Tbmm

Tbmm

Son dakika TBMM haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TBMM gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TBMM haber sayfamızda...

Tbmm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 32.547 tbmm haberi bulunmuştur.
Son dakika... TBMM Başkanı Şentoptan milletvekillerine aşı iddialarına yalanlama
Son dakika... TBMM Başkanı Şentop'tan milletvekillerine aşı iddialarına yalanlamaGelen son dakika haberine göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, milletvekillerine aşı yapılacağı iddiaları üzerine açıklama yaptı. Sosyal medyadan açıklama yapan Şentop, iddiaların külliyen uydurma ve asılsız olduğunu söyledi.
27.01.2021Siyaset
‘Gençleri çağın sorunlarından sorumlu tutamayız’
‘Gençleri çağın sorunlarından sorumlu tutamayız’TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Gençlerimizin, yaşadığımız çağın sorunlarından sorumlu tutulmasını doğru bulmuyorum. Dönüp kendimize, ‘Biz gençler için ne hazırladık?’ diye sormak, gençleri yetiştiren neslin kendisini hesaba çekmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.
27.01.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu, Muharrem İnceye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü
Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'ye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partiden ayrılarak Muharrem İnce'nin kuracağı partide yer alacağı öne sürülen 3 vekil ile görüştü. CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, görüşmenin ardından, 'istifa edecek misiniz' sorusuna 'hayır' diyerek, görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulundu.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Mecliste kabul edildi
Son dakika... Aden Körfezi tezkeresi Meclis'te kabul edildiGelen son dakika haberine göre; TSK deniz unsurlarının Aden Körfezi, Somali kara suları ve açıkları, Arap Denizi ve mücavir bölgelerde görev süresinin bir yıl daha uzatılmasına dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika Ömer Çelikten sert tepki: Müsaade etmeyeceğiz
Son dakika! Ömer Çelik'ten sert tepki: Müsaade etmeyeceğizGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti MYK Toplantısı sonrası, parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Siyasette 'militan' tartışmalarına değinen Çelik, "Mülki idare geleneğimizle gurur duyuyoruz. Devlet çarkının sakatlanmasına müsaade etmeyeceğiz." dedi.
26.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 1992den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildi
TBMM Başkanı Şentop: 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye YTB bursu verildiTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, "Türkiye tarafından 1992'den bu yana 5 bin Kazak öğrenciye Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) bursu verilmiştir. Geçtiğimiz yıl 155 öğrenci kardeşimize bu burs sağlanmıştır" dedi.
26.01.2021Siyaset
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeliden hemşire Gülnaz Şırınga açıklaması
Son dakika... MHP lideri Devlet Bahçeli'den hemşire Gülnaz Şırınga açıklamasıGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Özlem Gürses okuduğu bir yazıyı gerçek zannedip televizyon programında paylaşmasına ilişkin MHP lideri Bahçeli açıklama yaptı.
26.01.2021Siyaset
‘Sahada olun’ talimatı
‘Sahada olun’ talimatıCHP MYK, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında dün toplandı. Edinilen bilgiye göre Kılıçdaroğlu, “Vatandaşın sorunlarını Meclis’te dile getireceğiz” dedi.
26.01.2021Siyaset
Şentop’a TÜRKSOY’dan Abay Kunanbay Madalyası
Şentop’a TÜRKSOY’dan Abay Kunanbay MadalyasıTBMM Başkanı Mustafa Şentop’a, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı’nın (TÜRKSOY) Abay Kunanbay Madalyası takdim edildi.
26.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentoptan Abay Kunanbay madalyası paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan Abay Kunanbay madalyası paylaşımıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatının (TÜRKSOY) Abay Kunanbay madalyasını almaktan onur duyduğunu belirtti.
25.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, TÜRKSOY Genel Sekreteri Kaseinovu kabul etti
TBMM Başkanı Şentop, TÜRKSOY Genel Sekreteri Kaseinov'u kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı (TÜRKSOY) Genel Sekreteri Düsen Kaseinov'u kabul etti. Şentop, "Türk dünyasındaki farklı ülkelerde yaşayan aynı kökenden, aynı kültürden, aynı dilden insanları bir araya getirmek için TÜRKSOY'un yaptığı faaliyetler çok kıymetli" dedi.
25.01.2021Siyaset
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığına yeniden seçildi
Ebubekir Şahin RTÜK Başkanlığı'na yeniden seçildiRadyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) yapılan seçimde Ebubekir Şahin yeniden RTÜK Başkanı seçildi.
25.01.2021Gündem
Meclis, 1 aylık aranın ardından mesaiye başlıyor
Meclis, 1 aylık aranın ardından mesaiye başlıyorTBMM, 1 aylık aranın ardından yasama çalışmalarına önemli konuları ele alacağı yoğun gündemle yeniden başlayacak. TBMM Genel Kurulu'nun yeni yıldaki ilk işi 'Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni yasalaştırmak olacak.
24.01.2021Siyaset
Meclis’te Berberoğlu senaryoları tartışılıyor
Meclis’te Berberoğlu senaryoları tartışılıyorAnayasa Mahkemesi’nin (AYM), eski CHP Milletvekili Enis Berberoğlu ile ilgili ikinci hak ihlali kararının ardından, Berberoğlu’nun düşürülen milletvekilliği ve yargı sürecinin akıbeti gündemde.
23.01.2021Siyaset
‘Sistem’ çalışması PM’ye sunulacak
‘Sistem’ çalışması PM’ye sunulacakCHP, “güçlendirilmiş parlamenter sistem” çalışmasını Merkez Yönetim Kurulu’na (MYK) ve Parti Meclisi’ne (PM) sunacak. CHP’nin yeni sistem çalışmasına göre siyasi güç merkezi TBMM olacak.
23.01.2021Siyaset
‘Canı sıkılan hayvanı sokağa atamayacak’
‘Canı sıkılan hayvanı sokağa atamayacak’AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, hayvan hakları konusundaki yasal düzenlemelerin bu dönem içerisinde çıkarılacağını ifade ederek, “Belli bir noktaya geldi. Bazı sorumluluklar getiriyoruz. ‘Bir hayvanı aldım, 15 gün sonra sıkıldım, bunu sokağa atayım’, bunu yapamayacak. Eğer bir hayvanı alıyorsanız, sahipleniyorsanız, bunun sorumluluğunu yerine getireceksiniz. Çip sistemini yaygınlaştıracağız. Bir hayvanı kim alıyorsa, çipler vasıtasıyla ortaya çıkacak. Bazı alanları daha da daraltacağız. Uygulamalarımız biraz daha sertleşecek” dedi.
23.01.2021Siyaset
‘Gündemde erken seçim yoktur’
‘Gündemde erken seçim yoktur’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, erken seçim ve güçlendirilmiş parlamenter sistem tartışmalarıyla ilgili yazılı açıklama yaptı.
23.01.2021Siyaset
Son dakika... Bahçeliden erken seçim açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdır
Son dakika... Bahçeli'den 'erken seçim' açıklaması: Kaosa sürüklenme amacının kılıfıdırGelen son dakika haberine göre; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'nin gündeminde erken seçimin olmadığını belirterek, "Erken seçim dayatması, Türkiye'nin kaosa sürüklenme amacının gizemli ve şifreli kılıfıdır." ifadesini kullandı.
22.01.2021Siyaset
Son dakika Bakan canlı yayında açıkladı Mutlaka hayata geçmeli
Son dakika! Bakan canlı yayında açıkladı! 'Mutlaka hayata geçmeli'Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Brüksel'deki Avrupa Birliği temaslarına ilişkin açıklama yaptı. Çavuşoğlu, "Vize serbestisi AB'nin sözü, mutlaka hayata geçmeli" ifadelerini kullandı. Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel'in Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmesinde, mevcut olumlu diyalog ortamından memnuniyet duyduğunu aktardığı bildirildi
22.01.2021Siyaset
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi geliyor
Son dakika... Yeni askerlik düzenlemesi geliyor!AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bugün 44 maddelik Milli Savunma Bakanlığı ile ilgili yasa teklifimizi Meclis Başkanlığına sunuyoruz. Askerliğini yapmayan milletvekilleri dönem sonunda bu görevleri ifa edecekler" dedi.
22.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Meclis, yeni sistemde güçlendirilmiştir
TBMM Başkanı Şentop: Meclis, yeni sistemde güçlendirilmiştirTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili eleştirilere ilişkin, "TBMM bu yeni sistemde aslında anayasal düzenlemeler itibarıyla güçlendirilmiştir" dedi.
21.01.2021Siyaset
Son dakika AYMden Enis Berberoğlu kararı
Son dakika! AYM'den Enis Berberoğlu kararıGelen bir son dakika haberine göre; AYM, Enis Berberoğlu hakkında daha önce verilen ihlal kararının uygulanmadığı gerekçesiyle yapılan ikinci başvuruda yeniden ihlal kararı verdi.
21.01.2021Gündem
21 kişilik heyetle ‘ittifak’ hamlesi
21 kişilik heyetle ‘ittifak’ hamlesiCHP, Millet İttifakı’nı parti tabanlarında da pekiştirmek ve Cumhur İttifakı’na dahil olmamış partilerle dirsek temasını sağlamak için harekete geçti. CHP’de sahaya inen milletvekilleri, Millet İttifakı’nda yer alan ve Cumhur İttifakı’nda yer almayan partileri ziyaret edecek. Bu kapsamda Aksaray’a milletvekilleri ve Parti Meclisi (PM) üyelerinden oluşan 21 kişilik heyetle çıkarma yapan CHP, bugün İYİ Parti, Demokrat Parti, Saadet Partisi, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi’ne ziyarette bulunacak.
21.01.2021Siyaset
Şentop Kovid-19 aşısı yaptırdı
Şentop Kovid-19 aşısı yaptırdıTBMM Başkanı Mustafa Şentop dün Ankara Şehir Hastanesi’nde koronavirüse karşı ilk doz aşısını yaptırdı.
21.01.2021Siyaset
CHP, Akkuyu için referandum istedi
CHP, Akkuyu için referandum istediCHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Akkuyu Nükleer Santrali için referandum istedi.
21.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop, 1990 yılında şehit olan Azerbaycanlı askerleri andı
TBMM Başkanı Şentop, 1990 yılında şehit olan Azerbaycanlı askerleri andıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, 1990 yılında şehit olan Azerbaycanlı 20 askeri rahmetle andı.
20.01.2021Gündem
Son dakika... Aşı yaptıran TBMM Başkanı Şentoptan ilk açıklama
Son dakika... Aşı yaptıran TBMM Başkanı Şentop'tan ilk açıklamaGelen son dakika haberine göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Ankara Şehir Hastanesi'nde Kovid-19 aşısı yaptırdı.
20.01.2021Siyaset
Kuvayı Milliye anayasası 100 yaşında
Kuvayı Milliye anayasası 100 yaşındaTBMM’nin, 20 Ocak 1921’de Birinci İnönü Zaferinin kazanılmasından 10 gün sonra Millî Mücadele ortamında kabul ettiği Teşkilatı Esasiye Kanunu, Kuvayı Milliye ruhunu yansıtır...
20.01.2021Siyaset
AK Partili Çalıktan Kılıçdaroğluna başörtüsü tepkisi
AK Partili Çalık'tan Kılıçdaroğlu'na başörtüsü tepkisiAK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Başörtüsü yasağını biz kaldırdık" sözlerine tepki gösterdi.
19.01.2021Siyaset
TBMMde, 1921 Anayasasının kabulünün 100üncü yılı sempozyumu
TBMM'de, 1921 Anayasası'nın kabulünün 100'üncü yılı sempozyumuTBMM'de, 1921 Anayasası’nın kabul edilişinin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında sempozyum düzenlenecek.
19.01.2021Siyaset
Mevzuata aykırılık yok
Mevzuata aykırılık yokTürkiye Varlık Fonu’na(TVF) ait denetim raporları, TBMM’ye sunuldu. Bağımsız kuruluşlar ve Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu denetçilerinin imzasını taşıyan raporlarda 177 milyar TL’lik özkaynağı bulunan TVF hesapları için “önemli bir mevzuata aykırılığa rastlanmadı” tespiti yer aldı.
18.01.2021Siyaset
Fezlekesiz HDP’li milletvekili kalmadı
Fezlekesiz HDP’li milletvekili kalmadıHDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ile grup başkanvekillerinin de arasında bulunduğu 9 milletvekili hakkında, 6-8 Ekim 2014’teki, “Kobani olayları” olarak bilinen ve 37 kişinin hayatını kaybettiği terör eylemlerine ilişkin fezleke hazırlanırken, TBMM’de fezlekesi olmayan HDP’li kalmadı.
17.01.2021Siyaset
Liderler aşıda
Liderler aşıdaSağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, Kovid-19 ile mücadele kapsamında vatandaşa aşı konusunda örnek olmak ve teşvik etmek amacıyla siyasi parti liderlerine yaptığı çağrıya, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’den jet yanıt geldi.
16.01.2021Gündem
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Yıldırımı ziyaret etti
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Yıldırım'ı ziyaret ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'a ziyarette bulundu.
15.01.2021Gündem
TBMM Başkanı Şentop görme engelli Busem Belinayla bir araya geldi
TBMM Başkanı Şentop görme engelli Busem Belinay'la bir araya geldiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Keşan'daki programı kapsamında görme engelli 10 yaşındaki Busem Belinay Yaman'la bir araya geldi.
15.01.2021Siyaset
Liderlerden aşı kararı Açıklamalar peş peşe geldi
Liderlerden aşı kararı! Açıklamalar peş peşe geldiGelen bir son dakika haberine göre; MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüsle mücadele kapsamında aşı olduğunu duyurdu. Kılıçdaroğlu ve Akşener'den de peş peşe açıklamalar geldi.
15.01.2021Gündem
‘Sözlerimin arkasındayım’
‘Sözlerimin arkasındayım’İYİ Parti’den ihraç kararı mahkemece iptal edilen Ümit Özdağ dün TBMM’de basın toplantısı düzenledi. Toplantıyı İYİ Parti İstanbul Milletvekili olarak yaptığını ve partinin tüm faaliyetlerine katılacağını vurgulayan Özdağ, “İYİ Parti’den ihraç edilmeme gerekçe olarak gösterilen bütün açıklamalarımın bugün de arkasındayım” dedi.
15.01.2021Siyaset
‘Kadim tarihimize sahip çıkmalıyız’
‘Kadim tarihimize sahip çıkmalıyız’ÇANAKKALE Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir’le TBMM’de bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, “Çanakkalemizin kadim tarihine sahip çıkmak hepimizin görevi. Tarihi Alan Başkanlığımız, milli beraberliğimizin ve kardeşliğimizin harcı olan bu mukaddes topraklarda önemli bir misyon üstleniyor” dedi.
15.01.2021Ege
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Türkiye eski Türkiye değil
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: Türkiye eski Türkiye değil!AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Kızlaryolu Barajı hakkındaki söylemlerine ve Parti Meclisi'ndeki konuşmasına ilişkin "Çankırı eski Çankırı değil, Türkiye eski Türkiye değil. Çünkü artık AK Parti iktidarı var. Bunu kafana yaz. İyi belle, iyi öğren, doğru bilgi üzerine söz söyle." dedi.
15.01.2021Siyaset
ABDli Türklerden FETÖcü Enes Kanter için Wall Street Journala protesto
ABD'li Türklerden FETÖ'cü Enes Kanter için Wall Street Journal'a protestoABD'de yaşayan Türkler, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi basketbolcu Enes Kanter'in Türkiye'nin demokrasisine dil uzattığı sözlerine sayfalarında yer veren Wall Street Journal (WSJ) gazetesini New York'taki merkezi önünde protesto etti.
15.01.2021Dünya
‘Seçim barajı makul düzeye inmeli’
‘Seçim barajı makul düzeye inmeli’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin kökleşmesi, tüm kurum ve kurallarıyla sağlıklı şekilde kalıcı hale getirilmesi üzerinde hassasiyetle durduklarını belirtti.
14.01.2021Siyaset
Ankarada WhatsApp’a yakın takip Kim bilir ne yaparlar
Ankara'da WhatsApp’a yakın takip! 'Kim bilir ne yaparlar'TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, dün toplanarak WhatsApp’ın gizlilik politikasını değiştirme ve sözleşme onayı istemesiyle ilgili tartışmaları masaya yatırdı.
14.01.2021Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop, KKTCnin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaşı andı
TBMM Başkanı Şentop, KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı andıTBMM Başkan Mustafa Şentop, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ı, vefatının 9'uncu yılında andı.
13.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 hedefini açıkladı: Çoğunluk olacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 hedefini açıkladı: 'Çoğunluk olacağız'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas İl Kongrelerine video konferansla katıldı. '2023'te tekrar kazanacağız' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Hem Cumhurbaşkanlığı hem TBMM'de çoğunluk olacağız' açıklamasını yaptı.
13.01.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 hedefini açıkladı: Çoğunluk olacağız
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 2023 hedefini açıkladı: 'Çoğunluk olacağız'Gelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas İl Kongrelerine video konferansla katıldı. '2023'te tekrar kazanacağız' diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Hem Cumhurbaşkanlığı hem TBMM'de çoğunluk olacağız' açıklamasını yaptı.
13.01.2021Siyaset
6 bin 606 önerge yanıtsız kaldı
6 bin 606 önerge yanıtsız kaldıTBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç, muhalefet partilerinin TBMM Başkanlığı’na 2020’de sunduğu yazılı soru önergelerinin yanıtlanma oranlarını açıkladı. Buna göre; işleme alınan 14 bin 245 önergenin 6 bin 606’sı yanıtlanmadı
13.01.2021Siyaset
‘Türkiye’de iki farklı gündem var’
‘Türkiye’de iki farklı gündem var’CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hakkında 1 milyon liralık tazminat davası açmasına neden olan “sözce Cumhurbaşkanı” ifadesini savundu. Kılıçdaroğlu, “Milleti açlığa, fakirliğe, fukaralığa mahkûm eden sensin kardeşim. O nedenle ben sana ‘sözde Cumhurbaşkanı’ diyorum ve söylemeye de devam ediyorum” dedi.
13.01.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentoptan, Osmanlı Meclis-i Mebusan paylaşımı
TBMM Başkanı Şentop'tan, 'Osmanlı Meclis-i Mebusan' paylaşımı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Osmanlı Meclis-i Mebusan'ın açılış yıl dönümü nedeniyle yaptığı paylaşımda, "Meclis-i Mebusan'ın kahraman mensuplarını rahmet ve minnetle anıyorum" dedi.
12.01.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentopu kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı Şentop'u kabul ettiGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u kabul etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'yi kabul etti.
12.01.2021Siyaset

Yazar Sonuçları

DÜŞÜNENLERİN DÜŞÜNCESİMilliyet Yazarı
ABD İLE NEREYE KADAR? (2)Bülent AKARCALI4 Temmuz 2003’te, Irak’ın Süleymaniye kentinde, 150 civarında ABD askeri, Özel kuvvetler Komutanlığı’nda görevli askerlerimizin bulunduğu karargâhı bastı...
24.01.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

tbmmmustafa şentopchpŞentopak parti

Tbmm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.