Selçuk Belediyesi

Selçuk Belediyesi

Son dakika Selçuk Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk Belediyesi haber sayfamızda...

Selçuk Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.122 selcuk belediyesi haberi bulunmuştur.
‘Emekçinin hakkını verdik’
‘Emekçinin hakkını verdik’EFES Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye personeliyle bir araya geldi.
2.01.2021Ege
‘Tek Nokta’ her yerde
‘Tek Nokta’ her yerdeSelçuk Belediyesi, mobil araç ile faaliyet gösterecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi ile 2021’de her mahalle ve köye ulaşacak.
29.12.2020Ege
360° Efes Selçuk turu
360° Efes Selçuk turuEfes Selçuk Belediyesi, 360° Efes Selçuk Sanal Tur Dijital Uygulaması ile kentin turizm değerlerini, tarihi ve kültürel zenginliklerini değişen turizm ve teknoloji anlayışı ile birleştirerek tüm dünyaya sunuyor.
26.12.2020Ege
Duvar resimleriyle sağlıkçılara teşekkür
Duvar resimleriyle sağlıkçılara teşekkürEfes Selçuk Belediyesi, sağlık çalışanlarına duvar resimleriyle teşekkür etti.
25.12.2020Ege
Yüzde 50 zam sevinci
Yüzde 50 zam sevinciSelçuk Belediyesi ile Belediye İş Sendikası İzmir Çevre Belediyeler Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
15.12.2020Ege
Müjde verdi
Müjde verdiSELÇUK Belediyesi, Havutçulu Mahallesi’ne bağlı Dervent Mevki’ndeki yol çalışmasını tamamladı.
14.11.2020Ege
Selçuk’a arama kurtarma ekibi
Selçuk’a arama kurtarma ekibiİzmir depreminde enkaz kaldırma çalışmalarına katılan Selçuklu AKUT üyeleri, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i ziyaret etti.
7.11.2020Ege
‘Eğitim-hane açılmalıdır’
‘Eğitim-hane açılmalıdır’Efes Selçuk Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan Eğitim- Hane Projesi’ne ilişkin Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel bir açıklama yaptı.
21.10.2020Ege
Halk Bakkalı hizmette
Halk Bakkalı hizmetteEFES Selçuk Belediyesi’nin kadınların evde ürettikleri tarhana, erişte reçel, salça, meyve kurusu gibi ürünlerin yanı sıra Hopa’dan Karateke Köyü’ne, Tire’den Küçük Menderes Havzası’na kadar birçok bölgenin kooperatif ürününü satacağı Efes Tarlası Halk Bakkalı açıldı...
18.10.2020Ege
Efes Bakkal açılıyor
Efes Bakkal açılıyorEfes Selçuk Belediyesi destekleriyle hayat bulan Efes Tarlası Bakkalı, bugün Selçuk Efes Kent Konseyi binasının altında hizmete açılıyor.
16.10.2020Ege
Özkaynaklarla hizmet
Özkaynaklarla hizmetSELÇUK Belediyesi, kendi özkaynaklarıyla 14 Mayıs Mahallesi 4020 Sokak’ı baştan aşağı yeniliyor.
29.09.2020Ege
Sokaklar iki tekerlerin
Sokaklar iki tekerlerinEfes Selçuk Belediyesi, Otomobilsiz Kent Günü’nde, Anton Kallinger Caddesi, Sean Jean Caddesi, Uğur Mumcu Sevgi Yolu ve çevresi araç trafiğine kapatarak gün boyu sadece yayaların ve bisiklet sürücülerinin kullanımına sundu...
23.09.2020Ege
Belediyeden korona savaşçılarına destek
Belediyeden korona savaşçılarına destekEfes Selçuk Belediyesi çalışanları sosyal medyada Türk Tabipler Birliği’ne verilen desteğe, yakalarına taktıkları kokartlarla katıldı.
19.09.2020Ege
Sahipsiz dostlar için haybulans hizmette
Sahipsiz dostlar için haybulans hizmetteEfes Selçuk Belediyesi, haybulans hizmetini hayata geçti.
16.09.2020Ege
Efes Selçuk, adım adım Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyor
Efes Selçuk, adım adım Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyorBeach-It Beach Spor Organizasyon Genel Sorumlusu Gürsel Yeşiltaş, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ile Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde bir araya geldi.
5.09.2020Ege
‘Bayramlarımızı daima heyecanla kutlayacağız’
‘Bayramlarımızı daima heyecanla kutlayacağız’Efes Selçuk Belediyesi, Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtı önünde resmi tören düzenledi.
1.09.2020Ege
Özkaynaklarla çevre temizliği sürdürülüyor
Özkaynaklarla çevre temizliği sürdürülüyorSelçuk Belediyesi, kent yaşamını kolaylaştırmak ve çevre temizliğine katkı sunmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor...
27.08.2020Ege
Selçuklunun alın teriyle yenilendi
Selçuklunun alın teriyle yenilendiEfes Selçuk’un kentsel kimliğini yansıtan mekânlardan biri olan Ahmet Ferahlı Parkı yenilendi...
23.08.2020Ege
Abisinin izinde ilk madalyayı kazandı
Abisinin izinde ilk madalyayı kazandıEge’nin vazgeçilmez şehir plajlarından biri olan Efes Selçuk Pamucak sahili bu yaz yine doldu taştı.
19.08.2020Ege
Genç kampçıların  gözdesi Pamucak
Genç kampçıların gözdesi PamucakEge’nin vazgeçilmez şehir plajlarından biri olan Efes Selçuk Pamucak sahili bu yaz yine doldu taştı.
19.08.2020Ege
Tarım Müzesi’nde ölümsüzleşin...
Tarım Müzesi’nde ölümsüzleşin...Efes Selçuk Belediyesi, kente kazandıracağı Tarım Müzesi’yle tarıma dair tüm birikimleri tek çatı altında toplayacak.
5.08.2020Ege
‘İzmir, voleybolun merkezi olacak’
‘İzmir, voleybolun merkezi olacak’16-20 Eylül tarihleri arasında U18, 23-27 Eylül’de ise U22 Avrupa Plaj Voleybolu şampiyonaları art arda İzmir’de gerçekleşecek.
22.07.2020Ege
Selçuk’a tam not
Selçuk’a tam notEfes Selçuk Belediyesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın pandemi ile mücadelede başlattığı “Safe Tourism” uygulaması kapsamında Almanya’dan gelen turizm profesyonellerini ağırladı...
22.07.2020Ege
Manda yoğurdunu Pamucak’ta tadın
Manda yoğurdunu Pamucak’ta tadın50 yıl sonra manda yetiştiriciliğinin merkezi olan Efes Selçuk’ta, manda yoğurdu belediye işletmelerinden Pamucak Restoran’da yerini aldı.
15.07.2020Ege
Başkan Sengel’den ‘sakinlik’ çağrısı
Başkan Sengel’den ‘sakinlik’ çağrısıKoronavirüsle mücadele sürecinde İçişleri Bakanlığı tarafından 31 ilde 48 saat süreyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmesi sebebiyle Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, vatandaşlara sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaptı.
11.04.2020Ege
Maaşlarını bağışladılar
Maaşlarını bağışladılarTüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla mücadele sürerken, bazı CHP’li belediyeler de zor durumda olan vatandaşlar için bağış kampanyası başlattı.
4.04.2020Ege
Pazarlarda devrim
Pazarlarda devrimVatandaşın ucuz ve sağlıklı gıdaya ulaşmakta mağduriyet yaşamaması amacıyla ek önlemler alan belediyeler, hem pazaryeri sayısını hem de hijyen çalışmalarını artırdı
1.04.2020Ege
Cumartesi Pazarı’nda sıkı önlemler alındı
Cumartesi Pazarı’nda sıkı önlemler alındıEfes Selçuk Belediyesi, İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan gereğince Cumartesi Pazarı’nda tüm önlemleri aldı...
29.03.2020Ege
Mendereslilerden Papaya mektup: Meryem Ana Evi yakınına çöp tesisi kuruyorlar
Mendereslilerden Papa'ya mektup: Meryem Ana Evi yakınına çöp tesisi kuruyorlarİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Menderes ilçesinde kurmayı planladığı 2 bin ton kapasiteli Menderes Güney- 2 Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi, ilçedeki üreticilerin tepkisine neden oldu. Tesisin kurulacağı Çakaltepe Gölova mevkisinin Meryem Ana Evi'ne 13 kilometre uzaklıkta olduğunu söyleyen Menderes Ziraat Odası Başkanı Kadir Telli, Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus'a konuyla ilgili mektup göndereceğini belirterek, "Bizim kutsal toprağımız nasıl Mekke ise onlar için de kutsal toprak burası. Meryem Ana Evi'nin dibine çöp tesisi kuruyorlar. Bu tesis olursa pislik, koku oraya da gelecek. Onlar da tepki verirler" dedi.
24.03.2020Gündem
‘Kriz masasıyla halkın daima yanındayız’
‘Kriz masasıyla halkın daima yanındayız’Efes Selçuk Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında kriz masası kurdu.
19.03.2020Ege
İlaçlama, Büyükşehir ortaklığıyla başladı
İlaçlama, Büyükşehir ortaklığıyla başladıEfes Selçuk Belediyesi’nin İzmir Büyükşehir ile birlikte yürüttüğü çalışmalarla dezenfekte işlemlerine başlandı.
14.03.2020Ege
İnsanlık için yürüdüler
İnsanlık için yürüdüler8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Efes Selçuk’ta kadınlar, erkekler, gençler ve çocuklar “Korkmuyoruz, Yürüyoruz” diyerek sokaklara çıktı.
9.03.2020Ege
Ulaşım ve turizmde virüs önlemi
Ulaşım ve turizmde virüs önlemiTüm dünyayı alarma geçiren koronavirüse karşı, İzmir’de toplu taşıma araçları ile istasyonlarda özel temizlik çalışması başlatıldı.
9.03.2020Ege
Yeni tabelalar yakıştı
Yeni tabelalar yakıştıEfes Selçuk Belediyesi, atıl durumda olan yön tabelalarını yeniledi. Tarihi alanlara yakın bölgelerde bulunan otel, pansiyon ve konaklama gibi yerlerin isimlerini içeren13 pano yerleştirildi
3.03.2020Ege
Yerli tohumla tanıştılar
Yerli tohumla tanıştılarEfes Selçuk Belediyesi, öğrencileri sağlıklı tarımla, yerli tohumla tanıştırıyor...
17.02.2020Ege
Selçuk halkından mektup
Selçuk halkından mektupEfes Selçuk Belediyesi’nin çağrısı üzerine harekete geçen ilçe halkı ve esnafın yardımları ile Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in yazdığı mektup yola çıktı. Mektupta şu ifadeler yer aldı: “Merhaba dost, elimizden ne geliyorsa hazırız. Gelecek çok TIR’ımız olacak. Efes Selçuk’tan size sımsıkı sarılıyoruz.”
28.01.2020Ege
Kalpler Elazığ’da
Kalpler Elazığ’daElazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından arama kurtarma ve enkaz kaldırma çalışmalarına ekiplerle destek olan Ege kentlerinin başlattığı seferberlik devam ediyor
27.01.2020Ege
Efeslim Kart kazandıracak
Efeslim Kart kazandıracakEfes Selçuk Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Gonca Erdem, esnafa Efeslim Kart hakkında bilgi verdi.
16.01.2020Ege
Sevindiren karar
Sevindiren kararİzmir Büyükşehir Belediye Meclisi oy çokluğuyla cemevlerinin imar planına ibadethane olarak işlenmesine karar verdi.
14.01.2020Ege
Selçuk, yelkenin başkenti olacak
Selçuk, yelkenin başkenti olacakEfes Selçuk Belediyesi’nin Türkiye Yelken Federasyonu ile yapmış olduğu ortak fizibilite çalışmaları ile Türkiye’nin en uzun sahil şeridi olan Selçuk’un yelken sporunun adreslerinden biri olması yönünde çalışmalar yapılacak.
13.01.2020Ege
‘Pembe salon’ sadece 1 lira
‘Pembe salon’ sadece 1 lira! Efes Selçuk Belediyesi, ocak ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi.
11.01.2020Ege
Selçuk’ta tarım sevgisi
Selçuk’ta tarım sevgisiEfes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu; Sengel Efes tarlası, Tohum Merkezi, Üretici Pazarı ve Toprak Okulu için çalışmalara başladı...
31.12.2019Ege
‘Selçuk, kadın kenti’
‘Selçuk, kadın kenti’Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel; kadınlar, çocuklar ve engellilerin hayatına dokunacak yatırımları ilçeye kazandırdı.
26.11.2019Ege
Sosyal sorumlulukta örnek projeler
Sosyal sorumlulukta örnek projelerİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla 25 Kasım’da yapılacak olan Efes Selçuk’taki beş açılışla; kadın, çocuk ve engellilerin yüzü güldürülecek
20.11.2019Ege
Yakışmadı
Yakışmadı!Cumhuriyet kutlamaları sırasında Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’e saldırıda bulunduğu öne sürülen eski Başkan Vefa Ülgür gözaltına alındı. Belediye personeli, olayı basın açıklamasıyla kınadı
31.10.2019Ege
29 Ekim kutlamalarında belediye başkanına saldırı
29 Ekim kutlamalarında belediye başkanına saldırı!İzmir'in Selçuk Belediye Başkanı CHP'li Filiz Ceritoğlu Sengel ve beraberindekilere, Cumhuriyet'in 96'ncı kuruluş yıl dönümü kutlamaları sırasında sözlü ve fiziki saldırıda bulunduğu ileri sürülen eski başkan Vefa Ülgür ve yanındaki kişi gözaltına alındı. Olayların büyümesini araya giren jandarma ve zabıta ekipleri önledi.
30.10.2019Gündem
EfesimKart’ın artıları çok fazla
EfesimKart’ın artıları çok fazla!Efes Selçuk Belediyesi, EfeslimKart projesini tanıttı...
14.10.2019Ege
Başkanlar çok güzel iş yapıyor
Başkanlar çok güzel iş yapıyorCHP lideri, Selçuk ve Kuşadası ziyaretlerinde belediye başkanlarını başarılı çalışmalarından dolayı kutladı, “İkisi de görevini layıkıyla yapıyor” dedi
9.09.2019Ege
‘Engelli için gönlümüzü vereceğiz’
‘Engelli için gönlümüzü vereceğiz’İzmİr’dekİ belediye başkanlarının eşleri, engellilerin hayatını kolaylaştırmak için kolları sıvadı.
22.08.2019Ege

Yazar Sonuçları

Kemal ÖnderoğluMilliyet Yazarı
'İnşaat yasağı burada neden uygulanmıyor?'Efes Antik Kenti’ni 2 bin 500 yıl sonra denizle buluşturacak olan inşaattaki gürültü kirliliğinin 01...
24.08.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazeteefesselçuk

Selçuk Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.