Fahrettin Koca

Fahrettin Koca

Son dakika fahrettin koca haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan fahrettin koca gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan fahrettin koca haber sayfamızda...

Fahrettin Koca

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.143 fahrettin koca haberi bulunmuştur.
Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak 2021 Koronavirüs Bilim Kurulu kararları ne olacak
Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak 2021? Koronavirüs Bilim Kurulu kararları ne olacak?Bilim Kurulu toplantısı gündemde yer alıyor. Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın başkanlığında toplanacak. Video konferans yöntemiyle gerçekleşecek toplantının saat kaçta yapılacağı ise merak konusu. Peki Bilim Kurulu toplantısı ne zaman, saat kaçta, kararlar ne olacak? İşte ayrıntılar...
27.01.2021Gündem
Bilim Kurulu bugün toplanıyor
Bilim Kurulu bugün toplanıyorKoronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın başkanlığında saat 17.00’de video konferans yöntemiyle toplanacak.
27.01.2021Gündem
Aldığımız bilgiyi kontrol etmiyoruz
Aldığımız bilgiyi kontrol etmiyoruzTÜBİTAK tarafından desteklenen ve Kadir Has Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen “Kovid-19 Bağlamında Türkiye’de Yanlış Bilgi Yayılımını Medya Kullanıcılarının Gözünden Anlamak ve Önleyici Faaliyet Önerileri Geliştirmek” araştırmasının sonuçları açıklandı.
27.01.2021Gündem
Son dakika: Bakan Koca tedirgin edici diyerek koronavirüste sıcak gelişmeyi duyurdu
Son dakika: Bakan Koca 'tedirgin edici' diyerek koronavirüste sıcak gelişmeyi duyurduSon dakika habere göre Türkiye'nin 26 Ocak günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 180 bin 303 Kovid-19 testi yapıldı, 7 bin 103 kişinin testi pozitif çıktı, 134 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1791 oldu, 8 bin 108 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 322 bin 511'e yükseldi. Bakan Koca yaptığı değerlendirmede, "Tedbir ve kısıtlamalara uyumla vaka sayılarını önemli ölçüde düşürdük. Ancak son günlerde 5.000-7.000 arasında seyreden vaka sayıları hâlâ tedirgin edici seviyede." dedi.
26.01.2021Gündem
Son dakika haber 26 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı: Korona tablosunda son durum nedir Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu
Son dakika haber! 26 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı: Korona tablosunda son durum nedir? Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu? Son dakika habere göre, 26 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı. Korona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından günlük olarak yayımlanmaya devam ediyor. Gri koronavirüs tablosunda; test sayısı, ölü sayısı, vaka sayısı ve iyileşen hasta sayısı ile ağır hasta sayısı gibi detaylar yer alıyor. 26 Ocak Salı kovid-19 tablosu açıklandı mı?
26.01.2021Gündem
Koronavirüs hastası Türk, Hollandadan ambulans uçakla Türkiyeye getirildi
Koronavirüs hastası Türk, Hollanda'dan ambulans uçakla Türkiye'ye getirildiHollanda'nın başkenti Amsterdam'da durumu ağırlaşan koronavirüs hastası İlhan Duman (47) Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla Türkiye'ye getirilerek tedavi altına alındı. İlhan Duman'ın oğlu Furkan Duman (23) "Gece 00.00'da arayıp sabah 05.00'de uçağımızı göndereceklerini söylediler. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.
26.01.2021Haberler
Gece 00.00da aradılar Türkiyeye getirildi
Gece 00.00'da aradılar! Türkiye'ye getirildiHollanda'nın başkenti Amsterdam'da durumu ağırlaşan koronavirüs hastası İlhan Duman (47) Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla Türkiye'ye getirilerek tedavi altına alındı. İlhan Duman'ın oğlu Furkan Duman (23) "Gece 00.00'da arayıp sabah 05.00'de uçağımızı göndereceklerini söylediler. Çok teşekkür ediyoruz" dedi.
26.01.2021Gündem
Son dakika | Hayatı normale döndürecek aşı haberleri Kısıtlamalar son bulabilir
Son dakika | Hayatı normale döndürecek aşı haberleri! Kısıtlamalar son bulabilirGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 180 bin 303 Kovid-19 testi yapıldı, 7 bin 103 kişinin testi pozitif çıktı, 134 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1791 oldu, 8 bin 108 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 322 bin 511'e yükseldi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir doktorun koronavirüsü yenen hastasıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı alıntılayarak, "Sağlık çalışanlarımızın verdikleri emek ve özveri sonucu iyileşen her hastamız en büyük motivasyonumuz" dedi. Öte yandan herkesin cevabını merak ettiği koronavirüs kısıtlamaları ne zaman bitecek sorusu da yanıtını buldu. Şimdi gözler öne çıkan iki farklı normalleşme hedefinde. İşte koronavirüsle mücadelede yaşanan son dakika gelişmesinin tüm detayları...
26.01.2021Gündem
6.5 milyon doz aşı İstanbul’da
6.5 milyon doz aşı İstanbul’daTürkiye’nin Çin’den sipariş ettiği CoronaVac aşılarının 10 milyon dozluk ikinci sevkiyatının ilk bölümünü oluşturan 6,5 milyon doz aşı dün sabah saatlerinde İstanbul’a geldi.
26.01.2021Gündem
Bakan Koca: İyileşen her hastamız en büyük motivasyonumuzdur
Bakan Koca: İyileşen her hastamız en büyük motivasyonumuzdurSağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir doktorun koronavirüsü yenen hastasıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı alıntılayarak "Sağlık çalışanlarımızın verdikleri emek ve özveri sonucu iyileşen her hastamız en büyük motivasyonumuz" dedi.
25.01.2021Gündem
Son dakika haber 25 Ocak koronavirüs tablosu yayımlandı: Vaka ve ölü sayısı Sağlık Bakanlığı son durum nedir
Son dakika haber! 25 Ocak koronavirüs tablosu yayımlandı: Vaka ve ölü sayısı Sağlık Bakanlığı son durum nedir?Koronavirüs tablosu 24 Ocak Pazartesi günü için açıklandı mı sorusu araştırılıyor. Sağlık Bakanlığı covid-19 sayfasından günlük olarak vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayısı ile test sayısı gibi değerlerin yer aldığı gri tablo kritik öneme sahiptir. İşte, güncel Türkiye korona tablosu...
25.01.2021Gündem
Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çok farklı ses getirecek
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çok farklı ses getirecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İpek Yolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezi'nin açılışını gerçekleştirdi.
25.01.2021Siyaset
Bakanlar Soylu ve Kurum Elazığda konuştu
Bakanlar Soylu ve Kurum Elazığ'da konuştuİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'Afetlerin olduğu noktalarda vatandaşın yalnız kaldığı, 'Nerede bu devlet?' diye haykırdığı bir Türkiye'den bugün devletine ve ülkesine inanan bir milletin olduğu Türkiye'deyiz' dedi.
25.01.2021Siyaset
Son dakika... İşte İstanbul hedefi Cumhurbaşkanı Erdoğan, acil deyip ilan etti
Son dakika... İşte İstanbul hedefi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'acil' deyip ilan ettiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yazıkonak’ta “Elazığ Depremi 1. Yıl Dönümü Anma Programı ve Konut Teslim Töreni'nde konuşma yaptı. Erdoğan, bundan sonra tüm projelerde yatay mimari uygulayacaklarını belirterek, "Dikey mimari hele hele deprem bölgesinde bizim için intihardır" dedi. Öte yandan İstanbul için hedefi de açıklayan Erdoğan, 'Hedefimiz acil dönüştürülmesi gereken 1,5 milyon konutu önümüzdeki 5 yılda tamamlamaktır' dedi.
25.01.2021Siyaset
Son dakika... Sağlık Bakanı Koca açıkladı: Bugün itibariyle başlıyoruz
Son dakika... Sağlık Bakanı Koca açıkladı: Bugün itibariyle başlıyoruzSağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından aşılamalarla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Bakan Koca, 80 yaş üzeri vatandaşların da aşılanmasına bugün başlandığını duyurdu.
25.01.2021Siyaset
Toplam kaç kişi koronavirüs aşısı oldu Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerde kaç kişi aşı oldu
Toplam kaç kişi koronavirüs aşısı oldu? Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerde kaç kişi aşı oldu?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs aşısı ile ilgili geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İllere göre aşı dağılımı haritasının vatandaşların erişimine açılacağını belirten Bakan Koca 25 Ocak Pazartesi'yi duyurmuştu. Vatandaşlar ise bugün Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerde kaç kişi koronavirüs aşısı oldu arayışına geçti. Peki illere göre aşı dağılımı haritasına nereden bakılır?
25.01.2021Gündem
Son dakika... Türkiyenin güncel aşı haritası erişime açıldı Sağlık Bakanlığı sitesinden takip edilebilecek
Son dakika... Türkiye'nin güncel aşı haritası erişime açıldı! Sağlık Bakanlığı sitesinden takip edilebilecekGelen son dakika haberine göre; Ülkemizde günde kaç aşı yapıldığı, hangi şehirde ne kadar aşı yapıldığı ve Türkiye'nin günlük aşı tablosu Sağlık Bakanlığı'nın 'COVID-19 Aşısı Bilgilendirme Platformu' üzerinden anlık olarak takip edilebilecek.
25.01.2021Gündem
6.5 milyon doz aşı bu sabah geliyor
'6.5 milyon doz aşı bu sabah geliyor'CoronaVac aşısının ikinci partisi bugün Türkiye’de olacak. Sağlık Bakanı Koca, sabah saatlerinde gelecek 10 milyon dozluk ikinci partinin ilk sevkiyatının 6.5 milyon dozu kapsadığını söyledi.
25.01.2021Gündem
Son dakika: Normalleşme için şartlar belirlendi Yasaklar ne zaman bitecek
Son dakika: Normalleşme için şartlar belirlendi! Yasaklar ne zaman bitecek?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kafe ve restoranların kısıtlamaların kaldırılması ve normalleşme taleplerinin kabine toplantısında ele alınacağını açıklamıştı. Bilim Kurulu üyeleri ve uzmanlar, restoranların da açılabileceği kademeli normalleşmenin şartlarını yorumladı. Kademeli normalleşme hangi şartlarda başlar, kısıtlamaların esnetilmesi için ne gerekiyor? İşte koronavirüs salgınıyla ilgili son dakika açıklamalar...
25.01.2021Gündem
Son dakika... Sağlık Bakanı Kocadan flaş aşı açıklaması Geliyor...
Son dakika... Sağlık Bakanı Koca'dan flaş aşı açıklaması! Geliyor...Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 10 milyon doz aşının 2. sevkiyatının ilk bölümünün yarın sabah Türkiye'ye geleceğini açıkladı.
24.01.2021Siyaset
Son dakika:  24 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu İşte, korona tablosunda son durum
Son dakika: 24 Ocak koronavirüs tablosu açıklandı! Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu? İşte, korona tablosunda son durumKorona tablosu Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanıyor. Vaka sayısı, ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayısının yanı sıra test sayıları da vatandaşların erişimine açılıyor. Günlük koronavirüs tablosunda tüm değerlerin de toplamı yer alıyor. İşte, 24 Ocak Pazar korona virüs tablosu...
24.01.2021Gündem
24 Ocak 2021 Günün Özeti Milliyette
24 Ocak 2021 Günün Özeti Milliyet'te24 Ocak 2021 Günün Özeti Milliyet'te
24.01.2021Haberler
Son dakika... İstanbul ilk sırada Türkiyenin tamamına 1,2 milyon koronavirüs aşı uygulandı
Son dakika... İstanbul ilk sırada! Türkiye'nin tamamına 1,2 milyon koronavirüs aşı uygulandıGelen son dakika haberine göre; Koronavirüsle mücadele kapsamında 81 ile dağıtılan ve 14 Ocak'ta yapılmaya başlanan Sinovac aşısının ilk dozunuın 1 milyon 200 binden fazla kişiye uygulandığı bildirildi.
24.01.2021Siyaset
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca açıkladı Pazartesiden itibaren...
Son dakika: Sağlık Bakanı Koca açıkladı! Pazartesi'den itibaren...Son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında, ülke genelindeki aşı uygulamasının 25 Ocak Pazartesi'den itibaren il bazında canlı takip edilebileceğini bildirdi.
24.01.2021Gündem
Brezilya’dan Türkiye’ye uçuşlar durduruldu
Brezilya’dan Türkiye’ye uçuşlar durdurulduSağlık Bakanı Fahrettin Koca, mutasyonlu Kovid-19’dan kaynaklanan vakaların artması sebebiyle Brezilya’dan Türkiye’ye uçuşların geçici olarak durdurulduğunu duyurdu.
23.01.2021Gündem
Son dakika haberi | Bakan Koca paylaştı Bir ülkeyle daha uçuşlar durduruldu
Son dakika haberi | Bakan Koca paylaştı! Bir ülkeyle daha uçuşlar durdurulduSon dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, mutasyonlu Kovid-19'dan kaynaklanan vakaların artması sebebiyle Brezilya'dan Türkiye'ye uçuşların geçici olarak durdurulduğunu bildirdi.
22.01.2021Gündem
Bakan Koca paylaştı Zorlu kış şartları onları durdurmuyor
Bakan Koca paylaştı! Zorlu kış şartları onları durdurmuyorSağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında filyasyon ekiplerinin zorlu kış şartlarındaki çalışmalarının yer aldığı görüntüleri paylaştı.
22.01.2021Gündem
Tokat’ta 10 kişide mutasyona uğramış virüs tespit edildi
Tokat’ta 10 kişide mutasyona uğramış virüs tespit edildiTokat’ta 2 koronavirüs hastasına yapılan testte mutasyona uğramış koronavirüs tespit edildi. Kent merkezi ve Niksar ilçesinde hastaların aile fertlerine de hastalığı bulaştırmış olması nedeni ile sayının 10'a çıktığı öğrenildi.
22.01.2021Gündem
Yeni parti gelecek hafta
Yeni parti gelecek haftaKovid-19 salgınıyla mücadele sürecinde Türkiye’de 14 Ocak’ta başlayan kitlesel aşılama  sürüyor. Türkiye’de şimdiye kadar 1 milyon 120 bininin üzerinde doz CoronaVac aşısı uygulandı. Dünyada ise bu sayı 53.8 milyon dozu geçti.
22.01.2021Gündem
Son dakika: Normalleşme adımları peş peşe geliyor Bir kısıtlama daha kalktı
Son dakika: Normalleşme adımları peş peşe geliyor! Bir kısıtlama daha kalktıGelen son dakika haberine göre, Türkiye'de son 24 saatte 168 bin 894 yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi yapıldı, 6 bin 435 kişinin testi pozitif çıktı, 159 kişi hayatını kaybetti, 5 bin 932 kişinin Kovid-19 tedavisi ya da karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 283 bin 919'a yükseldi. Öte yandan normalleşme adımları da peş peşe gelmeye devam ediyor. Alınan son kararla birlikte bir kısıtlama daha kaldırılmış oldu. İşte koronavirüs kısıtlamalarıyla ilgili son dakika gelişmesinin detayları...
22.01.2021Gündem
Son dakika: 21 Ocak koronavirüs tablosu: Son dakika Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu
Son dakika: 21 Ocak koronavirüs tablosu: Son dakika Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı kaç oldu?Koronavirüs salgınında son durum, Bakanlığın korona tablosunda yer alan rakamlarla netlik kazanıyor. Vaka ve ölü sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayısı ile test oranları güncel gri tabloda yer alıyor. Peki, 21 Ocak koronavirüs tablosunda son durum nedir?
21.01.2021Gündem
Bakan Koca, 85 yaş ve üstündekilerin evlerinde Kovid-19 aşısı olduğu anları paylaştı
Bakan Koca, 85 yaş ve üstündekilerin evlerinde Kovid-19 aşısı olduğu anları paylaştıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 85 yaş ve üstündeki vatandaşların evlerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olduğu anların görüntülerini paylaştı.
21.01.2021Haberler
Bakan Kocada aşı paylaşımı: Onları korumak sorumluluğumuz
Bakan Koca'da aşı paylaşımı: Onları korumak sorumluluğumuzSağlık Bakanı Fahrettin Koca, 85 yaş ve üstündeki vatandaşların evlerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olduğu anların görüntülerini paylaştı.
21.01.2021Gündem
Son dakika Koronavirüs tablosu 20 Ocak: Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı son durum nedir İşte, son dakika corona tablosu
Son dakika! Koronavirüs tablosu 20 Ocak: Sağlık Bakanlığı vaka ve ölü sayısı son durum nedir? İşte, son dakika corona tablosuSağlık Bakanlığı korona tablosunu, covid-19 sayfasından paylaşmaya devam ediyor. Vaka sayısı, ölü sayısı, test sayısı, ağır hasta ve iyileşen hasta sayıları güncel koronavirüs tablosunda yer alıyor. Aynı zamanda koronavirüs pandemisinin başladığı günden bu yana toplam rakamlar da veriliyor. İşte, 20 Ocak Çarşamba koronavirüs tablosu...
20.01.2021Gündem
Son dakika: Bakan Kocadan kritik aşı açıklaması
Son dakika: Bakan Koca'dan kritik 'aşı' açıklamasıGelen son dakika haberine göre; Bilim Kurulu toplantısı sonrası Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yayınladı. Bakan Koca, "Bilim Kurulumuzun yaptığı değerlendirme ile yarından itibaren 85 yaş üzerindeki vatandaşlarımızın da aşılanmasına başlanacaktır. 85 yaş üzerindeki vatandaşlarımız da evlerinde aşı olacaklar." ifadesini kullandı.
20.01.2021Gündem
Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor Bakan Koca ne zaman açıklama yapacak
Koronavirüs Bilim Kurulu toplanıyor! Bakan Koca ne zaman açıklama yapacak?Bilim Kurulu Toplantısı ne zaman yapılacak? Çarşamba ya da Perşembe günleri toplanan Bilim Kurulu Toplantısı bugün video konferans yöntemiyle toplanacak. Peki, Bilim Kurulu Toplantısı saat kaçta yapılacak? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yapacak mı?
20.01.2021Gündem
Bilim Kurulu bugün toplanıyor
Bilim Kurulu bugün toplanıyorKoronavirüs Bilim Kurulu bugün saat 17:00’de video konferans yöntemiyle toplanacak. Toplantının ardından yazılı açıklama yapılacak.
20.01.2021Gündem
Emekliliğe ve  yıllık izne vize çıktı
Emekliliğe ve yıllık izne vize çıktıKüresel salgın nedeniyle geçen yıl izinleri iki kez iptal edilen sağlık personeline kamu sağlık hizmetini aksatmayacak şekilde yıllık izin ve ücretsiz izin verilebilecek, emeklilik talebinde bulunanların işlemleri de yerine getirilecek.
20.01.2021Gündem
Evlerde aşılama başladı
Evlerde aşılama başladıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Aşı programının 1. aşama 2. adımının bir diğer grubu 90 yaş üzeri büyüklerimiz; yetkin sağlık ekibi ve ekipmanları ile evlerinde aşı olmaya başladı. Huzurevleri, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde de aşı programı başladı." ifadelerini kullandı.
19.01.2021Haberler
Son dakika... Bakan Koca görüntüleri paylaştı  Evlerde aşılama başladı
Son dakika... Bakan Koca görüntüleri paylaştı! Evlerde aşılama başladıGelen son dakika haberine göre; Bakan Koca, "Aşı programının 1. aşama 2. adımının bir diğer grubu 90 yaş üzeri büyüklerimiz; yetkin sağlık ekibi ve ekipmanları ile evlerinde aşı olmaya başladı. Huzurevleri, yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezlerinde de aşı programı başladı." ifadelerini kullandı.
19.01.2021Gündem
Sağlık Bakanı Koca, Çinin Ankara Büyükelçisi ile görüştü
Sağlık Bakanı Koca, Çin'in Ankara Büyükelçisi ile görüştüSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin Halk Cumhuriyeti'nin Ankara Büyükelçisi Liu Şaobin ile görüştü.
19.01.2021Gündem
Bakan Kocadan Rus Büyükelçi ile Sputnik V aşısı görüşmesi
Bakan Koca'dan Rus Büyükelçi ile Sputnik V aşısı görüşmesiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçisi Aleksey Yerhov ile görüştüklerini açıkladı.
19.01.2021Gündem
Bakan açıklamıştı Evlerde aşılama başladı
Bakan açıklamıştı! Evlerde aşılama başladıSağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın huzurevleri, engelli ve bakımevleriyle birlikte 90 yaş üzeri vatandaşların da aşılanacağı yönündeki açıklamasının ardından bu sabah 81 ilde aşılama çalışmalarına başlandı.
19.01.2021Haberler
Son Dakika Haberi: Bakan açıklamıştı Evlerde aşılama başladı
Son Dakika Haberi: Bakan açıklamıştı! Evlerde aşılama başladıGelen son dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın huzurevleri, engelli ve bakımevleriyle birlikte 90 yaş üzeri vatandaşların da aşılanacağı yönündeki açıklamasının ardından bu sabah 81 ilde aşılama çalışmalarına başlandı.
19.01.2021Gündem
Son dakika... Kimse bizim gibi başlamadı Türkiye aşılamada en hızlı ülke oldu
Son dakika... Kimse bizim gibi başlamadı! Türkiye aşılamada en hızlı ülke olduSon dakika haberine göre, dünyada korona virüse son vermek amacıyla 51 ülke Covid-19 aşısı uygulamaya başladı. 14 Ocak itibarıyla korona virüs aşılarını uygulamaya başlayan Türkiye, dünya genelinde aşılamaya en hızlı giriş yapan ülke oldu. Dört gün içerisinde 833 bin 610 kişiye aşı uygulanırken bu rakama ABD 9 günde, İngiltere ise 20 günde ulaştı. Türkiye uygulanan 833 bin aşı ile en çok aşı uygulanan onuncu ülke oldu.
19.01.2021Gündem
Türkiyede koronavirüse karşı aşılamada 2. perde Resmen başladı
Türkiye'de koronavirüse karşı aşılamada 2. perde! Resmen başladıGelen son dakika haberine göre; Türkiye'de Kovid-19 ile mücadele kapsamında huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar ile buradaki personelin aşılanmasına başlandı.
19.01.2021Haberler
Son dakika... Türkiyede koronavirüse karşı aşılamada 2. perde Resmen başladı
Son dakika... Türkiye'de koronavirüse karşı aşılamada 2. perde! Resmen başladıGelen son dakika haberine göre; Türkiye'de Kovid-19 ile mücadele kapsamında huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar ile buradaki personelin aşılanmasına başlandı.
19.01.2021Gündem
Son dakika: Bakan Kocadan flaş aşılama açıklaması: 1. aşamanın 2. adımına geçiyoruz
Son dakika: Bakan Koca'dan flaş aşılama açıklaması: 1. aşamanın 2. adımına geçiyoruzSon dakika haberine göre, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 830 bin sağlık çalışanının Kovid-19 aşısının ilk dozunu olduğunu, dünyadaki en hızlı uygulamalardan birini gerçekleştirdiklerini belirtti. Bakan Koca, "Aşılama programının 1. aşamasının 2. adımına geçiyoruz." dedi.
19.01.2021Gündem
Sosyolog Prof. Nur Vergin hayatını kaybetti
Sosyolog Prof. Nur Vergin hayatını kaybettiGelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin önde gelen sosyal bilimcilerinden Sosyolog Prof. Dr. Nur Vergin, İstanbul’da vefat etti.
18.01.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Özay ŞendirMilliyet Yazarı
Burak Yılmaz, Mesut Özil, Türkiye’ye fayda...Türkiye’de yaşadığımız mutlaka taraf olma dayatmasının son iki seçeneği Mesut Özil ile Burak Yılmaz oldu...
24.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsfahrettin kocaaşıkoronason dakika haberler

Fahrettin Koca ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.