Meral Akşener

Meral Akşener

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul-3 1 .sıra Adayı.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünü bitirdi. Doktorasını Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladı.Yıldız, Kocaeli ve Marmara Üniversitelerinde öğretim üyesi olarak ders verdi. Kocaeli Üniversitesinde İnkılap Tarihi Bölüm Başkanlığı görevinde bulundu. Zübeyde Hanım Şehit Aileleri Vakfı'nın kuruluşunu gerçekleştirdi.20. Dönemde İstanbul, 21. Dönemde Kocaeli ve 23. Dönemde İstanbul Milletvekili seçildi. 54. Hükümette İçişleri Bakanı olarak görev yaptı. 23. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilliği görevinde bulundu. 24. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekilliği görevine yeniden seçildi.Akşener, evli ve 1 çocuk annesidir.

Meral Akşener

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.333 meral aksener haberi bulunmuştur.
Akşener’den Magro’ya: Hafif Angaralı
Akşener’den Magro’ya: Hafif AngaralıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener dün sırasıyla AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut, Fransa Büyükelçisi Hervé Magro’yu kabul etti. Türkiye’deki görevlerine yeni atanmaları dolayısıyla büyükelçilerin Akşener’e nezaket ziyaretinde bulunduğu belirtildi.
19.01.2021Siyaset
‘Erken seçim kaçınılmaz’
‘Erken seçim kaçınılmaz’CHP lideri Kılıçdaroğlu, vatandaşın sorunlarının ağırlaştığını belirterek “Erken seçim kaçınılmaz” dedi. Kılıçdaroğlu, kendisine mektup yazan iki milletvekiline yanıt verip vermeyeceğine ilişkin “Mektuplaşma geleneği yok. Genel Başkan’dan randevu isteyip de görüşemeyen kim var?” dedi
19.01.2021Siyaset
‘Millet oyuna ipotek koydurmaz’
‘Millet oyuna ipotek koydurmaz’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün KRT’de kadın gazetecilerin sorularını yanıtladı. Akşener, Kovid-19 aşısının yan etkisini görmediğini belirtirken, aşı için hazırlanan öncelik sıralamasına esnaf ve fabrikada çalışanların almasını önerdi.
17.01.2021Siyaset
3 saldırıya tepki yağdı
3 saldırıya tepki yağdıÖnceki akşam KRT TV programcısı Hatipoğlu dün de Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ ile Yeniçağ Ankara Temsilcisi Uğuroğlu saldırıya uğradı. Saldırıya AK Parti, CHP ve İYİ Parti’den tepki geldi
16.01.2021Siyaset
Liderler aşıda
Liderler aşıdaSağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Kovid-19 ile mücadele kapsamında vatandaşa aşı konusunda örnek olmak ve teşvik etmek amacıyla siyasi parti liderlerine yaptığı çağrıya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den jet yanıt geldi.
16.01.2021Gündem
Liderlerden aşı kararı Açıklamalar peş peşe geldi
Liderlerden aşı kararı! Açıklamalar peş peşe geldiGelen bir son dakika haberine göre; MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele kapsamında aşı olduğunu duyurdu. Kılıçdaroğlu ve Akşener'den de peş peşe açıklamalar geldi.
15.01.2021Gündem
Demek ki yargı hızlı çalışabiliyormuş
Demek ki yargı hızlı çalışabiliyormuşİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, dün Kartal’da esnafı ziyaret etti. Burada esnafın sorunlarını dinleyen Akşener, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.
15.01.2021Siyaset
Son dakika... İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı karıştı, istifalarla yönetim düştü
Son dakika... İYİ Parti Muğla İl Başkanlığı karıştı, istifalarla yönetim düştüİYİ Parti Muğla İl Başkanlığı, partisinin aldığı ihraç kararı mahkemece iptal edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın ziyaret edeceğini açıklaması üzerine karıştı. 62 kişiden oluşan İl Başkanlığı Yönetim Kurulu'ndan 51 isim istifa etti. İstifalar üzerine İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ'ın yönetimi düştü, parti binasının kilidi değiştirildi.
14.01.2021Siyaset
Özdağ’ın ihracı mahkemeden döndü
Özdağ’ın ihracı mahkemeden döndüAnkara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, İYİ Parti Disiplin Kurulu’nun İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ı partiden ihraç kararını iptal etti. İhraca ilişkin sevk işleminin parti tüzüğüne aykırı olduğu tespiti yapılırken, itiraz yolu kapalı olması nedeniyle kesinleşen bu kararla Özdağ, yeniden İYİ Partili oldu.
14.01.2021Siyaset
‘MDK yeniden karar verebilir’
‘MDK yeniden karar verebilir’İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın partiden ihracının Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi kararıyla iptal edilmesi sonrası gözler İYİ Parti yönetimine çevrildi.
14.01.2021Siyaset
İYİ Partili Tatlıoğlu: Bizim CHP ile Türkiyeyi birlikte yönetelim iddiamız yok
İYİ Partili Tatlıoğlu: Bizim CHP ile Türkiye'yi birlikte yönetelim iddiamız yokİYİ Parti TBMM Grup Başkanı Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Millet İttifakı'nın geleceğiyle ilgili, "Bizim Cumhuriyet Halk Partisi ile Türkiye'yi birlikte yönetelim iddiamız yok. Bizim birlikte Türkiye'nin önünü açalım iddiamız var" dedi. Tatlıoğlu, “Bir seçime girdik, her partinin kendi Cumhurbaşkanı adayı vardı. Biz kazansaydık Türkiye'yi Meral Akşener yönetecekti, CHP kazansaydı Muharrem İnce yönetecekti” diye konuştu.
13.01.2021Siyaset
Ümit Özdağ kararı İhracı iptal edildi
Ümit Özdağ kararı! İhracı iptal edildi Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi, Ümit Özdağ'in İYİ Parti'den kesin ihracına ilişkin kararı iptal etti.
13.01.2021Haberler
Son dakika... CHPli Muharrem İnceden Meral Akşenere yanıt: İçimizde bir hain var
Son dakika... CHP'li Muharrem İnce'den Meral Akşener'e yanıt: İçimizde bir hain varGelen son dakika haberine göre; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden kısa süre önce adaylıktan istifa etmesi için telefonla arandığı iddialarına yanıt veren CHP'li Muharrem İnce, "Akşener, partisi kadar oy alabilseydi zaten seçim ikinci tura kalıyordu. Bu açıklamaların hiçbir mantığı yok. Sayın Akşener'e bu kişi kimmiş, 'Sen adaylıktan çekil, Muharrem İnce'yi destekle' dediyse o kişi Akşener'in dostu değildir. Bizim de dostumuz değildir. Mantıklı bir şey önermemiş. O zaman içimizde bir hain var. Bu haini açıklasın, kim? Ben de merak ediyorum" ifadelerini kullandı.
12.01.2021Siyaset
‘Milletimizin oyalanmasına izin vermeyeceğiz’
‘Milletimizin oyalanmasına izin vermeyeceğiz’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendi Youtube kanalından gündeme dair açıklamalarda bulundu.
10.01.2021Siyaset
iYi Parti’nin yeni sistem modeli bu ay açıklanacak
iYi Parti’nin yeni sistem modeli bu ay açıklanacakGüçlendirilmiş parlamenter sistemi savunan İYİ Parti’nin öngördüğü model çalışması bitme aşamasına geldi. İYİ Parti lideri Akşener,  “Muhtemelen ocak ayının 3. haftası kamuoyu ile paylaşılır. Sonra kamuoyunun bunu tartışmasını bekleyeceğiz” dedi.
8.01.2021Siyaset
Akşener: ABDde umarım milli irade hayata geçer
Akşener: ABD'de umarım milli irade hayata geçerİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) umarım milli irade, seçmen iradesi, hayata geçer ve bu karışıklıklar son bulur. Ama tabii ki, demokrasinin hep altını çizen bir ülkede böyle bir durumun yaşanması da enteresan" dedi.
7.01.2021Siyaset
Meral Akşanere sosyal medyadan hakaret iddiasına gözaltı
Meral Akşaner'e 'sosyal medyadan hakaret' iddiasına gözaltıSosyal medyada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yönelik hakaret içerikli sözler sarf ettiği iddia edilen bir kişi Samsun'da gözaltına alındı.
5.01.2021Gündem
‘Emekliye bu zamla ‘aç kal’ diyorlar’
‘Emekliye bu zamla ‘aç kal’ diyorlar’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, emekli ve memur maaşına yapılacak zam oranı ile yıllık enflasyonun yüzde 14.6 açıklanmasını “’Aç kal’ diyorlar” sözleriyle eleştirdi.
5.01.2021Siyaset
Bırakın başkanlarımız kente hizmet etsinler
Bırakın başkanlarımız kente hizmet etsinlerİstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) Eminönü - Alibeyköy Tramvay hattının ilk etabı, CHP ve İYİ Parti liderlerinin katıldığı törenle dün hizmete açıldı.  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu iktidara “Belediye başkanlarımıza engel çıkarmayın. Bırakın onlar kente hizmet etsinler. Millet İttifakı olarak kavgasız yaşamak istiyoruz” diye seslendi.
2.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu ve Akşenerin katıldığı törenle Eminönü-Alibeyköy tramvay hattının ilk kısmı açıldı
Kılıçdaroğlu ve Akşener'in katıldığı törenle Eminönü-Alibeyköy tramvay hattının ilk kısmı açıldıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in katıldığı törenle, Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı'nın Cibali-Alibeyköy Cep Otogarı arasındaki ilk kısmı açıldı. Törende konuşan Kılıçdaroğlu, "Biz Millet İttifakı olarak kendi ülkemizde huzur içinde yaşamak istiyoruz, kavgasız yaşamak istiyoruz. Birlikte kavgasız, huzur içinde, gelişmiş bir Türkiye, büyüyen bir Türkiye, güçlü bir Türkiye'yi inşa etmek istiyoruz. Bu inşa faaliyetine belediye başkanlarımız bu tür yatırımlarla katılacaklar. Bizler de demokrasi açısından bunu inşa etmeye çalışacağız" dedi.
1.01.2021Gündem
‘Pandemi en çok kadınları vurdu’
‘Pandemi en çok kadınları vurdu’İYİ Parti lideri Meral Akşener, partili cumhurbaşkanlığı sisteminin bütün sistemi kilitlediğini, derhal parlamenter sisteme geçiş yapılması gerektiğini söyledi. Akşener 2020’nin son gününde İstanbul Gönüllüleri tarafından Beşiktaş’ta kurulan ‘Kadın Emeği Pazarı’nı gezdi.
1.01.2021Siyaset
Zamlar ilaç gibi geldi
Zamlar ilaç gibi geldiTire Belediyesi Personel A. Ş. ve DİSK Genel-İş Sendikası arasındaki toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonrası çalışanların en düşük alacağı maaş 3641 lira olarak belirlendi.
30.12.2020Ege
‘Bu tuzağa düşmeyeceğiz’
‘Bu tuzağa düşmeyeceğiz’CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili iddialar için “Cinayeti konuşmak değil, CHP’yi tartıştırmak istiyorlar, bu tuzağa düşmeyeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.
30.12.2020Siyaset
İnönü, vefatının 47. yılında anıldı
İnönü, vefatının 47. yılında anıldıİkinci Cumhurbaşkanı İsmet İnönü, vefatının 47. yılında Anıtkabir’deki mezarı başında anıldı.
26.12.2020 Siyaset
Sosyal medyadan yanıt verdi: Evime dönüyorum
Sosyal medyadan yanıt verdi: Evime dönüyorumİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kendisine “dön evine” çağrısı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin açıklamasının hemen ardından sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak, “Genel merkezdeki çalışmaları bitirdik, evime dönüyorum” dedi.
25.12.2020Siyaset
Son dakika... MHP lideri Bahçeliden önemli açıklamalar
Son dakika... MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da MHP İl Başkanları Toplantısı'nda konuşma yaptı. Bahçeli, 'Salgın izin verirse 14 Mart 2021'de muazzam bir katılımla demokrasi şölenimiz gerçekleşecektir. 14 ilçemizde ilk kez kongre yaptık. Bizim nerede olduğumuzu soranlara diyorum ki her yerdeyiz. Tunceli il kongremizi ilk defa coşkuyla gerçekleştirdik. Batman, Şırnak, Hakkari'de yöre insanımızın büyük desteğiyle tamamladık' dedi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili Bahçeli, 'Bizim açımızdan ciddiyetsiz bir teklif. İsteyen istediğiyle masaya oturabilir' ifadelerine yer verdi.
24.12.2020Siyaset
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuştan erken seçim açıklaması
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan erken seçim açıklamasıAK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, "Türkiye'de ne rasyonel şartlar erken seçimi söylüyor ne de Türkiye Büyük Millet Meclisi aritmetiği erken seçim olmasına imkan tanıyor. Dolayısıyla Türkiye'de bir erken seçim yoktur." dedi
24.12.2020Siyaset
‘Sistemin iflasının bütçesi’
‘Sistemin iflasının bütçesi’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis’te kabul edilen 2021 bütçesine ilişkin, “Bu bütçe, içinde millet olmayan, refah ve umut olmayan bir saray bütçesidir” dedi.
23.12.2020Siyaset
Meral Akşener, Mansur Yavaş ile görüştü
Meral Akşener, Mansur Yavaş ile görüştüİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüştü.
22.12.2020Siyaset
Meral Akşener: İYİ Parti olarak, Türkiyeye yöneltilen her tehdidin karşısındayız
Meral Akşener: İYİ Parti olarak, Türkiye'ye yöneltilen her tehdidin karşısındayızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'İYİ Parti olarak, Türkiye'ye yöneltilen her tehdidin, her yaptırımın, her düşmanca adımın karşısındayız' dedi.
22.12.2020Siyaset
Akşener: Esnafın dertlerini dinleyin
Akşener: Esnafın dertlerini dinleyinİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin il başkanlarından, bulundukları il ve bölgelerin sorunlarını dinledi.
20.12.2020Siyaset
Son dakika... Ümit Özdağ: Ekrem İmamoğlu bana büyük terbiyesizlik yaptı
Son dakika... Ümit Özdağ: Ekrem İmamoğlu bana büyük terbiyesizlik yaptıİYİ Parti'den ihraç edilen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, konuk olduğu bir programda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı. İmamoğlu'nun kendisine büyük bir terbiyesizlik yaptığını ve buna rağmen kendisini desteklediğini söyleyen Özdağ, "Bu terbiyesizliği kamuoyu ile paylaşmayacağım" dedi.
18.12.2020Siyaset
Vahim yanlıştan bir an önce dönün
Vahim yanlıştan bir an önce dönünTBMM’de dört parti, yaptırım kararına karşı ortak bildiri yayımlayarak, “ABD’yi bu vahim yanlıştan bir an evvel geri dönmeye” davet etti.
16.12.2020Siyaset
Kaya çiftinin mutlu günü
Kaya çiftinin mutlu günüCevat Kaya ile Handan Turan, önceki gün Florya Sosyal Tesisleri’nde dünyaevine girdi.
3.12.2020Cadde
‘Asgari ücret 3 bin TL olsun’
‘Asgari ücret 3 bin TL olsun’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 1 milyon 550 bin istihdam sağlayacak yeni bir asgari ücret modeli açıkladı.
2.12.2020Siyaset
Başkan Böcek: Hayatımın en anlamlı merhabasıyla sizleri selamlıyorum
Başkan Böcek: Hayatımın en anlamlı 'merhaba'sıyla sizleri selamlıyorum!Koronavirüs tedavisi sonrası akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle 64 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra normal servise alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Başkan Böcek konuşmasında, "Hayatımın en samimi, en anlamlı 'merhaba'sıyla sizleri selamlıyorum. En yakın zamanda birlikte olacağız" dedi.
1.12.2020Haberler
Başkan Böcekten ilk mesaj Hayatımın en samimi, en anlamlı...
Başkan Böcek'ten ilk mesaj! Hayatımın en samimi, en anlamlı...Koronavirüs tedavisi sonrası akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle 64 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra normal servise alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Başkan Böcek konuşmasında, "Hayatımın en samimi, en anlamlı 'merhaba'sıyla sizleri selamlıyorum. En yakın zamanda birlikte olacağız" dedi.
1.12.2020Gündem
İYİ Parti Muş İl Başkanı, koronavirüsten hayatını kaybetti
İYİ Parti Muş İl Başkanı, koronavirüsten hayatını kaybettiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Muş İl Başkanı Ramazan Aşık'ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı.
29.11.2020Gündem
‘Millet İttifakı genişleyebilir’
‘Millet İttifakı genişleyebilir’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP ile kurulan Millet İttifakı’nın genişletilmesinde sakınca bulmadıklarını söyledi.
27.11.2020Siyaset
İki liderden seçim çağrısı
İki liderden seçim çağrısıCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaret etti. İki lider düzenledikleri basın toplantısında seçim çağrısında bulundu
26.11.2020Siyaset
Kılıçdaroğlundan Akşenere ziyaret
Kılıçdaroğlu'ndan Akşener'e ziyaretCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i parti genel merkezinde ziyaret etti.
25.11.2020Siyaset
‘Hükümet gerekli adımları atmalı’
‘Hükümet gerekli adımları atmalı’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İrini Harekâtı kapsamında Akdeniz’de Türk bandıralı ticari geminin hukuka aykırı şekilde durdurulup, aranmasına tepki gösterdi.
25.11.2020Siyaset
Son dakika... Kılıçdaroğlu, Akşeneri ziyaret edecek
Son dakika... Kılıçdaroğlu, Akşener'i ziyaret edecekCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti lideri Meral Akşener'i yarın saat 11.00'de ziyaret edecek.
24.11.2020Siyaset
Akşener: Akdenizde yaşanan olay, bizim için milli güvenlik meselesi
Akşener: Akdeniz'de yaşanan olay, bizim için milli güvenlik meselesiİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Akdeniz'de yaşanan olay, bizim için bir milli güvenlik meselesidir. Alman fırkateyninin, Yunanlı bir komutanın yönetiminde, Türk bandıralı gemimizde yaptığı hukuksuz arama, bir anlamda sınır ihlalidir" dedi.
24.11.2020Siyaset
‘Problemler derinleşiyor’
‘Problemler derinleşiyor’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “memleket masası” önerilerinin yeniden tartışılmaya başlandığını belirterek, “O gün bir kaşık suda dünyanın fırtınası koparılmıştı. Dün bağıranlar, çağıranlar, bugün de memleket masasını kurulması lazım geldiğini söylüyor. Biz önceden görüyoruz, bu ağalar aradan süre geçiyor, o problem derinleşiyor, kangren oluyor ondan sonra akıl ediyorlar ‘hadi buyurun’ oluyor” dedi.
23.11.2020Siyaset
Akşener: Türkiye bir başka alana makas değiştiriyor
Akşener: Türkiye bir başka alana makas değiştiriyorİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç'ın eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve iş insanı Osman Kavala'nın tutukluluğuna ilişkin sözlerine, "Bütün bunlar, Türkiye'nin bir başka alana doğru, Sayın Erdoğan eliyle makas değiştirdiğini gösteriyor. Benim merakım, Bahçeli ve Perinçek'in ne diyeceğidir" dedi.
22.11.2020Siyaset
‘Tehdidin adresi Adalet Bakanı’
‘Tehdidin adresi Adalet Bakanı’İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Alaattin Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik tehdit içerikli mektuba ilişkin, “Sayın Kılıçdaroğlu’na tehdit geldi ama adresi Adalet Bakanı ve ona sahip çıkan Sayın Erdoğan’dır” dedi.
20.11.2020Siyaset
Akşener: Tehdidi milli iradeye karşı yapılmış olarak görüyorum
Akşener: Tehdidi milli iradeye karşı yapılmış olarak görüyorumİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Alaattin Çakıcı'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Savcılığın soruşturma açtığına dair haber geldi ve ben bunu olumlu karşılıyorum. Bunun, milli iradeye karşı yapılmış bir tehdit olarak görmekte olduğumu da belirtmek isterim" dedi.
19.11.2020Siyaset

Yazar Sonuçları

Tunca BenginMilliyet Yazarı
“CHP’nin A planı ittifak olmamalı”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partili Oğuzhan Asiltürk’ü ziyareti hem mevcut ittifakların geleceğini hem de 3...
16.01.2021 Gündem
Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
Hukuk kazasıAlaattin Çakıcı’nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na mektupları ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Çakıcı için “Dava arkadaşım” gibi söylemleri siyaset gündeminin “harareti yüksek” yeni konusu...
20.11.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

iyi partiMeral Akşenerchpkoronavirüskemal kılıçdaroğlu

Meral Akşener ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.