Uzunçayır Baraj Gölü

Uzunçayır Baraj Gölü

Son dakika Uzunçayır Baraj Gölü haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Uzunçayır Baraj Gölü gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Uzunçayır Baraj Gölü haber sayfamızda...

Uzunçayır Baraj Gölü

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 78 uzuncayir baraj golu haberi bulunmuştur.
Gülistan nerede Koca bir yıl geçti ama...
Gülistan nerede? Koca bir yıl geçti ama...Kendisinden bir yıldır haber alınamayan Gülistan Doku’nun ablası Aygül Doku, Cumhurbaşkanı’na seslenip, “Bizi duysun ve kardeşim bulunsun” diyor
5.01.2021Gündem
Gülistan Dokuyu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98i tarandı
Gülistan Doku'yu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98'i tarandıTunceli'de, 318 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 15 Ekim'de yeniden başlatılan arama çalışmaları Sarı Saltuk Viyadüğü bölgesinde devam ediyor. Ekipler, Doku'yu bulmak için 33 günde 185 saat dalış yapıp, Uzunçayır Baraj Gölü'nün yüzde 98'ini taradı.
18.11.2020Gündem
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70i tarandı
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70'i tarandıTunceli'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 16 günde toplam 150 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 70'i tarandı.
5.11.2020Gündem
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı Baraj gölünün yüzde 40ı tarandı
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı! Baraj gölünün yüzde 40'ı tarandıTunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde tekrar başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 12 günde 100 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 40'ı tarandı.
26.10.2020Gündem
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı!Tunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos'ta sonlandırılan ve 5 gün önce yeniden başlatılan arama çalışmaları sürdürülüyor. 289 gündür kayıp olan Doku için dalgıç ekipler, 5 günde toplam 60 saat dalış gerçekleştirdi.
19.10.2020Gündem
Kayıp Gülistanı arama çalışmaları sürüyor
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları sürüyorTunceli’de 287 gün önce kaybolan Gülistan Doku’yu bulmak için yeniden başlatılan arama çalışmaları Uzunçayır Baraj Gölü'nde devam ediyor.
17.10.2020Gündem
Arama çalışması 58 gün sonra yeniden başladı
Arama çalışması 58 gün sonra yeniden başladıTunceli’de, 5 Ocak’tan kaybolan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos günü sonlandırılan arama çalışmaları Uzunçayır Baraj Gölü’nde dün yeniden başlatıldı.
16.10.2020Gündem
Gülistan Dokuyu arama çalışmaları yeniden başladı
Gülistan Doku'yu arama çalışmaları yeniden başladıTunceli'de 5 Ocak'ta kaybolan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'nde yeniden arama çalışması başlatıldı.
15.10.2020Gündem
Bir annenin en acı arzusu: Kızımın ölüsüne de razıyım
Bir annenin en acı arzusu: Kızımın ölüsüne de razıyımDokuz ay önce kaybolan kızı Gülistan Doku’nun öldürülmüş olabileceğini düşünen acılı anne Bedriye Doku, “Ben kızımın ölüsüne de razıyım. Bana Gülistan’ımın ölüsünü versinler” diye konuştu
5.09.2020Gündem
Gülistan Dokunun ablası: Ya bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gitti
Gülistan Doku'nun ablası: Ya bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gittiTunceli'de, 226 gün boyunca yapılan arama çalışmalarında bulunamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku, ''Gülistan suda denildi ama suda çıkmadı. Geriye iki ihtimal kalıyor: Ya Gülistan bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gitti'' dedi.
19.08.2020Gündem
227nci günde de Gülistan Dokudan iz yok
227'nci günde de Gülistan Doku'dan iz yok!Tunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için başlatılan arama çalışmaları, 227'nci günde de sürdü. Bugün de su altı ve su üstünde yapılan tüm aramalara rağmen Doku'ya ait bir ize rastlanamadı.
18.08.2020Gündem
Gülistan Dokudan 217nci günde de iz yok
Gülistan Doku'dan 217'nci günde de iz yokTunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde tekrar başlatılan su altı arama çalışmaları 70 kişilik ekiple devam ediliyor.
8.08.2020Gündem
Kayıp Gülistan Dokuyu arama çalışmalarına yeniden başlandı
Kayıp Gülistan Doku'yu arama çalışmalarına yeniden başlandı!Tunceli'de 5 Ocak'ta kaybolan Gülistan Doku'nun bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'ndeki su altı arama çalışmaları yeniden başlatıldı.
6.08.2020Gündem
Gülistan Dokunun görüntülerini inceleyen bilirkişi: Suda, yüksekten düşmeye bağlı hareketlilik yok
Gülistan Doku'nun görüntülerini inceleyen bilirkişi: Suda, yüksekten düşmeye bağlı hareketlilik yokTunceli'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun kaybolmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada görevlendirilen Ulusal Kriminal Büro'da görevli bilirkişi tarafından hazırlanan rapor, dosyaya ulaştı. Raporda, Gülistan'ın en son görüldüğü Dinar Köprüsü altındaki suda, intihar olasılığını gösterecek haraketlilik yaşanmadığı öne sürülerek, 'Köprü ayağındaki efekt, bir piksel artığı olup kesinlikle yukarıdan suya düşen bir insan veya eşyanın suda yükselttiği su sütunu değildir" denildi. Gülistan'ın erkek arkadaşı ile görüştüğünü gösteren yeni görüntülerin de incelendiği raporla ilgili Doku ailesinin avukatı Ali Çimen, "Bu raporla kesin bir dille intihar tezini çökertti" dedi.
4.08.2020Gündem
Kayıp Gülistan Doku olayında yeni gelişme Erkek arkadaşının ifadesi alınacak
Kayıp Gülistan Doku olayında yeni gelişme! Erkek arkadaşının ifadesi alınacakTUNCELİ'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) kaybolmasına ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunun tamamlanmasının ardından, şüpheli Z.A.'nın tutuklanması talebi reddedildi. Ailenin avukatı Ali Çimen, genç kızın erkek arkadaşı Rus uyruklu Z.A.'nın mevcutlu ifadesinin alınmasına karar verildiğini söyledi.
29.07.2020Gündem
Gülistandan 206ncı günde de iz yok
Gülistan'dan 206'ncı günde de iz yokTunceli'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun son görüldüğü Uzunçayır Baraj Gölü'ndeki suyun tahliyesi çalışmaları devam ederken, Doku'yu arama çalışmaları 206'ncı günde, AFAD ekiplerinin gölde botlar ile yaptıkları kıyı ve yüzey aramasıyla devam etti. Doku ailesinin avukatı Ali Çimen'in Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı ve Gülistan Doku'nun erkek arkadaşı Z.A.'nın gözaltına alınarak, tutuklanma talebi de reddedilerek, soruşturmanın tutuksuz devam edilmesine karar verildi.
28.07.2020Haberler
Gülistandan 206ncı günde de iz yok Erkek arkadaşı hakkında flaş gelişme
Gülistan'dan 206'ncı günde de iz yok! Erkek arkadaşı hakkında flaş gelişmeTunceli'de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun son görüldüğü Uzunçayır Baraj Gölü'ndeki suyun tahliyesi çalışmaları devam ederken, Doku'yu arama çalışmaları 206'ncı günde, AFAD ekiplerinin gölde botlar ile yaptıkları kıyı ve yüzey aramasıyla devam etti. Doku ailesinin avukatı Ali Çimen'in Cumhuriyet Başsavcılığı'na yaptığı ve Gülistan Doku'nun erkek arkadaşı Z.A.'nın gözaltına alınarak, tutuklanma talebi de reddedilerek, soruşturmanın tutuksuz devam edilmesine karar verildi.
28.07.2020Gündem
Kayıp Gülistanın iki gün boyunca alıkonulduğu ortaya çıktı
Kayıp Gülistan'ın iki gün boyunca alıkonulduğu ortaya çıktı!Tunceli’de 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun kaybolmasına ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunu değerlendiren ailenin avukatı Ali Çimen, Gülistan'ın erkek arkadaşı Rus uyruklu Z.A. tarafından 2 gün art arda alıkonulduğunu söyledi. Avukat Çimen, "Bilimsel bir raporla anlaşıldı ki 4 Ocak gecesi alıkoyma ve tehdit olayı, 5 Ocak gününde de devam ediyor" dedi.
26.07.2020Haberler
Son dakika... Gülistan Dokunun 2 gün art arda alıkonulduğu ortaya çıktı
Son dakika... Gülistan Doku'nun 2 gün art arda alıkonulduğu ortaya çıktı!Gelen bir son dakika haberine göre, Tunceli’de 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun kaybolmasına ilişkin hazırlanan bilirkişi raporunu değerlendiren ailenin avukatı Ali Çimen, Gülistan'ın erkek arkadaşı Rus uyruklu Z.A. tarafından 2 gün art arda alıkonulduğunu söyledi. Avukat Çimen, "Bilimsel bir raporla anlaşıldı ki 4 Ocak gecesi alıkoyma ve tehdit olayı, 5 Ocak gününde de devam ediyor" dedi.
26.07.2020Gündem
Gülistan Doku için baraj suyunun tahliyesi sürüyor 20 gün sürecek
Gülistan Doku için baraj suyunun tahliyesi sürüyor! 20 gün sürecekTunceli’de 5 Ocak'tan beri haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarusaltuk Viyadüğü'nün altından geçen Uzunçayır Baraj gölündeki suyun, 3 türbinin tam kapasite çalıştırılarak tahliyesi sürüyor. Su seviyesinin azalmasıyla birlikte belirli bölgelerde adacıklar gün yüzüne çıkarken, tahliyenin 20 günü bulabileceği belirtildi.
23.07.2020Gündem
Son dakika Gülistan Dokunun bulunması için baraj tahliye ediliyor
Son dakika! Gülistan Doku'nun bulunması için baraj tahliye ediliyorİçişleri Bakan Yardımcısı ve Bakanlık Sözcüsü İsmail Çataklı, Tunceli Valiliği'nde yaptığı açıklamada, 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21), bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'deki suyun tahliye edilmesine başlandığını söyledi.
22.07.2020Gündem
Kayıp Gülistan için yeni karar Bakan Soylu talimat verdi
Kayıp Gülistan için yeni karar! Bakan Soylu talimat verdiSon dakika gelen habere göre; Tunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kayıp olan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun ailesi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü. Abla Aygül Doku, "Bakan Soylu, Dinar Köprüsü çevresindeki bütün suyun kurutulacağını ve bu sürecin 15 gün içinde tamamlanacağını bize söyledi" dedi.
20.07.2020Gündem
Gülistan Doku 182nci günde de bulunamadı
Gülistan Doku 182'nci günde de bulunamadıTunceli'de, ocak ayında ailesinin hakkında kayıp ihbarında bulunduğu üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu arama çalışmalarına devam edildi.
4.07.2020Haberler
Gülistan Doku 182nci günde de bulunamadı
Gülistan Doku 182'nci günde de bulunamadıTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu arama çalışmaları, 182’nci günde de sürdü. Doku'nun ağabeyi Ramazan Doku, 6 Temmuz'dan sonra sualtı arama çalışmalarının sonlandırılacağını söyledi.
4.07.2020Gündem
Gülistan Dokudan 164 gündür iz yok
Gülistan Doku'dan 164 gündür iz yokTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 164'üncü günde de sürdü.
16.06.2020Gündem
Gülistan Dokudan 164 gündür iz yok
Gülistan Doku'dan 164 gündür iz yokTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 164'üncü günde de sürdü.
16.06.2020Gündem
Üniversiteli Gülistanı arama çalışmalarında 156ncı gün
Üniversiteli Gülistan'ı arama çalışmalarında 156'ncı günTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 156'ncı günde de sürdürüldü.
8.06.2020Gündem
Gülistandan 152. günde de haber yok
Gülistan'dan 152. günde de haber yokTunceli'de, ailesinin 5 Ocak'ta kayıp ihbarında bulunduğu üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu arama çalışmalarından bugün de sonuç alınamadı.
4.06.2020Gündem
Kahraman şehit  dualarla uğurlandı
Kahraman şehit dualarla uğurlandıTunceli’de Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timlerinin Munzur Çayı’ndaki tatbikatında botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36), Ankara’da toprağa verildi.
1.05.2020Siyaset
Kayıp Gülistanı arama çalışmaları devam etti
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları devam etti!Tunceli’de uzun süredir haber alınamayan üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmaları sürüyor.
30.04.2020Gündem
Şehit Güneşin naaşı törenle uğurlandı
Şehit Güneş'in naaşı törenle uğurlandıTunceli'de Munzur Çayı'ında eğitim sırasında botun alabora olması sonucu şehit düşen 44 gün sonra naaşı bulunan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş için tören düzenlendi. Törende şehit Güneş'i eşi üniforma ile babası ise asker selamıyla uğurladı.
30.04.2020Gündem
Son dakika... Kayıp uzman çavuşun cenazesine ulaşıldı
Son dakika... Kayıp uzman çavuşun cenazesine ulaşıldıSon dakika....  Tunceli'deki Munzur Nehri'nde eğitim amaçlı içinde bulunduğu botun devrilmesiyle akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmalarının 44'üncü gününde cansız bedenine ulaşıldı.
29.04.2020Gündem
Kayıp Uzman Çavuş Güneşi arama çalışmaları
Kayıp Uzman Çavuş Güneş'i arama çalışmaları Tunceli'de 42 gün önce eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı'na düşerek kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları iki farklı noktada devam ediyor.
27.04.2020Gündem
Kayıp Uzman Çavuşun arama çalışmaları sürüyor
Kayıp Uzman Çavuş'un arama çalışmaları sürüyorTunceli’de eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş’i arama çalışmaları, Munzur Çayı’nın azgın sularının yanı sıra baraj gölünde devam ediyor.
10.04.2020Gündem
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Dokudan bugün de iz yok
Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan Doku'dan bugün de iz yokTunceli Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin 17 Mart'ta Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş ve 5 Ocak tarihinden beri kayıp olan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun bulunması için sürdürülen arama çalışmaları bugün de devam etti. Gün boyu yapılan aramalarda Güneş ve Doku'ya ait bir ize rastlanamadı.
9.04.2020Gündem
95 gündür kayıp Gülistan ve uzman çavuştan bugün de iz yok
95 gündür kayıp Gülistan ve uzman çavuştan bugün de iz yok!Tunceli Jandarma Komutanlığı'na bağlı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin 17 Mart'ta Munzur Nehri'nde yaptığı eğitim sırasında, botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36) ve Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) bulunması için sürdürülen arama çalışmaları devam ederken, bugünkü arama çalışmalarında da bir sonuç alınamadı.
8.04.2020Gündem
Kayıp uzman çavuş Güneşi arama çalışmaları sürüyor
Kayıp uzman çavuş Güneş'i arama çalışmaları sürüyor Tunceli’de eğitim sırasında botun alabora olması sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'i arama çalışmaları iki noktada devam ediyor.
8.04.2020Gündem
Gülistan ve uzman çavuş aranırken Esmanın cesedi bulundu
Gülistan ve uzman çavuş aranırken Esma'nın cesedi bulundu!Tunceli’de 94 gündür kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) ile Munzur Nehri'nde eğitim yaptıkları sırada akıntıya kapılarak kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in bulunması için arama çalışmaların sürdüren ekipler, bugün Uzunçayır Barajı Gölü'nde 21 Mart'tan beri kayıp olan Esma Kılıçarslan'ın (27) cansız bedenini buldu.
7.04.2020Gündem
Son dakika... Tunceli Munzur Nehrinde cansız beden bulundu
Son dakika... Tunceli Munzur Nehri'nde cansız beden bulunduGelen bir son dakika haberine göre, Tunceli'de Munzur Nehri'nin aktığı Uzunçayır baraj gölünde güvenlik güçlerince 1 cansız beden bulundu. Ekipler cesedi sudan çıkarmak için çalışma başlattı. Tunceli'de Gülistan Doku 5 Ocak'tan beri, Doku'yu arama çalışmalarında kaybolan Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş (36)'den ise 17 Mart'tan beri Munzur Nehri'nde aranıyordu
7.04.2020Gündem
Gülistan ve Uzman Çavuş Güneşten bugün de iz yok
Gülistan ve Uzman Çavuş Güneş'ten bugün de iz yokTunceli’de eğitim sırasında botun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş ile 5 Ocak tarihinden bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmaları yağışlı havaya rağmen aralıksız sürüyor.
1.04.2020Gündem
Kayıp Uzman Çavuş Güneş ve Gülistanı arama çalışmaları sürüyor
Kayıp Uzman Çavuş Güneş ve Gülistan'ı arama çalışmaları sürüyorTunceli’de eğitim sırasında botun devrilmesi sonucu Munzur Çayı’na düşerek kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş ile 5 Ocak tarihinden bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmaları çok sayıda ekibin çalışmasıyla sürüyor. Çalışmalar kapsamında Munzur Çayı’nın belli noktalarına beton bloklar konulmaya başlandı.
31.03.2020Gündem
85 gün oldu Gülistandan haber yok
85 gün oldu! Gülistan'dan haber yokTunceli'de, 5 Ocak'ta kaybolan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun bulunmasına yönelik bugün yürütülen çalışmalarından da sonuç alınamadı.
29.03.2020Gündem
Munzur Nehrinde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları 8inci günde
Munzur Nehri'nde kaybolan uzman çavuşu arama çalışmaları 8'inci gündeTunceli'de, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timinin Munzur Nehri'ndeki eğitimi sırasında botun yan yatması sonucu akıntıya kapılıp kaybolan Uzman Çavuş Yılmaz Güneş'in (36) bulunması için arama çalışmaları 8'inci günde de sürdü. Milli Savunma Bakanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı sualtı arama kurtarma timini de arama çalışmalarına katılması için görevlendirildiğini açıkladı.
24.03.2020Gündem
72 gündür kayıp Gülistanı özel ekip arıyor
72 gündür kayıp Gülistan'ı 'özel ekip' arıyorTunceli'de, 72 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu arama çalışmaları sürüyor.
16.03.2020Gündem
Gülistan Dokudan 67nci günde de iz yok
Gülistan Doku'dan 67'nci günde de iz yokTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'yu (21), arama çalışmaları 67'nci günde de sürdü.
11.03.2020Gündem
Kayıp Gülistanı arama çalışmalarına devam ediliyor
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmalarına devam ediliyor!Tunceli'den 5 Ocak'tan itibaren haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’yu arama çalışmalarına devam ediliyor.
9.03.2020Gündem
Kayıp Gülistan için detaylı kıyı taraması başlatıldı
Kayıp Gülistan için detaylı kıyı taraması başlatıldıTunceli’de 61 günden bu yana haber alınmayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku için Uzunçayır Baraj Gölü boyunca detaylı kıyı taraması başlatıldı.
5.03.2020Gündem
Gülistandan 60 gündür haber alınamıyor
Gülistan'dan 60 gündür haber alınamıyorTunceli'de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan, Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu arama çalışmaları, 60'ncı günde de sürdürüldü. Uzunçayır Baraj Gölü'nde su altı görüş uzaklığı sıfır olduğu için arama çalışmaları sadece kıyı ve yüzeyde yapıldı.
4.03.2020Gündem
Gülistanı arama çalışmalarında 51inci gün
Gülistan'ı arama çalışmalarında 51'inci gün!Tunceli’de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan, Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 51'inci günde de sürdürüldü.
24.02.2020Gündem
Gülistanı arama çalışmalarında 46ncı gün
Gülistan'ı arama çalışmalarında 46'ncı gün!Tunceli’de, 5 Ocak'tan beri haber alınamayan, Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'yu (21) arama çalışmaları, 46'ncı günde de sürdürüldü. Uzunçayır Baraj Gölü'nde görüş uzaklığı sıfır olduğu için 4 gündür su altı dalışı yapılamazken, botlarla baraj gölü yüzeyinde ve kıyıda arama çalışması gerçekleştirildi.
19.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

tunceligülistan dokugülistankayıpUzunçayır Baraj Gölü

Uzunçayır Baraj Gölü ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.