toplu tecavüz

toplu tecavüz

Son dakika toplu tecavüz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan toplu tecavüz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan toplu tecavüz haber sayfamızda...

toplu tecavüz haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 484 toplu tecavuz haberi bulunmuştur.

Hindistanda sekiz yaşındaki kız çocuğuna toplu tecavüz
Hindistan'da sekiz yaşındaki kız çocuğuna toplu tecavüzOrmanda cesedi bulunan Müslüman bir aşirete mensup Asifa Bano isimli kız çocuğunun feci şekilde öldürülmesi, ülkeyi karıştırdı. Sekiz Hindu'nun gözaltına alınmasına karşı çıkan sağcılar protesto gösterisi düzenledi, diğer tarafta kadın cinayetlerine öfkelenen gruplar da sokağa indi.Dünyada en çok cinsel suçun işlendiği ülkelerden biri olan Hindistan'da, bir kız çocuğunun toplu tecavüze uğrayıp işkenceyle öldürülmesi depreme yol açtı. Korkunç olayla ilgili sekiz Hindu'nun gözaltına alınmasına öfkelenen sağcı Hindu eylemciler protesto gösterisi düzenledi.Tecavüze uğrayan sekiz yaşındaki Asifa Bano, Müslüman bir aşirete mensup ailenin çocuğuydu. Cesedi, 17 Ocak'ta Keşmir'in Hindistan kontrolündeki şehri Kathua yakınlarında bir ormanda bulundu.Saldırıyla ilgili gözaltına alınan ve aralarında emekli hükümet yetkilisi ile dört polis memurunun da bulunduğu sekiz zanlı Hindu toplumuna mensup.Gözaltıların dini farkları alevlendirme amaçlı bir operasyona dönüştüğünü söyleyen sağcı Hindular zanlıları savunmak için Hindi nüfusun yoğun olduğu Jammu'da sokaklara döküldü.Avukatlar, polislerin mahkeme salonuna girişine engel olmaya çalıştı, milliyetçi Hindu partisi BJP'den iki bakan da sanıklara destek için düzenlenen gösterilere katıldı.Protestolara katılan bir Hindu kadın, Müslümanların Hindulara karşı olduğunu ve sanıkların serbest bırakılmaması durumunda kendisini yakacağını söyledi.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler