Protesto

Protesto

Son dakika Protesto haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Protesto gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Protesto haber sayfamızda...

Protesto

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 37.463 protesto haberi bulunmuştur.
Hindistanda çiftçiler polisle çatıştı: 1 ölü, 300den fazla yaralı
Hindistan'da çiftçiler polisle çatıştı: 1 ölü, 300'den fazla yaralıHindistan'ın başkenti Delhi'de, yeni tarım yasalarını protesto eden binlerce çiftçi polisle çatıştı. Bir göstericinin hayatını kaybettiği protestolarda, 200 kişi gözaltına alındı. 300'den fazla polis de yaralandı.
27.01.2021Dünya
Hindistanda çiftçiler döndü, fırtına dindi
Hindistan'da çiftçiler döndü, fırtına dindiHindistan'da yeni tarım yasalarını protesto eden çiftçiler, dünkü olaylı gösterilerin ardından başkent Yeni Delhi'nin dışındaki protesto kamplarına döndü.
27.01.2021Dünya
Hollandada sokağa çıkma kısıtlamasının 4üncü gününde protestolar sürüyor
Hollanda'da sokağa çıkma kısıtlamasının 4'üncü gününde protestolar sürüyorHollanda'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının dördüncü gününde protestolar, polisin sıkı güvenlik önlemlerine rağmen devam ediyor.
26.01.2021Dünya
Rauf Denktaş kimdir Rauf Raif Denktaş nereli, neden ve ne zaman hayatını kaybetti
Rauf Denktaş kimdir? Rauf Raif Denktaş nereli, neden ve ne zaman hayatını kaybetti?Rauf Denktaş, ölümünün ardından geçen yıllara rağmen saygı ve minnet ile anılmaya devam ediyor. 27 Ocak 1924 yılında dünyaya gelen Rauf Raif Denktaş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı olarak bilinmektedir. 1983 yılından 2005 yılına kadar Cumhurbaşkanı olarak görev yapan Rauf Raif Denktaş'ın birçok kitabı bulunmaktadır. İşte Rauf Raif Denktaş hakkında merak edilenler...
26.01.2021Gündem
Lübnanda polis, ekonomik kriz ve karantina protestolarına müdahale etti
Lübnan'da polis, ekonomik kriz ve karantina protestolarına müdahale ettiLübnan'da ekonomik kriz ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle uygulanan karantinanın protesto edildiği gösteriler gün boyu sürerken, Trablusşam'daki eylemlerde polisin müdahalesi sonucu 23 kişi yaralandı.
26.01.2021Dünya
Son dakika... Yağma başladı 2. Dünya Savaşından beri uygulanmayan tedbire başvurdular
Son dakika... Yağma başladı! 2. Dünya Savaşı'ndan beri uygulanmayan tedbire başvurdularHollanda'da şiddet eylemlerine dönüşmeye başlayan koronavirüs protestolarında yağmalar başladı. Mağazaların camlarını kırıp dükkanları soyan eylemcilere yetkililer sert tepki gösterdi. Hollanda, 2. Dünya Savaşı'ndan beri başvurmadığı tedbirlere başvuracağını duyurdu. Öte yandan İsrail'de de salgın protestoları nedeniyle tansiyon yükseliyor. Polisin sert müdahalesiyle birlikte gözaltılar da başladı.
26.01.2021Dünya
Fransada öğretmen ve okul hemşireleri greve gitti
Fransa'da öğretmen ve okul hemşireleri greve gittiSendikaların çağrısıyla, hükümetin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının getirdiği sağlık krizini yönetemediği ve çalışma koşullarını iyileştirmediği gerekçesiyle ülke genelinde öğretmenler ve okul hemşireleri bir günlük grev başlattı.
26.01.2021Dünya
Tunusta gösterilerde gözaltına alınanların serbest bırakılması talebiyle eylem
Tunus'ta gösterilerde gözaltına alınanların serbest bırakılması talebiyle eylemTunus'ta yüzlerce gösterici, geçen hafta başkent ve diğer bazı illerdeki gösterilerde "yağma" suçlamasıyla gözaltına alınan 632 kişinin serbest bırakılması talebiyle başkentte protesto düzenledi. Başkente bağlı Aryana vilayetindeki Hay et-Tedamun mahallesinde toplanan yüzlerce gösterici, kabine revizyonu için güvenoyu oylaması oturumunun gerçekleştiği parlamentoya yürüdü.
26.01.2021Dünya
İsrail polisinden karantina karşıtı protestoya müdahale: 8 gözaltı
İsrail polisinden karantina karşıtı protestoya müdahale: 8 gözaltıİsrail polisi, Batı Kudüs'te yeni tip koronavirüs (Kovid-19) karantinasını protesto eden Ultra-Ortodoks Yahudilerin gösterisine müdahale ederek 8 kişiyi gözaltına aldı.
26.01.2021Dünya
Son dakika: Krallara layık hediye Hapse attığı metresine yaptığı sürpriz ağızları açık bıraktı
Son dakika: Krallara layık hediye! Hapse attığı metresine yaptığı sürpriz ağızları açık bıraktıÜlkesi salgında can çekişirken Almanya'da haremiyle ultra lüks otele kapanan Tayland Kralı Rama X özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Tayland her gün protestolara sahne olurken Rama x adeta başka bir dünyada yaşıyor. Daha önce saraydan kovduğu ve hapse attığı, sonra da affettiği metresi Wongvajirapakdi'ye aldığı doğum günü hediyesi için ise sürpriz demek az kalır. İşte bu 'krallara layık' doğum günü hediyesinin detayları...
26.01.2021Dünya
Berlinde çiftçilerden traktörlü protesto
Berlin'de çiftçilerden traktörlü protestoTarım Bakanlığı'na girmeyi deneyen yüzlerce çiftçi, Almanya'nın başkentinde 'İdeoloji karın doyurmaz' yazılı pankartlar açtı.
26.01.2021Dünya
Aborjinler Avustralya Gününde sokağa döküldü
Aborjinler 'Avustralya Günü'nde sokağa döküldüBritanya filosunun 26 Ocak 1788'de kıtaya varmasının "Avustralya Günü" olarak kutlanmasına karşı çıkan ülkenin yerli halkı Aborjinler ve Torres Strait Adalılar, bu tarihi, "İstila Günü" olarak tanımlayarak, ülke genelinde protesto gösterileri gerçekleştirdi.
26.01.2021Dünya
Hindistanda traktörlü çiftçiler polisle çatıştı
Hindistan'da traktörlü çiftçiler polisle çatıştıHindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de güvenlik güçleri, Cumhuriyet Bayramı gösterileri sırasında traktörleriyle eylem yapan ve gösteri alanının dışına çıkmak isteyen protestocu çiftçilere müdahalede bulundu.
26.01.2021Haberler
Hollandada koronavirüs protestosu yağma eylemlerine dönüştü
Hollanda'da koronavirüs protestosu yağma eylemlerine dönüştüHollanda’da pandemi nedeniyle konulan sokağa çıkma yasağına karşı başlayan protestolar pazartesi gecesi de devam etti. Birçok kentte göstericiler dükkanları yağmaladı ve polisle çatıştı.
26.01.2021Dünya
Avustralya Günü kutlamalarında yerlilerden protesto
Avustralya Günü kutlamalarında yerlilerden protestoAvustralya'da 26 Ocak'ta kutlanan Avustralya Günü'nde yerli halk Aborjinler ve binlerce kişi, bugünün “İstila Günü” olduğunu belirterek protesto gerçekleştirdi. Protesto sırasında göstericiler "Adalet yok, barış yok", "Kutlanacak bir tarih değil" ve "Siyahilerin hayatı önemlidir" yazılı pankartlar taşıdı.
26.01.2021Dünya
Hindistanda traktörlü çiftçiler polisle çatıştı
Hindistan'da traktörlü çiftçiler polisle çatıştıHindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de güvenlik güçleri, Cumhuriyet Bayramı gösterileri sırasında traktörleriyle eylem yapan ve gösteri alanının dışına çıkmak isteyen protestocu çiftçilere müdahalede bulundu.
26.01.2021Dünya
Son dakika... Polis aracıyla üstünden geçti ABD yangın yeri...
Son dakika... Polis aracıyla üstünden geçti! ABD yangın yeri...Önce ülkeyi ardından da dünyayı ayağa kaldıran görüntüler sosyal medyadan yayıldı. Hızlı ve Öfkeli filmini aratmayan sokak yarışlarının yapıldığı ihbarını alan polis olay yerine gittiğinde 100 kişilik bir kalabalıkla karşılaştı. Destek isteyen polis aracına ek kuvvet gelmeyince dehşet verici görüntüler yaşandı. Kalabalıktan korkan polis, kaçmaya çalışırken birkaç kişiyi yere devirdi ve birinin de üstünden geçti. Ne olduysa bundan sonra oldu ve ABD bir kez daha yangın yerine döndü. İşte son dakika haberinin detayları...
26.01.2021Dünya
Danimarka’da Başbakan Frederiksen’in maketini yakan 3 kişi tutuklandı
Danimarka’da Başbakan Frederiksen’in maketini yakan 3 kişi tutuklandıDanimarka'da 23 Ocak'ta Kovid-19 önlemlerine karşı düzenlenen gösteride Başbakan Mette Frederiksen’in maketinin yakılmasıyla bağlantılı oldukları açıklanan üç kişi Kopenhag polisi tarafından tutuklandı.
26.01.2021Dünya
‘İç savaşa doğru gidiyoruz’
‘İç savaşa doğru gidiyoruz’Hollanda’da koronavirüs nedeniyle 9 Şubat’a kadar karantina ilan edilmesi önceki gün ülkede protesto gösterilerine neden oldu.
26.01.2021Dünya
AB, Rusya’ya yaptırımı görüştü
AB, Rusya’ya yaptırımı görüştüRusya’da muhalif isim Aleksey Navalni’nin tutuklanması ve ardından gerçekleşen eylemlerde 3 bin kişinin göze alınmasına yönelik tepkiler büyüyerek devam ediyor.
26.01.2021Dünya
‘Başbakan’ı yakan 3 kişi tutuklandı
‘Başbakan’ı yakan 3 kişi tutuklandıDanimarka’nın başkenti Kopenhag’da geçtiğimiz cumartesi akşamı Kovid-19 önlemlerini protesto etmek amacıyla bin kişiden fazla kişinin katıldığı gösteride başbakan Mette Frederiksen’e benzeyen kuklayı yaktığı öne sürülen 3 kişi tutuklandı.
26.01.2021Dünya
Sudan’da döviz yokluğu sebebiyle ithalatın yapılamaması yakıt ve elektrikte krize yol açtı
Sudan’da döviz yokluğu sebebiyle ithalatın yapılamaması yakıt ve elektrikte krize yol açtıDoğu Afrika ülkesi Sudan’da döviz yokluğu sebebiyle gerekli ithalatın yapılamaması enerjide dışa bağımlı ülkede ciddi krize neden oldu. Sudan Enerji ve Maden Bakanı Hayri Abdurrahman, gazetecilere yaptığı açıklamada, artan elektrik kesintilerinin yakıt yetersizliği nedeniyle santrallerde üretimin durmasından kaynakladığını söyledi.
25.01.2021Dünya
Hollanda karıştı Çok sayıda gözaltı var...
Hollanda karıştı! Çok sayıda gözaltı var...Hollanda'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için uygulanan tedbirler ve sokağa çıkma kısıtlamaları protesto edildi. Yerel basında çıkan haberde, farklı kentlerde Kovid-19 tedbirlerini protesto etmek için bir araya gelen yüzlerce kişinin taşkınlık çıkardığı belirtildi.
25.01.2021Dünya
Bolusporda taraftarlardan pankartlı tepki
Boluspor'da taraftarlardan pankartlı tepkiTFF 1. Lig ekibi Beypiliç Bolusporda kötü gidişata tepki gösteren kırmızı-beyazlı taraftarlar, kulübün önüne "Ele güne rezil ettiniz" yazılı pankart astı.
25.01.20211.Lig
Beyaz Saray: ABDnin Çine yeni bir yaklaşım benimsemesi gerekiyor
Beyaz Saray: ABD'nin Çin'e yeni bir yaklaşım benimsemesi gerekiyorBeyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Donald Trump yönetiminin Çin'e uyguladığı gümrük vergilerini yeniden değerlendireceklerini belirterek, "Pekin şu anda güvenliğimizi, refahımızı ve değerlerimizi ciddi şekilde zora sokuyor. Bu nedenle de ABD'nin Çin'e yeni bir yaklaşım benimsemesi gerekiyor." açıklamasında bulundu.
25.01.2021Dünya
Rusyadan ABDye Navalny notası
Rusya'dan ABD'ye Navalny notasıRusya, ABD'nin Moskova Büyükelçiliğinin tutuklu Rus muhalif Aleksey Navalnıy'ın serbest bırakılması için hafta sonu düzenlenen gösterileri destekleyen paylaşımlar yapması nedeniyle ABD'ye protesto notası verdi.
25.01.2021Dünya
İETT şoförlerine yapılan saldırılar protesto edildi
İETT şoförlerine yapılan saldırılar protesto edildi!İstanbul’da geçen hafta İETT şoförlerine yönelik saldırılar protesto edildi. Hizmet-İş Sendikası İstanbul 2 Nolu İETT Şubesince, Ayazağa İETT Garajında yapılan basın açıklamasında, şoförlerin pandemi döneminde bile fedakarca çalıştıkları belirtilerek, saldırılar kınandı.
25.01.2021Gündem
Rusyada protestolara katılan muhaliflere ceza yağdı
Rusya'da protestolara katılan muhaliflere ceza yağdı!Rus yargısı, ülkede tutuklu Rus muhalif Aleksey Navalny'nin serbest bırakılması için hafta sonu düzenlenen protesto gösterilerine katılan muhaliflere çeşitli cezalar verdi.
25.01.2021Dünya
Son Dakika... Ateşe verdiler Acil durum, yağma başladı
Son Dakika... Ateşe verdiler! 'Acil durum', yağma başladıKoronavirüs salgınına karşı ilan edilen sokağa çıkma yasakları birçok ülkeyi temellerinden sarstı, polisle kıyasıya çatışan göstericiler dükkanları yağmalayıp şehirleri savaş alanına çevirdi. Avrupa ülkeleri Hollanda, İspanya ve Danimarka'nın yanı sıra Brezilya ve İsrail'de de benzer görüntüler vardı.
25.01.2021Dünya
Hindistanda çiftçilere Cumhuriyet Bayramında traktörlerle gösteri izni
Hindistan'da çiftçilere Cumhuriyet Bayramı'nda traktörlerle gösteri izniHaftalardır hükümetin yeni düzenlemelerini karşı protesto eden çiftçiler, 26 Ocak'ta askeri geçit töreninin ardından gösteri düzenleyebilecek.
25.01.2021Dünya
Avrupa borsaları karışık bir seyirle açıldı
Avrupa borsaları karışık bir seyirle açıldıAvrupa borsaları, güne karışık bir seyirle başladı. Açılışın ardından Stoxx Europe 600 gösterge endeksi yüzde 0,28 artışla 409,74 puan, Almanya'da DAX 30 endeksi yüzde 0,15 değer kazancıyla 13.894 puan oldu.
25.01.2021Uzmanpara
Son dakika haberleri: Eksi 51 derecede akılalmaz görüntüler Dünyanın ağzı açık kaldı...
Son dakika haberleri: Eksi 51 derecede akılalmaz görüntüler! Dünyanın ağzı açık kaldı...Pazartesi günü yapılan "sokaklara çıkma" çağrısının ardından, hafta sonu sokaklar karıştı. Eksi 51 dereceyi bulan dondurucu soğuklara aldırmadan sokakları dolduran göstericiler, polisin sert muamelesiyle karşılaştı. Reuters ve AP fotoğrafları peş peşe geçerken, durdurulamayan olaylar dünyada birinci gündem maddesi haline geldi. Kınamalar art arda gelirken şiddet görüntüleri dünyayı sarstı. İşte son dakika haberinin çarpıcı detayları...
25.01.2021Dünya
Piyasalar Fedi bekliyor
Piyasalar Fed'i bekliyorKüresel piyasalar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında artan vaka sayıları nedeniyle daha güçlü teşvik beklentisine girerken, bu hafta ABD Merkez Bankası'nın (Fed) toplantısı ile yoğun haber ve veri gündemi takip edilecek.
25.01.2021Uzmanpara
Son dakika... Hollandada Kovid-19 gösterilerine polis müdahale etti
Son dakika... Hollanda'da Kovid-19 gösterilerine polis müdahale etti!Hollanda'da yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele için uygulanan tedbirler ve sokağa çıkma kısıtlamalarına karşı Amsterdam ve Eindhoven kentlerinde protesto gösterileri düzenlendi.
24.01.2021Dünya
Fahrettin Altun: Batı, HDP/PKK yalanlarını yaymayı bırakmalı
Fahrettin Altun: Batı, HDP/PKK yalanlarını yaymayı bırakmalıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan'ın posterlerinin asılı olduğu HDP Esenyurt İlçe Başkanlığında kaydedilen görüntüleri paylaşarak, "Batı, HDP/PKK yalanlarını yaymayı bırakmalı ve gerçeği söylemeli." çağrısında bulundu.
24.01.2021Gündem
Adil Gevrek: Yüzde 30  küçüleceğiz
Adil Gevrek: "Yüzde 30 küçüleceğiz"Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, "Biz Yeni Malatyaspor olarak en az yüzde 30 küçüleceğiz." dedi.
Son dakika... Biden ve Rusya arasında ilk kriz
Son dakika... Biden ve Rusya arasında ilk kriz!Rusya'nın 38 şehrinde sokağa dökülen muhaliflerin polisle karşı karşıya geldiği dakikalarda ABD'nin Moskova Büyükelçiliği'nin paylaştığı Twitter mesajları Kremlin'nin tepkisini çekti. Öte yandan, 20 Ocak'ta resmen göreve başlayan Joe Biden yönetimine Kremlin'den ılımlı mesajlar da gidiyor.
24.01.2021Dünya
Rusya sokaklara çıktı
Rusya sokaklara çıktıRus muhalif lider Aleksey Navalni’nin tutuklanmasını protesto için Rusya’nın yanı sıra Polonya ve Ukrayna’da protesto gösterileri düzenlendi. Gösteriler sırasında Navalni’nin eşi de gözaltına alındı
24.01.2021Dünya
Resmen duyurdular Maske takmamanın cezası 500 euro
Resmen duyurdular! Maske takmamanın cezası 500 euro!Avusturya İçişleri Bakanı Karl Nehammer, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele tedbirlerini protesto edenlerin, gösterilerde mesafe ve maske kuralına uymamaları durumunda polisin tolerans göstermeyeceğini ve bu kişilere 500 avroya kadar para cezası verileceğini bildirdi.
23.01.2021Dünya
Almanyada Çinin Uygurlara yönelik politikalarına protesto
Almanya'da Çin'in Uygurlara yönelik politikalarına protesto!Almanya'nın başkenti Berlin'de, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygurlara yönelik politikaları protesto edildi.
23.01.2021Haberler
Sokağa döküldüler Biz Uyguruz, serbest bırakın
Sokağa döküldüler! 'Biz Uyguruz, serbest bırakın'Almanya'nın başkenti Berlin'de, Çin'in Sincan Uygur Özerk Bölgesi'ndeki Uygurlara yönelik politikaları protesto edildi.
23.01.2021Dünya
Galatasaray Yönetim Kurulu Divan Kurulu Toplantısına katılmadı
Galatasaray Yönetim Kurulu Divan Kurulu Toplantısı'na katılmadıEşref Hamamcıoğlu yönetiminde koronavirüs önlemleri nedeniyle çevrim içi düzenlenen toplantıya, yönetim kurulu üyeleri katılmadı
23.01.2021Galatasaray
Rusyada binlerce kişi Navalnyni tutuklanmasını protesto etmek için sokağa çıktı
Rusya'da binlerce kişi Navalny'ni tutuklanmasını protesto etmek için sokağa çıktıRusya'da binlerce kişi, tutuklu Rus muhalif Aleksey Navalny’ın serbest bırakılması talebiyle gösteri düzenliyor.
23.01.2021Dünya
Son dakika: Rusya çalkalanıyor Putinin sarayını deşifre eden Navalny için protesto
Son dakika: Rusya çalkalanıyor! Putin'in sarayını deşifre eden Navalny için protesto!Rusya, bu hafta muhalif aktivist Aleksey Navalny’nin gözaltına alınmasının ardından yayınlanan görüntülerle çalkalandı. YouTube üzerinden yayınlanan görüntüler, milyonlarca kez izlendi. Navalny, Putin hakkında yenilir yutulur olmayan iddialar ortaya attı. Navalny destekçileri ise Rusya'ya döndükten sonra hapse gönderilen muhalif liderin serbest bırakılması için sokaklara döküldü. Ülke çapındaki protestolarda polis onlarca kişini gözaltına aldı. İşte son dakika haberinin detayları...
23.01.2021Dünya
Komplocular şokta
Komplocular şokta!ABD’de Joe Biden’ın yemin ederek göreve başlaması, Donald Trump’ın komplo teorilerine meraklı destekçilerini şoka soktu. ABD’nin, şeytana tapan bir grup pedofilin oluşturduğu bir derin devlet tarafından yönetildiğine dair asılsız komplo teorisine inanan “QAnon” hareketi, Biden’ın yemin ederek göreve başlamasının ardından kendi içinde bölünmüş gibi görünüyor.
23.01.2021Dünya
Orta Afrika Cumhuriyetinde BM’in silah ambargosu protesto edildi
Orta Afrika Cumhuriyeti'nde BM’in silah ambargosu protesto edildiOrta Afrika Cumhuriyeti’nin (OAC) başkenti Bangui’de toplanan binlerce kişi Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) uyguladığı silah ambargosunu protesto etti.
22.01.2021Dünya
Sosyal medya siteleri, Rusyanın talebiyle protesto içeriklerini  silmeye başladı
Sosyal medya siteleri, Rusya'nın talebiyle "protesto içeriklerini" silmeye başladıRusya Federal Bilgi Teknolojileri ve Kitle İletişim Denetleme Kurumu (Roskomnadzor), ülkede faaliyet gösteren YouTube, TikTok ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinin, gençleri izinsiz protestolara katılmaya teşvik eden içerikleri silmeye başladıklarını açıkladı.
22.01.2021Teknoloji
Yeni Malatyasporda futbolcular antrenmana çıkmadı
Yeni Malatyaspor'da futbolcular antrenmana çıkmadıSüper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor'da futbolcuların, kulüp tarafından alacakları ödenmediği için bugün planlanan saatte idmana çıkmadığı öğrenildi.
Kremlin: Navalnyye destek gösterileri yasa dışı
Kremlin: Navalny'ye destek gösterileri yasa dışı!Kremlin Sözcüsü Peskov, Navalny'ye destek amaçlı yarın yapılması planlanan protesto gösterilerine ilişkin, "Yasa dışı eylemlerin organize edilmesi, özellikle çocuk ve gençlerin gösterilere katılması yönündeki provokasyonlar kabul edilemez." dedi.
22.01.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Sina KoloğluMilliyet Yazarı
İSYAN ETTİLER!‘Yasak Elma’ ev ahalisi tarafından protesto edildi...
27.01.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

protestoRusyahollandason dakika haberlergösteri

Protesto ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.