Selçuk Belediyesi

Selçuk Belediyesi

Son dakika Selçuk Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk Belediyesi haber sayfamızda...

Selçuk Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.919 selcuk belediyesi haberi bulunmuştur.
Selçuk’ta yeni  birim kuruluyor
Selçuk’ta yeni birim kuruluyorEfes Selçuk Belediyesi’nin mart ayı meclis toplantısında Yerel Eşitlik Eylem Planı’nın hazırlıkları tamamlandı, hayata geçirilmesi amacıyla Eşitlik Birimi kurulmasına karar verildi.
6.03.2021Ege
Baharın müjdecisi  olan leylekler geldi
Baharın müjdecisi olan leylekler geldiBaharı müjdeleyen leylekler Efes Selçuk semalarında görülmeye başlandı.
2.03.2021Ege
‘Efeslim Kart’a ödül
‘Efeslim Kart’a ödülEfes Selçuk Belediyesi Türkiye’de kentlere dokunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği Şehir Ödülleri Türkiye 2020’de, “Efeslim Kart Projesi” ile en çok başvuru alan Umut Işığı Temalı Planlama Ödülleri Kategorisi’nde Yılın Sosyal Alt Yapı Projesi Ödülü’nü kazandı.
26.02.2021Ege
Candan seferberlik
Candan seferberlikBelediyeler, soğuk kış günlerinde can dostları unutmadı. Güzelbahçe Belediyesi, havaların soğuması üzerine sokak dostları için battaniyelerle önlem aldı.
19.02.2021Ege
Vatandaşın talepleri yerinde dinleniyor
Vatandaşın talepleri yerinde dinleniyorEfes Selçuk Belediyesi’nin, çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla projelendirdiği Tek Nokta Hizmet Birimi hayata geçti.
17.02.2021Ege
Sabaha kadar hız kesmeden çalıştılar
Sabaha kadar hız kesmeden çalıştılarOLUMSUZ hava şartları nedeniyle çalışmalarını aralıksız sürdüren Efes Selçuk Belediyesi ekipleri, gece boyu görevdeydi.
3.02.2021Ege
Duyarlı vatandaşa bilet
Duyarlı vatandaşa biletSelçuk Belediyesi, çevreye duyarlı vatandaşlar ve hayvan severlere online konser bileti hediye etti.
31.01.2021Ege
Çukurlar kapatıldı yollar asfaltlandı...
Çukurlar kapatıldı yollar asfaltlandı...EFES Selçuk Belediyesi, bozulan yolları onarıyor.
27.01.2021Ege
Dev ekranlı tanıtım
Dev ekranlı tanıtımEfes Selçuk Belediyesi, ‘İlham Veren Kent’ tanıtımları kapsamında, İstasyon Meydanı’na dev bir led ekran yerleştirdi. Böylece, yerli ve yabancı misafirleri karşılayan İstasyon Meydanı, kentin tanıtımına katkı sunacak.
19.01.2021 Ege
‘Emekçinin hakkını verdik’
‘Emekçinin hakkını verdik’EFES Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, belediye personeliyle bir araya geldi.
2.01.2021Ege
‘Tek Nokta’ her yerde
‘Tek Nokta’ her yerdeSelçuk Belediyesi, mobil araç ile faaliyet gösterecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi ile 2021’de her mahalle ve köye ulaşacak.
29.12.2020Ege
360° Efes Selçuk turu
360° Efes Selçuk turuEfes Selçuk Belediyesi, 360° Efes Selçuk Sanal Tur Dijital Uygulaması ile kentin turizm değerlerini, tarihi ve kültürel zenginliklerini değişen turizm ve teknoloji anlayışı ile birleştirerek tüm dünyaya sunuyor.
26.12.2020Ege
Duvar resimleriyle sağlıkçılara teşekkür
Duvar resimleriyle sağlıkçılara teşekkürEfes Selçuk Belediyesi, sağlık çalışanlarına duvar resimleriyle teşekkür etti.
25.12.2020Ege
Yüzde 50 zam sevinci
Yüzde 50 zam sevinciSelçuk Belediyesi ile Belediye İş Sendikası İzmir Çevre Belediyeler Şubesi arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
15.12.2020Ege
Müjde verdi
Müjde verdiSELÇUK Belediyesi, Havutçulu Mahallesi’ne bağlı Dervent Mevki’ndeki yol çalışmasını tamamladı.
14.11.2020Ege
Selçuk’a arama kurtarma ekibi
Selçuk’a arama kurtarma ekibiİzmir depreminde enkaz kaldırma çalışmalarına katılan Selçuklu AKUT üyeleri, Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’i ziyaret etti.
7.11.2020Ege
‘Eğitim-hane açılmalıdır’
‘Eğitim-hane açılmalıdır’Efes Selçuk Belediyesi tarafından hayata geçirilmesi planlanan Eğitim- Hane Projesi’ne ilişkin Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel bir açıklama yaptı.
21.10.2020Ege
Halk Bakkalı hizmette
Halk Bakkalı hizmetteEFES Selçuk Belediyesi’nin kadınların evde ürettikleri tarhana, erişte reçel, salça, meyve kurusu gibi ürünlerin yanı sıra Hopa’dan Karateke Köyü’ne, Tire’den Küçük Menderes Havzası’na kadar birçok bölgenin kooperatif ürününü satacağı Efes Tarlası Halk Bakkalı açıldı...
18.10.2020Ege
Efes Bakkal açılıyor
Efes Bakkal açılıyorEfes Selçuk Belediyesi destekleriyle hayat bulan Efes Tarlası Bakkalı, bugün Selçuk Efes Kent Konseyi binasının altında hizmete açılıyor.
16.10.2020Ege
Özkaynaklarla hizmet
Özkaynaklarla hizmetSELÇUK Belediyesi, kendi özkaynaklarıyla 14 Mayıs Mahallesi 4020 Sokak’ı baştan aşağı yeniliyor.
29.09.2020Ege
Sokaklar iki tekerlerin
Sokaklar iki tekerlerinEfes Selçuk Belediyesi, Otomobilsiz Kent Günü’nde, Anton Kallinger Caddesi, Sean Jean Caddesi, Uğur Mumcu Sevgi Yolu ve çevresi araç trafiğine kapatarak gün boyu sadece yayaların ve bisiklet sürücülerinin kullanımına sundu...
23.09.2020Ege
Belediyeden korona savaşçılarına destek
Belediyeden korona savaşçılarına destekEfes Selçuk Belediyesi çalışanları sosyal medyada Türk Tabipler Birliği’ne verilen desteğe, yakalarına taktıkları kokartlarla katıldı.
19.09.2020Ege
Sahipsiz dostlar için haybulans hizmette
Sahipsiz dostlar için haybulans hizmetteEfes Selçuk Belediyesi, haybulans hizmetini hayata geçti.
16.09.2020Ege
Efes Selçuk, adım adım Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyor
Efes Selçuk, adım adım Avrupa Şampiyonası’na hazırlanıyorBeach-It Beach Spor Organizasyon Genel Sorumlusu Gürsel Yeşiltaş, Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ile Efes Selçuk Pamucak Sahili’nde bir araya geldi.
5.09.2020Ege
‘Bayramlarımızı daima heyecanla kutlayacağız’
‘Bayramlarımızı daima heyecanla kutlayacağız’Efes Selçuk Belediyesi, Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk Anıtı önünde resmi tören düzenledi.
1.09.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

egeizmirgazeteselçukEfes Selçuk Belediyesi’

Selçuk Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.