Mehmet Aslan

Mehmet Aslan

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul-2 4 .sıra Adayı.Sorbonne Üniversitesi'nde Psikoloji, Boston Üniversitesi'nde Uluslararası Ticaret eğitimi aldı. Ardından Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.Ticaret, gayrimenkul ve doğal taş sektörleri ile uğraşan Mehmet Aslan aynı zamanda sanat, televizyon ve sinema sektörlerinde oyunculuk, sunuculuk gibi çeşitli alanlarda yer almaktadır. MHP İstanbul İl Başkanlığı'nda il başkan yardımcısı olarak görev almıştır. Aynı zamanda "Gel Kardeşim" adlı sosyal sorumluluk projesinin mimarı ve öncüsüdür.

Mehmet Aslan haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 5.581 mehmet aslan haberi bulunmuştur.

Şanlıurfa’da bisikletli gelin konvoyu
Şanlıurfa’da bisikletli gelin konvoyuŞanlıurfa'da evlenen Fatma ve İbrahim Bakan çifti, gelin arabası gibi süsledikleri bisikletlerle kentte tur attı.Çağrı merkezinde çalışan Fatma (28) ile teknisyen İbrahim Bakan (30),  Urfa Bisiklet Topluluğu (URBİT) tarafından düzenlenen turda geçen yıl tanıştı.  Evlenme kararı alan çift, nikahlarını kıydırdıktan sonra, gelin arabası gibi  süsledikleri bisikletlerle kentte gezdi.Bisiklet topluluğundaki 30'u aşkın kişinin eşlik ettiği çift, trafiğin  de yoğun olduğu caddelerde yaklaşık 7 kilometre pedal çevirerek tarihi  Balıklıgöl'e ulaştı. Bazı vatandaşlar da gelin ve damada, zılgıtla destek verdi.Gelin Fatma Bakan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 yıldır aktif  kullandığı bisiklet sayesinde eşiyle tanıştığını belirterek, "Hem bisiklet  kullanma bilincini artırmak hem de farklı bir etkinlik olması amacıyla, gelin  arabası olarak bisiklete bindik. Bu tür etkinliklerin devamının gelmesini  istiyorum." dedi.Damat İbrahim Bakan da kentte araç sayısının fazlalığı nedeniyle  trafikte yoğunluk yaşandığını belirtti.Bu kapsamda bisiklet kullanımının teşvik edilmesi gerektiğine dikkati  çeken Bakan, "Bisiklet konvoyu yaparak halkın desteğini almak istedik. Bize  destek veren herkese çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.URBİT Başkanı Mehmet Aslan ise farklı bir etkinliğe imza attıkları  için mutlu olduklarını söyledi.Çiftin mutluluğuna bisiklet kullanarak ortak olduklarını ifade eden  Aslan, çeşitli etkinliklerle bisiklet kullanımını artırmaya çalışacaklarını  kaydetti.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar