başörtü

başörtü

Son dakika başörtü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan başörtü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan başörtü haber sayfamızda...

başörtü haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 538 basortu haberi bulunmuştur.

Şehirlerarası hırsızlık şebekesinin elebaşı yakalandı
Şehirlerarası hırsızlık şebekesinin elebaşı yakalandıAnkara'nın Çankaya ilçesinde girdikleri evde bulunan şifreli çanta ve çanta yanındaki zarftan toplam 35 bin lira çalarak ortadan kaybolan kadın hırsızlar bina çevresinde bulunan güvenlik kamera görüntülerine yakalandı. Hırsızlık Büro'su ekiplerince yapılan çalışmaların ardından birlikte hareket ettikleri öğrenilen ve hırsızlık şebekesinin elebaşı olduğu belirlenen Ç.K. ile kadın hırsızlardan F.K. yakalanarak gözaltına alındıAnkara Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro'su ekiplerince üç aydır yapılan teknik ve fiziki takibin ardından Kırıkkale'den gelerek Çankaya ilçesindeki bir adrese giren ve burada bulunan şifreli çanta ile çanta yanındaki zarftan toplam 35 bin lira çalan şebeke üyeleri güvenlik kameralarına takıldı. Hırsızlık olayını 3 kadın şüphelinin gerçekleştirdiği öğrenilirken, şüphelilerin kendilerini deşifre etmemek için şapka ve başörtü kullandıkları görüldü. Binaya girerken önce güvenlik kamerasının nerede olduğuna, kameranın nerede olduğunu gördükten sonra ise kendilerini gizlemek için yüzlerini şapka ve başörtüyle kapatan şüphelilerin hırsızlık yapacağı adresle ilgili daha önceden keşif yaptıkları belirtildi. Şebeke üyelerinin daha önceden birçok kez hırsızlık eylemine karıştıkları tespit edildi. ASANSÖR İLE ÇIKTILAR, MERDİVENDEN KAÇTILAR Polisin incelediği kamera görüntülerinin ardından şüphelilerin hırsızlık için daha önceden keşif yaptıkları adrese asansör ile çıktıkları, hırsızlık eylemlerini gerçekleştirmelerinin ardından da olay yerinden merdivenden inerek kaçtıkları belirlendi.Üç kadın şüphelinin merdivenden hızlı bir şekilde kaçarak olay yerinden uzaklaştığı ve telaşlı oldukları görüldü.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları