Jeff Bezos

Jeff Bezos

Son dakika Jeff Bezos haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Jeff Bezos gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Jeff Bezos haber sayfamızda...

Jeff Bezos

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 450 jeff bezos haberi bulunmuştur.
Dünyanın en derin batık gemisi bulundu! Denizin 7 kilometre dibinde...
Dünyanın en derin batık gemisi bulundu! Denizin 7 kilometre dibinde...İkinci Dünya Savaşı sırasında kanlı bir muharebe sırasında vuruldu ve battı. ABD donanmasına ait destroyer, deniz seviyesinin yaklaşık 7 kilometre altında bulundu.
25.06.2022Dünya
Google’un kurucusu ‘gizlice’ boşanıyor
Google’un kurucusu ‘gizlice’ boşanıyorGoogle’ın kurucu ortağı ve dünyanın en zengin 7’nci kişisi olan Sergey Brin’in eşine boşanma davası açtığı ortaya çıktı.
19.06.2022Dünya
Amazon sendikalaşan depodaki 6 üst düzey yöneticiyi kovdu
Amazon sendikalaşan depodaki 6 üst düzey yöneticiyi kovduAmazon, New York'taki sendikalaşan depoda görevli en az 6 üst düzey yöneticiyi kovdu.
8.05.2022Dünya
Musk, Twitter’ı ne hale getirir? Twitter'da yeni bir dönem başlıyor
Musk, Twitter’ı ne hale getirir? Twitter'da yeni bir dönem başlıyorTwitter’ı satın alan Elon Musk’ın ifade özgürlüğü vaadi, geçmişteki tartışmalı tweet’leri nedeniyle çekinceyle karşılandı. Trump’ın da Twitter’a dönüşü konuşulurken birçok isim satışa tepki gösterdi. Öte yandan Twitter'ı 44 milyar dolara satın alan Elon Musk, platformda yeni bir dönem başlatıyor.
27.04.2022Ekonomi
Ünlü projede büyük tehlike: Milyarlarca kişi sıtmaya yakalanabilir!
Ünlü projede büyük tehlike: Milyarlarca kişi sıtmaya yakalanabilir!Teknoloji firması Amazon’un kurucusu Jeff Bezos gibi ünlü isimlerin de ilişkilendirildiği, Güneş’i kalıcı olarak karartma projelerinin beklenmedik bir etki yaratacağı öngörüldü.
25.04.2022Dünya
Sea Me Beach 1 Mayıs’ta kapılarını açıyor
Sea Me Beach 1 Mayıs’ta kapılarını açıyorFethiye Büyük Boncuklu Koyu’nda çam ağaçlarının altında denizi ve kumuyla tatilini cennetten bir köşede geçirmek isteyenleri ağırlayan Sea Me Beach, unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Akdeniz ışıltısını konfor ve şıklıkla buluşturan Sea Me Beach, özel lezzetleriyle damak tadına seslenirken, sürdürülebilir turizm anlayışıyla da doğaya ve canlılara saygısını koruyor.
19.04.2022Advertorial
Molatik Fiskos: Brooklyn Beckham, Rihanna ve diğerleri...
Molatik Fiskos: Brooklyn Beckham, Rihanna ve diğerleri...'Molatik Fiskos'a hoş geldiniz... Her hafta burada üzerimize vazife olmayan ne kadar konu varsa masaya yatırıyor, enine boyuna tartışıyoruz. Bu hafta da bol malzemeli bir fiskos bölümü ile karşınızdayız. Hazırsanız dünyaca ünlü yıldızlarımıza Molatik oluyoruz...
11.04.2022Ünlüler
Amazon ‘uzay oteli’ işine girdi
Amazon ‘uzay oteli’ işine girdiYeryüzünden 400 kilometre yukarıya kurulacak olan Orbital Reef isimli özel uzay istasyonu 10 turisti barındıracak. Buraya gelenler günde 32 gün doğumu ve gün batımı görme imkânına kavuşacak.
9.04.2022Dünya
Uzay yarışında rekabet kızıştı
Uzay yarışında rekabet kızıştıElon Musk ve Jeff Bezos arasındaki uzay yarışı, Amazon'un SpaceX'in "Starlink" hizmetiyle doğrudan rekabet edecek internet uydularını başlatacağını açıklamasıyla farklı bir boyuta çıktı
7.04.2022Dünya
Scott’un radarında kimler var?
Scott’un radarında kimler var?Dünyanın en zengin üçüncü kadını, aynı zamanda hayırseverlik şampiyonu Mackenzie Scott’un son cömert bağışları hangi kurumlara gitti?
3.04.2022Pazar
Girişimcilik Nedir, Avantajları Ve Türleri Nelerdir? Örnek Olarak Girişimcilik Fikirleri
Girişimcilik Nedir, Avantajları Ve Türleri Nelerdir? Örnek Olarak Girişimcilik FikirleriHerhangi bir alanla ilgili olan yeni ürünler ya da projeler ortaya koymak teknolojinin gelişmesi ile daha kolay bir hal almaktadır. Özellikle üretim faktörlerinin yeni fırsatlara dönüştürülmesi işi son zamanlarda oldukça popüler bir hal almaktadır. Bu durum girişimcilik kavramı ile ifade edilmektedir. Peki, girişimcilik nedir, avantajları ve türleri nelerdir? Örnek olarak girişimcilik fikirleri neler olmaktadır? İşte, girişimcilik hakkında merak edilen tüm detayları derledik.
18.02.2022Eğitim
Sahte varis jet sosyeteyi böyle çarptı!
Sahte varis jet sosyeteyi böyle çarptı!Kendini zengin bir varis gibi tanıttı. New York sosyetesine girmek onun için hiç de zor olmadı. Adını değiştirdi, mega kentin elit isimlerini aileden zengin olduğuna ve kendisine bitmek bilmeyen bir servet aktığına inandırdı. Onlarla şehrin en lüks restoranlarında yemek yedi, gözde partilere katıldı, özel jetlerle seyahat etti, yatlarda tatiller yaptı. Bir süre de olsa New York'un zirvesinde yaşayan bu genç kadının gösterişli günleri sona erdi.
16.02.2022Dünya
Anna Sorokin: Jeff Bezos gibi yaşamak isteyip jet sosyeteyi dolandıran sahte varis!
Anna Sorokin: Jeff Bezos gibi yaşamak isteyip jet sosyeteyi dolandıran sahte varis!Kendini zengin bir varis gibi tanıttı. New York sosyetesine girmek onun için hiç de zor olmadı. Adını değiştirdi, mega kentin elit isimlerini aileden zengin olduğuna ve kendisine bitmek bilmeyen bir servet aktığına inandırdı. Onlarla şehrin en lüks restoranlarında yemek yedi, gözde partilere katıldı, özel jetlerle seyahat etti, yatlarda tatiller yaptı. Bir süre de olsa New York'un zirvesinde yaşayan bu genç kadının gösterişli günleri sona erdi...
15.02.2022Haberler
NASA'dan Uzay İstasyonu'nu imha etme planı!
NASA'dan Uzay İstasyonu'nu imha etme planı!NASA, Uluslararası Uzay İstasyonu'nu (UUİ) 2031'de imha etme planlarını açıkladı. Planlara göre yaklaşık 445 tonluk yapı Pasifik Okyanusu'nun güneyindeki, "uzay aracı mezarlığı" diye bilinen ıssız bir bölgeye düşürülecek.
2.02.2022Dünya
Gerçekleşirse tamamen değişecek! Artı 50 yıl daha...
Gerçekleşirse tamamen değişecek! Artı 50 yıl daha...Bugün ortalama insan ömrü 75-80 yaş arasında gidip gelirken, içinde bulunduğumuz yüzyılda hedef, insanların 130 yaşına kadar yaşayabilmesi. Hatta bu konuda çalışmalar da yürütülmeye başlandı. Ancak uzun bir ömür sürmek ilk etapta kulağa hoş gelse de, arka planda pek çok sorunu beraberinde getirebilir.
29.01.2022Gündem
Gerçekleşirse tamamen değişecek! Artı 50 yıl daha...
Gerçekleşirse tamamen değişecek! Artı 50 yıl daha...Bugün ortalama insan ömrü 75-80 yaş arasında gidip gelirken, içinde bulunduğumuz yüzyılda hedef, insanların 130 yaşına kadar yaşayabilmesi. Hatta bu konuda çalışmalar da yürütülmeye başlandı. Ancak uzun bir ömür sürmek ilk etapta kulağa hoş gelse de, arka planda pek çok sorunu beraberinde getirebilir.
26.01.2022Haberler
Dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos kulüp satın alıyor!
Dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos kulüp satın alıyor!Elon Musk'ı geçerek dünyanın en zengin insanı unvanının sahibi olan iş insanı Jeff Bezos'un yeni hedefi futbol sektörü oldu. Amerikalı milyarderin satın alacağı kulüp belli oldu.
25.01.2022İtalya Serie A
‘Eşitlik için ben varım’
‘Eşitlik için ben varım’Vodafone tarafından teknolojiden futbola her alanda cinsiyetçi algının kırılması hedefiyle başlatılan “Ben Varım” hareketi kapsamında hayata geçirilen belgeselde, “Eşitlik için Ben Varım” diyen kadınların hikâyesi anlatılıyor. Belgesel, kadın futbolcuların sahadaki varlıklarını sürdürebilmek için verdikleri mücadeleye dikkat çekiyor.
24.01.2022Ekonomi
2021’in SES getiren 21 kadını belli oldu
2021’in SES getiren 21 kadını belli olduToplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına ulaşmak üzere, eşitlik ve dayanışma değerlerini savunan SES Eşitlik ve Dayanışma Derneği, 2021 yılında kadınlara ve kadın mücadelesine ilham veren 21 kadını açıkladı.
23.01.2022Gündem
Dünyanın en zengin 10 insanı 2021'de servetlerini ikiye katladılar
Dünyanın en zengin 10 insanı 2021'de servetlerini ikiye katladılarOxfam tarafından yayınlanan rapora göre dünyanın en zengin 10 insanı COVID-19 salgını döneminde servetlerini ikiye katladılar.
17.01.2022Ekonomi
Beş yıldızlı otel gibi! Gönüllüler gidecek, işte şartları... 'Mars evleri' ilk kez görüntülendi
Beş yıldızlı otel gibi! Gönüllüler gidecek, işte şartları... 'Mars evleri' ilk kez görüntülendiİnsanlık uzayın keşfi konusunda yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. İnsanlı uzay görevleri uzun yıllardır yapılmıyor olsa da Elon Musk, Jeff Bezos ve Richard Branson'ın başlattığı uzay yarışı, insanlığın farklı gezegenlere ayak basması için bir fırsat olabilir!
2.03.2022Dünya
Yeni yılı yasak aşkı ve eski nişanlısıyla kutladı!
Yeni yılı yasak aşkı ve eski nişanlısıyla kutladı!Yasak aşkıyla görüntülenince 26 yıllık evliliği sona eren Amazon'un kurucusu Jeff Bezos yeni yılı bir yanında sevgilisi bir yanında da onun eski nişanlısıyla kutladı.
3.01.2022Dünya
Bağdat’taki ABD askeri üssüne saldırı
Bağdat’taki ABD askeri üssüne saldırıIrak’ın başkenti Bağdat’ta bulunan ABD'nin "Victoria" üssüne saldırı düzenlendiği bildirildi.
3.01.2022Dünya
Beş yıldızlı otel gibi! Gönüllüler gidecek, işte şartları... 'Mars evleri' ilk kez görüntülendi
Beş yıldızlı otel gibi! Gönüllüler gidecek, işte şartları... 'Mars evleri' ilk kez görüntülendiİnsanlık uzayın keşfi konusunda yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. İnsanlı uzay görevleri uzun yıllardır yapılmıyor olsa da Elon Musk , Jeff Bezos ve Richard Branson'ın başlattığı uzay yarışı , insanlığın farklı gezegenlere ayak basması için bir fırsat olabilir!
2.01.2022Haberler
Dev servetlerine  yeni $’lar kattılar
Dev servetlerine yeni $’lar kattılarPandemi kâbusunun sürdüğü ve ülkelerin finansal zorluklardan geçtiği 2021 yılında, dünyanın en zengin 10 insanı, servetlerini toplam 402 milyar dolar artırdı
2.01.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Jeff Bezos ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.