S-400

S-400

Son dakika S-400 haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan S-400 gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan S-400 haber sayfamızda...

S-400

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.643 s 400 haberi bulunmuştur.
Macron’dan Erdoğan’a Türkçe mektup: ‘İlişkilerimizi geliştirelim’
Macron’dan Erdoğan’a Türkçe mektup: ‘İlişkilerimizi geliştirelim’Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup göndererek Türkiye-Fransa ilişkilerini geliştirmek istediğini bildirdi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Erdoğan ve Macron’un önümüzdeki günlerde görüşebileceğini söyledi
16.01.2021Siyaset
Aşının yan etkisi oldu mu Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklama
Aşının yan etkisi oldu mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dolmabahçe Sarayı Veliaht Dairesi'nde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı Resim Heykel Müzesi Restorasyon Sonrası Açılış Programında konuşuyor.
15.01.2021Haberler
ATMACA ve KARAOK’a teslimat
'ATMACA ve KARAOK’a teslimat'Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, 2021 yılında ilk milli gemisavar füzemiz ATMACA ve tanksavar silahımız KARAOK’un ilk teslimatlarının yapılacağını belirtti.
12.01.2021Siyaset
Son dakika... Türkiye ve Rusya anlaştı
Son dakika... Türkiye ve Rusya anlaştı!Türkiye ve Rusya dışişleri bakanlarının Soçi'deki basın toplantısında, Ankara ve Moskova'nın ortak hamlesi ilan edildi. Televizyonların canlı yayınladığı toplantıda ABD yaptırımları ve Libya da gündeme geldi.
29.12.2020Dünya
Ambargolarla güçlendik
Ambargolarla güçlendikABD’nin S-400 bahanesiyle Türkiye’ye yaptırım kararı vermesine tepkiler sürerken bu ambargoların savunmamızı zayıflatmadığı, aksine her ambargodan sonra Türkiye’nin kendi göbeğini kendisinin kestiği ve savunmasını güçlendirdiği gerçeği ortada duruyor
16.12.2020Gündem
Son dakika... YİK toplantısı sonrası flaş açıklama ABDnin skandal kararı kınandı
Son dakika... YİK toplantısı sonrası flaş açıklama! ABD'nin skandal kararı kınandı Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nda, ABD'nin Türkiye'nin S-400 tedarikine yönelik tek taraflı yaptırım kararı kınandı.
15.12.2020Siyaset
Azerbaycan Dışişleri Bakanlığından ABDnin yaptırım kararına kınama
Azerbaycan Dışişleri Bakanlığı'ndan ABD'nin yaptırım kararına kınamaAzerbaycan Dışişleri Bakanlığı, ABD'nin Türkiye'ye S-400 yaptırım kararını kınadı.
14.12.2020Dünya
Azerbaycandan ABDnin yaptırım kararına tepki
Azerbaycan'dan ABD'nin yaptırım kararına tepki!Azerbaycan Cumhurbaşkanı Müşaviri Hikmet Hacıyev, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in ABD'nin Türkiye'ye S-400 yaptırım kararını, "kabul edilemez", "haksızlık" ve "hukuka aykırılığın bir göstergesi" şeklinde değerlendirdiğini bildirdi.
14.12.2020Dünya
CAATSA yaptırımları Senato’dan geçti
CAATSA yaptırımları Senato’dan geçti ABD Senatosu, savunma bütçesine 740 milyar dolar ayıran ve Başkan Donald Trump’ın “veto edeceğini” söylediği Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasa (NDAA) Tasarısı’nı kabul etti.
12.12.2020Dünya
Son dakika: Trump veto edeceğim demişti Türkiyeyi ilgilendiren skandal tasarı kabul edildi
Son dakika: Trump 'veto edeceğim' demişti! Türkiye'yi ilgilendiren skandal tasarı kabul edildiABD Senatosu, savunma bütçesine 740 milyar dolar ayıran ve Başkan Donald Trump'ın "veto edeceğini" söylediği Ulusal Savunma Yetkilendirme Yasa (NDAA) Tasarısı'nı kabul etti. Savunma bütçesi tasarısında Türkiye’ye yaptırım uygulanmasını öngören bir bölüm de yer alıyor.
11.12.2020Dünya
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti MYK Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında, "Azerbaycan'ın belirleyeceği bir yerde Rusya'yla birlikte ortak merkez kurularak Türk ordusu, Türk askeri orada barışın kazanımlarının korunması konusunda gözlem gücü yapacak." ifadelerini kullandı. Çelik, Bülent Arınç'ın istifasına dair, "MYK'mız Sayın Arınç'ın kamuoyunda öne çıkan görüşlerinin, yaklaşımlarının kabul edilmediği, doğru bulunmadığı yönünde mutabakata sahiptir." şeklinde konuştu.
24.11.2020Siyaset
CHPli Öztrak: Türkiyeden derhal özür dilemelidir
CHP'li Öztrak: Türkiye'den derhal özür dilemelidirCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Faik Öztrak, Doğu Akdeniz'de Türk bayraklı gemide arama yapılmasına ilişkin, "Bu son derece vahim bir gelişmedir. Almanya ve Avrupa Birliği'nin (AB) yaptığı uluslararası hukuka aykırıdır. Türkiye'den derhal özür dilemelidir" dedi.
23.11.2020Siyaset
‘S-400 sistemi kullanılacak’
‘S-400 sistemi kullanılacak’Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “NATO İttifakı içinde S-300’ler nasıl kullanılıyorsa, S-400 sistemi de bizde aynı şekilde kullanılacak” dedi.
13.11.2020Siyaset
Bakan Akardan flaş Karabağ açıklaması: Barış gücünde yer alacağız
Bakan Akar'dan flaş Karabağ açıklaması: Barış gücünde yer alacağızMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin izlediği strateji hakkında açıklamalarda bulundu.
12.11.2020Siyaset
Biden, Türkiyenin önemini çok iyi biliyor
'Biden, Türkiye'nin önemini çok iyi biliyor'ABD Kongresi eski üyesi Toby Moffett, Türkiye'nin ABD için çok önemli olduğunu ve Demokrat aday Joe Biden'ın bu durumu çok iyi bildiğini belirterek, "Biden'ı uzun zamandır tanıyorum. Kendisi bu ilişkilere çok değer verir. Eminim, mümkün olan en kısa sürede müttefiklerimizle ABD'yi bir araya getirecektir." dedi.
5.11.2020Dünya
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelikten önemli açıklamalar
Son dakika... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MKYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u sert sözlerle eleştiren Çelik, "Macron'un sözleri DEAŞ gibi örgütlere ideolojik mühimmat ve lojistik sağlıyor. Yaptığı şey Fransa toplumunun da huzurunu bozacak bir şeydir. Macron'un 'Erdoğan'ı uyardım' tarzı sözleri gerçek değildir. Cumhurbaşkanımıza o cümleleri kuramaz." ifadelerini kullandı. Çelik Doğu Akdeniz'de Yunanistan ile yaşanan gerilime ilişkin, "Sahada dayatma olursa gereken cevap verilir" dedi.
27.10.2020Siyaset
Yaptırımın neyse geç kalma yap
Yaptırımın neyse geç kalma yapKendi topraklarını savunan Azerbaycan’ın yanında yer aldığı için Türkiye’nin suçlandığını ve bazı Amerikalıların yaptırım tehdidine maruz kaldığını belirten Erdoğan, “Kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap” dedi
26.10.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDye yaptırım resti
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye yaptırım restiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'F-35 için adım attık, bizi tehdit ettiniz. 'S400'leri Rusya'ya geri gönderin' dediniz. Bazı Amerikalılar çıkıyor, İlham kardeşimi arıyor, diyor ki 'Biz sizin yanınızda kimin yer aldığını biliyoruz, Erdoğan var, Türkiye var. Biz Türkiye'ye de yeri gelirse yaptırım uygularız.' Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap' dedi.
25.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan ABDye yaptırım resti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye yaptırım restiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Malatya 7. Olağan İl Kongresi'nde konuşma yaptı. Erdoğan, 'F-35 için adım attık, bizi tehdit ettiniz. 'S400'leri Rusya'ya geri gönderin' dediniz. Bazı Amerikalılar çıkıyor, İlham kardeşimi arıyor, diyor ki 'Biz sizin yanınızda kimin yer aldığını biliyoruz, Erdoğan var, Türkiye var. Biz Türkiye'ye de yeri gelirse yaptırım uygularız.' Sen kiminle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap' dedi.
25.10.2020Haberler
25 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyette
25 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te25 Ekim 2020 Günün Özeti Milliyet'te
25.10.2020Haberler
Son dakika MSBden Pentagona S-400 tepkisi
Son dakika! MSB'den Pentagon'a S-400 tepkisiMilli Savunma Bakanlığı, "İttifak içerisindeki sorumluluklarını harfiyen yerine getiren Türkiye'nin NATO taahhütlerine aykırı hareket ettiğini iddia etmek tutarlı değildir." açıklamasını yaptı.
24.10.2020Siyaset
Son dakika Bakan Akardan S-400 açıklaması: Devam ediyoruz
Son dakika! Bakan Akar'dan S-400 açıklaması: Devam ediyoruz!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "S- 400 uzun menzilli hava ve füze savunma sistemi 83 milyon halkımız ve vatanımızın güvenliği için bir tercih değil, zorunluluk meselesi haline gelmiştir. Bu sistemin tedariki, Türkiye için NATO'dan uzaklaşmak anlamına gelmemektedir" dedi.
24.10.2020Gündem
Numan Kurtulmuş’tan S-400 tepkisi: Bize neden aldınız diyemezler
Numan Kurtulmuş’tan S-400 tepkisi: Bize 'neden aldınız' diyemezler!AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu programına konuk oldu. Kurtulmuş, "Bize "Neden S-400 aldınız" diyemezler. İşi bu noktaya getiren ABD'nin tutumudur." dedi.
24.10.2020Haberler
Numan Kurtulmuş’tan S-400 tepkisi: Bize neden aldınız diyemezler
Numan Kurtulmuş’tan S-400 tepkisi: Bize 'neden aldınız' diyemezler!AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, Hakan Çelik'in sunduğu Hafta Sonu programına konuk oldu. Kurtulmuş, "Bize "Neden S-400 aldınız" diyemezler. İşi bu noktaya getiren ABD'nin tutumudur." dedi.
24.10.2020Gündem
S-400’ü Amerika’ya soracak değiliz
'S-400’ü Amerika’ya soracak değiliz'Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-400 testleriyle ilgili olarak ABD’den yapılan açıklamaya sert tepki gösterdi: “Elimizdeki imkânların testini yapmayacağız da neyi yapacağız? Bunu da Amerika’ya soracak değiliz”
24.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş S-400 açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş S-400 açıklaması!Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-400'lerin testleri ile ilgili olarak, "Bu testler doğrudur. ABD'nin yaklaşımı bizi bağlamaz. Bunu kalkıp ABD'ye soracak değiliz" dedi. Erdoğan konuşmasında, "Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın." uyarısını yaptı.
23.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biriCumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın." uyarısını yaptı.
23.10.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika koronavirüs açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika koronavirüs açıklamasıCumhurbaşkanı Erdoğan cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmasında, "Şu an itibariyle İstanbul salgında en önde gelen illerimizden biri. Çok dikkatli olmak zorundayız. Toplu mekanlardan bulunmayın." uyarısını yaptı.
23.10.2020Siyaset
Son dakika... Hulusi Akardan son dakika S- 400 açıklaması
Son dakika... Hulusi Akar'dan son dakika S- 400 açıklamasıMilli Savunma Bakanı Akar, "S-400'ler NATO'nun komuta kontrol alt yapısına entegre edilmeyecek. Bağımsız olarak konuşlandırılacak." dedi.
22.10.2020Siyaset
S-400’ler için test zamanı
S-400’ler için test zamanıRusya’dan satın alınan S-400 Hava Savunma Füze Sistemi, atışlı testler için Sinop’a götürüldü. 5-16 Ekim tarihleri arasında S-400 bataryası ile bir dizi atışlı test gerçekleştirilecek.
8.10.2020Siyaset
Yunan medyası yazdı...Türkiye S-400ü çalıştırdı, ABD alarma geçti
Yunan medyası yazdı...Türkiye S-400'ü çalıştırdı, ABD alarma geçti!Yunan medyasında çıkan habere göre, Türkiye 27 Ağustos'ta S-400'leri Yunan F-16'ları tespit etmesi için aktif hale getirdi.
6.10.2020Dünya
Rus ordusu ülkenin doğusuna S-400 sistemleri sevk edecek
Rus ordusu ülkenin doğusuna S-400 sistemleri sevk edecekRusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, ülkenin Çin sınırındaki Doğu Askeri Bölgesi'nde bulunan iki uçaksavar füze bataryasının S-400 sistemleriyle iki uçaksavar füze bataryasının ise Buk-M1-2 sistemleriyle donatılacağını söyledi.
17.09.2020Dünya
S-400 için ‘yeni anlaşma’ açıklaması
S-400 için ‘yeni anlaşma’ açıklamasıReuters’ın Rus haber ajansı Interfax’a dayandırdığı haberinde, Rusya ile Türkiye’nin S-400 füze savunma sistemi için gelecek yıl bir anlaşma imzalayacağı aktarıldı.
24.08.2020Dünya
Antik tiyatro 1600 yıl sonra seyirciyle buluşacak
Antik tiyatro 1600 yıl sonra seyirciyle buluşacakDenizli'deki Laodikya Antik Kenti'nin Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Celal Şimşek, 2 bin 200 yıllık tiyatronun 2021'in Mart ayında tamamlanacağını açıkladı. Tiyatroyu 1600 yıl sonra yeniden seyircilerle buluşturacaklarını belirten Şimşek, "Restorasyon uygulamalarının yaklaşık yüzde 90'ı orijinal malzemeyle en ince ayrıntı gözden kaçmayacak şekilde gerçekleştiriliyor" dedi.
4.08.2020Tatil
‘S-400’de olası yeni sipariş için çalışıyoruz’
‘S-400’de olası yeni sipariş için çalışıyoruz’Rusya’nın devlet savunma sanayi şirketi Rostec Başkanı Sergey Çemezov, Rusya’nın Türkiye’ye S-400 füze savunma sisteminin ikinci partisinin sevkiyatı olasılığı üzerinde çalıştığını ifade etti.
29.07.2020Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktaydan Libya açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Libya açıklamasıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye ile ABD’nin Libya konusundaki iş birliğini derinleştirdiğini ve bunun pozitif fark yaratabileceğini söyledi.
20.06.2020 Siyaset
Son dakika... Rusyadan S-400 açıklaması
Son dakika... Rusya'dan S-400 açıklaması!Gelen son dakika haberine göre, Rusya’nın askeri-teknik işbirliğinden sorumlu federal servisi FSVTS’nin başkanı Dmitriy Şugayev, Türkiye’ye ikinci bir S-400 savunma sistemi satışı yapılması üstüne yapılan görüşmelerde ilerleme sağlandığını, şu anda Ankara’nın nihai kararını beklediklerini söyledi.
2.06.2020Dünya
‘F-35 ortaklığına devam ederiz’
‘F-35 ortaklığına devam ederiz’Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ’nin düşünce kuruluşu STM ThinkTech’in video konferans yöntemiyle düzenlediği panele katıldı.
21.05.2020Siyaset
AMD Radeon Pro yazılım güncellemeleri geldi
AMD Radeon Pro yazılım güncellemeleri geldi!AMD, yaptığı açıklamada yayın ve mühendislik konusunda çalışan profesyoneller için sıra dışı grafik ve işlem gücü sunan, bunun yanında yenilikçi özelliklere de sahip olan AMD Radeon Pro VII grafik kartını duyurdu.
14.05.2020Teknoloji
‘Ruslar S-400’e  ulaşamayacak’
‘Ruslar S-400’e ulaşamayacak’Koronavirüs sebebiyle aktive edilmesi ertelenen S-400 hava ve füze savunma sisteminde kurulum sürecinin devam ettiğini belirten Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, “Rus personel S-400 bataryalarına istediği gibi ulaşamayacak” dedi.
8.05.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moskova dönüşü uçakta konuştu: Teyakkuzda olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Moskova dönüşü uçakta konuştu: Teyakkuzda olacağızİdlib’deki ateşkesle ilgili değerlendirmede bulunan Erdoğan, ateşkesin birkaç alanda önemli kazanımlar getirdiğini ifade etti. Gözlem noktalarının mevcut durumunun korunacağını belirten Erdoğan, “Rejimin olası ihlal ve saldırılarına karşı her an teyakkuz halinde olacağız” dedi
7.03.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ateşkes sonrası kritik soruya cevap verdi: Artık bizim malımız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan ateşkes sonrası kritik soruya cevap verdi: 'Artık bizim malımız'Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kritik Rusya ziyareti dönüşü uçakta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Zirveden çıkan ateşkesi değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yani biz şu anda işi o kadar sağlama aldık ki her an Sayın Başkan’la irtibat halinde olacağım. Dışişleri Bakanımız aynı şekilde muhatabıyla, Milli Savunma Bakanımız muhatabıyla, Milli İstihbarat Başkanımız muhatabıyla sık sık görüşmek suretiyle bu ilişkiyi sürekli diri tutacağız. Bir yerde çatlak patlak olduğu anda hemen konuya müdahale edeceğiz. Tabi aramızda her şey yazı ile olmuyor, söz ile olanlar da var. Burada bu kararlılığımızı teyit ettik" dedi. S-400 konusuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, "S-400 şu anda artık bizim malımız. Bir taraftan S-400 ile ilgili eğitim çalışmaları vesaire bunlar devam ediyor. S-400’ü büyük oranda teslim almış vaziyetteyiz. Tamamı elimizde" ifadelerine yer verdi.
6.03.2020Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Aybetten S-400 açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Aybet'ten S-400 açıklamasıCumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Gülnur Aybet, Rusya'dan alınan S-400'lere ilişkin, "Alıp kullanmamak diye bir şey olmaz. Nerede ve nasıl kullanacağımız önemli. Bizim ordumuz ve Savunma Bakanlığımız bunun üzerinde çalışırlar" dedi.
5.03.2020Siyaset
Son dakika... ABD: İdlibde askeri çözümü kabul etmiyoruz
Son dakika... ABD: İdlib'de askeri çözümü kabul etmiyoruzTrump'ın Suriye özel temsilcisi Jeffrey, "İdlib'de Türkiye gibi ABD'nin, Arap dünyasının, AB ve NATO'nun da sorumlulukları var. Biz bütün bu ülkelerin sorumluluklarına dahil olmasını istiyoruz. BM liderliğinde siyasi bir çözüm olmasını istiyoruz. Bir askeri çözüm kabul etmiyoruz" dedi.
5.03.2020Dünya

Yazar Sonuçları

Zeynep AktaşMilliyet Yazarı
Yabancı girişiyle piyasalar rahatlarHisse ve tahvil piyasasında net satıcı konumda olan yabancılar son iki haftadır alım yapıyor...
11.10.2020Ekonomi
Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
Devletler bilirDevletler arası ilişkiler için önemli bir söz:“İnsanlar birbirlerinin niyetini bilmez ama devletler bilir...
18.08.2020Siyaset
Hakkı ÖcalMilliyet Yazarı
Rusya, Libya ve mantık hakkındaElbette Rusya Federasyonu haber alma örgütlerinin elindeki bilgileri bilmiyoruz...
6.07.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

s-400abdTürkiyeRusyaS400

S-400 ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.