14 Şubat

14 Şubat

Son dakika 14 şubat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 14 şubat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 14 şubat haber sayfamızda...

14 Şubat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.773 14 şubat haberi bulunmuştur.
Zeynep Bastık-Ali Can Ayyıldı çifti gezmelerde! 'Bize her gün Sevgililer Günü'
Zeynep Bastık-Ali Can Ayyıldı çifti gezmelerde! 'Bize her gün Sevgililer Günü'Ünlüler dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz aylarda Ali Can Ayyıldız ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Aşkları doludizgin devam eden ikili, Bebek'te objektiflere yansıdı. Deprem korktu nedeniyle Urla'ya taşındığı iddiasına açklık getiren şarkıcı, 14 Şubat açıklamasıyla da dikkat çekti.
25.02.2024Cadde
Olten Filarmoni’den unutulmaz gece
Olten Filarmoni’den unutulmaz geceSevgililer Günü Konseri için 14 Şubat’ta Amsterdam’da muhteşem bir performans sergileyen Olten Filarmoni Orkestrası, bir hafta arayla İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde Şef İbrahim Yazıcı yönetiminde Yunan Soprano Aphrodite Patoulidou ile izleyiciye büyüledi.
24.02.2024Ege
'Batuhan A' gemisindeki aramalar 10'uncu gün: Eşyalar var, kendileri yok
'Batuhan A' gemisindeki aramalar 10'uncu gün: Eşyalar var, kendileri yokMarmara Denizi'nde seyir halindeyken, Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın güneybatısında 6 mürettebatıyla batan BATUHAN A adlı gemide, aşçı Zeynep Kılınç (33) ile yağcı Hüseyin Tutuk'un (40) cenazelerine ulaşılmasının ardından, kayıp 4 mürettebatı arama çalışmaları 10'uncu gününde sürüyor.
24.02.2024Gündem
Marmara'da son durum: Batan gemideki mürettebat aranıyor
Marmara'da son durum: Batan gemideki mürettebat aranıyorMarmara Denizi'nde seyir halindeyken Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın potansiyeli batan BATUHAN A adlı geminin 4 seansını arama çalışmaları, 9'uncu düşüş 667 personelle deniz, hava ve karadan sürdürülüyor.
23.02.2024Gündem
Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk nişanlandı!
Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk nişanlandı!Oyuncu Tolga Sarıtaş (32), yaklaşık beş yıldır aşk yaşadığı modacı Zeynep Mayruk'la (35) evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişan töreninden fotoğrafları sosyal medyada paylaşıldı.
23.02.2024Cadde
Sürpriz aşk: Birce Akalay-Hakan Kurtaş! Sevgililer Günü'nde el ele
Sürpriz aşk: Birce Akalay-Hakan Kurtaş! Sevgililer Günü'nde el eleUzun süredir hayatında kimse olmayan Birce Akalay (39), meslektaşı Hakan Kurtaş’la (35) sürpriz bir aşka yelken açtı. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Beyoğlu’ndaki bir sinemada el ele film izleyen çiftin ilişkisi ortaya çıktı.
23.02.2024Cadde
Çağlar Çorumlu: Her gün Sevgililer Günü olmalı
Çağlar Çorumlu: Her gün Sevgililer Günü olmalıErkan Baylav ve Albina Özden ile 'Şakşakçılar' oyununu sahneleyen Çağlar Çorumlu, bu yıl 7'ncisi düzenlenen Merzifon Tiyatro Festivali’nde seyirciyle buluştu. Çorumlu, gösteri öncesi yaptığı açıklamada, sevginin tek bir günle sınırlandırılmaması gerektiğini söyledi.
22.02.2024Cadde
Batan gemi ile ilgili son durum! Görüş mesafesi sıfır, dalgıçlar elle arama yapıyor
Batan gemi ile ilgili son durum! Görüş mesafesi sıfır, dalgıçlar elle arama yapıyorMarmara Denizi'nde seyir halindeyken Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın güneybatısında batan 'BATUHAN A' adlı geminin kayıp 4 mürettebatını arama çalışmaları, 8'inci gününde 660 personelle deniz, hava ve karadan sürdürülüyor. Çalışmalar makine dairesinde yoğunlaştırılırken, dalgıçlar görüş mesafesinin sıfır olması nedeniyle elle arama yapıyor.
22.02.2024Haberler
Batan gemi ile ilgili son durum! Görüş mesafesi sıfır, dalgıçlar elle arama yapıyor
Batan gemi ile ilgili son durum! Görüş mesafesi sıfır, dalgıçlar elle arama yapıyorMarmara Denizi'nde seyir halindeyken Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın güneybatısında batan 'BATUHAN A' adlı geminin kayıp 4 mürettebatını arama çalışmaları, 8'inci gününde 660 personelle deniz, hava ve karadan sürdürülüyor. Çalışmalar makine dairesinde yoğunlaştırılırken, dalgıçlar görüş mesafesinin sıfır olması nedeniyle elle arama yapıyor.
22.02.2024Gündem
Galatasaray açıkladı: Beşiktaş'a karşı hükmen galibiyet
Galatasaray açıkladı: Beşiktaş'a karşı hükmen galibiyetGalatasaray Espor, Beşiktaş'akaybettikleri maçı hükmen kazandıklarını açıkladı.
20.02.2024E-Spor
Bahçeli'den net mesaj: FETÖ günleri geçmiştir, gelecekleri varsa görecekleri de vardır
Bahçeli'den net mesaj: FETÖ günleri geçmiştir, gelecekleri varsa görecekleri de vardırPartisinin grup toplantısına konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, FETÖ ile mücadele konusunda net mesajlar verdi.
20.02.2024Haberler
Marmara'da batan geminin enkazına dalış! 1 denizcinin daha cansız bedenine ulaşıldı
Marmara'da batan geminin enkazına dalış! 1 denizcinin daha cansız bedenine ulaşıldıMarmara Denizi açıklarında seyir halindeyken batan 'BATUHAN A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları, 6'ncı gününde 1 denizcinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Öte yandan
20.02.2024Gündem
1 milyon 700 bin TL'lik hırsızlık! 3 aylık bebeğiyle cezaevine girdi
1 milyon 700 bin TL'lik hırsızlık! 3 aylık bebeğiyle cezaevine girdiSamsun’da bir evden 1 milyon 700 bin TL’lik ziynet eşyası ve para çalan Gülbahçe Yılmaz (29) ile 14 yaşındaki B.P. tutuklandı. Yılmaz, kucağındaki 3 aylık bebeği ile cezaevine götürüldü.
20.02.2024Gündem
Batuhan A için özel eğitimli 19 dalgıç: Normal insanların yapamayacağı bir dalış
Batuhan A için özel eğitimli 19 dalgıç: Normal insanların yapamayacağı bir dalış'BATUHAN A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları 6 gündür denizden, havadan ve karadan sürerken, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nın özel eğitimli 19 dalgıcı, 51 metre derinliğindeki batık gemiye TCG AKIN’dan dalış yapıyor. Dalış sporunda 42 metrenin üstünde dalışlar zorunlu olmadığı sürece tehlikeli ve yasakken, özel eğitimli 19 dalgıç, çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Her dalgıç, 'dekompresyon' yani ‘vurgun’a yakalanma riskine karşı günde sadece 1 dalış yapıyor. 2 dalgıç batığa girerken, diğer 2 dalgıç da içeri giren ekibin güvenliğini sağlıyor.
20.02.2024Gündem
SAS'lar devrede! Marmara'da kayıp gemicileri arama çalışmalarında 6. gün
SAS'lar devrede! Marmara'da kayıp gemicileri arama çalışmalarında 6. günMarmara Denizi açıklarında seyir halindeyken Bursa'nın Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası'nın güneybatısında batan 'BATUHAN A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları, 6'ncı gününde 571 personelle denizden, havadan ve karadan sürdürülüyor. Kayıp mürettebata ulaşmak için Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sualtı Savunma Grup Komutanlığı (SAS) komandoları da devreye girdi.
20.02.2024Haberler
Oğlu öldürülen engelli baba: Sesiyle avunuyordum, şimdi sesi de yok
Oğlu öldürülen engelli baba: Sesiyle avunuyordum, şimdi sesi de yokAnkara’nın Sincan ilçesinde sınıf arkadaşı Nurullah D. (17) tarafından bıçaklanarak öldürülen Hüseyin Ünal'ın (17) görme engelli babası İlhami Ünal (58), "Çocuğum doğdu görmedim ama sesiyle avunuyordum. Şimdi sesi de yok cismi de yok; hiçbir şey yok" dedi.
20.02.2024Gündem
Bahçeli'den net mesaj: FETÖ günleri geçmiştir, gelecekleri varsa görecekleri de vardır
Bahçeli'den net mesaj: FETÖ günleri geçmiştir, gelecekleri varsa görecekleri de vardırPartisinin grup toplantısına konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, FETÖ ile mücadele konusunda net mesajlar verdi.
20.02.2024Gündem
CHP'de tekrar aday gösterilmeyen Şükrü Genç'ten açıklama
CHP'de tekrar aday gösterilmeyen Şükrü Genç'ten açıklamaCHP'nin Sarıyer'den tekrar aday göstermemesi üzerine bağımsız aday olması beklenen Şükrü Genç, yeni açıklamalarda bulundu.Şükrü Genç, "Genel Başkanımız Özgür Özel’in aramasıyla 20 Şubat saat 12.00’ye kadar konunun üzerinde çalışma ve bekleme kararı aldık. Ben yarın tam 12.00’de burada o görüşmenin sonrasını da sizlere açıklayacağım. Ve sizin onayınız olmadan da hiçbir şeyi kabul etmeyeceğimi ısrarla tekrar belirtiyorum" ifadelerini kullandı.
19.02.2024Gündem
Batan gemide mürettebat 6 saat boyunca neden yardım istemedi? HTS kayıtları incelenecek
Batan gemide mürettebat 6 saat boyunca neden yardım istemedi? HTS kayıtları incelenecekMarmara Denizi açıklarında seyir halindeyken İmralı Adası’nın güneybatısında batan 'Batuhan A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları devam ederken soruşturmada yeni gelişmeler yaşandı.
19.02.2024Gündem
Fenerbahçe'den CİMER'e başvuru
Fenerbahçe'den CİMER'e başvuruFenerbahçe; Süper Kupa maçının iptal kararıyla ilgili Ali Koç'a yapılan eleştiri ve kötü yorumlar için TFF, Adalet Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi'ne (CİMER) başvuruda bulunulduğunu açıkladı.
19.02.2024Fenerbahçe
Aliyev’den Ankara’ya ziyaret
Aliyev’den Ankara’ya ziyaretCumhurbaşkanlığı seçiminden zaferle çıkan ve 14 Şubat’ta yemin ederek görevine başlayan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, ilk ikili resmi yurtdışı ziyaretini Türkiye’ye gerçekleştiriyor.
19.02.2024Gündem
Batan geminin enkazı görüntülendi! Kayıp 4 mürettebat ile ilgili yeni iddia
Batan geminin enkazı görüntülendi! Kayıp 4 mürettebat ile ilgili yeni iddiaMarmara Denizi açıklarında seyir halindeyken Karacabey ilçesinin 4 mil açığında, İmralı Adası’nın güneybatısında batan, 'BATUHAN A' isimli geminin kayıp 5 mürettebatını arama çalışmaları 4’üncü gününde de devam ederken enkazdan yeni görüntüler ortaya çıktı.
18.02.2024Gündem
Nilsu Berfin Aktaş ve rapçi sevgilisi Blok3 ilk kez görüntülendi!
Nilsu Berfin Aktaş ve rapçi sevgilisi Blok3 ilk kez görüntülendi!Oyuncu Nilsu Berfin Aktaş ve rap şarkıcısı Blok3, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ilişkilerini duyurmuşlardı. Aktaş, önceki gece Etiler'deki bir mekandan rapçi sevgilisi Blok 3 lakaplı Hakan Aydın ile birlikte çıktı.
19.02.2024Cadde
İş güvenliği uzmanı defalarca uyarmış
İş güvenliği uzmanı defalarca uyarmışÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, dokuz işçinin göçük altında kaldığı maden ocağının çevre izin ve lisans belgesini iptal etti. Bilirkişi heyetinin ön raporu ise facianın göz göre göre geldiğini ortaya koydu.
18.02.2024Gündem
MSB paylaştı: Yunanistan'ın denize bıraktığı göçmenler kurtarıldı
MSB paylaştı: Yunanistan'ın denize bıraktığı göçmenler kurtarıldıMilli Savunma Bakanlığı, Yunanistan tarafından Ege Denizi'nde bırakılan düzensiz göçmenlerin, Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kurtarıldığını açıkladı.
17.02.2024Haberler

Benzer Haber Etiketleri

14 Şubat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.