Gülistan Doku

Gülistan Doku

Son dakika Gülistan Doku haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Gülistan Doku gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Gülistan Doku haber sayfamızda...

Gülistan Doku

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 88 gulistan doku haberi bulunmuştur.
Gülistan Doku dosyasında yeni gelişme
Gülistan Doku dosyasında yeni gelişmeTunceli'de 5 Ocak'tan bu yana hakkında haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun dosyasında önemli bir gelişme yaşandı. Doku'nun avukatı Ali Çimen, Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığının, 81 il Cumhuriyet başsavcılıklarına, emniyet müdürlüklerine ve jandarma komutanlıklarına talimat yazısı göndererek, illerinde 5 Ocak 2020 tarihinden itibaren kimliği tespit edilemeyen buluntu kadın cesetlerinin araştırılmasını ve bununla birlikte bir müracaat ya da soruşturma kaydının olup olmadığı bilgisinin ivedilikle paylaşılmasını talep etti. Talimat ile karadan çalışmaların başladığını da belirten Çimen "Bu şu anlamı ifade ediyor; Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı da artık Gülistan'ın intihar etmediğini ve bunun bir insan öldürme şeklinde olabileceğini değerlendiriyor" dedi.
27.08.2021Gündem
Bu bayramda da haber yok
Bu bayramda da haber yokBugün Bayram. Birçok evde bayram sevinci yaşanırken, yakınlarının akıbetinden habersiz olan ailelerin evlerinde artık bayram yaşanmıyor.
22.07.2021Gündem
Gülistan Doku'nun ablası: Kardeşimin cansız bedenini istiyoruz
Gülistan Doku'nun ablası: Kardeşimin cansız bedenini istiyoruzTunceli'de 5 Ocak 2020’den bu yana ulaşılamayan, Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku soruşturmasından 1,5 yıldır sonuç alınamadı. 543 gündür kardeşinin akıbetini öğrenmek için mücadele eden Aygül Doku, "Yaşamıyorsa cansız bedenini istiyoruz. 21 yaşında gencecik kızımız yok. Hayat bize kabus oldu" dedi.
1.07.2021Gündem
Bakan Süleyman Soylu: 10 erkek pankart taşırsa tersine döner!
Bakan Süleyman Soylu: 10 erkek pankart taşırsa tersine döner!Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu’nda konuşan İçişleri Bakanı Soylu, “Ne zaman 10 erkek eline alır bir pankart, gider de ‘Biz Emine Bulut cinayetini şiddetle reddediyoruz’ derse mesele tersine döner” dedi.
29.05.2021Gündem
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır
Son dakika: Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktırGelen son dakika haberine göre; İçişleri Bakanı Soylu "Biz intikam alınacak adamlarız, çünkü bu ülkeyi vesayet altına almak istediler, müsaade etmedik. Hiçbir şey gizli kalmaz kalmayacaktır, ekşi yemedim karnım ağrımıyor." ifadelerini kullandı.
27.05.2021Siyaset
Son dakika... Gülistan Doku soruşturmasında yeni gelişme!
Son dakika... Gülistan Doku soruşturmasında yeni gelişme!Gelen son dakika haberine göre, Tunceli'de 5 Ocak 2020'den bu yana kayıp olan 21 yaşındaki Gülistan Doku'ya ilişkin soruşturmaya ait bazı kişisel bilgileri hukuka aykırı ele geçirip yaydığı iddia edilen polis memuru E.Y'nin yargılanmasına başlandı.
28.01.2021Gündem
Gülistan Doku’nun ailesi ile görüştü
Gülistan Doku’nun ailesi ile görüştüTunceli’de geçen yıl 5 Ocak’tan beri kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku’nun ailesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.
27.01.2021Gündem
Son dakika... Gülistan soruşturmasında flaş gelişme! Üvey baba polislikten ihraç edildi
Son dakika... Gülistan soruşturmasında flaş gelişme! Üvey baba polislikten ihraç edildiTunceli’de bir yılı aşkın süredir haber alınamayan Gülistan Doku dosyasında şüpheli sıfatıyla yer alan eski erkek arkadaşı Z.A.’nın polis olan üvey babası E.Y., polislikten ihraç edildi.
21.01.2021Gündem
Gülistan nerede? Koca bir yıl geçti ama...
Gülistan nerede? Koca bir yıl geçti ama...Kendisinden bir yıldır haber alınamayan Gülistan Doku’nun ablası Aygül Doku, Cumhurbaşkanı’na seslenip, “Bizi duysun ve kardeşim bulunsun” diyor
5.01.2021Gündem
Zorlu 2020'de gerçek haberciliğin adresi yine DHA oldu
Zorlu 2020'de gerçek haberciliğin adresi yine DHA olduTürkiye'nin en güçlü haber ağına sahip kuruluşlardan DHA, 2020 yılında da doğru, tarafsız ve objektif yayıncılık ilkesiyle gerçek haberciliğin adresi oldu. Türkiye'nin dört bir köşesindeki canlı yayın ekipleriyle televizyon kanallarına bağlantılar gerçekleştiren DHA, yaşanan sıcak olayları anbean kamuoyuna aktardı. DHA muhabirlerinin çektiği çarpıcı fotoğraflar, sadece Türkiye'de değil dünya basınında da geniş yer buldu.
30.12.2020Haberler
Son dakika... Gülistan Doku'nun kaybolmasıyla ilgili yeni gelişme!
Son dakika... Gülistan Doku'nun kaybolmasıyla ilgili yeni gelişme!Tunceli’de 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun kaybolmasından sorumlu tutulan Rus uyruklu erkek arkadaşı Z.A.'nın polis memuru olan üvey babası E.Y. hakkında, kamu görevlisi sıfatıyla elde ettiği bilgileri paylaşmaktan kamu davası açıldı. Doku ailesinin avukatı Ali Çimen, şüpheli E.Y. hakkında açılan davayla dosyada ilk defa olumlu bir gelişme yaşandığını belirterek, "Şüpheliler, Gülistan Doku'nun intihar ettiğine ilişkin bir algı çalışması yürüttüler. Gülistan'ın intihar etmediği resmi bilirkişi raporuyla ortaya çıktı. Şüpheli E.Y.'nin dosyaya erişimi var, direkt tutuklanması lazım" dedi.
30.11.2020Gündem
Gülistan Doku'yu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98'i tarandı
Gülistan Doku'yu arama çalışmalarında baraj gölünün yüzde 98'i tarandıTunceli'de, 318 gündür haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 15 Ekim'de yeniden başlatılan arama çalışmaları Sarı Saltuk Viyadüğü bölgesinde devam ediyor. Ekipler, Doku'yu bulmak için 33 günde 185 saat dalış yapıp, Uzunçayır Baraj Gölü'nün yüzde 98'ini taradı.
18.11.2020Gündem
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70'i tarandı
Gülistan için 150 saat dalış yapıldı, baraj gölünün yüzde 70'i tarandıTunceli'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 16 günde toplam 150 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 70'i tarandı.
5.11.2020Gündem
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı! Baraj gölünün yüzde 40'ı tarandı
Gülistan için 100 saat dalış yapıldı! Baraj gölünün yüzde 40'ı tarandıTunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde tekrar başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Dalgıçlar, Doku'yu bulmak için 12 günde 100 saat dalış yaparken, 17 kilometrelik Uzunçayır Baraj Gölü'nün de yüzde 40'ı tarandı.
26.10.2020Gündem
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı!
Gülistan Doku için 5 günde 60 saat dalış yapıldı!Tunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos'ta sonlandırılan ve 5 gün önce yeniden başlatılan arama çalışmaları sürdürülüyor. 289 gündür kayıp olan Doku için dalgıç ekipler, 5 günde toplam 60 saat dalış gerçekleştirdi.
19.10.2020Gündem
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları sürüyor
Kayıp Gülistan'ı arama çalışmaları sürüyorTunceli’de 287 gün önce kaybolan Gülistan Doku’yu bulmak için yeniden başlatılan arama çalışmaları Uzunçayır Baraj Gölü'nde devam ediyor.
17.10.2020Gündem
Arama çalışması 58 gün sonra yeniden başladı
Arama çalışması 58 gün sonra yeniden başladıTunceli’de, 5 Ocak’tan kaybolan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için 18 Ağustos günü sonlandırılan arama çalışmaları Uzunçayır Baraj Gölü’nde dün yeniden başlatıldı.
16.10.2020Gündem
Gülistan Doku'yu arama çalışmaları yeniden başladı
Gülistan Doku'yu arama çalışmaları yeniden başladıTunceli'de 5 Ocak'ta kaybolan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'nde yeniden arama çalışması başlatıldı.
15.10.2020Gündem
Bir annenin en acı arzusu: Kızımın ölüsüne de razıyım
Bir annenin en acı arzusu: Kızımın ölüsüne de razıyımDokuz ay önce kaybolan kızı Gülistan Doku’nun öldürülmüş olabileceğini düşünen acılı anne Bedriye Doku, “Ben kızımın ölüsüne de razıyım. Bana Gülistan’ımın ölüsünü versinler” diye konuştu
5.09.2020Gündem
Gülistan Doku'nun ablası: Ya bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gitti
Gülistan Doku'nun ablası: Ya bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gittiTunceli'de, 226 gün boyunca yapılan arama çalışmalarında bulunamayan Munzur Üniversitesi öğrencisi Gülistan Doku'nun ablası Aygül Doku, ''Gülistan suda denildi ama suda çıkmadı. Geriye iki ihtimal kalıyor: Ya Gülistan bir yerde zorla tutuluyor ya da bir cinayete kurban gitti'' dedi.
19.08.2020Gündem
Son dakika... Tunceli Valiliği'nden Gülistan Doku açıklaması
Son dakika... Tunceli Valiliği'nden Gülistan Doku açıklamasıTunceli Valiliği'nden kayıp Gülistan Doku ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. Açıklamada, 'Gülistan Doku’yu arama çalışmalarında tüm imkan ve kabiliyetler kullanılmış, her gün bulma umuduyla 226 gündür sürdürdüğümüz çalışmalardan maalesef bir sonuç alınamamıştır' denildi.
18.08.2020Gündem
227'nci günde de Gülistan Doku'dan iz yok!
227'nci günde de Gülistan Doku'dan iz yok!Tunceli’de, 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku (21) için başlatılan arama çalışmaları, 227'nci günde de sürdü. Bugün de su altı ve su üstünde yapılan tüm aramalara rağmen Doku'ya ait bir ize rastlanamadı.
18.08.2020Gündem
Gülistan Doku'dan 217'nci günde de iz yok
Gülistan Doku'dan 217'nci günde de iz yokTunceli'de 5 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun (21) son görüldüğü Sarısaltuk Viyadüğü bölgesinde tekrar başlatılan su altı arama çalışmaları 70 kişilik ekiple devam ediliyor.
8.08.2020Gündem
Kayıp Gülistan Doku'yu arama çalışmalarına yeniden başlandı!
Kayıp Gülistan Doku'yu arama çalışmalarına yeniden başlandı!Tunceli'de 5 Ocak'ta kaybolan Gülistan Doku'nun bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'ndeki su altı arama çalışmaları yeniden başlatıldı.
6.08.2020Gündem
Gülistan Doku'nun görüntülerini inceleyen bilirkişi: Suda, yüksekten düşmeye bağlı hareketlilik yok
Gülistan Doku'nun görüntülerini inceleyen bilirkişi: Suda, yüksekten düşmeye bağlı hareketlilik yokTunceli'de, 5 Ocak'tan bu yana haber alınamayan üniversite öğrencisi Gülistan Doku'nun kaybolmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada görevlendirilen Ulusal Kriminal Büro'da görevli bilirkişi tarafından hazırlanan rapor, dosyaya ulaştı. Raporda, Gülistan'ın en son görüldüğü Dinar Köprüsü altındaki suda, intihar olasılığını gösterecek haraketlilik yaşanmadığı öne sürülerek, 'Köprü ayağındaki efekt, bir piksel artığı olup kesinlikle yukarıdan suya düşen bir insan veya eşyanın suda yükselttiği su sütunu değildir" denildi. Gülistan'ın erkek arkadaşı ile görüştüğünü gösteren yeni görüntülerin de incelendiği raporla ilgili Doku ailesinin avukatı Ali Çimen, "Bu raporla kesin bir dille intihar tezini çökertti" dedi.
4.08.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

gülistan dokutunceliMunzur ÜniversitesiUzunçayır Baraj Gölüaygül doku

Gülistan Doku ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.