17 Temmuz

17 Temmuz

Son dakika 17 Temmuz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 17 Temmuz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 17 Temmuz haber sayfamızda...

17 Temmuz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 14.646 17 temmuz haberi bulunmuştur.
Kaptan Kır'ın ölümünde büyük şüphe! Telefonunda ne var?
Kaptan Kır'ın ölümünde büyük şüphe! Telefonunda ne var?Liberya’nın Greenville limanında geçirdiği güverte kazasından 14 gün sonra yaşamını yitiren kaptan Uğur Kır’ın annesi, oğlunun bir dizi ihmal sonucunda yaşamını yitirdiğini söyledi...
23.09.2021Gündem
Zonguldak'ta 'bozuk aşı' iddialarına valilikten açıklama
Zonguldak'ta 'bozuk aşı' iddialarına valilikten açıklamaZonguldak Valiliği, 17 Temmuz günü yapılan Biontech aşısının, koruyucu etkisinin azalacak şekilde uygulandığının hastane yönetimince tespit edildiğini, aşıların tekrar edileceğini açıkladı.
21.09.2021Gündem
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 2021 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 2021 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları CevaplarıYeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları” içeriğimize göz atabilirsiniz.
21.09.2021Eğitim
Dolarda son durum
Dolarda son durumSalı günü ABD tahvil faizlerinde yaşanan yükseliş ve cuma günü ABD’den gelen Üretici Fiyat Endeksi’nin (ÜFE) piyasa beklentisinin çok üzerinde gerçekleşmesiyle birlikte dolar/TL haftayı kazançla tamamladı.
12.09.2021Uzmanpara
Almanya elektrikli araçlar ile ilgini net tarihi açıkladı!
Almanya elektrikli araçlar ile ilgini net tarihi açıkladı!Almanya’da 2030'e kadar trafiğe yeni çıkacak araçların yüzde 80’inin elektrikli olması bekleniyor. Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinin merkezi Almanya’da 2030 yılına kadar trafiğe kaydı yapılacak araçların yüzde 80’inin elektrikli araçlardan oluşması bekleniyor.
25.08.2021Teknoloji
Mustafa Okşen'in cenazesi defnedildi
Mustafa Okşen'in cenazesi defnedildiKonya'da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle öldürülmesine ilişkin, "cinayete yardım ve yataklık" suçlamasıyla tutuklu bulunan ve geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Okşen'in cenazesi defnedildi.
18.08.2021Haberler
‘Bu gurur hepimizin’
‘Bu gurur hepimizin’Manisa’da 16 ve 17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen Yıldız Kızlar ve Erkekler satranç takımları kategorisinde şampiyon olan Turgutlu Belediyesporlu sporcular, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın’ı ziyaret etti.
13.08.2021Ege
Polis ceza kesiyor, taksici vazgeçmiyor
Polis ceza kesiyor, taksici vazgeçmiyorPolisin Eminönü’ndeki taksi denetimine eşlik ettik. Bizden önceki Türk müşteriyi reddeden bir taksiye polisle birlikte müşteri gibi bindik. Bizden önceki müşteriyi neden reddettiğini sorduğumuzda ‘Trafik var’ bahanesini öne sürdü. Polis, 144 TL para cezası kesti
12.08.2021Haberler
Polis ceza  kesiyor, taksici vazgeçmiyor
Polis ceza kesiyor, taksici vazgeçmiyorPolisin Eminönü’ndeki taksi denetimine eşlik ettik. Bizden önceki Türk müşteriyi reddeden bir taksiye polisle birlikte müşteri gibi bindik. Bizden önceki müşteriyi neden reddettiğini sorduğumuzda ‘Trafik var’ bahanesini öne sürdü. Polis, 144 TL para cezası kesti
12.08.2021Gündem
50 liralık mesafeye 50 euro istiyorlar!
50 liralık mesafeye 50 euro istiyorlar!Türk müşterileri, ‘değişim saatim’ diyerek almayan, turistlerden de 50 liralık mesafe için 50 euro (yaklaşık 500 lira) isteyen taksiciler isyan ettirdi. Denetimlerde çok sayıda araç bağlandı.
11.08.2021Gündem
50 liralık mesafeye 50 euro istiyorlar!
50 liralık mesafeye 50 euro istiyorlar!Türk müşterileri, ‘değişim saatim’ diyerek almayan, turistlerden de 50 liralık mesafe için 50 euro (yaklaşık 500 lira) isteyen taksiciler isyan ettirdi. Denetimlerde çok sayıda araç bağlandı.
11.08.2021Haberler
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!
Ümitcan Uygun, Esra'nın ölümünde kuvvetli suç şüphesinden tutuklanmış!Ankara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili soruşturma kapsamında 'kasten öldürme' suçundan gözaltına alınan Ümitcan Uygun'un (27), kuvvetli suç şüphesi nedeniyle tutuklandığı ortaya çıktı. Tutuklama kararında Esra Hankulu'nun tırnaklarındaki DNA profillerinin, şüpheli Uygun'un DNA profilleri ile uyumlu olduğu da belirtildi.
7.08.2021Gündem
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?
Esra hankulu kimdir, nerelidir? Esra Hankulu neden öldü?Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl, nerede oldu? soruları art arda aranıyor. Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun, önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hemen ardından ise Esra Hankulu kimdir, neden öldü? Esra Hankulu ölümü nasıl oldu? soruları araştırılmaya başladı.
7.08.2021Gündem
Esra Hankulu soruşturmasında iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktı
Esra Hankulu soruşturmasında iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktıAnkara'da Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi.
6.08.2021Gündem
Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme: Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi!
Son dakika! Esra Hankulu’nun ölümünde yeni gelişme: Kucaklayıp odaya götürürken baygın değildi!Ankara'da, Esra Hankulu'nun (25) evinde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan Ümitcan Uygun (27), polisteki ilk ifadesinde, "Esra'nın ölümüyle bir ilgim yoktur" dedi. Gözaltındaki Furkan G. ise "Sabah ezanından sonra Ümitcan, Esra'yı kucaklayıp odaya götürdü. Esra ile konuşuyorlardı yani Esra baygın ya da uyur vaziyette değildi" ifadesini verdi.
6.08.2021Gündem
Son dakika: Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme! Ön otopsi raporu tamamlandı
Son dakika: Esra Hankulu'nun ölümünde flaş gelişme! Ön otopsi raporu tamamlandıGelen son dakika haberine göre; Şüpheli şekilde hayatını kaybeden Esra Hankulu'nun ön otopsi raporu tamamlandı. Öte yandan, Esra Hankulu'nun ölümüne ilişkin gözaltına alınan, aralarında Ümitcan Uygun'un da bulunduğu 3 şüpheli hakkındaki işlemler sürüyor
5.08.2021Gündem
Ümitcan Uygun gözaltına alındı
Ümitcan Uygun gözaltına alındıAleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun ve 2 kişi önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Gözaltı süresi 4 gün uzatılan Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hankulu'nun komşusu Enver Gündüz ise; 'Olaydan önceki akşam bir kız arkadaşıyla eve geldi. O zaman da biraz sohbet ettik ve sonra eve girdiler. Erkek yoktu yanlarında, demek ki daha sonradan geldi" ifadelerini kullandı.
5.08.2021Haberler
Esra Hankulu ölü bulundu! Ümitcan Uygun gözaltına alındı
Esra Hankulu ölü bulundu! Ümitcan Uygun gözaltına alındıAnkara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun ve 2 kişi önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Gözaltı süresi 4 gün uzatılan Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hankulu'nun komşusu Enver Gündüz ise; 'Olaydan önceki akşam bir kız arkadaşıyla eve geldi. O zaman da biraz sohbet ettik ve sonra eve girdiler. Erkek yoktu yanlarında, demek ki daha sonradan geldi" ifadelerini kullandı.
5.08.2021Haberler
Son dakika: Esra Hankulu ölü bulundu! Ümitcan Uygun gözaltına alındı
Son dakika: Esra Hankulu ölü bulundu! Ümitcan Uygun gözaltına alındıSon dakika haberlere göre Ankara'da, Aleyna Çakır olarak bilinen Sema Esen'in (21) ölümüyle ilgili hakkında soruşturma yürütülen Ümitcan Uygun ve 2 kişi önceki gece evinde ölü bulunan Esra Hankulu'nun (25) ölümüyle ilgili gözaltına alındı. Gözaltı süresi 4 gün uzatılan Uygun'un, Hankulu'nun ölümünden önceki gece, genç kadının evinde olduğu iddia edildi. Hankulu'nun komşusu Enver Gündüz ise; 'Olaydan önceki akşam bir kız arkadaşıyla eve geldi. O zaman da biraz sohbet ettik ve sonra eve girdiler. Erkek yoktu yanlarında, demek ki daha sonradan geldi" ifadelerini kullandı.
5.08.2021Gündem
Eşinden şiddet görüp kaçan kadına valinin eşi sahip çıktı
Eşinden şiddet görüp kaçan kadına valinin eşi sahip çıktıMardin’de eşi H.İ.'den (54) şiddet gören N.İ. (34), Van'ın Erciş ilçesinde yakınlarının yanına sığındı. Şiddet görüntülerinin bazı sosyal medya hesaplarında yayılması üzerine Van Valisi Mehmet Bilmez'in eşi Meral Bilmez, şiddet mağduru kadınla görüşüp, her türlü desteği vereceklerini söyledi.
4.08.2021Gündem
Yerküre orman yangınlarının etkisi altında
Yerküre orman yangınlarının etkisi altında Yerküreyi etkisi altına alan orman yangınları, Amerika'dan Avrupa'ya Afrika'dan Asya'ya birçok kıtada etkili olurken bu yıl içinde çıkan yangınların sayısı, pek çok ülkede önceki yılların ortalamasını aştı.
2.08.2021Dünya
Çin’deki sel felaketinde can kaybı 300'ü aştı
Çin’deki sel felaketinde can kaybı 300'ü aştıÇin’in Hınan eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısı 302'ye yükseldi.
2.08.2021Dünya
Kurban Bayramı tatilinde yaklaşık 95,5 milyon araç trafiğe çıktı
Kurban Bayramı tatilinde yaklaşık 95,5 milyon araç trafiğe çıktıTürkiye genelinde Kurban Bayramı tatilinin de içinde bulunduğu 9 günlük sürede yaklaşık 95 milyon 429 bin 617 aracın trafiğe çıktığı kayıtlara geçti.
30.07.2021Ekonomi
ABD'de işsizlik maaşı başvuruları düştü
ABD'de işsizlik maaşı başvuruları düştüABD'de ilk kez işsizlik maaşı başvurusunda bulunanların sayısı, 24 Temmuz ile biten haftada beklentilerin altında düşüş göstererek 400 bine geriledi.
29.07.2021Uzmanpara
Kahreden olay! Genç öğretmenin cenaze namazını, imam babası kıldırdı
Kahreden olay! Genç öğretmenin cenaze namazını, imam babası kıldırdıSamsun’un Bafra ilçesinde boğulma tehlikesi geçirip kaldırıldığı hastanede 12 gün sonra hayatını kaybetti matematik öğretmeni Talip Koç (23), imam olan babası Dursun Koç’un kıldırdığı cenaze namazının ardından toprağa verildi.
29.07.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Esra HankuluÜmitcan UyguntaksicinayetAleyna Çakır

17 Temmuz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.