2 Saat

2 Saat

Son dakika 2 saat haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 2 saat gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 2 saat haber sayfamızda...

2 Saat

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 103.610 2 saat haberi bulunmuştur.
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin  soruşturma
Adana'da 3 çocuk annesinin estetik ameliyat sonrası ölümüne ilişkin soruşturmaAdana'da, 39 yaşındaki kadının vücut estetiği operasyonunun ardından hayatını kaybetmesi nedeniyle ailesinin şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı.
24.09.2021Gündem
Son dakika haberi: Barcelona, Emre Demir'i transfer etti
Son dakika haberi: Barcelona, Emre Demir'i transfer ettiKayserispor Kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, 17 yaşındaki futbolcuları Emre Demir'in İspanya ekibi Barcelona'ya transfer olduğunu açıkladı.
23.09.2021Kayserispor
Beyin kanamasından ölüme ‘yanlış teşhis’ soruşturması
Beyin kanamasından ölüme ‘yanlış teşhis’ soruşturmasıTrabzon’un Köprübaşı ilçesinde, baş ağrısı şikayetiyle Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi’ne başvuran Gül Sandıkçı (41), iddiaya göre, ‘migren’ teşhisi koyularak, tedavisinin ardından evine gönderildi. 2 saat sonra yeniden fenalaşınca aynı hastanede beyin kanaması geçirdiği anlaşılan Sandıkçı, kurtarılamadı.
23.09.2021Gündem
'Kapalı kunduracı göğsü ameliyatı' olan hasta sağlığına kavuştu
'Kapalı kunduracı göğsü ameliyatı' olan hasta sağlığına kavuştuTrabzon'da, halk arasında "kunduracı göğsü" olarak bilinen Pektus Ekscavatum hastalığı ile mücadele eden 26 yaşındaki Hamza Suiçmez, 2 saat süren ameliyatın ardından sağlığına kavuştu.
22.09.2021Gündem
Aşı yaptırmayan sanayici kardeşler koronavirüsten öldü
Aşı yaptırmayan sanayici kardeşler koronavirüsten öldüAdana’da 10 gündür hastanede koronavirüs tedavisi gören sanayici Ahmet Haydar Gül (46) ile ağabeyi Ali Gül (49), dün akşam 2 saat arayla hayatlarını kaybetti. Öte yandan kardeşlerin koronavirüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.
22.09.2021Gündem
Bağırsakları dışarıda doğan İnci bebek, 2 saatlikken ameliyat oldu!
Bağırsakları dışarıda doğan İnci bebek, 2 saatlikken ameliyat oldu!'Gastroşizis' olarak bilinen bağırsakları dışarıda şekilde dünyaya gelen İnci bebek, henüz 2 saatlikken operasyonla sağlığına kavuştu. Ameliyatı yapan çocuk cerrahı Op. Dr. Murat Kılıç, "Bağırsakların tamamen dışarıda, her türlü travma ve enfeksiyona açık olması hayati riski oldukça artırmaktadır. Maalesef böyle hastalar bazen sevk edilmeyi dahi beklerken hayatını kaybetmektedir" dedi.
22.09.2021Gündem
Yaşadıklarını anlattı! 'Bir gün sıra bana da gelecek'
Yaşadıklarını anlattı! 'Bir gün sıra bana da gelecek'İzmir'de kronik böbrek yetmezliği nedeniyle 6 buçuk yıldır diyalize giren Dilek Gençyılmaz için, bir ayda iki kez bağışçı bulundu ancak kan ve doku uyuşmazlığı nedeniyle nakil işlemi gerçekleşmedi. Umudunu kaybetmediğini söyleyen Gençyılmaz, duyarlı vatandaşlara, "Ben böbrek nakli beklerken bütün organlarımı bağışladım. İnsanların da organlarını bağışlamasını istiyorum. Bizleri yaşatmak sizlerin elinde" çağrısında bulundu.
22.09.2021Gündem
Yakıt pompasını çıkarıp, akaryakıt istasyonunu patlatmakla tehdit etti!
Yakıt pompasını çıkarıp, akaryakıt istasyonunu patlatmakla tehdit etti!Antalya’da Murat P. (30), elinde bıçakla geldiği akaryakıt istasyonunda akaryakıt tabancasını yerinden çıkartıp, istasyonu patlatmakla tehdit etti. Görevliler tabancadaki yakıtı kapatırken, polis Murat P.'yi 2 saatin sonunda zor kullanarak etkisiz hale getirdi.
21.09.2021Gündem
Doğada yetişen mantarları toplayıp yiyenlere önemli uyarı!
Doğada yetişen mantarları toplayıp yiyenlere önemli uyarı!Yağışların artmasıyla birlikte ortaya çıkan mantarlar, zehirlenme tehdidi yaratıyor. Ölümle sonuçlanabilen bu duruma karşı uzmanlar, uyarılarda bulunuyorlar. "Doğada yetişen mantarları kesinlikle yemeyin" diyen Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Filiz Bolu, halk arasında dile getirilen yanlış bilgileri de paylaştı.
21.09.2021Genel Sağlık
Köpeğini uçağa bindirmek için business class'ı kapattı
Köpeğini uçağa bindirmek için business class'ı kapattıHindistan'da bir kadın, bindiği uçaktaki "business class" bölümündeki tüm koltukları kendi, bir çalışanı ve köpeği Bella için satın aldı.
21.09.2021Dünya
Son dakika... 2 saat arayla 2 kuzeni vuran şüpheli tutuklandı!
Son dakika... 2 saat arayla 2 kuzeni vuran şüpheli tutuklandı!Karaman’da, aralarında husumet olan Sefa Durmaz ve kuzeni Ahmet Coşar'ı 2 saat arayla tabancayla yaralayan Hasan Tunç, mahkemece tutuklandı. Yaralı kuzenlerin hastanede tedavisinin devam ettiği belirtildi.
21.09.2021Gündem
Çocuklarda koronavirüs ve grip arasındaki farklar
Çocuklarda koronavirüs ve grip arasındaki farklarÇocuğunuz öksürüyor, boğaz ağrısı olduğunu söylüyor ve ateşini ölçtüğünüzde sürekli yüksek çıkıyor… Bu durumda ilk aklınıza gelen Covid -19 enfeksiyonu olabilir. Ancak bu mevsimde grip ve diğer üst yolunum yolu enfeksiyonlarının da görüldüğünün unutulmaması gerekiyor. Özellikle okulların açılması ile birlikte çocuğunda hastalık belirtisi görülen her ailenin en önemli endişesi Covid oluyor. Peki bu iki hastalık birbirinden nasıl ayrılıyor, ayırıcı tanı için neler yapılması gerekiyor, PCR testinin bu konudaki önemi ve ailelerin Covid ile grip konusunda alması gereken önlemler neler? Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. Serap Sapmaz, çocuklarda Covid-19 ve grip belirtileri hakkında bilgi verdi.
Cennet Koyu’ndan 85 torba dolusu çöp çıktı
Cennet Koyu’ndan 85 torba dolusu çöp çıktıBodrum Belediyesi, Misgibi1Bodrum oluşumu ve gönüllülerin katıldığı “Küresel Çevre Temizliği Hareketi’nin Parçası Ol” sloganıyla Cennet Koyu’nda düzenlenen ve 2 saat süren etkinlikte 85 torba çöp toplandı.
20.09.2021Ege
Karaman'da iş yerine silahlı saldırı
Karaman'da iş yerine silahlı saldırıKaraman'da Hasan T., aralarında husumet bulunan Sefa Durmaz ve kuzeni Ahmet Coşar'i iki saat arayla tabancayla yaraladı. İki kuzen hastanede tedaviye alınırken, saldırgan ise polis tarafından yakalandı.
19.09.2021Haberler
İki saat arayla, 2 kuzeni tabancayla yaraladı
İki saat arayla, 2 kuzeni tabancayla yaraladıKaraman'da Hasan T., aralarında husumet bulunan Sefa Durmaz ve kuzeni Ahmet Coşar'i iki saat arayla tabancayla yaraladı. İki kuzen hastanede tedaviye alınırken, saldırgan ise polis tarafından yakalandı.
19.09.2021Gündem
Kalbi dışarıda doğan Hüseyin'in mucize yaşamı
Kalbi dışarıda doğan Hüseyin'in mucize yaşamıAdana’da, nadir görülen 'Ectopia Cordis' adlı anomali nedeniyle kalbi dışarıda dünyaya gelen 3,5 aylık Suriyeli Hüseyin El Hasan, 4 uzman doktorun katıldığı ameliyatla hayata tutundu. İki saat süren operasyonun ardından 'Mucize Bebek' Hüseyin'in kalbi, göğsünün içine alındı.
19.09.2021Haberler
Kalbi dışarıda doğan Hüseyin'in mucize yaşamı
Kalbi dışarıda doğan Hüseyin'in mucize yaşamıAdana’da, nadir görülen 'Ectopia Cordis' adlı anomali nedeniyle kalbi dışarıda dünyaya gelen 3,5 aylık Suriyeli Hüseyin El Hasan, 4 uzman doktorun katıldığı ameliyatla hayata tutundu. İki saat süren operasyonun ardından 'Mucize Bebek' Hüseyin'in kalbi, göğsünün içine alındı.
19.09.2021Gündem
Fethiye'de eğlence mekanlarına polis denetimi
Fethiye'de eğlence mekanlarına polis denetimiMuğla'nın Fethiye ilçesinde eğlence mekanlarına yönelik denetim gerçekleştirildi. Ekipler saat 00.00'da işletmelerdeki müzikleri kapattırdı.
18.09.2021Gündem
Yatırım çağrısı
Yatırım çağrısıTarım ve Orman Bakanı Pakdemirli İzmir’de tarıma dayalı ihtisas organize sanayi bölgelerini yaşama geçirmek istediklerini belirtti “Tüm işadamlarını tarım ve orman sektörüne yatırıma davet ediyorum” dedi
17.09.2021Ege
Seher Vakti Nedir, Ne Zamandır? Seher Vaktinde Yapılacak Duaların Okunuşu ve Anlamı
Seher Vakti Nedir, Ne Zamandır? Seher Vaktinde Yapılacak Duaların Okunuşu ve AnlamıSeher vakti ne zamandır ve ne zaman biter? Bu gibi sorular her Müslümanın merak ettiği konular içerisinde yer alır. Şimdi Seher vakti ne zamandır? Belirtileri ve ne zaman bittiği ile ilgili bilgileri derledik.
15.09.2021Dualar
Türkiye'de yapılan "parmak nakli" literatüre girdi
Türkiye'de yapılan "parmak nakli" literatüre girdiKonya'da 19 yaşındaki gencin kopan baş parmağının yerine, işlevi daha az olan yüzük parmağı transfer edildi.
15.09.2021Gündem
Hamilelik reflüsü neden olur?
Hamilelik reflüsü neden olur?Hamilelik sürecinde yaşanan sağlık sorunlarının başında mide ile ilgili problemler gelirken, en sık rastlanılan mide problemi ise reflü olarak karşımıza çıkıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meral Sönmezer konu hakkında önemli bilgiler verdi.
14.09.2021Genel Sağlık
40 yaş sonrası gelişen görme problemlerine dikkat!
40 yaş sonrası gelişen görme problemlerine dikkat!Kadın erkek pek çok insan 40’lı yaşlara geldiğinde göz sağlığında birtakım değişiklikler yaşıyor. Miyop yani uzağı görme problemine sıklıkla erken dönemlerde rastlanırken, 45 yaş ve sonrasında genellikle yakın görme problemi ortaya çıkıyor. Uzmanlar 45 yaşını geçmiş olan hastaların miyop ya da astigmat gibi göz problemleri olabildiğine de dikkat çekti.
13.09.2021Genel Sağlık
Bartın'da denizde ceset görüldüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdi
Bartın'da denizde ceset görüldüğü ihbarı ekipleri harekete geçirdiBartın'da denizde ceset görüldüğü ihbarı üzerine arama çalışması yapan ekipler, herhangi bir sonuca ulaşamadı.
12.09.2021Haberler
Ekipleri alarma geçiren ihbar! Bölgeye geldiler
Ekipleri alarma geçiren ihbar! Bölgeye geldilerBartın'da denizde ceset görüldüğü ihbarı üzerine arama çalışması yapan ekipler, herhangi bir sonuca ulaşamadı.
12.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

adana2 saatTrabzonkoronavirüsgazete

2 Saat ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.