Havayolu

Havayolu

Son dakika havayolu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan havayolu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan havayolu haber sayfamızda...

Havayolu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.248 havayolu haberi bulunmuştur.
Utanç verici Pilot o gerekçeyle uçağa almadı...
Utanç verici! Pilot o gerekçeyle uçağa almadı...Catherine Bampton isimli genç kadın, uçağına binmeyi beklerken hiç beklemediği bir uyarı aldı. Havayolu personelinin, pilotun kendisini uçağa almayacağını söylemesi üstüne Bampton çok "aşağılanmış" hissettiğini ve pilottan özür beklediğini söyledi. Firma ise bu utanç verici olayla ilgili açıklama yaptı.
15.01.2021Dünya
THY dün uçuş sayısıyla Avrupanın zirvesine çıktı
THY dün uçuş sayısıyla Avrupa'nın zirvesine çıktıTürk Hava Yolları( THY), Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (EUROCONTROL)'nın yayımladığı verilere göre 543 uçuşla dün itibariyle Avrupa'da en çok uçuş gerçekleştiren havayolu şirketi oldu.
14.01.2021Ekonomi
Güvenlik ve sağlıkta Diamond statüsü
Güvenlik ve sağlıkta Diamond statüsüTürk Hava Yolları (THY), Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) ile ‘SimpliFlying’ tarafından yapılan değerlendirmede sağlık ve güvenlik kategorisinde en yüksek seviye olan ‘Diamond’ statüsünü aldı.
14.01.2021Ekonomi
THY Diamond statüsüne layık görüldü
THY 'Diamond' statüsüne layık görüldüTürk Hava Yolları (THY), Havayolu Yolcu Deneyimi Derneği (APEX) ile "SimpliFlying" tarafından yapılan değerlendirmede sağlık ve güvenlik kategorisinde en yüksek seviye olan "Diamond" statüsünü aldı.
12.01.2021Ekonomi
Hindistanlı kadın pilotlar 17 saatlik direkt uçuşla dünya rekoru kırdı
Hindistanlı kadın pilotlar 17 saatlik direkt uçuşla dünya rekoru kırdıHindistan Havayolları Air India'nın tamamen kadın pilotlardan oluşan kokpit ekibi, bir Hindistan havayolu şirketi tarafından gerçekleştirilen en uzun kesintisiz ticari uçuşla tarihe geçti.
12.01.2021Dünya
Antalyaya havayoluyla gelen-giden toplam yolcu sayısı 10 milyon
Antalya'ya havayoluyla gelen-giden toplam yolcu sayısı 10 milyonAntalya'da 2020 yılında Antalya Havalimanı ve Gazipaşa Havalimanı'nın iç ve dış hatlardan toplam gelen-giden yolcu sayısı, 9 milyon 987 bin 857 oldu. İki havalimanında, iç ve dış hatlar gelen-giden olmak üzere toplam 67 bin 507 uçuş gerçekleşti.
8.01.2021Ekonomi
Avrupa havacılık sektörü Kovid-19 nedeniyle 2020de 56,2 milyar euro kaybetti
Avrupa havacılık sektörü Kovid-19 nedeniyle 2020'de 56,2 milyar euro kaybettiAvrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Örgütü (EUROCONTROL), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2020'de Avrupa havacılık sektörünün bugüne kadarki "en kötü yılı" ve 56,2 milyar euroluk maddi kayıp yaşadığını duyurdu.
4.01.2021Ekonomi
Avrupa havacılık sektörü 56,2 milyar euro kaybetti
Avrupa havacılık sektörü 56,2 milyar euro kaybettiAvrupa Hava Seyrüsefer Güvenliği Örgütü (EUROCONTROL), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 2020'de Avrupa havacılık sektörünün bugüne kadarki "en kötü yılı" ve 56,2 milyar euroluk maddi kayıp yaşadığını duyurdu.
4.01.2021Uzmanpara
Günde 626 uçuşla Avrupa ikincisi
Günde 626 uçuşla Avrupa ikincisiTürk Hava Yolları (THY), 2020 yılında günlük 626 uçuşla Avrupa’da en çok sefer yapan ikinci havayolu şirketi oldu.
3.01.2021Ekonomi
THY 2020de Avrupada en çok uçan ikinci havayolu oldu
THY 2020'de Avrupa'da en çok uçan ikinci havayolu olduAvrupa hava trafiğini yöneten Avrupa Hava Seyrüsefer Emniyeti Teşkilatı (EUROCONTROL) verilerine göre tarihin en büyük krizini yaşayan havacılık sektöründe Avrupalı havayolları, havalimanları ve hava seyrüsefer hizmeti sağlayıcılarının 56,2 milyar euro zarar etti. Ayrıca EUROCONTROL, Avrupa'da 2019 yılında günlük bin 331 uçuş ortalaması ile dördüncü sırada yer alan Türk Hava Yolları'nın 2020'de günlük 623 uçuşla ikinci sıraya yükseldiğini açıkladı.
2.01.2021Ekonomi
Pandemide ayrıştık bu başarı sürecek
'Pandemide ayrıştık bu başarı sürecek'Türk Hava Yolları, pandemi koşullarında da 2020 yılını rakiplerinden ayrışarak; Avrupa’da en çok uçan 5. şirket olarak kapattı. THY ayrıca, Avrupa’da en çok tasarruf sağlayan şirket oldu
1.01.2021Ekonomi
Türkiye turizmi pandemiden yüz akıyla çıktı
Türkiye turizmi pandemiden yüz akıyla çıktıKim ne derse desin turizmde bir dünya markasıyız. Otellerimizle, havayolu şirketlerimizle ve yetişmiş genç turizm profesyonellerimizle kimse bizimle boy ölçüşemez. Tüm dünyada turizm sektörünü kasıp kavuran pandemiye rağmen, bu yıl 10 milyar dolar turizm geliri elde ettik. İlaç ve aşıların yaygınlaşmasıyla birlikte 2021 yılında, geçen yıla oranla %50 artış olacağını ve her yıl da giderek artacağını 25 yıllık bir turizm gazetecisi olarak görüyorum. Covid kurallarını dört dörtlük uygulayan turizm bileşenlerimizle beraber pandemiden yüz akıyla çıktık. Bunu ben söylemiyorum, turizmde söz sahibi İspanya, Fransa gibi ülkeler söylüyor.
30.12.2020Ekonomi
Uçuşu durdurulan Boeing 737 Max tekrar hizmet verecek
Uçuşu durdurulan Boeing 737 Max tekrar hizmet verecekEndonezya ve Etiyopya’da meydana gelen ve 346 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazalarından sonra uçuşu durdurulan ve 'uçan tabut' yakıştırmaları yapılan Boeing 737 Max tipi yolcu uçağının iki yıl sonra tekrar uçuş yapacağı duyuruldu.
28.12.2020Dünya
Anıları fısıldayan oyuncaklar
Anıları fısıldayan oyuncaklarKüratörlüğünü Bedri Baykam’ın üstlendiği Oganaki’nin ilk kişisel sergisi “Fısıldayan Kutular”, önceki hafta Piramid Sanat’a izleyicilerle buluştu. Sanatçı, “Diorama sanatında bütün sanatların birleşimi var. Resim, heykeltıraşlık ve seramik işçiliği... Bu yüzden çok hoşuma gitti” diyor.
28.12.2020Kültür Sanat
Son dakika haberleri: Bakan Koca duyurdu Bunu yapmayan Türkiyeye giremeyecek...
Son dakika haberleri: Bakan Koca duyurdu! Bunu yapmayan Türkiye'ye giremeyecek...Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Koca yaptığı açıklamada, " 28 Aralıktan itibaren yurtdışından ülkemize hava yoluyla, 30 Aralıktan itibaren kara yoluyla gelen her yolcunun, Son 72 saat İçinde yapılmış negatif PCR test sonucu ibraz etmesi zorunlu olacak" dedi. Öte yandan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, koronavirüs ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı'nın talebi doğrultusunda 28 Aralık'tan itibaren Türkiye'ye hava yolu ile gelecek olan yolcuların uçak biniş öncesi son 72 saatte alınmış negatif PCR testi sonuç belgesi isteneceğini duyurdu.
25.12.2020Gündem
Bakan açıkladı 1 saat 20 dakikaya inecek
Bakan açıkladı! 1 saat 20 dakikaya inecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Halkalı-Kapıkule Hızlı Tren Projesi'nin tamamlanmasıyla Halkalı-Kapıkule arası yolcu seyahat süresinin 4 saatten 1 saat 20 dakikaya, yük taşıma süresinin ise 6 saat 30 dakikadan 2 saat 20 dakikaya ineceğini bildirdi.
25.12.2020Ekonomi
İngiltereden Türkiyeye özel izinli uçuşlar başladı
İngiltere'den Türkiye'ye özel izinli uçuşlar başladıTürk vatandaşları ve Türkiye'de ikamet izni bulunan yabancılar için İngiltere'den Türkiye'ye özel izinli uçuşların başladığı bildirildi.
24.12.2020Ekonomi
Rusyada toplu aşıya rağmen koronavirüs salgını tırmanıyor
Rusya'da toplu aşıya rağmen koronavirüs salgını tırmanıyorRusya'da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı toplu aşılama başlamasına rağmen, salgın yayılmaya devam ediyor.
24.12.2020Dünya
‘CoronaVac yüzde 90 etkili’
‘CoronaVac yüzde 90 etkili’Brezilya Butantan Enstitüsü, Türkiye’nin 50 milyon doz sipariş ettiği, Çin şirketi Sinovac’ın geliştirdiği CoronaVac aşısının 3. faz deneylerinin tamamlandığını duyurdu. Deneysel aşının 3. faz sonuçlarının bugün açıklanması bekleniyor. Ribeirao Preto Tıp Okulu’nda Prof. Domingos Alves, ‘Herkes yüzde 90’ın üzerinde başarı oranı umuyor’ dedi.
23.12.2020Dünya
İngiltereden New Yorka uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğu
İngiltere'den New York'a uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğuABD'de New York eyaletinin talebi üzerine 3 havayolu şirketi, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha hızlı yayılan türü tespit edilen İngiltere'den gelecek yolcular için "negatif" Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi.
22.12.2020Dünya
ABD, İngiltereden gelen yolculardan negatif Kovid-19 test sonucu isteyebilir
ABD, İngiltere'den gelen yolculardan "negatif" Kovid-19 test sonucu isteyebilirABD yönetimi, güneydoğusunda Kovid-19'un daha hızlı yayılan yeni türü tespit edilen İngiltere'den gelen yolculardan "negatif" test sonucu istemeyi düşünüyor.
22.12.2020Dünya
İsviçre 10 bin İngiliz turistin peşine düştü
İsviçre 10 bin İngiliz turistin peşine düştüİngiltere'de koronavirüs mutasyonunun görülmesi İsviçre'yi alarma geçirdi. Ülkeye kısa süre önce İngiltere'den gelen yolculara 10 gün karantina mecburiyeti getirildi. Yetkililer şimdi 10 bin İngiliz'in peşine düştü.
22.12.2020Dünya
Hong Kong da İngiltereye uçuş yasağı getirdi
Hong Kong da İngiltere'ye uçuş yasağı getirdiHong Kong, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha bulaşıcı bir türünün ortaya çıktığı İngiltere ile havayolu ulaşımını askıya aldığını duyurdu.
21.12.2020Dünya
BAE, Suudi Arabistana uçuşları askıya aldı
BAE, Suudi Arabistan'a uçuşları askıya aldıBirleşik Arap Emirlikleri (BAE) havayolu şirketleri Suudi Arabistan'a uçuşların askıya alındığını duyurdu.
21.12.2020Uzmanpara
Son dakika: Yeni mutasyon paniği Dünya Sağlık Örgütü alarma geçti
Son dakika: Yeni mutasyon paniği! Dünya Sağlık Örgütü alarma geçtiWuhan'dan dünyaya yayılan ve yaklaşık 77 milyon kişiye bulaşan virüsle ilgili dünyanın dört bir yanından haberler gelmeye devam ediyor. Yeni koronavirüs mutasyonu Dünya Sağlık Örgütü'nü alarma geçirdi. İngiliz yetkililer yeni varyantın daha hızlı hareket ettiğini ve "baskın tür" haline geldiğini söyledi. Son dakika haberine göre ise, İngiltere'de yeni koronavirüs türünün ortaya çıkmasının ardından Türkiye, Fransa, Hollanda, Belçika, İsrail, Avusturya, Almanya ve İtalya ada ülkesine havayolu ulaşımını durdurdu. İtalya Sağlık Bakanlığı ise virüsün İtalya'da da görüldüğünü duyurdu.
21.12.2020Dünya
Uçakta ölen yolcuda korona şüphesi: Açıklama geldi
Uçakta ölen yolcuda korona şüphesi: Açıklama geldi!ABD’de United Airlines'ın Orlando - Los Angeles seferi sırasında hayatını kaybeden yolcunun koronavirüs hastası olduğu iddialarının ardından firmadan açıklama geldi.
20.12.2020Dünya
2023 yeni bir zafer  yılı olacaktır
'2023 yeni bir zafer yılı olacaktır'Kuzey Marmara Otoyolu’nun 6. kesiminin açılışına telekonferansla katılan Erdoğan ‘Cumhur İttifakı konusunda ülkemiz için gerekenleri yaptık’ ifadelerini kullandı
20.12.2020Siyaset
THY Teknik A.Ş. Türkiye’nin ilk yerli ve milli sunucu ile modemini üretti
THY Teknik A.Ş. Türkiye’nin ilk yerli ve milli sunucu ile modemini ürettiTürk Hava Yolları Teknik A.Ş., yerli üretim uçak koltuğu ve galley’den sonra Türkiye’nin ilk yerli ve milli sunucu ile modemini üretme başarısını gösterdi.
19.12.2020Ekonomi
İletişim ve ulaştırma için yeni yol haritası
İletişim ve ulaştırma için yeni yol haritasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “12. Ulaştırma ve Haberleşme Şurası, 6 - 7 - 8 Ekim 2021 tarihlerinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Yerleşkesi’nde düzenlenecek” dedi.
12.12.2020Ekonomi
Son dakika: Kredi kartı kullananlar dikkat Geri sayım başladı, hesaptan siliniyor...
Son dakika: Kredi kartı kullananlar dikkat! Geri sayım başladı, hesaptan siliniyor...Sadakat kartlarında biriken para puanları kullanmak isteyen tüketiciler için son tarih 31 Aralık. Tüketici dernekleri, ihtiyaç kapsamında puanların kullanılmasını öneriyor
11.12.2020Ekonomi
Lufthansa bin pilotu işten çıkaracak
Lufthansa bin pilotu işten çıkaracakLufthansa, sendika ile anlaşamazsa bin pilotu işten çıkaracak.
11.12.2020Uzmanpara
Dünyanın kabusu olmuştu Boeing 737 Max için flaş karar
Dünyanın kabusu olmuştu! Boeing 737 Max için flaş kararGelen son dakika haberine göre; Brezilya, ABD, Endonezya ve Etiyopya'da meydana gelen kazaların ardından birçok ülkenin uçuş yasağı getirdiği Boeing 737 Max tipi uçaklarla ticari uçuşları yeniden başlatacak.
9.12.2020Dünya
Giresunspor Teknik Direktörü Keleş: Daha iyi yerlere gelecek kalitede bir takımız
Giresunspor Teknik Direktörü Keleş: "Daha iyi yerlere gelecek kalitede bir takımız"TFF 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'un teknik direktörü Hakan Keleş, "Şuan ligde 20 puanla 6. sırada yer alıyoruz. Daha iyi yerlere gelecek kalitede bir takımız." dedi.
7.12.20201.Lig
Çine giden ilk ihracat treni yarın itibarıyla Türkiyeden çıkıyor
Çin'e giden ilk ihracat treni yarın itibarıyla Türkiye'den çıkıyor!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'den Çin'e giden ilk ihracat trenine ilişkin "Şu anda trenimiz Kayseri'ye varmak üzere. Yarın itibarıyla ülkemizden çıkış yaparak, 12 gün sürecek olan Çin'e yolculuğuna devam ediyor." dedi.
7.12.2020Ekonomi
Lufthansa 29 bin kişiyi işten çıkartacak
Lufthansa 29 bin kişiyi işten çıkartacakAlmanya'nın en büyük havayolu şirketi Lufthansa, yıl sonuna kadar 29 bin çalışanın işine son verileceğini açıkladı.
7.12.2020Uzmanpara
SunExpress’ten ücretsiz test
SunExpress’ten ücretsiz testTürk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında, Düsseldorf-Antalya uçuşlarında yolculara 15 dakikada sonuç veren antijen test hizmeti sunacak.
6.12.2020Ekonomi
KKTC’de yeni dönem Giriş için 2 bin 255 TL ücret ödenecek
KKTC’de yeni dönem! Giriş için 2 bin 255 TL ücret ödenecekKuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) girişlerde KKTC vatandaşı olsun ya da olmasın tüm test ve karantina giderlerinin yolcular tarafından karşılanacağı bildirildi. Bankalar aracılığıyla ödenecek tutar ise 2255 TL olarak belirlendi.
5.12.2020Gündem
Havaalanlarımızın sayısını 26dan 56ya çıkardık
'Havaalanlarımızın sayısını 26'dan 56'ya çıkardık'Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Hava alanlarımızın sayısını 26'dan 56'ya çıkararak önemli bir yol kat ettik." dedi.
4.12.2020Siyaset
Kayserisporda Göztepe hazırlıkları devam ediyor
Kayserispor'da Göztepe hazırlıkları devam ediyorHES Kablo Kayserispor, Süper Lig'in 11'inci haftasında deplasmanda karşılaşacağı Göztepe maçı hazırlıklarını sürdürdü.
3.12.2020Kayserispor
İlker Aycı, Eurasia Airshow 2020de konuştu: Hızlı reaksiyon başarının anahtarı olacak
İlker Aycı, Eurasia Airshow 2020'de konuştu: Hızlı reaksiyon başarının anahtarı olacakTürk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Havacılık sektörü salgın nedeniyle zor bir dönemden geçiyor. Hızlı reaksiyon, esneklik ve verimlilik yeni dönemde hayatta kalmanın ve başarının anahtarı olacak." dedi.
2.12.2020Ekonomi
Son dakika: Validen mesai açıklaması 2 Aralık Çarşamba günü başlıyor
Son dakika: Vali'den mesai açıklaması! 2 Aralık Çarşamba günü başlıyorGelen bir son dakika haberine göre; Koronavirüs kısıtlamaları bu akşam başlıyor. İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı koronavirüs tedbirlerini içeren 2 yeni genelgeyi 81 ilin valiliğine gönderdi. Yeni kısıtlamalara göre hafta sonu 56 saat, hafta için her gün 8 saat sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Öte yandan mesai saatleriyle ilgili yeni uygulama da devreye giriyor. İstanbul'da yarından itibaren mesai saati değişecek.
1.12.2020Gündem
Son Dakika: Türkiyenin mücadele planı Gerekli tedbirler ve kısıtlamalar...
Son Dakika: Türkiye'nin mücadele planı! Gerekli tedbirler ve kısıtlamalar...Gelen son dakika haberine göre, koronavirüs pandemisi 90 günde 50 milyon aşılamayla kontrol altına alınacak. 2021'in ilk çeyreğinde, 25 milyon 500 bin kişiye iki doz aşı yapılacak. Öncelik kronik hastalar ve sağlıkçılarda olacak. İlk aşıların 11 Aralık'ta uygulanacağı belirtilirken, ilk iki doz aşıyı ise Sağlık Bakanı Fahrettin Koca olacak. Öte yandan İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı koronavirüs tedbirlerini içeren 2 yeni genelgeyi 81 ilin valiliğine gönderdi. Yeni kısıtlamalar bu akşam başlıyor. İşte Türkiye'nin koronavirüs ile mücadele planı...
1.12.2020Gündem
ABD’de Pfizer/BioNTech aşının ilk parti dağıtımına başlandı
ABD’de Pfizer/BioNTech aşının ilk parti dağıtımına başlandıUnited Havayolları, ABD'li ilaç firması Pfizer ile BioNTech ortaklığında koronavirüs karşı geliştirilen aşısının ilk partilerini soğutulmuş özel çantalarda ABD içinde charter uçuşlarıyla dağıtımına başlandığı açıklandı.
28.11.2020Dünya
Kulağımız aşıda, gözümüz havada
'Kulağımız aşıda, gözümüz havada'Koronavirüse karşı aşı hazır olduğunda THY olarak önemli bir görev üstleneceklerini vurgulayan İlker Aycı, “Kulağımız aşıdan gelecek haberde, gözümüz gökyüzünde” dedi
27.11.2020Ekonomi
IATAdan yeni uygulama
IATA'dan yeni uygulamaUluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA, bir dizi mobil uygulama geliştiriyor. Birliğin amacı uluslararası uçuş yapacak yolcuların COVID-19 seyahat kısıtlamaları hakkında kolayca bilgi almaları ve havayolu firmalarıyla güvenli bir ortamda test sonuçlarını ve aşı sertifikalarını paylaşmaları.
25.11.2020Teknoloji
Gülle: Yeni ihracat seferberliği başlattık
Gülle: Yeni ihracat seferberliği başlattıkTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Başkanı İsmail Gülle, "İhracat ailesi olarak Cumhurbaşkanımızın ekonomide ilan ettiği reform süreci kapsamında yeni ihracat seferberliği başlattık. 2000 yılında 36 milyon ton olan ihracatımız, 2023 yılında da, miktar bazında 200 milyon tona ulaşacağını öngörüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.
17.11.2020Uzmanpara
TİM Başkanı İsmail Gülle: Yeni ihracat seferberliği başlattık
TİM Başkanı İsmail Gülle: Yeni ihracat seferberliği başlattıkTürkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Başkanı İsmail Gülle, "İhracat ailesi olarak Cumhurbaşkanımızın ekonomide ilan ettiği reform süreci kapsamında yeni ihracat seferberliği başlattık. 2000 yılında 36 milyon ton olan ihracatımız, 2023 yılında da, miktar bazında 200 milyon tona ulaşacağını öngörüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.
17.11.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ali ÇınarMilliyet Yazarı
ABD’de Türk lobisi güçlenir mi?Lobicilik denince akla ilk ABD geliyor...
28.12.2020
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Virüsün yeni mutasyonu ve piyasalar2020 yılına damgasını vuran pandemi 2021 yılında da piyasaların gündeminde yer almaya devam edecek görünüyor...
22.12.2020Ekonomi
Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Yabancılar alıma geçtiPiyasalarda reform rüzgârı esiyor...
15.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsTHYİngilterekoronaTürkiye

Havayolu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.