Jeff Bezos

Jeff Bezos

Son dakika Jeff Bezos haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeff Bezos gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeff Bezos haber sayfamızda...

Jeff Bezos

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 513 jeff bezos haberi bulunmuştur.
Jeff Bezos, 50 milyon Amazon hissesi sattı
Jeff Bezos, 50 milyon Amazon hissesi sattıJeff Bezos, 50 milyon adet Amazon hissesi satma planını 9 günde tamamladı.
21.02.2024Uzmanpara
Jeff Bezos, 12 milyon Amazon hissesi daha sattı
Jeff Bezos, 12 milyon Amazon hissesi daha sattıJeff Bezos, Amazon.com Inc. şirketinin 2 milyar dolar değerindeki 12 milyon hissesini daha elden çıkararak satılan toplam hisse tutarını 6 milyar doların üzerine çıkardı.
16.02.2024Uzmanpara
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyor
Yatırımcı arkadaşı 'Sat' deyince yaptı! Bill Gates artık ilk 5'e giremiyorDünyanın en zengin insanları listesine baktığımızda pek çok tanıdık isimle karşılaşabiliyoruz. Ancak bu listede yine de ters giden bir şeyler olduğunu, aslında dünyanın en zengin insanlarının bu kişiler olmadığını iddia edenler dahi var. Peki, Bill Gates aldığı bir tavsiye yüzünden en zengin olma şansını nasıl kaçırdı?
14.02.2024Yaşam
Jeff Bezos'un dev lüks yatı Fethiye'ye geldi! İşte o kareler
Jeff Bezos'un dev lüks yatı Fethiye'ye geldi! İşte o karelerAmazon'un sahibi ve dünyanın en zenginleri arasında olan Jeff Bezos ultra lüks yatıyla Fethiye'ye demir attı. İşte o kareler...
12.02.2024Gündem
Jeff Bezos'un ultra lüks yatı 'Flying Fox' Fethiye'de
Jeff Bezos'un ultra lüks yatı 'Flying Fox' Fethiye'deDünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un 136 metrelik ultra lüks yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye demir attı.
12.02.2024Ekonomi
Jeff Bezos, Amazon hissesi sattı
Jeff Bezos, Amazon hissesi sattıJeff Bezos, 2 milyar dolardan fazla değere sahip yaklaşık 12 milyon Amazon hissesini sattı.
12.02.2024Uzmanpara
Hedef yeni nesil bağlantı ve dijital servis şirketi
Hedef yeni nesil bağlantı ve dijital servis şirketiVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ayşegül Arıcan Şeker, "2023, Türkiye'nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefimiz doğrultusunda önemli adımlar attığımız verimli bir yıl oldu" diyor...
Mega Yat 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı
Mega Yat 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attıDünyanın en zengin iş adamlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un süper yatı 'Flying Fox' Fethiye'ye demir attı.
11.02.2024Haberler
Dünyanın en zengin iş insanlarından birinin yatı Fethiye'de! İçinde yok yok
Dünyanın en zengin iş insanlarından birinin yatı Fethiye'de! İçinde yok yokDünyanın en zengin iş insanlarından Amazon'un sahibi Jeff Bezos'un süper yatı 'Flying Fox', Fethiye'ye demir attı. Salı gününe kadar yakıt ve kumanya alma işlemlerini tamamlaması beklenen yat, aynı gün Fethiye'den ayrılacak.
11.02.2024Gündem
Hedef yeni nesil bağlantı ve dijital servis şirketi
Hedef yeni nesil bağlantı ve dijital servis şirketiVodafone, dijital Türkiye vizyonunun hayata geçmesinde önemli rol oynuyor. Teknoloji alanında yaptığınız çalışmalardan bahseder misiniz? 2023 yılını nasıl geçirdiniz?
6.02.2024Advertorial
Jeff Bezos yeni yaşını kutladı! Nişanlısı transparan elbisesiyle dikkat çekti
Jeff Bezos yeni yaşını kutladı! Nişanlısı transparan elbisesiyle dikkat çektiElon Musk ve Bernard Arnault'dan sonra dünyanın en zengin 3'üncü insanı olarak bilinen Amazon şirketinin kurucusu Jeff Bezos, 60'ıncı yaşına nişanlısı Lauren Sanchez ile İtalya'da girdi. Milano Moda Haftası için ülkede bulunan çiftten Sanchez transparan elbisesiyle dikkat çekti.
16.01.2024Cadde
‘Küresel eşitsizlik uçurumu büyüyor’ uyarısı: İlk dolar trilyoneri 10 yıla ortaya çıkar
‘Küresel eşitsizlik uçurumu büyüyor’ uyarısı: İlk dolar trilyoneri 10 yıla ortaya çıkarOxfam raporuna göre dünyada en zengin beş kişinin serveti 2020’den bu yana iki katına çıkarken 5 milyar insan ise daha da yoksullaştı. Dünya yaklaşık 10 yıl içinde ilk dolar trilyonerine sahip olacak ancak yoksulluk 229 yıl ortadan kaldırılamayacak.
16.01.2024Ekonomi
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklar
2 milyarderden gizli sığınak! 'Kıyamet'ten işte böyle kaçacaklarDünyanın en zengin isimleri, art arda aldıkları ‘kıyamet kararları'yla gündemde. ABD'li ünlü milyarderler Mark Zuckerberg ve Jeff Bezos’un gizli yeraltı sığınıkları bulunan malikâneler inşa ettiği ortaya çıktı. Marangozdan elektrikçiye, boyacıdan güvenlik görevlisine inşa sürecinde yer alan herkesin konuşması ise yasak.
20.12.2023Yaşam
Bezos’un Blue Origin’i yeni uzay görevine hazırlanıyor
Bezos’un Blue Origin’i yeni uzay görevine hazırlanıyorAmazon’un sahibi Jeff Bezos’un havacılık ve uzay şirketi Blue Origin, önümüzdeki hafta yeni uzay görevine hazırlanıyor.
14.12.2023Ekonomi
‘Milyarderler Sığınağı’nın yeni sakinleri ‘Bezos’lar
‘Milyarderler Sığınağı’nın yeni sakinleri ‘Bezos’lar ABD’nin Miami kentinde Biscayne Körfezi’ne bakan ve “köy” olarak da anılan insan yapımı bariyer adası “Indian Creek”e “Milyarderler Sığınağı” deniliyor.
19.11.2023Dünya
Lauren Sanchez, Jeff Bezos'un evlilik teklifini anlattı: Kutuyu açtığında bayıldım!
Lauren Sanchez, Jeff Bezos'un evlilik teklifini anlattı: Kutuyu açtığında bayıldım!Dünyanın en zengin isimlerinden biri olan Amazon'un kurucusu Jeff Bezos ile nişanlı olan Lauren Sanchez, evlilik teklifinin ayrıntılarını anlattı. Sanchez, elmas taşın boyutunun onu tamamen suskun bıraktığını söyledi.
15.11.2023Cadde
Ev sahibi-kiracı tartışması cinayet ile bitmişti... Detaylar ortaya çıktı
Ev sahibi-kiracı tartışması cinayet ile bitmişti... Detaylar ortaya çıktıİzmir'in Torbalı ilçesinde bir çocuk sahibi 26 yaşındaki Ahmet Alkan'ı sokakta eşinin gözü önünde tabancayla vurarak öldüren 78 yaşındaki Halil İbrahim Uludağ tutuklandı. Olayla ilgili yapılan soruşturmada Alkan'ın kira artışı nedeniyle ev sahibi A.D. ile tartıştığı, cinayeti işleyen Uludağ'ın ise ev sahibinin akrabası olduğu ortaya çıktı.
14.11.2023Gündem
Netanyahu şokta! Tel Aviv'den Kudüs'e yürüyorlar! 'Neredesiniz?'
Netanyahu şokta! Tel Aviv'den Kudüs'e yürüyorlar! 'Neredesiniz?'Gazze Şeridi’ndeki İsrailli esirlerin aileleri, İsrail hükümetinden esirlerin serbest bırakılması için daha fazlasını yapmasını talebiyle başkent Tel Aviv’den yaklaşık 65 kilometre mesafedeki Kudüs’e yürüyüşlerine başladı.
14.11.2023Dünya
100 bin kişinin 2 görevi var! Kim Jong-un'un 'Koruma Komutanlığı'
100 bin kişinin 2 görevi var! Kim Jong-un'un 'Koruma Komutanlığı' Babası Kim Jong-il'in 2011 yılındaki ölümünün ardından liderlik koltuğuna oturan ve kimi zaman at üstünde kimi zaman da füze denemelerinde verdiği pozlarla gündem olan Kim Jong-un nasıl korunuyor? İşte 'dünyanın kapalı kutusu' Kuzey Kore'de olan bitenler.
14.11.2023Dünya
Milyarder Jeff Bezos'un sığınağı! 29 yıl sonra gelen taşınmanın sebebi anlaşıldı
Milyarder Jeff Bezos'un sığınağı! 29 yıl sonra gelen taşınmanın sebebi anlaşıldıABD'deki en yüksek gelirli mahallelerinden birine taşınan Amazon'un kurucusu Jeff Bezos dünyaca ünlü isimlere komşu oldu. 'Milyarder sığınağı' olarak adlandırılan bu yerle ilgili merak edilen sorular da teker teker cevabını buluyor. Bezos'un 29 yıl sonra yaptığı adres değişikliğinin sebebi ise bakın ne çıktı.
14.11.2023Yaşam
500 milyar dolar zenginleştiler!
500 milyar dolar zenginleştiler!Forbes dergisinin açıkladığı ABD’nin en zengin 400 listesi bu yıl 500 milyar dolar zenginleşti. Listeye 18 yeni milyarder dahil oldu. Yeni zenginlere basketbolcu Michael Jordan dahil olurken listeye Özmen çifti de girdi.
5.10.2023Ekonomi
ABD-Çin rekabeti uzay ekonomisinde nasıl yeni bir sayfa açtı?
ABD-Çin rekabeti uzay ekonomisinde nasıl yeni bir sayfa açtı?Sovyetler Birliği'yle uzun rekabetinin ardından ABD'nin uzay yarışındaki en güçlü rakibi artık Çin. NASA bu yarışta hiç olmadığı kadar özel şirketlere güveniyor. İrili ufaklı uzay şirketlerine devasa yatırımlar yapılırken uzayın trilyon dolarlık bir endüstri haline gelmesi bekleniyor.
27.09.2023Dünya
Jeff Bezos hangi yasakla fark yarattı?
Jeff Bezos hangi yasakla fark yarattı?Dünyanın en vizyoner iş insanlarından Jeff Bezos neden PowerPoint sunumlar yerine detaylı yazılmış raporlarda ısrarcı?
Şöhretin bedeli esaret: Ultra lüks ada yaşamı
Şöhretin bedeli esaret: Ultra lüks ada yaşamıİnsan sosyal bir hayvan ise ada yaşamı pek de bize uygun değil ancak ünlü bir milyarder iseniz durum farklı; Miami’de milyarderler sığınağı olarak bilinen Indian Creek adasının yeni sakini Jeff Bezos için olduğu gibi
19.08.2023Pazar
Yanmamak için okyanusa atladılar! Ölü sayısı patladı
Yanmamak için okyanusa atladılar! Ölü sayısı patladıABD'nin Hawaii eyaletinde çıkan orman yangınları, fırtınayla birleşince bölge dehşeti yaşadı. İnsanlar yanmamak için kendilerini okyanusa atarken bir yetkili suda birçok kişinin boğulduğunu belirterek 'Okyanustan ceset topluyoruz' dedi.
14.08.2023Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Jeff Bezos ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.