Kemal Aslan

Kemal Aslan

Son dakika Kemal Aslan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kemal Aslan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kemal Aslan haber sayfamızda...

Kemal Aslan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.119 kemal aslan haberi bulunmuştur.
Murat Kurşun: Bakım şart, benim de alnımda botoks var!
Murat Kurşun: Bakım şart, benim de alnımda botoks var! Ünlü müzisyen önceki gün yeni teklisi ‘Canım Olur Kendisi’nin başarısını kutlamak için Arnavutköy'e gitti. Bir mekan çıkışı görüntülenen Kurşun, estetik yaptıran meslektaşlarına destek vererek dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
9.02.2024 Cadde
Şehit babası Aslan, oğlu ile son görüşmesini anlattı
Şehit babası Aslan, oğlu ile son görüşmesini anlattı Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Kemal Aslan’ın babası Mehmet Aslan, oğlu ile son görüşmesini anlattı. Baba Aslan, ''Şehidimiz ile en son konuşmamız, aynı gün oldu. 'Bugün burada yağmur ve sis var’ dedi. İzne gelmek istiyordu, temelli geldi'' dedi.
27.12.2023 Haberler
Pençe Kilit şehidinin son konuşması ortaya çıktı
Pençe Kilit şehidinin son konuşması ortaya çıktı Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Kemal Aslan’ın son konuşması ortaya çıktı.
27.12.2023 Gündem
Emekliye 5 bin lira ikramiye düzenlemesi TBMM'de
Emekliye 5 bin lira ikramiye düzenlemesi TBMM'de Çalışan emeklilere verilecek 5 bin liralık ikramiyenin de bulunduğu düzenleme Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda görüşülüyor.
26.12.2023 Ekonomi
Şehit Kemal Aslan'ın babası: Mevla verirken sevindirdi, alırken sevindirdi
Şehit Kemal Aslan'ın babası: Mevla verirken sevindirdi, alırken sevindirdi Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Kemal Aslan’ın babası Mehmet Aslan'ın babasının sözleri duygulandırdı.
26.12.2023 Gündem
Şehit Aslan son yolculuğuna uğurlandı
Şehit Aslan son yolculuğuna uğurlandı Irak’ın kuzeyinde Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan (22), memleketi Elazığ’da son yolculuğuna uğurlandı.
25.12.2023 Haberler
Şehitlerimizi kalbimize gömdük! Şehit babasından 'Demirtaş' isyanı
Şehitlerimizi kalbimize gömdük! Şehit babasından 'Demirtaş' isyanı Bakan Güler, Irak ve Suriye’nin kuzeyinde toplam 29 hedefin vurularak imha edildiği hava harekâtlarını Hava Kuvvetleri Harekât Merkezi’nden sevk ve idare etti. Güler, “Teröristler, kahraman Mehmetçiğin pençesinden kurtulamayacak” dedi. Şehit düşen kahramanlar da son yolculuklarına uğurlandı.
25.12.2023 Gündem
Türkiye'nin yüreğine şehit ateşi düştü! Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda! Ünlülerden taziye mesajları
Türkiye'nin yüreğine şehit ateşi düştü! Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda! Ünlülerden taziye mesajları Türkiye’nin kalbine şehit ateşi düştü. Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu. Şehitlerimizin kimlikleri belli oldu. Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar’ın (25) cenazesi Mardin’de, Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem'in (25) cenazesi Gaziantep'te, Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan (22)'ın cenazesi Elazığ’da, Piyade Uzman Çavuş Ahmet Arslan'ın (25) cenazesi, memleketi Yozgat'ın Sorgun ilçesinde toprağa verildi. Cuma ve cumartesi günü art arda gelen 12 şehit haberi sonrası ünlü isimler de taziye mesajı paylaştı.
24.12.2023 Gündem
Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda
Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda Pençe-Kilit bölgesinde dün üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar’ın (25) cenazesi Mardin’de, Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem'in (25) cenazesi Gaziantep'te, Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan (22)'ın cezaesi Elazığ’da, Piyade Uzman Çavuş Ahmet Arslan'ın (25) cenazesi, memleketi Yozgat'ın Sorgun ilçesinde toprağa verildi.
24.12.2023 Gündem
Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda
Şehitlerimize son görev! 6 şehirde 6 veda Pençe-Kilit bölgesinde dün üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Cebrail Dündar’ın (25) cenazesi, Mardin’e getirildi. Şehidin eşi Semanur Erdemir Dündar, uzun süre gözyaşı döktü. Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem'in (25) cenazesi ise Gaziantep'e getirildi.
24.12.2023 Haberler
Pençe-Kilit şehitleri için tören
Pençe-Kilit şehitleri için tören Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit harekat bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 6 asker için Şırnak’ta 23’üncü Piyade Tümen Komutanlığı’nda tören düzenlendi.
24.12.2023 Gündem
Elazığlı Şehit Aslan’ın komutanına gönderdiği görüntü duygulandırdı
Elazığlı Şehit Aslan’ın komutanına gönderdiği görüntü duygulandırdı Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde çıkan çatışmada şehit olan Elazığlı Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan’ın şehit olmadan önce komutanına gönderdiği görüntü duygulandırdı.
24.12.2023 Haberler
Yürekler yine yandı: 6 asker daha şehit... Çift harekatla bedel ödetildi
Yürekler yine yandı: 6 asker daha şehit... Çift harekatla bedel ödetildi Türkiye Irak’ın kuzeyinden gelen acı haberle ağlarken dün bir kez daha yürekler yandı. Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu. Çatışmada 16 terörist etkisiz hale getirildi.
24.12.2023 Gündem
Şehit ateşi Elazığ’a düştü
Şehit ateşi Elazığ’a düştü Pençe Kilit Harekatı Bölgesi’nde şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Kemal Aslan’ın Elazığ’daki ailesine acı haber verildi. Şehidin baba evine Türk Bayrağı asıldı.
23.12.2023 Haberler
Türkiye'nin kalbine şehit ateşi düştü! En acı görüntü: Komutanım videom sizde kalsın
Türkiye'nin kalbine şehit ateşi düştü! En acı görüntü: Komutanım videom sizde kalsın Türkiye’nin kalbine şehit ateşi düştü. Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 6 asker şehit oldu. Şehitlerimizin kimlikleri belli olurken, ortaya çıkan bir video da yürekleri yaktı.
24.12.2023 Gündem
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu: 6 askerimiz şehit oldu
Son dakika: MSB acı haberi duyurdu: 6 askerimiz şehit oldu Milli Savunma Bakanlığı Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada 6 askerin şehit olduğu, 1 askerin yaralandığını açıkladı. MSB ayrıca bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısının 13’ten 16’ya yükseldiğini duyurdu.
23.12.2023 Gündem
Bodrum'da su altında sürpriz evlilik teklifi
Bodrum'da su altında sürpriz evlilik teklifi Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Kemal Aslan kız arkadaşı Dara Karadağ'a su altında evlilik teklifi etti. O anlar su altı kamerasıyla görüntülendi.
14.10.2023 Haberler
2023 YKS maratonu: İkinci oturum sona erdi
2023 YKS maratonu: İkinci oturum sona erdi Üniversite sınavı 2023 YKS maratonu bugün gerçekleştirilen Alan Yetenek Testi ve Yabancı Dil Testi ile devam etti.
18.06.2023 Gündem
Milli Eğitim Bakanlığından:
Milli Eğitim Bakanlığından: Milli Eğitim Bakanlığından:               Bakanlığımız personeli iken KHK ile kamu görevinden çıkarılan ya da Bakanlığımız adına yurtdışında resmi burslu öğrenci statüsünde öğrenim görmekte iken KHK ile   öğrencilikle ilişiği kesilen ve aşağıda bilgileri yer alan kişilerin ihraç işlemine karşın OHAL  İşlemleri İnceleme Komisyonuna yapmış olduğu başvuruları sonuçlandırılmıştır...
17.05.2023 Resmi İlanlar
Ferdi Kadıoğlu'na büyük övgü! Dünyaca ünlü efsaneye benzetti: F.Bahçe onun sayesinde 13 kişi oynuyor
Ferdi Kadıoğlu'na büyük övgü! Dünyaca ünlü efsaneye benzetti: F.Bahçe onun sayesinde 13 kişi oynuyor Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe sahasında Atakaş Hatayspor'u konuk etti. Sarı-lacivertliler karşılaşmadan 4-0 galip ayrılırken Ferdi Kadıoğlu oynadığı futbolla yine fark yarattı. Atakaş Hatayspor maçının ardından Ferdi Kadıoğlu'na övgüler yağdı.
28.12.2022 Fenerbahçe
Vizesi çıkmadığı için turnuvaya katılamıyor
Vizesi çıkmadığı için turnuvaya katılamıyor Mobil oyun şirketi Supercell tarafından düzenlenen Clash Royale Turnuvası’na hak kazanan 19 yaşındaki Kemal Aslan, Finlandiya vizesi alamadığı için turnuvaya katılamıyor.
12.09.2022 Gündem
‘Tövbe’ dedi
‘Tövbe’ dedi Berkay Akçay, ‘Tövbe’ isimli yeni single’ıyla yaza “Merhaba” dedi.
4.06.2022 Cadde
Kazada ölen polis memuru son yolculuğuna uğurlandı
Kazada ölen polis memuru son yolculuğuna uğurlandı Hakkari'de kullandığı otomobilin minibüsle çarpıştığı kazada hayatını kaybeden polis memuru Abdulkadir Kılıç (25) memleketi Sivas'ta son yolculuğuna uğurlandı.
12.05.2022 Gündem
Otomobille minibüs çarpıştı; 1'i polis 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı
Otomobille minibüs çarpıştı; 1'i polis 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı Hakkari'de iki aracın kafa kafaya çarpıştığı kazada, 1'i polis memuru, 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi yaralandı.
11.05.2022 Gündem
Hakkari'de trafik kazası: Biri polis 2 kişi hayatını kaybetti
Hakkari'de trafik kazası: Biri polis 2 kişi hayatını kaybetti Hakkari'de minibüs ile otomobilin çarpışması sonucu biri polis 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.
11.05.2022 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kemal Aslan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.