Uzay

Uzay

Son dakika Uzay haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Uzay gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Uzay haber sayfamızda...

Uzay

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.555 uzay haberi bulunmuştur.
Pentagon İsraili CENTCOMun yetki alanına dahil etti
Pentagon İsrail'i CENTCOM'un yetki alanına dahil ettiABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) Birleşik Komutanlık Planı'nda değişiklik yaparak İsrail'i Avrupa Kuvvetleri Komutanlığının (EUCOM) yetki alanından çıkarıp Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM) yetki alanına dahil ettiğini açıkladı.
15.01.2021Dünya
İrandan balistik füzeler ve dronelarla gövde gösterisi
İran'dan balistik füzeler ve dronelarla gövde gösterisiÜlkenin merkezindeki Kevir Çölü'nde yapılan tatbikatın ilk aşamasında, onlarca yeni nesil karadan karaya balistik füzeler, bombardıman uçakları ve İHA'lar kullanılarak, belirlenen temsili hedeflere eş zamanlı saldırılar gerçekleştirildi
15.01.2021Dünya
Son dakika... Proje casuslarına operasyon Flaş İsrail detayı...
Son dakika... Proje casuslarına operasyon! Flaş İsrail detayı...Gelen son dakika haberine göre; Türk Savunma Sanayii'si ile ilgili projeleri casusluk yaparak başkalarına sattığı gerekçesiyle bazı kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştı. Maliyet gibi kritik bilgileri sızdırarak ihaleye fesat karıştırmakla suçlanmıştı. İşte o gruba yönelik bir operasyon düzenlendi. 1'i eski Savunma Sanayi Başkanlığı çalışanı 6 kişi gözaltına alındı. Peki operasyonda yeni detaylar var mı? Türk Savunma Sanayii'ne ait kritik bilgiler sızdırılmış olabilir mi?
15.01.2021Gündem
Proje casuslarına operasyon Flaş İsrail detayı...
Proje casuslarına operasyon! Flaş İsrail detayı...Türk Savunma Sanayii'si ile ilgili projeleri casusluk yaparak başkalarına sattığı gerekçesiyle bazı kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştı. Maliyet gibi kritik bilgileri sızdırarak ihaleye fesat karıştırmakla suçlanmıştı. İşte o gruba yönelik bir operasyon düzenlendi. 1'i eski Savunma Sanayi Başkanlığı çalışanı 6 kişi gözaltına alındı. Peki operasyonda yeni detaylar var mı? Türk Savunma Sanayii'ne ait kritik bilgiler sızdırılmış olabilir mi?
15.01.2021Haberler
Son dakika... Washington Times: Türk SİHAlar hesapları alt üst etti
Son dakika... Washington Times: Türk SİHA'lar hesapları alt üst etti!'Küçük ve ucuz dronelar gelecekteki savaşlara büyük etki etti' başlığıyla bir habere yer veren Amerikan gazetesi, Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ savaşında kullandığı Türk Bayraktar TB2'lerin dünyanın her yerindeki askeri liderlerin dikkatini çektiğini yazdı.
14.01.2021Dünya
Dev kompozit tesisi üretime başladı Türkiyede tek...
Dev kompozit tesisi üretime başladı! Türkiye'de tek...TUSAŞ tarafından kurulan tesis, Türkiye'nin en büyük, dünyanın tek çatı altındaki 4'üncü büyük kompozit tesisi olma özelliğini taşıyor.
13.01.2021Ekonomi
Burcu Çağrı, Emre Altuğa gönderme mi yaptı
Burcu Çağrı, Emre Altuğ'a gönderme mi yaptı?Ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ'un, manken Çağla Şıkel ile boşandıktan sonra aşk orucunu Burcu Çağrı ile bozduğu iddia edilmişti. Emre Altuğ'un aşk iddialarını yalanlamasından sonra Çağrı'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.
13.01.2021Cadde
Bilim insanları Süper dünya keşfetti Geçmişte yaşam olasılığı yüksek...
Bilim insanları 'Süper dünya' keşfetti! Geçmişte yaşam olasılığı yüksek...ABD'de bilim insanları, 10 milyar yıl önce oluşmuş eski bir yıldız sistemi içinde kayalık "Süper Dünya" gezegeni bulduklarını açıkladı
12.01.2021Teknoloji
Uzay Gökermandan Samatta eleştirisi   Kötü bir fotoğraf...
Uzay Gökerman'dan Samatta eleştirisi! "Kötü bir fotoğraf..."Skorer yazarı Uzay Gökerman, Fenerbahçe'nin gündemini Nergis Aşkın'a değerlendirdi.
12.01.2021Futbol
‘Yeni nesil uyduları gençlerle üreteceğiz’
‘Yeni nesil uyduları gençlerle üreteceğiz’Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye’nin yeni nesil uydu teknolojilerini gençlerimizle birlikte omuz omuza üreteceğiz” dedi.
11.01.2021Ekonomi
Çağla Şıkelden anne-oğul pozu
Çağla Şıkel'den anne-oğul pozuManken Çağla Şıkel, şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evliliğinden dünyaya gelen büyük oğlu Kuzey ile birlikte çekildiği karelerini sosyal medya hesabından yayınladı.
10.01.2021Cadde
Bakan Karaismailoglu gençlerle bir araya geldi
Bakan Karaismailoglu gençlerle bir araya geldiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'nin yeni nesil uydu teknolojilerini gençlerle omuz omuza üreteceklerini bildirdi.
10.01.2021Ekonomi
Türkiyede üretilen ilk gözlem uydusu RASAT, Dünyayı 50 bin 224 kez turladı
Türkiye'de üretilen ilk gözlem uydusu RASAT, Dünya'yı 50 bin 224 kez turladıTürkiye'de tasarlanıp üretilen ilk gözlem uydusu RASAT, Dünya'nın çevresini 50 bin 224 kez turlarken, 19 bin 138 çerçeve ve 17 milyon 224 bin 200 kilometrekare görüntü çekti.
10.01.2021Ekonomi
Uzay seyahatine dair merak edilenler
Uzay seyahatine dair merak edilenlerUzay, insanlığın tarih boyunca en büyük merak konularından biri oldu. Gök cisimleri, onların uzaklığı, uzayın sonsuzluğu ilk çağlardan beri insanlığı üzerine düşündüğü konular. 1950'lere kadar teleskoplarla bakabildiğimiz uzayı bu tarihten itibaren daha yakından keşfetmeye başladıktan sonra 2000'lerde uzay turizmi de gündeme geldi.
9.01.2021Tatil
2020, dünyada en sıcak ikinci yıl olarak kayıtlara geçti
2020, 'dünyada en sıcak ikinci yıl' olarak kayıtlara geçtiHava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde gerçekleşmesi nedeniyle 2020 yılı, alete dayalı sıcaklık ölçümlerinin yapıldığı 1880 yılından bu yana dünyada ölçülen en sıcak ikinci yıl olarak kayıtlara geçti.
9.01.2021Dünya
Uzayda marka ülke Türkiye
Uzayda marka ülke TürkiyeTürkiye’nin aktif uydu sayısı, başarılı şekilde fırlatılan Türksat 5A’nın 4 ay sonra yörüngeye oturmasıyla 7’ye yükselecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan uzay ve uydu teknolojileri alanında Türkiye’yi marka haline getirmekte kararlı olduklarını açıkladı
9.01.2021Ekonomi
Son dakika... Star Wars Battlefront II oyunu ücretsiz oluyor
Son dakika... Star Wars Battlefront II oyunu ücretsiz oluyor!Gelen son dakika haberine göre, Epic Games önümüzdeki hafta ücretsiz olarak dağıtacağı oyunu web sitesinden duyurdu. Star Wars markası adına aynı konsepti hedef alan 3 farklı Battlefront oyunu daha piyasaya sürülmüştü. Özellikle 2005 yılında yayınlanan ve Battlefront II ile aynı ismi paylaşan yapıp oyun dünyasında Star Wars hayranı olan olmayan herkesin beğenisini toplamıştı. Şimdi ise oyuncular merakla ücretsiz sunumu bekliyor.
8.01.2021Teknoloji
Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: 30 yıl boyunca garanti
Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan dünyaya ilan etti: 30 yıl boyunca garanti! Gelen bir son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bu sabah uzaya fırlatılan TÜRKSAT 5A uydumuzla doğu yörüngesindeki uzay haklarımızı 30 yıl boyunca garanti altına alıyoruz. Yaklaşık 4 ay sonra yörüngesine yerleşecek olan uydumuzun ülkemize ve tüm dostlarımıza hayırlı hizmetlere vesile olacağına inanıyorum." dedi.
8.01.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Bu adım daha büyük merhalelerin de müjdecisidir
Bakan Karaismailoğlu: Bu adım daha büyük merhalelerin de müjdecisidirUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5A'nın uzaya gönderilmek üzere fırlatılmasına ilişkin, "Bu adım, daha büyük ve daha gururlu merhalelerin de müjdecisidir. Bütün dünya bilsin ki Uzay Vatan'da ve Siber Vatan'da giderek artan bir iddia ile yolumuza devam edeceğiz." dedi.
8.01.2021Ekonomi
Uzay Gökermandan sert sözler Bu kez haddini aştı...
Uzay Gökerman'dan sert sözler! "Bu kez haddini aştı..."Skorer yazarı Uzay Gökerman, Fenerbahçe'nin gündemini Skorer'den Nergis Aşkın'a değerlendirdi.
8.01.2021Futbol
Türkiyenin 7nci uydusu uzayda
Türkiye'nin 7'nci uydusu uzaydaUzayda uydu sahibi 30 ülkeden biri olan Türkiye'nin aktif uydu sayısı, sabah saatlerinde başarılı bir şekilde fırlatılan TÜRKSAT 5A'nın 4 ay sonra yörüngesine oturtulmasıyla 7'ye yükselecek.
8.01.2021Ekonomi
Türksat 5A uzaya fırlatıldı, ilk sinyal alındı
Türksat 5A uzaya fırlatıldı, ilk sinyal alındıTürkiye'nin yeni uydusu Türksat 5A, Türkiye saatiyle 05.15'de ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Cape Canaveral Üssü'nden başarıyla fırlatıldı. Uydunun fırlatılışını canlı yayında takip eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5B uydusunun haziran ayında fırlatılmasının planlandığını bildirdi. Öte yandan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 'Türksat 5A uydusundan ilk sinyal alındı' diyerek müjdeli haberi verdi.
8.01.2021Haberler
Son Dakika: Türkiye için tarihi an Türksat 5A uydusundan ilk sinyal...
Son Dakika: Türkiye için tarihi an! Türksat 5A uydusundan ilk sinyal...Gelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin yeni uydusu Türksat 5A, Türkiye saatiyle 05.15'de ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Cape Canaveral Üssü'nden başarıyla fırlatıldı. Uydunun fırlatılışını canlı yayında takip eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5B uydusunun haziran ayında fırlatılmasının planlandığını bildirdi. Öte yandan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 'Türksat 5A uydusundan ilk sinyal alındı' diyerek müjdeli haberi verdi.
8.01.2021Teknoloji
‘Uzay vatanda çok daha güçlü olacağız’
‘Uzay vatanda çok daha güçlü olacağız’Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Türkiye'nin beşinci nesil haberleşme uydusu Türksat 5A'nın hizmete girmesiyle birlikte doğu ve batıya ek olarak, Orta Doğu ve Afrika Kıtası'nı da kapsama alanımıza ekleyeceğiz" ifadesini kullandı.
8.01.2021Ekonomi
‘Birliktelik yok’
‘Birliktelik yok’Şarkıcı Emre Altuğ ve eski Türkiye güzellerinden Burcu Çağrı'nın uzun süredir birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Altuğ, aşk dedikodularına son noktayı koydu.
8.01.2021Cadde
Son dakika: TÜRKSAT 5A uydusundan ilk sinyal alındı
Son dakika: TÜRKSAT 5A uydusundan ilk sinyal alındı!Gelen son dakika haberine göre; Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5A uydusunun fırlatılmasından 35 dakika sonra ilk sinyal alındığını bildirdi.
8.01.2021Teknoloji
Elon Musk dünyanın en zengin insanı oldu
Elon Musk dünyanın en zengin insanı olduTesla ve SpaceX Üst Yöneticisi Elon Musk, 188,5 milyar dolarlık servetiyle Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'u geride bırakarak dünyanın en zengin insanı oldu.
8.01.2021Uzmanpara
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu Türksat 5A ne zaman fırlatılacak Türksat 5A uydusu ne işe yarar
Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu! Türksat 5A ne zaman fırlatılacak? Türksat 5A uydusu ne işe yarar? Türksat 5A uydusu uzaya fırlatılmak üzere! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin yeni nesil haberleşme uydusu Türksat 5A'nın uzayda yerini alacağını duyurdu. Yerli uydu Türksat 5A ile birlikte Türksat 3A, Türksat 4A ve Türksat 4B olmak üzere Türkiye'nin dört uydusu olacak. Peki, Türksat 5A uydusu özellikleri neler?
7.01.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Türksat 5A uydusu paylaşımı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Türksat 5A uydusu' paylaşımıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türksat 5A'nın hayırlı olmasını diledi. Erdoğan paylaşımında, "Türksat 5A uzaydan bizlere ilk selamını inşallah yarın verecek" ifadelerini kullandı.
7.01.2021Siyaset
Tesla ve SpaceXin patronu Elon Musk Jeff Bezosu geçerek dünyanın en zengini oldu
Tesla ve SpaceX'in patronu Elon Musk Jeff Bezos'u geçerek dünyanın en zengini oldu Gelen son dakika haberine göre; Tesla ve SpaceX Üst Yöneticisi Elon Musk, 188,5 milyar dolarlık servetiyle Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'u geride bırakarak dünyanın en zengin insanı oldu.
7.01.2021Ekonomi
Son dakika... Türksat 5Anın uzay yolculuğu başlıyor Bakan Karaismailoğludan flaş açıklamalar
Son dakika... Türksat 5A'nın uzay yolculuğu başlıyor! Bakan Karaismailoğlu'dan flaş açıklamalarUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yarın sabah 04.28 itibarıyla Türksat 5A'nın hizmet vereceği yörüngesine fırlatacağını belirterek, "Türksat 5A ile yeni Ku bandını kullanan öncü ülkelerden birisi olacağız." dedi.
7.01.2021Ekonomi
Teknoloji üreten gençliğin heyecanla beklediği an geldi
Teknoloji üreten gençliğin heyecanla beklediği an geldiDünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST kapsamında gerçekleştirilen “Teknoloji Yarışmalarına” başvurular başladı.
7.01.2021Teknoloji
TÜRKSAT 5A’nın fırlatılmasına saatler kaldı
TÜRKSAT 5A’nın fırlatılmasına saatler kaldıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Türksat 5A’nın fırlatılmasına saatler kaldığını belirtilerek Türkiye saatine göre 8 Ocak Cuma günü saat 4.28’deTürksat 5A’nın uzaya gönderileceği bildirildi.
7.01.2021Ekonomi
Melih Bulu kimdir, kaç yaşında Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Melih Bulu nereli, uzmanlık alanı nedir
Melih Bulu kimdir, kaç yaşında? Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Melih Bulu nereli, uzmanlık alanı nedir?Prof. Dr. Melih Bulu , Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne atandı.Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararları ile 5 ünibersitenin yeni rektörü belli oldu. Boğaziçi Üniversitesi'nin yeni rektörü Melih Bulu'nun yaşamı ise merak ediliyor. Peki Melih Bulu kimdir, kaç yaşında? İşte Prof. Dr. Melih Bulu'nun biyografisi...
7.01.2021Gündem
Melih Bulu kimdir, nereli Prof. Dr. Melih Bulu CV, eğitim ve kariyer hayatı
Melih Bulu kimdir, nereli? Prof. Dr. Melih Bulu CV, eğitim ve kariyer hayatıGeçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Boğaziçi Üniversitesi rektörü olarak atanan Prof. Dr. Melih Bulu kimdir, nereli? Hem Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri, hem de vatandaşların merakla araştırdığı Prof. Dr. Melih Bulu CV'sini, eğitim ve kariyer hayatını haberimize ekledik. İşte Boğaziçi Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Melih Bulu'nun biyografisi...
7.01.2021Gündem
‘Evsiz’ milyarder
‘Evsiz’ milyarderABD’li elektrikli oto devi Tesla ve uzay şirketi SpaceX’in patronu Elon Musk, gayrimenkul sahibi olmama sözünü tutmak için tek tek evlerini elden çıkarıyor.
7.01.2021Ekonomi
Dünyanın en kurak yeri Atacama
Dünyanın en kurak yeri AtacamaAtacama Çölü, batısında Büyük Okyanus'un bulunduğu Şili'nin dünyaca ünlü bir çölüdür. Neredeyse yağmurun hiç yağmadığı bu çöl, NASA tarafından da uzay araçlarının test edildiği yer olarak biliniyor. 1971 yılında yağan yağmura kadar 400 yıl boyunca bölgede yağış kaydedilmemiştir.
6.01.2021Tatil
Yerli insansız kara aracı Baybars Anında imha ediyor
Yerli insansız kara aracı Baybars! Anında imha ediyorİlk prototipi üretilen yerli insansız kara aracı Baybars, tekerlekli modüler sistemi ile engelleri aşmayı sağlayarak güvenlik operasyonları, afet ve arama kurtarma çalışmaları gibi çeşitli alanlarda kullanılabiliyor.
6.01.2021Haberler
Son dakika... NASA acı tabloyu paylaştı 1984ten 2012ye kadar büyük değişim
Son dakika... NASA acı tabloyu paylaştı! 1984'ten 2012'ye kadar büyük değişimGelen son dakika haberine göre; Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini gözler önüne seren bir fotoğraf koleksiyonu yayınladı. "Değişim görüntüleri" isimli koleksiyonda, dünyanın farklı noktalarından 500'den fazla karşılaştırmalı fotoğraf yer alıyor.
6.01.2021Haberler
Son dakika... NASA acı tabloyu paylaştı 1984ten 2012ye kadar büyük değişim
Son dakika... NASA acı tabloyu paylaştı! 1984'ten 2012'ye kadar büyük değişimGelen son dakika haberine göre; Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, iklim değişikliğinin yıkıcı etkilerini gözler önüne seren bir fotoğraf koleksiyonu yayınladı. "Değişim görüntüleri" isimli koleksiyonda, dünyanın farklı noktalarından 500'den fazla karşılaştırmalı fotoğraf yer alıyor.
6.01.2021Teknoloji
NASA çözdü Güneş depremlerinin sırrı...
NASA çözdü! Güneş depremlerinin sırrı...ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Güneş depremlerine yeni bir açıklama getirdi. Ajansa göre Güneş sarsıntılarının sırrı, yüzeyin altında yatıyor.
5.01.2021Dünya
Emre Altuğ trafik kazası yaptı
Emre Altuğ trafik kazası yaptı! Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, dün saat 18.00 sularında Ortaköy sahil yolunda kaza yaptı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Altuğ, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
5.01.2021Cadde
Uzay Gökermandan çarpıcı yorum Erol Bulutun yaptığını Fatih Terim yapsaydı...
Uzay Gökerman'dan çarpıcı yorum! "Erol Bulut'un yaptığını Fatih Terim yapsaydı..."Skorer yazarı Uzay Gökerman, Fenerbahçe'nin gündemini Skorer'den Nergis Aşkın'a değerlendirdi.
5.01.2021Futbol
Türksat 5A, 8 Ocakta uzaya fırlatılacak
Türksat 5A, 8 Ocak'ta uzaya fırlatılacakTürkiye'nin beşinci nesil uydusu Türksat 5A, 8 Ocak'ta uzaya fırlatılacak.
5.01.2021Teknoloji
Ocakta ilk kez izleyiciyle buluşacak yapımlar
Ocak'ta ilk kez izleyiciyle buluşacak yapımlarbeIN CONNECT; gişe rekortmeni, eğlenceli ve popüler filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri ve yepyeni, orijinal programları 2021’de de izleyicilerine sunmaya devam ediyor.
Harvardlı profesörden bomba dünya dışı yaşam açıklaması
Harvard'lı profesörden bomba 'dünya dışı yaşam' açıklaması!Harvard Üniversitesi Astronomi Bölümü Başkanı'ndan olay yaratacak bir 'dünya dışı yaşam' açıklaması geldi. Harvard Üniversitesi Astronomi Bölümü başkanı Prof. Avi Loeb'e göre, dünya dışı yaşama ait bir cisim yakın zamanda gezegenimizin yakınından geçti. Loeb yeni kitabında, 2017 yılında dünyaya yakın bir mesafeden geçen Oumuamua gök cisminin dünya dışı medeniyetlere ait olduğuna inandığını ve bu fikrini destekleyecek ciddi bulgulara sahip olduğunu yazdı.
3.01.2021Dünya
2021 yılının  milatları ve Türkiye
2021 yılının milatları ve TürkiyeNihayet 2020 yılı sona erdi...
3.01.2021Dünya
ASELSANın küp uydusu için geri sayım
ASELSAN'ın küp uydusu için geri sayımASELSAT 3U Küp Uydusu, 14 Ocak'ta SpaceX firmasına ait Falcon-9 roketi ile alçak dünya yörüngesine yerleştirilmek üzere ABD'ye gönderildi.
2.01.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Deniz KilislioğluMilliyet Yazarı
206 yıl sonra ilk baskınHaftanın olayı, kuşkusuz ABD Kongre binasının Donald Trump taraftarları tarafından işgal edilmesiydi...
10.01.2021

Benzer Haber Etiketleri

UyduuzaytürkiyeTurksatdünya

Uzay ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.