Tmsf

Tmsf

Son dakika TMSF haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan TMSF gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan TMSF haber sayfamızda...

Tmsf

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.819 tmsf haberi bulunmuştur.
Banka alacaktı Mine Tozlu Sineren’e dolandırıcılık suçlaması...
Banka alacaktı! Mine Tozlu Sineren’e dolandırıcılık suçlaması...Borsa İstanbul’da işlem gören ve patronunun banka satın alacağını iddia ettiği şirket Marka Yatırım Holding’de 15 kişi hakkında piyasa dolandırıcılığı suç duyurusu ve 16 kişiye de işlem yasağı getirildi. Şirketin patronu Mine Tozlu Sineren ve eşi İbrahim Sineren hakkında da suç duyurusu yapıldı.
22.01.2021Ekonomi
Son dakika: TMSFden 5 dev şirket için flaş satış açıklaması
Son dakika: TMSF'den 5 dev şirket için flaş 'satış' açıklaması!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, fonun kayyumluğundaki şirketlere yönelik yol haritasının çizilmesi için hukuki süreçlerin kesinleşmesi gerektiğini belirterek, "Koza Altın'ı eğer hukuki süreçleri kesinleşirse Türkiye Varlık Fonuna devredebiliriz, bu bir opsiyon. Erciyes Anadolu Holding'de çok ciddi bir yapılanmaya gittiler, markaları ayırdılar. Halka arz bir metot olabilir. Pırıl pırıl şirketlerimiz var, şartlar oluştuktan sonra satış da gündeme gelebilir." dedi.
17.01.2021Ekonomi
TMSF yönetiminde yeni fabrika
TMSF yönetiminde yeni fabrikaTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yönetimindeki ilk sıfırdan yatırım olan Bellona’nın yeni fabrikası üretime başladı. Fabrikanın açılış töreninde konuşan TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, “Yıllık 480 bin adet yatak ve 420 bin adet sandalye kapasitesine sahip. TMSF ailesi olarak iftihar günü. İstihdamı ciddi oranlarda artırıyoruz” dedi.
16.01.2021Ekonomi
TMSF Teşkilat Yönetmeliğinde yapılan değişiklikler yürürlüğe girdi
TMSF Teşkilat Yönetmeliği'nde yapılan değişiklikler yürürlüğe girdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararı ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Teşkilat Yönetmeliği'nde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi.
25.12.2020Ekonomi
6 milyar dolarlık altın bulundu
6 milyar dolar'lık altın bulunduTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Gübretaş’a ait Söğüt altın sahasında 3.5 milyon onsluk altın kaynağının tespit edildiğini belirterek, “Bugünkü fiyatlar üzerinden ortaya koymaya kalktığımızda, yaklaşık 6 milyar dolar civarında bir değerden bahsediyoruz” dedi.
23.12.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Doğal gazın ardından bir müjde daha 6 milyar dolar değerinde altın bulundu
Son dakika haberi: Doğal gazın ardından bir müjde daha! 6 milyar dolar değerinde altın bulunduGelen son dakika haberine göre; Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Gübretaş'a ait Söğüt altın sahasında 3,5 milyon onsluk altın kaynağının tespit edildiğini belirterek, "Bugünkü fiyatlar üzerinden ortaya koymaya kalktığımızda, yaklaşık 6 milyar dolar civarında bir değerden bahsediyoruz." dedi.
22.12.2020Ekonomi
3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildi
3,5 milyon onsluk altın varlığı tespit edildiTürkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve Gübretaş Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Poyraz, Gübretaş'a ait Söğüt altın sahasında 3,5 milyon onsluk altın kaynağının tespit edildiğini belirterek, "Bugünkü fiyatlar üzerinden ortaya koymaya kalktığımızda, yaklaşık 6 milyar dolar civarında bir değerden bahsediyoruz." dedi.
22.12.2020Uzmanpara
TMSFye devredilen şirketlerin aktif büyüklüğü yaklaşık 68 milyar TLye ulaştı
TMSF'ye devredilen şirketlerin aktif büyüklüğü yaklaşık 68 milyar TL'ye ulaştıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, bugün itibarıyla 803 şirkette kayyumluk görevi icra ettiklerini belirterek, "Bu şirketlerin aktif büyüklükleri hemen hemen 68 milyar TL seviyesine, öz kaynak büyüklükleri yine 29 milyon TL seviyesine ulaştı ve bugün itibarıyla 40 bin 580 çalışanımız var." dedi.
22.12.2020Ekonomi
TMSF, Verimli Plastiki satışa çıkardı
TMSF, Verimli Plastik'i satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Verimli Plastik Sanayi ve Ticaret AŞ'nin İzmir'deki varlıklarını satışa çıkardı.
21.12.2020Uzmanpara
Tmsf Tanımı Ve Açılımı Nedir Tmsf Ne İş Yapar
Tmsf Tanımı Ve Açılımı Nedir? Tmsf Ne İş Yapar?Tmsf, son zamanlar da oldukça fazla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bankalarla ilgili bir işlem olduğu bilinse bile tam olarak açılımı bilinmemektedir. Tmsf tanımı ve açılımı nedir? Tmsf ne iş yapar? Bütün sorularınızın cevaplarını sizin için hazırlamış olduğumuz yazımızı okuyarak bulabilirsiniz. Siz de eğer tmsf ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz tüm detayları sizler için derledik.
TMSF, Yeşildağ Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünlerini satışa çıkardı
TMSF, Yeşildağ Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri'ni satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yeşildağ Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ'nin İzmir'deki 9 adet taşınmazı ile bu taşınmazlar üzerindeki tesislerini satışa çıkardı.
10.12.2020Ekonomi
TMSF bir şirketi daha satışa çıkardı
TMSF bir şirketi daha satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yeşildağ Hayvancılık Gıda ve Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ'nin İzmir'deki 9 adet taşınmazı ile bu taşınmazlar üzerindeki tesislerini satışa çıkardı.
10.12.2020Uzmanpara
TMSFden Leziz Tarım Ürünlerinin satışına ilişkin ilanda düzeltme
TMSF'den Leziz Tarım Ürünleri'nin satışına ilişkin ilanda düzeltmeTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Leziz Tarım Ürünleri Gıda ve Hayvancılık Sanayi Ticaret AŞ'nin satış ilanında değişikliğe giderek ihaleye konu olacak bütünlüğün kapsamını düzeltti.
9.12.2020Ekonomi
Can Dündarın avukatları 14. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin reddini talep etti
Can Dündar'ın avukatları 14. Ağır Ceza Mahkemesi heyetinin reddini talep ettiMİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay'ca bozulan Can Dündar'ın yargılandığı davada, Dündar'ın avukatları mahkeme heyetinin reddini talep etti. İtiraz, mahkeme heyetince geri çevrildi. Dündar'ın avukatlarının bir hafta içinde yazılı itiraz sunmaları durumunda talep üst mahkemece değerlendirilecek.
4.12.2020Gündem
TMSF, Leziz Tarım Ürünlerini satışa çıkardı
TMSF, Leziz Tarım Ürünleri'ni satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Leziz Tarım Ürünleri Gıda ve Hayvancılık Sanayi Ticaret AŞ'nin İzmir'deki zeytinlik ile tarla, sağımhane binası, yem deposu nitelikli taşınmazlarını ve bu taşınmazlar üzerinde bulunan et ve süt ürünleri üretimine özgü makineler, ekipmanlar, demirbaşlar ve taşıtlarını satışa çıkardı.
3.12.2020Ekonomi
TMSF, Lezizi satışa çıkardı
TMSF, Leziz'i satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), "Leziz Tarım Ürünleri Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü satışa çıkardı.
3.12.2020Uzmanpara
TMSF dev şirketi satıyor
TMSF dev şirketi satıyor!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), "Sembol Ambalaj Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü satışa çıkardı.
24.11.2020Uzmanpara
TMSF, Ufuk Boru Osmaniye ve Şanlıurfa tesislerinin satışını yapacak
TMSF, Ufuk Boru Osmaniye ve Şanlıurfa tesislerinin satışını yapacakTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) kayyımlığında yönetilen Ufuk Boru Sanayi ve Ticaret AŞ’nin Osmaniye ve Şanlıurfa’daki fabrikası satışa çıktı.
30.10.2020Ekonomi
Altın rezervi müjdesi
Altın rezervi müjdesiAğrı’da altın bulduklarını açıklayan TMSF Başkanı Gülal, “Kuyularımız açıldı. Bu ara ülkemize müjdeler geliyor, biz de altında müjdeler verebiliriz. Mart-nisanda temel atacağız” dedi
27.10.2020Ekonomi
Kuyular açıldı TMSFden altın müjdesi
Kuyular açıldı! TMSF'den altın müjdesiTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Koza Altın'la ilgili ellerinde 200'ün üzerinde ruhsat olduğunu, ciddi bir sondaj çalışmasına başladıklarını belirterek, "Rahatlıkla söyleyebilirim ki çalışmalarımız olumlu. Türkiye'nin muhtelif yerlerinde rezervimiz var. Madende işler biraz ağır gidiyor. Geçen yıl itibarıyla 11 ton ürettik, bunu birkaç yıl içinde 15 tona çıkarmanın hesaplarını yapıyoruz. 37 farklı noktada sondaj çalışması yapıyoruz. Kuyularımız açıldı. Bu ara ülkemize müjdeler geliyor, biz de altında müjdeler verebiliriz." dedi.
26.10.2020Uzmanpara
TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyor
TMSF altın sondaj çalışmaları kapsamında müjde vermeye hazırlanıyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Koza Altın'la ilgili ellerinde 200'ün üzerinde ruhsat olduğunu, ciddi bir sondaj çalışmasına başladıklarını belirterek, "Rahatlıkla söyleyebilirim ki çalışmalarımız olumlu. Türkiye'nin muhtelif yerlerinde rezervimiz var. Madende işler biraz ağır gidiyor. Geçen yıl itibarıyla 11 ton ürettik, bunu birkaç yıl içinde 15 tona çıkarmanın hesaplarını yapıyoruz. 37 farklı noktada sondaj çalışması yapıyoruz. Kuyularımız açıldı. Bu ara ülkemize müjdeler geliyor, biz de altında müjdeler verebiliriz." dedi.
26.10.2020Ekonomi
Resmen açıklandı TMSF yeniden ihaleye çıktı
Resmen açıklandı! TMSF yeniden ihaleye çıktıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), teklif gelmediği için gerçekleşmeyen Naksan Holding şirketlerinin satış ihalesine yeniden çıktı.
26.10.2020Ekonomi
TMSF yeniden satıyor
TMSF 'yeniden' satıyorTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), teklif gelmediği için gerçekleşmeyen Naksan Holding şirketlerinin satış ihalesine yeniden çıktı.
26.10.2020Uzmanpara
217 milyon lirayı bankada unuttular
217 milyon lirayı bankada unuttularTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkililerinin tüm çağrıları ve süre uzatımına rağmen, unutkan mudiler bankalarda son 10 yıldır işlem yapılmayan 1 milyon 44 bin hesapta 217 milyon lirasını bıraktı.
25.10.2020Ekonomi
Bankalarda 217 milyon TL unutuldu
Bankalarda 217 milyon TL unutulduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkililerinin tüm çağrıları ve süre uzatımına rağmen, unutkan mudiler bankalarda son 10 yıldır işlem yapılmayan 1 milyon 44 bin hesapta 217 milyon lirasını bıraktı.
24.10.2020Uzmanpara
Bankalarda 217 milyon lira unutuldu
Bankalarda 217 milyon lira unutulduTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkililerinin tüm çağrıları ve süre uzatımına rağmen, unutkan mudiler bankalarda son 10 yıldır işlem yapılmayan 1 milyon 44 bin hesapta 217 milyon lirasını bıraktı.
24.10.2020Ekonomi
Tabletler dağıtılıyor Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuktan flaş açıklamalar
Tabletler dağıtılıyor! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan flaş açıklamalarMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, şimdiye kadar belirlenen kriterler ölçüsünde 60 bin civarında tabletin dağıtımının gerçekleştirildiğini belirtti.
23.10.2020Haberler
TMSFden eğitime 20 milyon liralık destek
TMSF'den eğitime 20 milyon liralık destekTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, çocukların eğitime erişimini sağlamak maksadıyla Milli Eğitim Bakanlığına 20 milyon liralık katkı sağladıklarını söyledi.
23.10.2020Ekonomi
Tabletler dağıtılıyor Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuktan flaş açıklamalar
Tabletler dağıtılıyor! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan flaş açıklamalarMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, şimdiye kadar belirlenen kriterler ölçüsünde 60 bin civarında tabletin dağıtımının gerçekleştirildiğini belirtti.
23.10.2020Siyaset
TMSF duyurdu Satılıyorlar...
TMSF duyurdu! Satılıyorlar...TMSF, "Ufuk Boru Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ile "Nurkay Makine Ticari ve İktisadi Bütünlüğü"nü satışa çıkardı.
23.10.2020Uzmanpara
Can Dündarın itirazına ret
Can Dündar'ın itirazına retMİT TIR'larının durdurulmasına ilişkin gizli kalması gereken bilgi ve fotoğraflara Cumhuriyet Gazetesi'nde Genel Yayın Yönetmeni olduğu dönemde yer verdiği gerekçesiyle çarptırıldığı 5 yıl 10 ay hapis cezası Yargıtay'ca bozulan Can Dündar'ın kaçak sayılmasına ve mal varlıklarına el konulması kararına avukatı aracılığıyla yaptığı itiraz üst mahkemece reddedildi.
21.10.2020Gündem
Sürat Kargo’ya TVRM Kovid-19 sertifikası
Sürat Kargo’ya TVRM Kovid-19 sertifikasıSürat Kargo, Kovid-19’a karşı tüm tedbirlerin alındığını tescilleyen TVRM Kovid-19 sertifikasını dünya genelinde kendi sektöründe alan ilk kargo şirketi oldu.
20.10.2020Ekonomi
Mal varlığına el konulacak
Mal varlığına el konulacakMİT TIR’larının durdurulmasına ilişkin davada yargılanan firari sanık Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ın, kendisine tanınan 15 günlük sürede teslim olmaması nedeniyle mal varlıklarına el konulmasına karar verildi.
8.10.2020Siyaset
Son dakika... Can Dündarın mal varlıklarına el konulmasına karar verildi
Son dakika... Can Dündar'ın mal varlıklarına el konulmasına karar verildiGelen son dakika haberine göre; MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin davada mahkeme, firari sanık eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kendisine tanınan 15 günlük sürede teslim olmaması nedeniyle mal varlıklarına el konulması ve "kaçak" sayılmasına karar verdi.
7.10.2020Gündem
TMSF satışa çıkardı 11 milyon lira...
TMSF satışa çıkardı! 11 milyon lira...Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Çukurova İthalat ve İhracat Türk AŞ'ye ait Adana'nın Seyhan ilçesinde bulunan tarlaları satışa çıkardı.
2.10.2020Ekonomi
TMSFnin devraldığı şirketler yüzde 50 büyüdü
TMSF'nin devraldığı şirketler yüzde 50 büyüdüTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, TMSF kayyumuyla yönetilen 810 şirketin olduğunu belirterek, "Bunların 30 Haziran 2020 itibarıyla öz kaynak büyüklüğü 26,7 milyar lira. Bunlar bize milletimizin emaneti. Devraldığımız günden bu yana şirketler aktif olarak yüzde 50 seviyesinde büyüdüler." dedi.
29.09.2020Uzmanpara
TMSFnin devraldığı şirketler yüzde 50 büyüdü
TMSF'nin devraldığı şirketler yüzde 50 büyüdüTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, TMSF kayyumuyla yönetilen 810 şirketin olduğunu belirterek, "Bunların 30 Haziran 2020 itibarıyla öz kaynak büyüklüğü 26,7 milyar lira. Bunlar bize milletimizin emaneti. Devraldığımız günden bu yana şirketler aktif olarak yüzde 50 seviyesinde büyüdüler." dedi.
29.09.2020Ekonomi
TMSFden Cem Uzan açıklaması
TMSF'den Cem Uzan açıklamasıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nca (TMSF), Cem Uzan'ın Fransa'da Türkiye'ye karşı bir dava daha kazandığına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, "TMSF'nin yurt dışında Uzan hakkında başlatmış olduğu dava ve takipler TMSF lehine devam etmektedir." açıklaması yapıldı.
22.09.2020Uzmanpara
TMSFden Cem Uzan ve Uzan ailesi aleyhine açılan davalara ilişkin açıklama
TMSF'den Cem Uzan ve Uzan ailesi aleyhine açılan davalara ilişkin açıklamaTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nca (TMSF), Cem Uzan'ın Fransa'da Türkiye'ye karşı bir dava daha kazandığına ilişkin haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, "TMSF'nin yurt dışında Uzan hakkında başlatmış olduğu dava ve takipler TMSF lehine devam etmektedir." açıklaması yapıldı.
22.09.2020Ekonomi
Güçbirliği, kulis bilgilerini kınadı
Güçbirliği, kulis bilgilerini kınadıHolding avukatı Pulat Gago, Şehir Plancılar Odası’nın, Basmane Meydanı ile ilgili yaptığı son açıklamayla, Güçbirliği Holding Yönetimi’ne karşı suç işlediğini belirtti...
19.07.2020Ege
TMSF’ye devredilen  şirketler büyüdü
TMSF’ye devredilen şirketler büyüdüFetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna (TMSF) devredilen şirket sayısı 796 olurken, söz konusu şirketlerin aktif büyüklüğü 61.2 milyar liraya yükseldi.
15.07.2020Ekonomi
TMSF, Çukurova Davutpaşa Gayrimenkullerini satışa çıkardı
TMSF, Çukurova Davutpaşa Gayrimenkulleri'ni satışa çıkardıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Çukurova İthalat ve İhracat Türk AŞ'ye ait İstanbul'un Zeytinburnu ilçesinde bulunan 6 ticari fonksiyonlu bağımsız bölümün yüzde 50 hissesi ile 52 konutu satışa çıkardı.
8.06.2020Ekonomi
Unutkan mudiye kolaylık geldi
Unutkan mudiye kolaylık geldiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), zaman aşımına uğrayan hesapların hak sahiplerine yeni tip koronavirüs süreci nedeniyle kolaylık sağladı.
3.06.2020Ekonomi
Finans kurumlarının Milli Dayanışma Kampanyasına desteği 400 milyon lirayı aştı
Finans kurumlarının Milli Dayanışma Kampanyası'na desteği 400 milyon lirayı aştıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı "Milli Dayanışma Kampanyası"na, finans dünyasının katkısı 400 milyon liraya aştı.
13.04.2020Ekonomi
Savunma Sanayii Başkanı açıkladı 10 milyon TL destek...
Savunma Sanayii Başkanı açıkladı! 10 milyon TL destek...Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, "Sektör olarak Milli Dayanışma Kampanyası'na toplam 10 milyon lira bağışlamış bulunuyoruz." dedi.
31.03.2020Ekonomi
TMSFden Milli Dayanışma Kampanyası’na destek
TMSF'den 'Milli Dayanışma Kampanyası’na destekTMSF, 'Milli Dayanışma Kampanyası’na 20 Milyon TL destek sağlayacağını, ayrıca TMSF Başkanı ve Kurul Üyeleri bir aylık maaşlarını kampanyaya bağışlayacağını duyurdu.
31.03.2020Ekonomi
TMSFnin sigortalı mevduatı 750 milyar liraya yaklaştı
TMSF'nin sigortalı mevduatı 750 milyar liraya yaklaştıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, mevduatta sigorta limitini 100 bin liradan 150 bin liraya çıkarmalarının ardından sigortalı mevduatlarının hemen hemen 750 milyar liraya yükseldiğini belirterek, "Rezervin sigortalı mevduatı karşılama oranı yüzde 6 seviyesinde. Bu Avrupa'nın en yüksek oranı. Bu manada Avrupa'nın en kuvvetli mevduat sigortacılığı kurumlarından biriyiz." dedi.
26.02.2020Ekonomi
Son dakika | Ömer Faruk Kavurmacının cezası belli oldu
Son dakika | Ömer Faruk Kavurmacı'nın cezası belli olduFETÖ’den yargılanan Ömer Faruk Kavurmacı 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Babası Mustafa Şevki Kavurmacı’ya ise 9 yıl 4 ay 15 gün hapis cezası verildi.Ömer Faruk Kavurmacı tahliye edildi
21.02.2020Gündem
TMSF şirketlerinin aktif büyüklüğü 60,1 milyar liraya ulaştı
TMSF şirketlerinin aktif büyüklüğü 60,1 milyar liraya ulaştıTasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, şu an itibariyle TMSF kayyumluğunda yönetilen 807 şirketin bulunduğunu, bunların aktif büyüklüğünün 60,1 milyar lira, öz kaynak büyüklüğünün de 26 milyar lira seviyesinde olduğunu söyledi.
21.02.2020Ekonomi
TMSFden unutkan vatandaşa 240 milyon liralık çağrı
TMSF'den unutkan vatandaşa 240 milyon liralık çağrıSon 10 yıldır işlem yapılmayan 1 milyon 72 bin hesapta yaklaşık 240 milyon lira unutulurken, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) yetkilileri vatandaşın parasını alması için hesaplarını kontrol etmesi çağrısında bulunuyor.
21.02.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

tmsfsatışaltınekonomidestek

Tmsf ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.