Yardım

Yardım

Son dakika yardım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan yardım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan yardım haber sayfamızda...

Yardım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 109.543 yardim haberi bulunmuştur.
Son dakika... Hakan Şükürün babasına FETÖye yardım suçundan hapis
Son dakika... Hakan Şükür'ün babasına 'FETÖ'ye yardım' suçundan hapis!Gelen son dakika haberine göre; Firari Hakan Şükür'ün babası Selmet Şükür'e hakkında FETÖ'ye yardım suçundan hapis cezası verildi.
19.01.2021Gündem
Yolcu uçağı devasa bir dondurucuya dönüştürüldü
Yolcu uçağı devasa bir dondurucuya dönüştürüldüDünyadaki pek çok ülke BioNTech/Pfizer aşısının yavaş bir şekilde dağıtılmasıyla mücadele ederken, İtalyan bir hava taşıtı üreticisi, aşılamadaki gecikmeleri önlemek için P2012 TravelCare adlı bir uçak tasarladı. Bu kapsamda küçük bir yolcu uçağındaki koltuklar kaldırıp yerine uçuş sırasında sıcaklıkları -86 derece sabitleyen devasa bir dondurucu yerleştirdi. Ayrıca tek seferde 115 bin doz taşıma kapasitesine sahip olan uçağın, süreyi kısaltmasının yanı sıra dağıtım maliyetlerini de önemli ölçüde düşürdüğü ifade edildi.
19.01.2021Teknoloji
Kızları ölen anne babadan şok karar Yanlış anlamışız
Kızları ölen anne babadan şok karar! 'Yanlış anlamışız'Gaziantep'te eşi tarafından dövülerek öldürüldüğü iddia edilen Aysel Kurt davası görüldü. Kurt’un annesi ve babası, kızlarının ölümünden sorumlu tutulan İhsan Çayır’dan şikayetçi olmadı. Anne ve baba, “Durumu yanlış anlamışız” diyerek şikayetlerinden vazgeçtiklerini açıkladılar.
19.01.2021Gündem
6.2lik depremde can kaybı 100e yaklaşıyor
6.2'lik depremde can kaybı 100'e yaklaşıyorPasifik Ateş Çemberi üzerinde bulunan Endonezya'yı sarsan deprem sonucunda Batı Sulawesi eyaletinde acil durum ilan edildi.
19.01.2021Dünya
Hrant Dink cinayetinin 14. yılı FETÖcü polisler kasten gizledi
Hrant Dink cinayetinin 14. yılı! 'FETÖ'cü polisler kasten gizledi'Gazeteci Hrant Dink'in, kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni olduğu Agos gazetesi önünde 19 Ocak 2007'de katledilmesinin üzerinden 14 yıl geçti.
19.01.2021Gündem
Haram Aylar Nelerdir Haram Aylarda Ne Yapılmaz Haram Aylar İle İlgili Ayetler...
Haram Aylar Nelerdir? Haram Aylarda Ne Yapılmaz? Haram Aylar İle İlgili Ayetler...Haram aylar, Hz. İbrahim'in peygamber olduğu dönemde başlayıp günümüze kadar ulaşmış köklü bir gelenektir. Toplam 4 aydan oluşur. Kendi içerisinde ''Ferd Aylar'' ve ''Serd Aylar'' olarak ikiye ayrılır. Kuran'ı Kerim'in birçok ayetinde de haram aylardan bahsedilir. Haram aylar nelerdir? Haram aylarda ne yapılmaz? Merak edilen tüm soruları örnek ayetlerle derledik.
19.01.2021Dini Bilgiler
Aile boyu dayak kamerada Annemi öldürüyorlar
Aile boyu dayak kamerada! 'Annemi öldürüyorlar'Esenyurt'ta bahçeyi evine katıp dairesini büyütmek isteyen kadını şikayet etti diye öldüresiye dayak yedi. Gonca Kabataş isimli kadın, hem akraba hem de komşusu olan kadın ile 3 oğlu, tarafından saldırıya uğradı. Eve girilerek yapılan saldırı güvenlik kameraları ile saniye saniye kaydedildi.
19.01.2021Haberler
Köpeğin saldırısına uğrayan genç kızın annesi, köpeği ezmekle suçlandı
Köpeğin saldırısına uğrayan genç kızın annesi, köpeği ezmekle suçlandı!Muğla’da bir köpeğin saldırısına uğrayarak yaralanan genç kız annesi tarafından kurtarıldı. Köpeğin sahipleri tarafından köpeği ezdikleri öne sürülen genç kız ve annesi konuyu yargıya taşıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan olayda kızını son anda kurtaran anne, köpeği ezmekle suçlandı.
19.01.2021Gündem
Aile boyu dayak kamerada Annemi öldürüyorlar
Aile boyu dayak kamerada! 'Annemi öldürüyorlar'Esenyurt'ta bahçeyi evine katıp dairesini büyütmek isteyen kadını şikayet etti diye öldüresiye dayak yedi. Gonca Kabataş isimli kadın, hem akraba hem de komşusu olan kadın ile 3 oğlu, tarafından saldırıya uğradı. Yatak odasına kadar girilerek yapılan saldırı güvenlik kameraları ile saniye saniye kaydedildi.
19.01.2021Gündem
Trump 4 yılda ekonomideki öngörülemez politikalarıyla ses getirdi
Trump 4 yılda ekonomideki öngörülemez politikalarıyla ses getirdiABD Başkanlığı görevini 20 Ocak'ta Demokrat Joe Biden'a devredecek olan Donald Trump, 4 yıllık ekonomi politikasında ticaretteki korumacı önlemler, vergi oranlarında yaptığı indirimler ve deregülasyon adımları ile dikkati çekerken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülke ekonomisinde neden olduğu resesyonla beklenmedik bir son yaşadı.
19.01.2021Ekonomi
Son dakika... Resulayn’daki patlamanın failler yakalandı
Son dakika... Resulayn’daki patlamanın failler yakalandıGelen son dakika haberine; Resulayn'da 2 çocuğun öldüğü, 4 kişinin yaralandığı 2 Ocak'taki terör saldırısının faili Suriye uyruklu 9 şüphelinin yakalandığı bildirildi
19.01.2021Gündem
Trump 4 yılda politikalarıyla ses getirdi
Trump 4 yılda politikalarıyla ses getirdiABD Başkanlığı görevini 20 Ocak'ta Demokrat Joe Biden'a devredecek olan Donald Trump, 4 yıllık ekonomi politikasında ticaretteki korumacı önlemler, vergi oranlarında yaptığı indirimler ve deregülasyon adımları ile dikkati çekerken, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ülke ekonomisinde neden olduğu resesyonla beklenmedik bir son yaşadı.
19.01.2021Uzmanpara
Son dakika Kulaklarında keloid oluşan Yağmur, tedavi olamazsa duyamayacak
Son dakika! Kulaklarında keloid oluşan Yağmur, tedavi olamazsa duyamayacakErzincan'da yaşayan Yağmur'un kulaklarından oluşan keloid, tedavi edilmezse sağırlık noktasına kadar ilerleyecek. 6 kişilik Yıldız ailesinin kızları Yağmur'un (17) kulaklarında, henüz 7 yaşındayken taktiği küpelerin alerji yapması sonucu yaralar oluştu. Doktorların keloid teşhisi koyduğu ve 10 yıldır tedavi gören Yağmur'un sağlığına kavuşması için ailenin yardıma ihtiyacı var.
19.01.2021Gündem
Kuzenine güvenip şirket kurdu Tam 2 buçuk milyon lira borçla kaldı
Kuzenine güvenip şirket kurdu! Tam 2 buçuk milyon lira borçla kaldıAdana’da kuzenine inanıp kendi adına şirket kurduran Fırat İlhan, dolandırıldığını öne sürerek 2 buçuk milyon liralık borçla ortada kaldı. 3 defa hapse girip çıkan ve kuzeninin borcu ödemediğini söyleyen İlhan, “Artık ben bitmiş, tükenmiş durumdayım. Bu adam bütün suçunu itiraf ediyor. Öyle kuzen de akraba da olmaz olsun” dedi.
19.01.2021Gündem
Doğanın yenileyici gücüyle yaşıyorlar
Doğanın yenileyici gücüyle yaşıyorlarKaplumbağanın sırtında taşıdığı kabuğu gibi evlerini yanlarında götüren seyyahlar, salgın döneminde kendilerini daha iyi hissedenlerden. Ormanın yeşilinde, gökyüzünün mavisinde ve denizin turkuazının yanı başında uyanmaya alışkın olan karavancılar, değer kazanan yaşam tarzlarından pandemiyle birlikte daha büyük keyif alıyorlar.
19.01.2021Gündem
4 Yaş Etkinlikleri: 4 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik Önerileri
4 Yaş Etkinlikleri: 4 Yaşındaki Çocuklar İçin Evde Yapılabilecek Eğitici Etkinlik ÖnerileriDört yaşındaki çocuklar duygularını birçok şekilde ifade etmeyi öğreniyorlar. Bunun yanı sıra her şeyi sorgulayan, meraklı bir yapıları olduğunu da söylemek mümkündür. Onları oyalamak, yeni şeyler öğrenmesini sağlamak amacıyla pek çok etkinlik geliştirebilirsiniz. 4 yaşındaki çocuklar için yapabileceğiniz etkinlikleri sizler için derledik.
19.01.2021Ebeveyn
Yellen daha fazla destek çağrısında bulunacak
Yellen 'daha fazla destek' çağrısında bulunacakABD başkanlığına seçilen Joe Biden'ın 20 Ocak'ta göreve gelmesiyle ABD Hazine Bakanı olması beklenen Janet Yellen, Senato'nun Finans Komitesi'nde yapacağı konuşmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkilerine karşı hayata geçirilecek bir sonraki destek paketinin daha büyük olması gerektiğini savunacak.
19.01.2021 Uzmanpara
Adanada babası darp edilerek kaçırılan çocuk kurtarıldı
Adana'da babası darp edilerek kaçırılan çocuk kurtarıldıAdana'da babası şüphelilerce darp edildikten sonra kaçırılan 15 yaşındaki çocuk, polis ekiplerinin çalışması sonucu kurtarıldı.
19.01.2021Gündem
Yellen ekonomi için daha fazla destek çağrısında bulunacak
Yellen ekonomi için 'daha fazla destek' çağrısında bulunacakABD başkanlığına seçilen Joe Biden'ın 20 Ocak'ta göreve gelmesiyle ABD Hazine Bakanı olması beklenen Janet Yellen, Senato'nun Finans Komitesi'nde yapacağı konuşmada, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının ekonomik etkilerine karşı hayata geçirilecek bir sonraki destek paketinin daha büyük olması gerektiğini savunacak.
18.01.2021Ekonomi
Ali Ege ayağa kalksın
Ali Ege ayağa kalksınİZMİR’de yaşayan Mevlüde Köktürk, 8 yaşındaki Serebral Palsi, otizm ve epilepsi hastası oğlu Ali Ege Köktürk için hayırseverlerden destek bekliyor...
18.01.2021Ege
Son dakika... Bakan Selçuktan Aydınlılara ALO 144 Hattı müjdesi
Son dakika... Bakan Selçuk'tan Aydınlılara 'ALO 144 Hattı' müjdesi!Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Türkiye'nin sosyal yardımlarının 70 milyar liraya ulaştığını bildirdi. Öte yandan Bakan Selçuk, 'Aydın'a ALO 144 Sosyal Yardım Hattı için bir lokasyon açacağız. Çağrı merkezimizde Aydınlı gençlerimize yeni istihdam imkanı sunacağız inşallah' dedi.
18.01.2021Siyaset
AK Partili Canikli: 8,5 milyar dolar yardım yaptık
AK Partili Canikli: 8,5 milyar dolar yardım yaptıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, "Bugün en son 2018 yılı rakamları yayımlandığı için söylüyorum, Türkiye olarak dünyanın farklı coğrafyalarında ihtiyacı olan ülkelere 8,5 milyar dolar yardım yaptık." dedi.
18.01.2021Siyaset
Yunanistanda koronavirüs kısıtlamaları gevşetildi, mağazalar yeniden açıldı
Yunanistan'da koronavirüs kısıtlamaları gevşetildi, mağazalar yeniden açıldıYunanistan'da koronavirüs kısıtlamaları gevşetildi, mağazalar yeniden açıldıİki ay sonra yeniden kapılarını açan mağazalarda günde en fazla 2 saat alışveriş yapılabilecek. Alışverişe çıkmak isteyenlere, saatlerini SMS mesajları ile bildirme zorunluluğu getirildi.
18.01.2021Dünya
Sokaktaki karın temizlenmesini istemeyen çocuğun talebi gülümsetti
Sokaktaki karın temizlenmesini istemeyen çocuğun talebi gülümsettiKocaeli'de kar yağışı sonrasında evlerinin önündeki yolda biriken karın temizlenmemesini isteyen bir çocuk, belediye çağrı merkezini arayarak yardım istedi. Azalmasını istemediği kar birikintisinin temizlemesini istemeyen çocuk ile çağrı merkezi çalışanı arasındaki konuşma ise ilginç diyalogların oluşmasına sebep oldu.
18.01.2021Yaşam
İbni Sina Kimdir İbni Sina (Avicenna) Hayatı, Eserleri Ve Sözleri
İbni Sina Kimdir? İbni Sina (Avicenna) Hayatı, Eserleri Ve SözleriTıp ilminin bugünlere gelmesinde şüphesiz İbni Sina'nın payı oldukça fazladır. İbni Sina Türk ve İslam filozofu unvanı ile tarihe adını yazdırmıştır. Sadece kendi döneminde değil kendinden sonraki döneme de çalışmaları ile ışık tutmuştur. İbni Sina kimdir? İbni Sina (Avicenna) hayatı, eserleri ve sözleri ile ilgili bilgileri derledik.
18.01.2021Dini Bilgiler
Kadıköy’de yaşlı kadına bakıcı şiddeti kamerada
Kadıköy’de yaşlı kadına bakıcı şiddeti kameradaKadıköy’de Özbekistan uyruklu kadının, bakıcı olarak çalıştığı evdeki yaşlı kadına olan sözlü ve fiziki saldırıları cep telefonu kamerasına yansıdı. Yaşlı kadının pencereye çıkarak ‘burada beni dövüyorlar’ diyerek yardım istediğinin yer aldığı görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu.
18.01.2021Haberler
32 Farz Ve Anlamları: Kısaca 32 Farz Nedir, Nasıl Ezberlenir
32 Farz Ve Anlamları: Kısaca 32 Farz Nedir, Nasıl Ezberlenir?İslamiyet'e inanan herkesin yapması gereken bazı davranışlar vardır. Bunların sayısı otuz iki tanedir. Bu otuz iki farz adı verilen durum sayısı itibari ile çok gelebilir. Özellikle tam olarak bilinmemesi ve ezberlenememesi nedeniyle sorunlar çıkarabilir. Bu yüzden 32 farz anlamaları ve 32 farzın ne olduğunu sizler için derledik.
18.01.2021Dini Bilgiler
Son dakika... Kadıköy’de yaşlı kadına bakıcı şiddeti kamerada
Son dakika... Kadıköy’de yaşlı kadına bakıcı şiddeti kameradaKadıköy’de Özbekistan uyruklu kadının, bakıcı olarak çalıştığı evdeki yaşlı kadına olan sözlü ve fiziki saldırıları cep telefonu kamerasına yansıdı. Yaşlı kadının pencereye çıkarak ‘burada beni dövüyorlar’ diyerek yardım istediğinin yer aldığı görüntüler izleyenlerin kanını dondurdu.
18.01.2021Gündem
Son dakika... Financial Times, Türkiyenin Afrikaya dönüşünü yazdı
Son dakika... Financial Times, Türkiye'nin 'Afrika'ya dönüşü'nü yazdıFinancial Times gazetesinde, Türk yetkililerin Osmanlı İmparatorluğu'nun çöküşünün ardından Afrika'yı büyük ölçüde görmezden geldiği ancak bunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la değiştiği ve Türkiye'nin Afrika'daki yumuşak gücünün Körfez ülkelerinin yanı sıra ABD, Fransa, Çin ve Rusya'nın etkisine karşı koymayı amaçladığı belirtildi.
18.01.2021Gündem
Son dakika... Denizli-Antalya karayolunda kar nedeniyle araç kuyruğu 5 kilometreye ulaştı
Son dakika... Denizli-Antalya karayolunda kar nedeniyle araç kuyruğu 5 kilometreye ulaştıDenizli-Antalya karayolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan yol yeniden açıldı. Bölgede 5 kilometreye ulaşan araç kuyrukları oluştu. Zincir ya da kar lastiği bulunmayan araçlar ise yolda kaldı.
18.01.2021Gündem
Mağaraya sığınan 8 maceraperest 3 gün sonra böyle kurtarıldı
Mağaraya sığınan 8 maceraperest 3 gün sonra böyle kurtarıldı!Bursa'da karda mahsur kalan 8 kampçı 3 günlük esaretin ardından bu sabah ekipler ve köylüler tarafından kurtarıldı. Kamp yapmak için çıktıkları merada tipiye yakalanan maceraperestlere kısıtlamayı ihlalden 30 bin lira para cezası kesildi.
18.01.2021Gündem
Ortada şiddet yok, eşimin psikolojik sorunu var
'Ortada şiddet yok, eşimin psikolojik sorunu var'Antalya’da şiddet gördüğü iddiasıyla KADES uygulamasıyla polisten yardım isteyen T.Ö.'nün eşi Kenan Özveren, “Ortada şiddet yok. Eşimin psikolojik sorunu var. Bunu bildiğim için eşim KADES'i aradığı zaman ben de cep telefonuyla yaşananları görüntüledim. Masumiyetim cep telefonu kayıtlarında mevcut" dedi.
18.01.2021Gündem
Bakan Pekcandan önemli Çin ve Hindistan açıklaması
Bakan Pekcan'dan önemli Çin ve Hindistan açıklaması!Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, başta Çin ve Hindistan'a dikkati çekerek, "Asya ve Pasifik coğrafyasını artık ihracat pazarlarımız olarak görmenin vakti geldi, geçiyor. Dış ticaret açığı verdiğimiz bu ülkeler ithalat için uzak değilse, ihracat için hiç uzak değildir." dedi.
18.01.2021Ekonomi
Çalkantılarla geçen dört yıl
Çalkantılarla geçen dört yılKoltuğunu iki gün sonra Biden'a devredecek ABD Başkanı Trump, görev süresi boyunca dış politikada aldığı kararlar ile uluslararası kamuoyunun gündeminden düşmedi. Seyahat yasaklarıyla başlayan Trump döneminde İsrail'in istediği her şey verildi, Washington İran'la nükleer anlaşmadan çekildi, Çin'le ticaret savaşına tutuştu.
18.01.2021Dünya
Yemek tenceresinin üzerine düşen çocuk yandı
Yemek tenceresinin üzerine düşen çocuk yandıKonya'da yerde bulunan yemek tenceresinin üzerine düşen 3 yaşındaki çocuğun vücudunda yanıklar oluştu. Ambulansla hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.
18.01.2021Gündem
Son Dakika Haberi: Kadın doktorların kabusu oldu Cinsel saldırının arifesinde
Son Dakika Haberi: Kadın doktorların kabusu oldu! 'Cinsel saldırının arifesinde'Gelen son dakika haberine göre,anestezist ve algoloji uzmanı Prof. Dr. Nebahat Bulut, Muğla’dan randevu alarak İstanbul’da çalıştığı hastaneye gelen ve kendisine bahçeden kopardığı çiçekle buruşturulmuş bir kâğıda adresini yazıp bırakan Ö.M.’yi araştırdığında, sosyal medya hesabında kendi ismini ve fotoğraflarını paylaştığını gördü. Savcılığa başvuran Nebahat Bulut, “Şiddet ve cinsellik içeren mesajları var. Derhal kontrol altına alınmalı” diye konuştu. İşte şoke eden olayın tüm detayları...
18.01.2021Gündem
Kar yağdı yasaklar unutuldu
Kar yağdı yasaklar unutulduUzun süredir beklenen kar yağışı, hafta sonu uygulanan sokak kısıtlamasını unutturdu. Çocuklarıyla birlikte sokağa dökülen vatandaşlardan kimi kartopu oynadı kimi horon tepti. Karın yaşamı olumsuz etkilediği illerde ise yasaktan muaf olanlar işlerine gitmekte zorlandı. Yalova ile Sakarya’da mahsur kalan 29 kişi kurtarıldı. Yurdun doğusu ise adeta buz kesti
18.01.2021Gündem
Son dakika - Mesut Özil, müthiş bir rekoru elinde tutuyor
Son dakika - Mesut Özil, müthiş bir rekoru elinde tutuyor!Gol paslarıyla dünya futbolunda ün yapan Mesut Özil, müthiş bir rekorun sahibi olarak dikkat çekiyor. Hem kulüp kariyerinde hem de milli takımda her büyük turnuvada asist kralı olan tek isim oldu
18.01.2021Fenerbahçe
Anna felçli kalacak
Anna felçli kalacakKocaeli’de yaşayan Ukraynalı Anna Butim, boşanmak istediği eşi Mesut Öztürkmen’den ayrılıp İstanbul’a geldi. Ablasının yanına yerleşen genç kadın, 15 Ocak’ta İstanbul’daki bir alışveriş merkezinde Öztürkmen’in falçatalı saldırısına uğradı. Yüzü parçalanan Anna Butim, yüzündeki yaraların görüntüsünü sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi. Butim paylaşımında, “Boşanmak istediğim ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan adamın falçatalı saldırısına uğradım. Yüzüm felçli kalacak ve beni öldürmekle tehdit ediyor” diye yazdı. Görüntüler infial yaratırken, tepkiler üzerine Mesut Öztürkmen tutuklandı.
18.01.2021Gündem
Kayıp 8 dağcı saatler sonra bulundu
Kayıp 8 dağcı saatler sonra bulunduBursa’nın İznik ilçesinde sabah saatlerinde kamp yapmaya gelen 8 dağcı yoğun kar nedeniyle oldukları mevkiden çıkamayınca yakın bir köy muhtarından yardım istedi. Köy muhtarına ulaşan 8 dağcı muhtarın ihbarı üzerine jandarma ekipleri arama çalışması başlattı. Yaklaşık 9 saat sonra jandarma ekiplerinin ve köylülerin traktörleriyle yardımıyla çıkartılarak 8 dağcı köye getirildi
18.01.2021Gündem
Son dakika... Bakan Selçuktan flaş yüz yüze eğitim açıklaması
Son dakika... Bakan Selçuk'tan flaş yüz yüze eğitim açıklaması!Son dakika haberine göre; Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk koronavirüs salgını döneminde eğitim hakkında merak edilen başlıkları CNN TÜRK’te değerlendirdi. Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak? Uzaktan eğitimde ders notları ve karneler nasıl verilecek? 15 Şubat'ta okullar açılacak mı? gibi sorulara açıklık getiren Bakan Selçuk, "15 Şubat'ta okulları açmakla ilgili bir ilke kararı aldık. 2 gün 2 gün bölmek gibi ya da belli sınıflar seviyesinde kademeli olarak açmak gibi çok farklı senaryolarımız var." ifadelerini kullandı.
18.01.2021Gündem
Annelerin hayatını kolaylaştıracak
Annelerin hayatını kolaylaştıracakUşak Belediyesi, Türkiye Kanser Derneği’nce tasarlanan ve 2017 yılının en iyi kamu kuruluşları projesi olarak seçilen emzirme kabinlerini hizmete açtı.
17.01.2021Ege
Biz de varız
Biz de varız!Görme engelliden sürücülere uyarı: Sokaklarda olduğumuzu unutmayın!
17.01.2021Ege
Kolları sıvadı Trumpın izleri siliniyor...
Kolları sıvadı! Trump'ın izleri siliniyor...ABD’nin Seçilmiş Başkanı Joe Biden’ın Beyaz Saray personel şefi olarak atayacağını açıkladığı Ron Klain, Biden’ın 20 Ocak’ta göreve gelmesi ile uygulayacağı emirleri açıkladı. Joe Biden’ın göreve başlamasının ardından, ABD Başkanı Donald Trump tarafından uygulanan birçok emirde değişiklik yapması bekleniyor.
17.01.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Dr. Rengin Türkgüler Milliyet Yazarı
Pelvik ultrason son derece güvenlidir!Ultrason birçok hastalığın teşhisinde kullanılan görüntüleme yöntemidir...
19.01.2021
Uzman Dr Nezih Karaca Milliyet Yazarı
Akneli ve yağlı ciltler için iki önemli içerik: Salisilik asit ve RetinolYağlı cilt ve sıklıkla beraberinde gelen sivilceler sinir bozucu olabilir...
19.01.2021
Güneri CıvaoğluMilliyet Yazarı
10 tür kanser aşısıKovid-19 sosyal, ekonomik kültürel hayatı vurdu...
19.01.2021Siyaset
Eren AkaMilliyet Yazarı
‘Ekmek almaya çıkamıyoruz’Vatandaş, evlerinin önündeki yolun yıllardır asfaltlanmamasına tepki gösterdiMersin’in Toroslar ilçesi, Mustafa Kemal Mahallesi, 98026...
18.01.2021Ege
Tunca BenginMilliyet Yazarı
Günaydın Amerika değil, Hayrola ABD...ABD Adalet Bakanlığı, Florida eyalet meclisi binasına yapılan saldırıda YPG’li bir kişinin gözaltına alındığını duyurduğu açıklamada, YPG için “terör örgütü PKK’nın alt kolu” ifadesini kullanarak iki örgüt arasındaki bağı resmen teyit etti...
18.01.2021Gündem
Kemal ÖnderoğluMilliyet Yazarı
Büyükşehir Belediyesi’nden, İzmirim kart kullanan vatandaşlara uyarı: Tanıtım merkezlerine bekliyoruzHES Kodu’nu kartıyla eşleştirmeyenin toplu ulaşım araçlarına binememesi konusunda, Valilik talimatının uygulandığı belirtildi, “Kartınızı tanımlatmanız için bize başvurun” denildi12 Ocak 2021 Salı gününden bu yana, İzmirim Kart’ı olmasına rağmen toplu ulaşım araçlarına binemediğini söyleyen onlarca vatandaşımız şikâyette bulundu...
18.01.2021Ege

Benzer Haber Etiketleri

ABDşiddetdayakkadına şiddetekonomi

Yardım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.