: Bakan Dönmez enerji piyasalarını değerlendirdiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bu yıl yaşanan en önemli gelişmelerden birinin Fatih sondaj gemisinin Karadeniz'deki 405 milyar metreküplük doğal gaz keşfi olduğunu ve yenilenebilir enerji alanında da önemli adımlar atıldığını belirterek, "Sadece 2020'de devreye aldığımız yenilenebilir kurulu gücümüzle, Avrupa'da 21 ülkenin toplam yenilenebilir kurulu gücünü geride bıraktık." dedi.
30.12.2020Ekonomi
TSE pazar payını artırmayı hedefliyor
TSE pazar payını artırmayı hedefliyorTürk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Adem Şahin, ulusal ve uluslararası alanda stratejik ve öncelikli sektörler başta olmak üzere ihtiyaç duyulan uygunluk değerlendirme hizmetlerinde TSE'nin pazar payını artırmanın öncelikli hedeflerinden biri olduğunu bildirdi.
30.12.2020Ekonomi
Son dakika... Türkiye ve Rusya anlaştı
Son dakika... Türkiye ve Rusya anlaştı!Türkiye ve Rusya dışişleri bakanlarının Soçi'deki basın toplantısında, Ankara ve Moskova'nın ortak hamlesi ilan edildi. Televizyonların canlı yayınladığı toplantıda ABD yaptırımları ve Libya da gündeme geldi.
29.12.2020Dünya
Doğal gazda kritik yıl: Türkiye kontratlarda esneklik ve indirim talep ediyor
Doğal gazda kritik yıl: Türkiye kontratlarda esneklik ve indirim talep ediyorTürk doğal gaz sektörü açısından kritik bir eşik olarak nitelendirilen 2021'de Türkiye'nin uzun vadeli doğal gaz kontratlarının önemli bir bölümünün süresi sona erecek. Bu kontratların yeniden müzakere edilmesi sürecinde kontrat yapısında esneklik ve fiyatlarda indirim yapılması, Türkiye'nin taleplerinin başında geliyor.
29.12.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin 2020 yılı çalışmaları eksiksiz tamamlandı
Akkuyu NGS'nin 2020 yılı çalışmaları eksiksiz tamamlandıMersin'in Gülnar ilçesinde yapımı süren Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nde (NGS), 2020 yılı için öngörülen tüm süreçlerin eksiksiz tamamlandığı bildirildi.
28.12.2020Ekonomi
Rus Sovcombank, Akkuyu NGS için Rosatoma 300 milyon dolar kredi verdi
Rus Sovcombank, Akkuyu NGS için Rosatom'a 300 milyon dolar kredi verdiRusya'nın en büyük özel bankalarından Sovcombank, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) inşası için Rusya Devlet Atom Enerjisi Kurumuna (Rosatom) 300 milyon dolar kredi sağladı.
18.12.2020Ekonomi
Böyle getirildi 169 ton...
Böyle getirildi! 169 ton...Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ikinci ünite reaktör binasında, en önemli ekipmanlardan biri olan kor tutucunun montajının tamamlandığı bildirildi.
14.12.2020Ekonomi
Son dakika... Bakan Dönmezden yerli otomobil için flaş açıklama
Son dakika... Bakan Dönmez'den yerli otomobil için flaş açıklamaEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez: Yerli elektrikli otomobilimiz TOGG banttan inmeden şarj altyapı çalışmalarımızı büyük oranda tamamlamış olacağız" açıklamasında bulundu.
11.12.2020Siyaset
Akkuyu’da reaktör gövdesi tamam
Akkuyu’da reaktör gövdesi tamamRosatom’un mühendislik birimi Atomenergomash Genel Müdürü Andrei Nikipelov, Türkiye’nin ilk nükleer santrali Akkuyu’nun reaktör gövdesi ve reaktör kapağı üretiminin tamamlandığını söyledi
4.12.2020Ekonomi
Türkiye, Avrupa ülkelerini geride bıraktı
Türkiye, Avrupa ülkelerini geride bıraktıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin yenilenebilir enerji kurulu gücünün ve bu kaynakların elektrik üretimindeki payının giderek arttığını belirterek, "Bu yıl devreye aldığımız yenilenebilir kurulu güç miktarı, Avrupa’daki 17 ülkenin yenilenebilir kurulu gücünden daha fazla." dedi.
23.11.2020Uzmanpara
Bakan Dönmez açıkladı 23 aydır yüzde 50nin üzerinde...
Bakan Dönmez açıkladı! 23 aydır yüzde 50'nin üzerinde...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Yerli kaynakların elektrik üretimindeki payı Aralık 2018’den bu yana aralıksız olarak 23 aydır aylık bazda yüzde 50’nin üzerinde seyrediyor." dedi.
23.11.2020Ekonomi
Nükleer santral 2023’e yetişir
Nükleer santral 2023’e yetişirAkkuyu’da inşaatı süren nükleer santralin Yapı İşleri Direktörü Sergey Butskikh, “2023’e kadar ilk ünitenin bitirilmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz” dedi.
23.11.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin üçüncü güç ünitesinin inşaat lisansı alındı
Akkuyu NGS'nin üçüncü güç ünitesinin inşaat lisansı alındıTürkiye'nin ilk nükleer enerji santrali projesi Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) üçüncü güç ünitesinin inşaat lisansı alındı.
19.11.2020Ekonomi
Türkiyenin haberleşme uyduları milli kaynaklarla sigortalandı
Türkiye'nin haberleşme uyduları milli kaynaklarla sigortalandıTürksat 3A, 4A ve 4B haberleşme uyduları, 1 yıl süreyle olası risklere karşı 2 milyar 225 milyon lira tutarındaki güvenceyle Türkiye Sigorta tarafından sigortalandı.
18.11.2020Sigorta
Nükleer santrale bir adım daha
Nükleer santrale bir adım dahaAkkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 3. ünitesi için inşaat lisansı verildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Akkuyu NGS’nin 3. ünitesi için inşaat lisansı verildi. 2023’te ilk reaktör devreye alınacak ve enerji portföyümüz yeni bir enerji kaynağıyla daha  çeşitlendirilecek. Akkuyu’dan yükselecek enerji tüm Türkiye’yi aydınlatacak” ifadeleri kullanıldı.
18.11.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin 3. ünitesi için inşaat lisansı verildi
Akkuyu NGS'nin 3. ünitesi için inşaat lisansı verildiEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nca Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) 3'üncü ünitesi için inşaat lisansı verildiği açıklandı.
17.11.2020Ekonomi
Bakanı Dönmez: Geçen yıl üretim tarihinin rekoru kırıldı
Bakanı Dönmez: Geçen yıl üretim tarihinin rekoru kırıldıEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin, son 10 yıl ortalamasına bakıldığında yıllık 40-45 milyar dolar arasında enerji ürünleri ithalatı olduğunu belirterek, "Cari açığın temel sebebi belki enerji ithalatı değil ama bize düşen sorumluluk açısından baktığımızda buradaki iyileştirmenin cari açığa doğrudan katkısı olacağını söyleyebiliriz. Onun için AK Parti hükümetleri 2003'ten bu yana, enerjinin kesintisiz ve kaliteli olması, azami ölçüde yerli kaynaklardan sağlanmasına son derece önem verdi." dedi.
11.11.2020Ekonomi
Birinci ünitenin reaktör basınç kabı Akkuyu NGSye ulaştı
Birinci ünitenin reaktör basınç kabı Akkuyu NGS'ye ulaştıMersin'in Gülnar ilçesine bağlı Büyükeceli Mahallesi'nde yapımı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) birinci güç ünitesinin en önemli ekipmanı olan reaktör basınç kabı, inşaat sahasına ulaştı. Reaktör basınç kabı, işletme sırasında içerisine nükleer yakıtın yerleştirildiği ve yüksek basınç altında büyük miktarda ısı salınımı ile nükleer reaksiyonların gerçekleştirildiği, büyük boyutlu bir ekipman olarak tanımlanıyor.
11.11.2020Ekonomi
Bakan Dönmez açıkladı 2023te devreye alınacak...
Bakan Dönmez açıkladı! 2023'te devreye alınacak...Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, "Hedefimiz cumhuriyetimizin 100. yılında Akkuyu NGS’nin ilk ünitesini devreye alarak diğer ünitelerin de birer yıl arayla 2026 yılı sonuna kadar işletmeye alınmasıdır." dedi.
11.11.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin ilk reaktörünün basınç kabı sahaya ulaştı
Akkuyu NGS'nin ilk reaktörünün basınç kabı sahaya ulaştıMersin'de inşaatı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santralinin (NGS) ilk ünitesi için üretilen reaktör basınç kabı sahaya ulaştırıldı.
10.11.2020Ekonomi
Son dakika: Karadeniz’de yol haritası netleşmeye başladı: Sekiz yılda 40 gaz kuyusu
Son dakika: Karadeniz’de yol haritası netleşmeye başladı: Sekiz yılda 40 gaz kuyusu Son dakika haberlere göre Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Karadeniz’deki iş planı 7-8 yıl sürecek” dedi. Dönmez, bu sürede 40 civarında gaz kuyusu açılmasının planlandığını söyledi
30.10.2020Ekonomi
Türkiyede iki yeni nükleer santral için çalışmalar sürecek
Türkiye'de iki yeni nükleer santral için çalışmalar sürecekTürkiye'de gelecek yıl, Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) yanı sıra iki yeni NGS'nin kurulumuna yönelik çalışmalara devam edilecek.
29.10.2020Ekonomi
Yeni normal daha değerli ihracat
Yeni normal daha değerli ihracatTürkiye ekonomisinin itici güçlerinden biri katma değerli üretim ve yerlileşen ürünle ihracat olmaya devam edecek. Bu kapsamda ihracatçılar, birim değeri artırma çalışmalarına hız verdi.
13.10.2020Ekonomi
Son sürat nükleer güç
Son sürat nükleer güçAkkuyu nükleer güç santralinde, birinci ünitenin temelinin atıldığı Nisan 2018’den bu yana önemli aşamalar geride kaldı. Çalışmalar 3 ünitede sürüyor. Türkiye’nin elektrik ihtiyacının yüzde 10’unu karşılayacak santral 500 derece sıcaklığa, 9 şiddetinde depreme dayanacak.
12.10.2020Ekonomi
Her biri 365 ton ağırlığında Ve teslim edildi
Her biri 365 ton ağırlığında! Ve teslim edildiAkkuyu Nükleer AŞ, inşaatı süren Akkuyu Nükleer Güç Santralinin (NGS) ilk ünitesi için üretilen 4 buhar jeneratörünün Mersin'e ulaştığını bildirdi.
1.10.2020Ekonomi
4 buhar jeneratörü Ve teslim edildi
4 buhar jeneratörü! Ve teslim edildiAkkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) 1 no’lu güç ünitesi için tasarlanan, her biri 365 ton ağırlığındaki 4 buhar jeneratörü, "Doğu" deniz terminaline teslim edildi.
1.10.2020Ekonomi
Eğitim eve geldi
Eğitim eve geldiKuşadası’nda pandemi nedeniyle eğitimleri yarım kalan otizmli bireylere online destek sağlayacak örnek çalışma, final buluşmasıyla tamamlandı
27.09.2020Ege
Akkuyu’nun basınç kabı yola çıkıyor
Akkuyu’nun basınç kabı yola çıkıyorAkkuyu Nükleer AŞ, Mersin’de inşaatı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ilk ünitesi için üretilen reaktör basınç kabının Türkiye’ye gönderildiğini bildirdi.
27.09.2020Ekonomi
Akkuyu NGS için üretilen reaktör basınç kabı Türkiyeye gönderildi
Akkuyu NGS için üretilen reaktör basınç kabı Türkiye'ye gönderildiAkkuyu Nükleer AŞ, Mersin'de inşaatı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santralinin (NGS) ilk ünitesi için üretilen reaktör basınç kabının Türkiye'ye gönderildiğini bildirdi.
26.09.2020Ekonomi
Altın üretiminde hedef 5 yılda 100 ton
Altın üretiminde hedef 5 yılda 100 tonEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Türkiye'nin geçen yıl 38 ton altın üretimiyle rekor kırdığını belirterek, "Salgına rağmen 2020 hedefimiz 44-45 ton. Önümüzdeki 5 yılda da hedefimiz altın üretiminde yıllık 100 tona ulaşmak." dedi.
24.09.2020Uzmanpara
Akkuyu’da 2. ünitede reaktör temeli tamam
Akkuyu’da 2. ünitede reaktör temeli tamamAkkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ikinci güç ünitesinde, reaktör ve türbin binalarının temel plakaları için yürütülen beton dökme çalışmaları tamamlandı.
23.09.2020Ekonomi
Akkuyunun ikinci ünitesinde reaktör ve türbin binalarının temeli atıldı
Akkuyu'nun ikinci ünitesinde reaktör ve türbin binalarının temeli atıldıAkkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ikinci güç ünitesinde, reaktör ve türbin binalarının temel plakaları için yürütülen beton dökme çalışmaları tamamlandı.
22.09.2020Ekonomi
Reaktör ve türbin binalarının temeli atıldı
Reaktör ve türbin binalarının temeli atıldıAkkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ikinci güç ünitesinde, reaktör ve türbin binalarının temel plakaları için yürütülen beton dökme çalışmaları tamamlandı.
22.09.2020Uzmanpara
‘Türkiye Sigorta sektöre yol açacak’
‘Türkiye Sigorta sektöre yol açacak’Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli, “Türkiye Sigorta, daha önce teminat bulunamayan, riskli veya girilmemiş alanlarda yol açıcı, öncü, piyasa yapıcı bir rol oynayacak” dedi.
18.09.2020Ekonomi
Türkiye Sigorta lider başladı
Türkiye Sigorta lider başladıTürkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Benli, "Türkiye Sigorta, daha önce teminat bulunamayan, riskli veya girilmemiş alanlarda yol açıcı, öncü, piyasa yapıcı bir rol oynayacak." dedi.
17.09.2020Sigorta
Reaktör üretiminde son aşama
Reaktör üretiminde son aşamaTürkiye’nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ilk güç ünitesinde yer alacak reaktörün üretiminde son aşamaya geçildi.
11.09.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin ilk güç ünitesinde son aşama
Akkuyu NGS'nin ilk güç ünitesinde son aşamaTürkiye'nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ilk güç ünitesinde yer alacak reaktörün üretiminde son aşamaya geçildi.
10.09.2020Uzmanpara
Akkuyu NGSnin ilk ünitesinde yer alacak reaktör üretiminde son aşama
Akkuyu NGS'nin ilk ünitesinde yer alacak reaktör üretiminde son aşamaTürkiye'nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ilk güç ünitesinde yer alacak reaktörün üretiminde son aşamaya geçildi.
10.09.2020Ekonomi
Fıstık bahçesinde traktör römorku devrildi 4 kişi ölümden döndü
Fıstık bahçesinde traktör römorku devrildi! 4 kişi ölümden döndüAdıyaman’ın Besni ilçesinde sürücüsünün kontrolünden çıkan traktörün römorku devrildi. Römorkta bulunan 4 kişi yaralandı.
4.09.2020Gündem
Akkuyu’nun ‘kor tutucusu’ sahada
Akkuyu’nun ‘kor tutucusu’ sahadaTürkiye’nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ikinci güç ünitesinin pasif güvenlik sisteminin en önemli elemanı kor tutucu sahaya ulaştı.
28.08.2020Ekonomi
Akkuyu NGSnin ikinci güç ünite ekipmanı sahaya ulaştı
Akkuyu NGS'nin ikinci güç ünite ekipmanı sahaya ulaştıTürkiye'nin ilk nükleer enerji santrali Akkuyu Nükleer Güç Santrali'nin (NGS) ikinci güç ünitesinin pasif güvenlik sisteminin en önemli elemanı kor tutucu sahaya ulaştı.
27.08.2020Ekonomi
Dr. Doğan Kalafat, Milliyet’e açıkladı: Düzenli enerji boşalımı var
Dr. Doğan Kalafat, Milliyet’e açıkladı: Düzenli enerji boşalımı varBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü’nde olası büyük Marmara Depremi’nin yaratacağı etkileri en aza indirmek için yürütülen çalışmalar aralıksız devam ediyor. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Dr. Doğan Kalafat, son durumu Milliyet’e değerlendirerek, Marmara ve İstanbul civarını sürekli izlediklerini aktardı.
17.08.2020Gündem
Akkuyu NGS’de bir adım daha tamamlandı
Akkuyu NGS’de bir adım daha tamamlandıTürkiye’nin ilk nükleer güç santrali Akkuyu’da çalışmalar son hızla devam ediyor. Santralin buhar türbinine monte edilecek kondensere ait gömülü parçaların bir bölümünün üretimi tamamlanarak Türkiye’ye gönderildi.
27.07.2020Ekonomi
Otizmli bireyler için AB’den hibe
Otizmli bireyler için AB’den hibeKuşadası Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü’nün başvuru sürecini desteklediği, Avrupa Birliği tarafından yürütülen ‘Sivil Düşün Bizi Bağlayan Şeyler Özel Destek Programı’ kapsamında ‘Kuşadası ve Çevresindeki Otizmli Bireylerin Covid-19 Sürecinde Yaşadığı Eğitim Kaybının Ebeveynlere Yönelik Uzaktan Eğitimlerle Giderilmesi’ projesi hibe almaya hak kazandı.
27.07.2020Ege
Akkuyunun ikinci ünitesinin buhar jeneratörleri kolektörlerinin saha yolculuğu başladı
Akkuyu'nun ikinci ünitesinin buhar jeneratörleri kolektörlerinin saha yolculuğu başladıRusya Devlet Atom Enerjisi Kurumu Rosatom tarafından yapımı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ekipman üretimi ve sevkiyatı devam ediyor.
22.07.2020Ekonomi
KUŞADASI BELEDİYESİ Kadınlara emanet
KUŞADASI BELEDİYESİ Kadınlara emanetKuşadası Belediyesi, 22 müdürlüğün 10’unu kadınlara emanet etti.
22.07.2020Ege
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: Kimse heveslenmesin
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: 'Kimse heveslenmesin'Son dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Kabinesi iki yıllık değerlendirme toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gerek ülkemizin içinde, gerek dışında ister Irak'ın kuzeyinde, Suriye'nin kuzeyinde, Libya'da, Azeri kardeşlerimize karşı Ermenistan'ın yaptığı saldırılarda hiçbir zaman mazlumları yalnız bırakmadık, bırakmayacağız.' ifadelerine yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgın dönemi dahil 180 günlük icraat programlarında planlanan 2 bin 384 ana eylemin yüzde 93'ünün tamamlandığını da sözlerine ekledi.
21.07.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

AkkuyuNGSTürkiyefatih dönmezenerji

Akkuyu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.