Dijital

Dijital

Son dakika dijital haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan dijital gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan dijital haber sayfamızda...

Dijital

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 24.121 dijital haberi bulunmuştur.
Dijital Haklar koalisyonunda
Dijital Haklar koalisyonundaBalıkesir Büyükşehir Belediyesi, dijital hakları destekleyen, geliştiren, korumayı taahhüt eden Dijital Haklar İçin Şehirler Koalisyonu’na dâhil oldu.
23.01.2021Ege
Ebru Yaşar kimdir, nereli Ebru Yaşar kaç yaşında, evli mi, eşi kim İşte biyografisi ve diskografisi
Ebru Yaşar kimdir, nereli? Ebru Yaşar kaç yaşında, evli mi, eşi kim? İşte biyografisi ve diskografisiBu akşam İBO Show konuklarından biri de Ebru Yaşar. Şarkılarıyla hafızlara kazınan Ebru Yaşar'ın özel hayatı izleyiciler tarafından merak konusu oluyor. Bu akşam televizyon ekranında karşımıza gelecek olan Ebru Yaşar kimdir, nereli? Ebru Yaşar evli mi, eşi kim? İşte Ebru Yaşarın hayatına dair bilinenler ve dikografisi haberimizde...
23.01.2021Cadde
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendi
Kovid-19 krizinin ardından yılın umut veren 17 teknoloji trendiKovid-19 salgını büyük ve küçük şirketleri dijital bir dönüşüme sürüklerken, bu alandaki rekabet artıyor. Gelinen noktada günlük yaşam teknolojiyle kolaylaşırken, mRNA tabanlı aşılar insanlığı virüslerden koruyor, arabalar otoyollarda sürücüsüz gidebiliyor, yapay zeka kredi başvurularını işleyebiliyor, kuantum bilgisayarlar günlük sorunlarını çözebiliyor ve uydular interneti daha hızlı sağlıyor.
23.01.2021Teknoloji
Kimya sektörünün ihracatında yüzde 12lik büyüme bekleniyor
Kimya sektörünün ihracatında yüzde 12'lik büyüme bekleniyorİstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, "Bu yıl 20,6 milyar dolar ihracat hedefimizin üzerine çıkmak için tüm gayretimizle çalışmaya devam edeceğiz. İhracatımızda yaklaşık yüzde 12 büyüme bekliyoruz." dedi.
23.01.2021Ekonomi
Karne notları görüntüleme sayfası | e okul VBS ile karne notlarına nasıl bakılır İşte e karne...
Karne notları görüntüleme sayfası | e okul VBS ile karne notlarına nasıl bakılır? İşte e karne...E okul karne notları bakma ekranı ile ilgili detaylar öğrenciler velilerin gündeminde yer alıyor. Koronavirüs nedeniyle uzaktan eğitim sistemi gerçekleştirildi. Uzaktan eğitim sürecinin devamında ise karneler e-okul üzerinden erişime açıldı. Salgından dolayı karneler elektronik ortam yer alıyor. Dijital karne giriş yapma sayfası ve ayrıntıları merak ediliyor. Peki 2021 E-Okul'dan karneye nasıl bakılır? İşte e-Okul karne görüntüleme ekranı...
23.01.2021Gündem
Türk Telekom’dan akıllı sağlık takibi
Türk Telekom’dan akıllı sağlık takibiTürk Telekom, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs, Kalp ve Damar Cerrahisi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliği ile “LIGHT” mobil uygulamasını hayata geçirdi. Şirketten yapılan açıklamaya göre projeye, hastanenin uzman kardiyologları tarafından belirlenen kalp ve damar hastalıkları yönünden yüksek riskte 540 hasta katıldı.
23.01.2021Ekonomi
Vodafone Türkiye’de üst düzey atama
Vodafone Türkiye’de üst düzey atamaVodafone Türkiye Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevine Meltem Bakiler Şahin getirildi.
23.01.2021Ekonomi
Deri sektörü umutlu
Deri sektörü umutluDeri sektörü sanal fuarlarla pandeminin olumsuz etkilerini azaltmaya başladı.
23.01.2021Ege
Kavala’ya beraat kararı bozuldu
Kavala’ya beraat kararı bozulduİstanbul Bölge Adliye mahkemesi 3. Ceza Dairesi, Gezi Parkı davasında aralarında Osman Kavala’nın da bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını kaldırdı.
23.01.2021Gündem
Çocuklar, takın  gözlükleri  ders başlıyor
Çocuklar, takın gözlükleri ders başlıyor!Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, ‘Dijital Kampüs’ uygulamasıyla öğrencilerine sınıftaymış hissini yaşatacak. 3D gözlüklerle çocuklar göz hareketleriyle derse aktif katılım sağlayacak, soru sorabilecek
23.01.2021Ege
Bu dersin öğreteni değil öğreneniyim
'Bu dersin öğreteni değil öğreneniyim'Yeditepe Üniversitesi’nde alanında uzman isimlerle “Yenilenen Sanat Anlayışı”nı konuşacak olan Tuba Ünsal, “Ben de bu süreçte aslında öğreten değil öğrenen, merak eden pozisyonundayım” diyor.
23.01.2021Cumartesi
Koza’dan çıkıp uçmaya hazırlar
Koza’dan çıkıp uçmaya hazırlar28 yıldır genç tasarımcıları moda sektörüne kazandıran Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması’nın ilk üç kazananı belirlendi. Hazırlanma sürecinde genç yeteneklere yol gösteren Bora Aksu ile konuştuk
23.01.2021Cumartesi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyım
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yüksek faize kesinlikle karşıyımSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ve beraberindeki heyeti kabulü sonrası açıklamalarda bulundu. Yüksek faize karşı olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yüksek faizle ülkemin kalkınacağına inanmıyorum" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyada şu anda eksi faizle kredi veren finans kuruluşları olduğunu belirterek, Japonya'yı örnek gösterdi. Öte yandan Erdoğan kapsamlı reform paketinin yakında kamuoyuyla paylaşılacağını duyurdu.
23.01.2021Siyaset
Avrupa borsaları haftayı düşüşle kapattı
Avrupa borsaları haftayı düşüşle kapattıAvrupa borsaları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan seyahat kısıtlamalarının ve Avro Bölgesi ekonomisine ilişkin zayıf verilerin yatırımcıların risk iştahını törpülemesinin etkisiyle haftanın son işlem gününü düşüşle tamamladı.
22.01.2021Ekonomi
Yeni Caddy Türkiye yollarına çıkıyor
Yeni Caddy Türkiye yollarına çıkıyorVolkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden Volkswagen Caddy’nin beşinci nesli, Ocak ayının son haftası Türkiye pazarında satışa sunuluyor.
22.01.2021Otomobil
Kral Şakirin yeni filmi Kral Şakir: Mikrop Avcıları Exxende
Kral Şakir'in yeni filmi Kral Şakir: Mikrop Avcıları Exxen'deKral Şakir'in yeni filmi Exxen'de. Yarıyıl tatilinde eğlenceli dakikalar tüm çocukları bekliyor. Kral Şakir: Mikrop Avcıları TV filmi Exxen platformunda yayınlanacak. İşte çocukların sabırsızlıkla beklediği Kral Şakir'in hikayesi...
22.01.2021Cadde
Pandemiden etkilenen yeme-içme sektörüne Visa’dan kapsamlı destek
Pandemiden etkilenen yeme-içme sektörüne Visa’dan kapsamlı destekVisa, pandemi döneminde iş modellerini dönüştürmek zorunda kalan yeme-içme sektörüne kapsamlı iş birlikleri ile destek oluyor. TURYİD (Turizm, Restoran Yatırımcıları ve Gastronomi İşletmeleri Derneği) ile sektörü desteklemek üzere ortak çalışma başlatan Visa, bir yandan da mevcut iş birliklerine ek olarak Fuudy ve GastroClub ile de ortak kampanyalar yürüterek yemek siparişlerinin dijitalleşmesine öncü olan projeleri hayata geçiriyor.
22.01.2021Vitrin
Milli Eğitim Bakanı Selçuk açıkladı Okullar 15 Şubat’ta açılacak mı
Milli Eğitim Bakanı Selçuk açıkladı! Okullar 15 Şubat’ta açılacak mı?Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk okulların açılma tarihiyle ilgili, "15 Şubat'ta sizi okullara çağırmak istiyoruz" dedi. "Her güne bir etkinlik planladık." diyerek "Tatilde de olsak yine birlikteyiz, desteğe hazırız." dedi.
22.01.2021Haberler
Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışlarına başvurular sürüyor
Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları'na başvurular sürüyorTEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali kapsamında TÜBİTAK tarafından düzenlenen Efficiency Challenge Elektrikli Araç Yarışları'na başvurular devam ediyor.
22.01.2021Teknoloji
Jabbardan yeni şarkı Anka
Jabbar'dan yeni şarkı AnkaJabbar, yeni şarkısı “Anka” ile yeni yılı karşıladı. Jabbar’ın melodik ve melankolik öğelerle bir araya getirdiği şarkısı “Anka”, ilişkilerdeki iletişim eksikliğinin sebep olduğu sonuçlardan ve yalnızlaşmadan bahsediyor.
22.01.2021Kültür Sanat
Türkiyedeki en yüksek nota sahip STKyız ama bununla yetinmiyoruz
"Türkiye'deki en yüksek nota sahip STK'yız ama bununla yetinmiyoruz"Darüşşafaka, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz öğrencilere tam burslu ve yatılı eğitim fırsatı tanıyan Türkiye’nin en gözde kurumu. Sivil toplum örgütü olarak gücünü tamamıyla bağışçılarından alıp eğitimde fırsat eşitliği için 158 yıldır hiç durmadan çalışıyor. Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı M. Tayfun Öktem ile Darüşşafaka’nın seneler içerisinde katlanarak artan gücünün ve başarısının ardında yatanları konuştuk…
22.01.2021Gündem
Son dakika Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı: WhatsApp zaman kazanmak istedi
Son dakika! Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı: WhatsApp zaman kazanmak istediCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi (CBDDO) Başkanı Dr. Ali Taha Koç, WhatsApp'ın gizlilik ilkeleri güncellemesi için 8 Şubat olan son tarihi 15 Mayıs'a ertelediğini hatırlatarak, "Ancak kararda, kişisel verilerin Facebook'la paylaşılmasına yönelik herhangi bir içerik değişikliği yer almıyor. Kanaatimizce WhatsApp, gizlilik politikasını daha iyi anlatabilmek için zaman kazanmak istedi" dedi.
22.01.2021Teknoloji
Peş peşe operasyonlar 5 kişilik daha infaz listesi bulundu
Peş peşe operasyonlar! 5 kişilik daha infaz listesi bulunduGelen son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca DEAŞ terör örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında 10 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Öte yandan Samsun'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda yabancı uyruklu 14 zanlı gözaltına alındı. Örgüt evlerinde yapılan aramalarda 5 kişilik daha infaz listesi bulunduğu öğrenildi.
22.01.2021Gündem
Uzaktan eğitime 3 haftalık ara
Uzaktan eğitime 3 haftalık araİlk ve ortaöğretimdeki yaklaşık 18 milyon öğrenci, okul sıralarına doğru düzgün oturamadan 3 haftalık tatile girdi. Uzaktan eğitim zordu. Çocuklar ekran karşısında iyice bunalmışken tatil imdatlarına yetişti. Uzmanlar, birkaç gün derslerden uzaklaşmanın çocuklara iyi geleceği görüşünde.
22.01.2021Eğitim
Karne hediyesinde kısıtlama yok
Karne hediyesinde kısıtlama yokÜç haftalık yarıyıl tatili bugün başlıyor. Öğrencileri karne hediyesi heyecanı sardı. Kısıtlamalara karşın hediye alışverişinde yüzde 30 artış bekleniyor. Sanal alışveriş öne çıkarken, hediyede teknoloji ve oyun başı çekiyor
22.01.2021Ekonomi
Yeni nesil ihracatla hedef 10 milyar dolar
Yeni nesil ihracatla hedef 10 milyar dolarDemir ve demir dışı metaller sektörü pandemiye rağmen Türkiye’nin ihracatına katkısını sürdürdü. Alüminyum, bakır, mutfak eşyaları, endüstriyel mutfak, yapı malzemeleri, metal hırdavat, döküm, kaynak malzemeleri ve metal ambalaj olmak üzere dokuz alt sektörün çatı birliği konumunda bulunan İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB), geçen yıl 8.4 milyar dolarlık ihracat yaptı. Sektörün 2021 ihracat hedefi ise 10 milyar dolar.
22.01.2021Ekonomi
İşte dijital dönüşüm hızlandı
İşte dijital dönüşüm hızlandıHPE Türkiye, uçan uca bulut hizmetleriyle dijital dönüşümü hızlandırıyor.
22.01.2021Ekonomi
Cepte üretim için  gün sayılıyor
Cepte üretim için gün sayılıyorCepte dünya devleri Türkiye’de üretime başlamak için gün sayıyor. Yatırımını açıklayan firmalar gelecek aylarda üretime başlayacak. Oppo, Türkiye'de akıllı telefon üretimi gerçekleştireceğini geçen ay açıklamıştı. Oppo’nun gelecek aylarda üretime başlaması bekleniyor. Yapılacak yatırımla, Türkiye'nin şirketin Avrupa bölgesindeki üretim üssü olması planlanıyor.
22.01.2021Ekonomi
Hazırgiyimcilerden AHA ile dijital tanıtım
Hazırgiyimcilerden AHA ile dijital tanıtımEge Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçılarBirliği (EHKİB), pandeminin etkisini azaltmasıyla başlayan normalleşmenin ardından, haziran- ekim döneminde yüzde 22’lik artışla 662 milyon dolar ihracat yaptı.
22.01.2021Ege
APden işverene mesai mesajı: Çalışanı rahatsız etme
AP'den işverene mesai mesajı: Çalışanı rahatsız etmeAvrupa Parlamentosu (AP), çalışanların mesai saatleri dışında işleriyle ilgili e-posta, mesaj ve aramalara yanıt vermeme hakları olduğu, bu konuda hızla Avrupa Birliği (AB) çapında bir mevzuat hazırlanması gerektiği çağrısında bulundu
21.01.2021Dünya
Euro Bölgesi ekonomisi son çeyrekte muhtemelen daraldı
'Euro Bölgesi ekonomisi son çeyrekte muhtemelen daraldı'Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Christine Lagarde, Kovid-19 vaka sayısındaki artış ve bununla ilgili kısıtlamaların ekonomiye zarar verdiğini belirterek, Kovid-19'un ikinci dalgasının yaşandığı 2020'nin dördüncü çeyreğinde euro Bölgesi ekonomisinin muhtemelen daraldığını söyledi.
21.01.2021Ekonomi
Yeni Leon diğerlerinden çok farklı
Yeni Leon diğerlerinden çok farklıSEAT’ın amiral gemisi Leon, tamamen yenilendi. Şu ana kadar üretilmiş en güvenli SEAT olan yeni Leon, adaptif hız sabitleyici, acil durum asistanı, seyahat asistanı da dahil olmak üzere en gelişmiş sürücü destek sistemlerini bir araya getiriyor. SEAT Yetkili Satıcılarında satışına başlanan yeni Leon modeli dikkat çeken tasarımı, aydınlatma, güvenlik ve tamamen yenilenen bilgi-eğlence sistemleriyle mevcut başarısını bir sonraki nesline de taşımaya hazırlanıyor.
21.01.2021Otomobil
Son dakika... Kayseride terör operasyonunda 8 kişiye gözaltı
Son dakika... Kayseri'de terör operasyonunda 8 kişiye gözaltıKayseri'de polis ekiplerinin düzenlediği operasyonda 8 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.
21.01.2021Gündem
Beyza Doğuçtan 12 burca özel şarkı
Beyza Doğuç'tan 12 burca özel şarkıAlternatif sahnenin en üretken genç yıldızlarından Beyza Doğuç, 2021 yılının en çok konuşulacak projelerinden birine imza attı. Garaj Müzik etiketli 12 şarkıdan oluşan ‘Burçların Şarkıları’ albümünün ilk teklisi Kova dijital dünyada yayına girdi. Kapak tasarımını, 12 şarkının söz ve bestesini Beyza Doğuç’un yaptığı albümün tüm kayıtları, mix ve mastering’i Harems Stüdyolarında gerçekleşti.
21.01.2021Kültür Sanat
Ana lakaplı örgüt lideri, ayrılmak isteyenlere boş evde işkence yaptırmış
'Ana' lakaplı örgüt lideri, ayrılmak isteyenlere boş evde işkence yaptırmışKaraman’da, 'Ana' lakaplı Aslı Dudu D.'nin (45) liderliğini yaptığı suç örgütüne ilişkin düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 11'i, adliyeye sevk edildi. Aslı Dudu D.'nin, uyuşturucu sattırıp, fuhuş yaptırdığı Güllü U.'yu (22) örgütten ayrılmak istemesi üzerine 2 gün boyunca boş evde aç ve susuz bırakıp, işkence yaptığı, saçlarını 3 numara kestirdiği iddia edildi.
21.01.2021Haberler
Demir ve demir dışında hedef bu yıl 10 milyar dolar ihracat
Demir ve demir dışında hedef bu yıl 10 milyar dolar ihracatDemir ve demir dışı metaller sektöründe 2021'de hedef, 10 milyar dolar ihracat. Sektör, 2020 yılını 8,4 milyar dolarlık ihracat ile genel ihracattan yüzde 4,6’lık pay alarak tamamladı. Bu rakamlarla demir ve demir dışı sektörü, sanayi sektörleri arasında en çok ihracat gerçekleştiren altıncı sektör oldu.
21.01.2021Ekonomi
Demir ve demir dışında hedef 10 milyar dolar
Demir ve demir dışında hedef 10 milyar dolarDemir ve demir dışı metaller sektöründe 2021'de hedef, 10 milyar dolar ihracat. Sektör, 2020 yılını 8,4 milyar dolarlık ihracat ile genel ihracattan yüzde 4,6’lık pay alarak tamamladı. Bu rakamlarla demir ve demir dışı sektörü, sanayi sektörleri arasında en çok ihracat gerçekleştiren altıncı sektör oldu.
21.01.2021Uzmanpara
Ana lakaplı örgüt lideri, ayrılmak isteyenlere boş evde işkence yaptırmış
'Ana' lakaplı örgüt lideri, ayrılmak isteyenlere boş evde işkence yaptırmışKaraman’da, 'Ana' lakaplı Aslı Dudu D.'nin (45) liderliğini yaptığı suç örgütüne ilişkin düzenlenen operasyonda gözaltına alınan şüphelilerden 11'i, adliyeye sevk edildi. Aslı Dudu D.'nin, uyuşturucu sattırıp, fuhuş yaptırdığı Güllü U.'yu (22) örgütten ayrılmak istemesi üzerine 2 gün boyunca boş evde aç ve susuz bırakıp, işkence yaptığı, saçlarını 3 numara kestirdiği iddia edildi.
21.01.2021Gündem
Akıllı telefon şirketleri üretim için gün sayıyor
Akıllı telefon şirketleri üretim için gün sayıyorTürkiye'de yatırım yapacağını açıklayan akıllı telefon üreticileri, gelecek aylarda üretime başlayacak.
21.01.2021Uzmanpara
Düzcede DEAŞ operasyonu 9 şüpheli yakalandı
Düzce'de DEAŞ operasyonu! 9 şüpheli yakalandıDüzce'de terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda, yabancı uyruklu 9 şüpheli gözaltına alındı.
21.01.2021Gündem
Türkiyeye yatırım yapan akıllı telefon şirketleri üretim için gün sayıyor
Türkiye'ye yatırım yapan akıllı telefon şirketleri üretim için gün sayıyorOppo'nun ardından bir diğer Çinli akıllı telefon üreticisi Tecno da Türkiye'ye yatırım yapma kararı aldı. Akıllı telefon üreticileri, gelecek aylarda üretime başlayacak.
21.01.2021Teknoloji
e - Okul giriş ile karne notları 2021 öğrenilecek e - Karne nedir, nasıl alınır, ne zaman verilecek
e - Okul giriş ile karne notları 2021 öğrenilecek! e - Karne nedir, nasıl alınır, ne zaman verilecek? 2020-2021 Eğitim yılının 1. Dönemi yarın sona eriyor. Milyonlarca öğrenci karne notlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Eğitim - Öğretim hayatı, 2020 Mart ayından bugüne dek devam eden koronavirüs salgını nedeniyle uzaktan eğitim olarak tamamlandı. Yazılı veya sözlü sınavların yapılmadığı bu dönemde öğrenciler karneleri için meraklanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı bu döneme ödzü e - karne yönteminin uygulanacağını geçtiğimiz tarihlerde belirtmişti. Milyonlarca öğrenci ve veli ise e-okul sistemine akın etmeye başladı. Peki e - okul karne notları 2021 girişi nasıl yapılır? e - Karne nedir, nasıl alınır, ne zaman verilecek? İşte meb.gov.tr sorgulama...
21.01.2021Gündem
Japonyada yalan makinesi uygulaması geliştirildi İşte böyle anlaşılacak
Japonya'da 'yalan makinesi' uygulaması geliştirildi! İşte böyle anlaşılacakGelen son dakika haberine; yüz mimiklerini analiz eden 'yalan makinesi' uygulaması geliştirildi. İddiaya göre; Japonya'da geliştirilen uygulama bir kişinin güvenilir olup olmayacağını saptayabilecek.
21.01.2021Teknoloji
Hedeflerin üzerinde yatırım yaptık
'Hedeflerin üzerinde yatırım yaptık!'Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, pandeminin, yatırımlarına engel olmadığını belirtirken, “Hatta yatırım hedeflerimizin üzerine çıktık diyebiliriz” ifadesini kullandı.
21.01.2021Otomobil

Yazar Sonuçları

Asuman KoruganMilliyet Yazarı
Yapboz parçasıRekabetin sıkı olduğu bir dünyada yaşıyoruz...
23.01.2021PN Yaşam
Abbas GüçlüMilliyet Yazarı
Gelin bu kez karneyi kendimize verelim!..Pandemi nedeniyle zor bir eğitim-öğretim yılı oldu...
23.01.2021Gündem
Anibal GüleroğluMilliyet Yazarı
Kadının satrançtaki varlığı…Günümüz insanının yaptığı en iyi şey,‘tüketmek’! Yitip giden değer yargıları, inançlar, ahlâk bir yana… Ömrünü anlamsız çekişmelerle, üstünlük kurma kaygılarıyla boş yere tükettiğini düşünmeyen insanlar her şeye hızlı bir tüketim mantığıyla yaklaşmakta...
22.01.2021Tv Rehberi
DR. Ümit AktaşMilliyet Yazarı
Yolculuk nereye?Hiç bilmediğimiz bir yerde, daha önce hiç sapmadığımız bir yoldayız...
22.01.2021Pazar
Serkan ÜnsalMilliyet Yazarı
Ofis Tercihleri DeğişiyorPandemi ile beraber bildiğimiz ve alıştığımız çoğu şey çok hızlı bir değişime uğradı...
22.01.2021Gündem
Senem AydınMilliyet Yazarı
Sanat ilham veriyorFrida Kahlo, Van Gogh gibi ünlü ressamlardan ilham alıyor, Hüseyin Çağlayan, Arzu Kaprol, Ömür Akkor gibi isimlerle iş birliklerine imza atıyor...
21.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

operasyonegeekonomiihracat2021

Dijital ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.