Derya Tuna

Derya Tuna

Son dakika DERYA TUNA haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan DERYA TUNA gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan DERYA TUNA haber sayfamızda...

Derya Tuna

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 812 derya tuna haberi bulunmuştur.
Derya Tuna: Çok güzel yemek yaparım
Derya Tuna: Çok güzel yemek yaparımOyuncu Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
13.01.2021Cadde
Derya Tuna: Torun sahibi olmak istiyorum
Derya Tuna: Torun sahibi olmak istiyorumOyuncu Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
29.12.2020Cadde
Yasemin Şefkatli göze geldi
Yasemin Şefkatli göze geldiİbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses ile evlilik hazırlığı yapan Yasemin Şefkatli, nazara geldi.
28.12.2020Cadde
Derya Tuna: Risk taşımadığımı onaylandı
Derya Tuna: Risk taşımadığımı onaylandıKoronavirüse yakalandıktan sonra sağlığına kavuşan Derya Tuna, Vadistanbul'da objektiflere yansıdı.
19.12.2020Cadde
Derya Tuna: İbrahim Bey çok duygusaldır
Derya Tuna: İbrahim Bey çok duygusaldırÖnceki gün Etiler’de bir AVM’den çıkarken görüntülenen Derya Tuna, eski eşi İbrahim Tatlıses hakkında ortaya atılan 'TV'de timsah gözyaşları döküyor' eleştirisine yanıt verdi.
16.12.2020Cadde
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kim vurdu, kaç yaşında İbrahim Tatlısesın çocukları kimler, nereli
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kim vurdu, kaç yaşında? İbrahim Tatlıses'ın çocukları kimler, nereli?İbrahim Tatlıses'in vurulduğu tarih ve detaylar araştırılan konular arasında yer alıyor. İbo Show, kaldığı yerden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses'in yaşamı merak ediliyor. Peki İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, çocukları kimler?
12.12.2020Cadde
Derya Tuna’dan Yasemin Şefkatli’ye hediye
Derya Tuna’dan Yasemin Şefkatli’ye hediyeİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses, geçtiğimiz aylarda bir süredir birlikte olduğu Yasemin Şefkatli ile nişanlanmıştı. Derya Tuna, müstakbel gelini için yeni yıl hediyesi aldı.
12.12.2020Cadde
Yasemin Şefkatli güzellik sırlarını açıkladı
Yasemin Şefkatli güzellik sırlarını açıkladıİbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo ile evlilik hazırlıkları yapan Yasemin Şefkatli, sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtladı.
8.12.2020Cadde
Derya Tuna ile Yasemin Şefkatli alışverişe çıktı
Derya Tuna ile Yasemin Şefkatli alışverişe çıktıDerya Tuna, geçtiğimiz gün müstakbel gelini Yasemin Şefkatli’yle Zekeriyaköy’de objektiflere takıldı. İdo Tatlıses ile geçtiğimiz aylarda nişanlanan Şefkatli, düğün tarihi hakkında konuştu.
6.12.2020Cadde
29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni29 Kasım 2020 Magazin Haberleri Bülteni
29.11.2020Magazin
‘Koronayı atlattım’
‘Koronayı atlattım’Derya Tuna, Zekeriyaköy’de objektiflere takıldı.
29.11.2020Cadde
Derya Tuna: Koronavirüsü atlattım
Derya Tuna: Koronavirüsü atlattımİbrahim Tatlıses'in eski eşi, İdo Tatlıses'in annesi Derya Tuna, Zekeriyaköy’de objektiflere takıldı. Tuna, kardeşinden koronavirüs kaptığını söyledi.
29.11.2020Cadde
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kaç yaşında, çocukları kimler  İbrahim Tatlısesi kim vurdu
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kaç yaşında, çocukları kimler? İbrahim Tatlıses'i kim vurdu?İbrahim Tatlıses, İbo Show ile izleyicilerle buluşuyor. İbo Show bu akşam 3.bölümü ile ekranlara geliyor. İbrahim Tatlıses seneler önce vurulmuştu. Tatlıses'in vurulma olayı ile ilgili detaylar merak konusu. Peki İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu?
28.11.2020Cadde
Derya Tunadan İbo Show açıklaması
Derya Tuna'dan 'İbo Show' açıklamasıDerya Tuna, eski eşi İbrahim Tatlıses'in dokuz sene sonra yeniden ekrana döndüğü 'İbo Show' programı hakkında konuştu.
24.11.2020Cadde
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kim vurdu İbrahim Tatlıses kaç yaşında, nereli
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kim vurdu? İbrahim Tatlıses kaç yaşında, nereli?İbrahim Tatlıses'in hayatı ile ilgili detaylar merak ediliyor. İbo Show'un bugün yeni bölümü izleyicilerle buluşacak. Yıllar önce İbrahim Tatlıses'in vurulması olayı ile ilgili ayrıntılar araştırılıyor. Peki İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu, kaç yaşında?
21.11.2020Cadde
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu İbrahim Tatlısesi vuran adam kimdir, hapisten çıktı mı, kaç yıl yattı
İbrahim Tatlıses ne zaman vuruldu? İbrahim Tatlıses'i vuran adam kimdir, hapisten çıktı mı, kaç yıl yattı?İbrahim Tatlıses bu akşam İBO Şov ile ekrana tekrardan dönüyor. Büyük heyecanla beklenen İBO Şov izleyiciler tarafından araştırılıyor. Özellikle İbrahim Tatlıses ile ilgili bilgi almak isteyenler, İbrahim Tatlıses kaç yaşında, nereli öğrenmek istiyor. Aynı zamanda talihsiz olayı merak eden vatandaşlar İbrahim Tatlıses ne zaman, nasıl vuruldu? sorularına da cevap arıyor. İşte İbrahim Tatlıses hakkında merak edilenler...
14.11.2020Cadde
Düğün salgından sonra
Düğün salgından sonraİbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, sevgilisi Yasemin Şefkatli ile geçtiğimiz ay iki aile arasında kız isteme töreninden sonra nişanlanmıştı. Çift, önceki akşam Vadistanbul’da görüntülendi.
12.11.2020Cadde
İbrahim Tatlısesten oğlu İdoya görkemli düğün
İbrahim Tatlıses'ten oğlu İdo'ya görkemli düğünİbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo, üç yıldır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile geçtiğimiz haftalarda sade bir törenle nişanlanmıştı. Genç çift, düğün tarihini belirledi.
29.10.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (19 Ekim 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (19 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
19.10.2020Magazin
Nikah aralıkta
Nikah aralıktaDerya Tuna, Vadistanbul’da objektiflere takıldı.
19.10.2020Cadde
Derya Tuna düğün alışverişinde
Derya Tuna düğün alışverişindeDerya Tuna, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Oğlu İdo Tatlıses'in Yasemin Şefkatli ile nişan töreninin hemen ardından, düğün alışverişi yapmaya çıkan Tuna, muhabirlerin sorularını yanıtladı.
18.10.2020Cadde
İbrahim Tatlıses: Eğer kızı vermeselerdi...
İbrahim Tatlıses: Eğer kızı vermeselerdi...İmparator lakaplı İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın çocukları İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Yasemin Şefkatli ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişan sonrası Tatlıses esprili bir paylaşımda bulundu.
18.10.2020Cadde
İdo Tatlıses güzel haberi duyurdu: Aldık gitti
İdo Tatlıses güzel haberi duyurdu: Aldık gitti!İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, Yasemin Şefkatli ile nişanlandı.
16.10.2020Cadde
Derya Tuna alışveriş turunda
Derya Tuna alışveriş turundaOyuncu Derya Tuna, geçtiğimiz gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
16.10.2020Cadde
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli evlenmeye karar verdi
İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli evlenmeye karar verdiİbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses'in, yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı iddia edildi.
11.10.2020Cadde
Derya Tuna alışverişte
Derya Tuna alışverişteDerya Tuna, önceki gün dostlarıyla geldiği Vadİstanbul’da objektiflere yansıdı.
28.06.2020Cadde
Merak etmeyin aç kalmıyorum
'Merak etmeyin aç kalmıyorum!'İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses 2017 yazında Yasemin Şefkatli ile aşk yaşamaya başlamıştı.
27.05.2020Cadde
Derya Tuna: İbrahim Tatlıses ve İdo ile irtibat halindeyiz
Derya Tuna: İbrahim Tatlıses ve İdo ile irtibat halindeyizİbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Zekeriyaköy'de market alışverişi yaparken görüntülendi. Tuna, "Ara ara alışverişe çıkıyorum. Bu dönemde oğlum İdo Tatlıses ve İbrahim Tatlıses ile irtibat halindeyim. İkisi de çok iyi" şeklinde konuştu
13.05.2020Cadde
Derya Tunanın corona virüs önlemi
Derya Tuna'nın corona virüs önlemiSanatçı İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Sarıyer'de bir markette görüntülendi.
30.03.2020Cadde
Derya Tuna: Saat almadım, takı aldım
Derya Tuna: Saat almadım, takı aldımİbrahim Tatlıses'in eski eşi ve İdo Tatlıses'in annesi Derya Tuna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
25.02.2020Cadde
Festival tadında alışveriş
Festival tadında alışverişAslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki Best Gift Fest, Aqua Florya AVM’de eğlence dolu alışveriş keyfi yaşattı.
19.02.2020Cadde
Derya Tuna alışveriş turunda
Derya Tuna alışveriş turundaSanatçı İbrahim Tatlıses'in eski eşi, oyuncu Derya Tuna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
14.02.2020Cadde
Aşk temalı alışveriş
Aşk temalı alışverişAslı Özdemir ve Nilüfer Batur ev sahipliğindeki Best Gift Fest yapıldı.
7.02.2020Cadde
İdodan Yasemin Şefkatliye romantik mesaj
İdo'dan Yasemin Şefkatli'ye romantik mesajİbrahim Tatlıses'in Derya Tuna'dan olan oğlu İdo Tatlıses, 2017'de Yasemin Şefkatli ile aşk yaşamaya başlamıştı, ilişkilerine Temmuz 2018'de mola vermişler, 3 ay sonra barışmışlardı. Geçen yaz da İdo, Yasemin Şefkatli'ye 100 bin TL değerinde tektaş hediye etmişti. Dün Yasemin'in doğum günüydü, 24 yaşına bastı.
25.01.2020Cadde
Derya Tunanın alışvriş keyfi
Derya Tuna'nın alışvriş keyfiİbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün dostları ile birlikte İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
24.01.2020Cadde
Derya Tunadan sezonluk alışveriş
Derya Tuna'dan sezonluk alışverişİbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, geçtiğimiz gün Vadİstanbul’da objektiflere yansıdı.
16.01.2020Cadde
Derya Tuna alışveriş turunda
Derya Tuna alışveriş turundaTürkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
17.12.2019Cadde
‘Yasemin’imin çantası da gözüksün’
‘Yasemin’imin çantası da gözüksün’Derya Tuna, İstinye Park’ta objektiflere takıldı.
5.12.2019Cadde
Derya Tunadan mutfak alışverişi
Derya Tuna'dan mutfak alışverişiİbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi.
22.11.2019Cadde
Derya Tunadan mutfak alışverişi
Derya Tuna'dan mutfak alışverişiİbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi.
31.10.2019Cadde
İdo Tatlıses kendi ürünlerini giyiyor
İdo Tatlıses kendi ürünlerini giyiyorTürkücü İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı.
8.10.2019Cadde
Derya Tuna: Depremi hissettik ve korktuk
Derya Tuna: Depremi hissettik ve korktukŞarkıcı İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, dün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Yakın dostları ile alışveriş turuna çıkan Tuna, 5.8 şiddetindeki deprem hakkında konuştu.
27.09.2019Cadde
Seda Akgül kaç yaşında Seda Akgül kimdir
Seda Akgül kaç yaşında? Seda Akgül kimdir?Spiker olarak tanınan Seda Akgül birçok programda da sunuculuk yapmıştır. Peki, Seda Akgül kaç yaşında? İşte Seda Akgül ile ilgili merak edilenler...
18.09.2019Gündem
Öğrenciler için alışveriş yaptı
Öğrenciler için alışveriş yaptıUsta sanatçı İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul'da objektiflere takıldı.
3.09.2019Cadde
Yasemin Şefkatli hamile mi
Yasemin Şefkatli hamile mi?İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğulları İdo Tatlıses, bir süredir Yasemin Şefkatli ile aşk yaşıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan çiftin paylaştıkları aşk pozlarındaki detay, dikkatli gözlerden kaçmadı.
21.08.2019Cadde
İyilik elçisi Derya Tuna
İyilik elçisi Derya Tunaİbrahim Tatlıses’in eski eşi Derya Tuna, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı.
16.08.2019Cadde
Seda Akgül kimdir Seda Akgül biyografisi
Seda Akgül kimdir? Seda Akgül biyografisiSeda Akgül, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Hayatına dair samimi açıklamalarda bulunan Seda Akgül, TV ekranlarında ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiriyor. 1971 yılında Ankara'da dünyaya gelen Seda Akgül birçok TV kanalında çalıştı.
1.07.2019Gündem
Derya Tuna, İdo ile gurur duyuyor
Derya Tuna, İdo ile gurur duyuyorİbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna, önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıdı.
21.06.2019Cadde
Seda Akgül kimdir Seda Akgül kaç yaşında
Seda Akgül kimdir? Seda Akgül kaç yaşında?Bir dönem Kısmetse Olur adlı programda sunuculuk yapan Seda Akgül'ü hangi projelerden tanıyoruz? Seda Akgül kaç yaşında? İşte Seda Akgül ile ilgili merak edilenler...
14.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Ali EyüboğluMilliyet Yazarı
Saylak'ı övüp, Arduç ve Biricik'i aşağılamakBaşrollerini Barış Arduç ile Burcu Biricik’in paylaştığı ‘Kuzgun’ dizisinin kadrosuna, bu sezon Onur Saylak da katıldı...
17.09.2019Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Derya Tunaİbrahim Tatlısesİdo TatlısesYasemin Şefkatlimagazin

Derya Tuna ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.