30 Yaş

30 Yaş

Son dakika 30 yaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 30 yaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 30 yaş haber sayfamızda...

30 Yaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 13.268 30 yas haberi bulunmuştur.
Mesane Ağrısı Neden Olur, Nasıl Geçer? Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Tedavisi Nasıl Yapılır?
Mesane Ağrısı Neden Olur, Nasıl Geçer? Ağrılı Mesane Sendromu (İnterstisyel Sistit) Tedavisi Nasıl Yapılır?İnsanlarda yaş ilerledikçe birçok sağlık sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sağlık sorunları geçmiş zamanlarda zor tedavi edilsede günümüz imkanları ile büyük kolaylıklar sağlanmıştır. Sık görülen ve can sıkan rahatsızlıklardan biriside mesane ağrısıdır. Sizler için Mesane ağrısı neden olur, nasıl geçer? Ağrılı mesane sendromu (interstisyel sistit) tedavisi nasıl yapılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
17.09.2021Sağlık
Ankara'da 12 hamile kadın koronavirüs kurbanı
Ankara'da 12 hamile kadın koronavirüs kurbanıAnkara İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ahmet Zülfikar Akelma, "2021 yılında Ankara'da 12 gebe, yani gebelik döneminde veya doğumdan sonraki 42 gün içinde olan kişi, Kovid-19 enfeksiyonuna bağlı hayatını kaybetti. Gebe olup Kovid-19'a bağlı hayatını kaybeden 12 kişinin hepsi aşısızlardan oluşuyor." dedi.
16.09.2021Haberler
Ankara'da 12 hamile kadın koronavirüs kurbanı
Ankara'da 12 hamile kadın koronavirüs kurbanıAnkara İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ahmet Zülfikar Akelma, "2021 yılında Ankara'da 12 gebe, yani gebelik döneminde veya doğumdan sonraki 42 gün içinde olan kişi, Kovid-19 enfeksiyonuna bağlı hayatını kaybetti. Gebe olup Kovid-19'a bağlı hayatını kaybeden 12 kişinin hepsi aşısızlardan oluşuyor." dedi.
16.09.2021Gündem
‘Elite Model Look’ bu kez sadece modelleri değil, en iyi influencer’ları da seçecek!
‘Elite Model Look’ bu kez sadece modelleri değil, en iyi influencer’ları da seçecek!Dünyanın en prestijli modellik yarışması olan ‘Elite Model Look’, uzun bir aradan sonra yeniden Türkiye’de! Ama bu kez her şey farklı... Yarışma sadece modelliğe yeni başlayanları değil, sosyal medyanın dijital yaratıcıları olan Instagram fenomenlerini de kapsıyor. ‘Elite Model Look’un son sürümü, yarının modellerine ışık tutmanın yanı sıra dijital dünyadaki yeteneklerin küresel ajans ağlarıyla sözleşmeler yapmasını da sağlamayı amaçlıyor.
15.09.2021Moda
Son dakika... Türkiye'de uygulanan toplam aşı miktarı 100 milyon dozu geçti
Son dakika... Türkiye'de uygulanan toplam aşı miktarı 100 milyon dozu geçtiSağlık Bakanlığınca Kovid-19'la mücadele kapsamında ülke genelinde uygulanan toplam aşı miktarı 100 milyon dozu geçti.
9.09.2021Gündem
Tip 1 Diyabet Belirtileri Nelerdir? Tip 1 Diyabet Neden Olur, Nasıl Anlaşılır?
Tip 1 Diyabet Belirtileri Nelerdir? Tip 1 Diyabet Neden Olur, Nasıl Anlaşılır?Diyabet hastalığı herkeste görülebilecek bir sağlık problemidir. Diyetlerin bazı çeşitleri bulunur. Tip 1 diyabeti bu diyabet türlerinden biridir. Bu diyabet türünün belirtileri birçok kişi tarafından araştırılarak önlem alınmaya çalışılıyor. Tip 1 diyabet belirtileri nelerdir? Tip 1 diyabet neden olur, nasıl anlaşılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
8.09.2021Sağlık
Pilonidal Kist Nedir? Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?
Pilonidal Kist Nedir? Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi) Neden Olur, Tedavisi Nasıl Yapılır?Kıl dönmesi günümüzde en çok görülen hastalıklardan biridir. Bu hastalık türü erkeklerde daha çok görülür. Pilonidal kist belirtileri ve neden oluştuğu hakkında birçok araştırma yapılıyor. Özellikle tedavisinin nasıl yapıldığı merak edilen konulardan biridir. Pilonidal kist nedir? Pilonidal sinüs (kıl dönmesi) neden olur, tedavisi nasıl yapılır? Konularını ele alarak sizlere farklı bilgiler hazırladık.
8.09.2021Sağlık
World Akustik sahnesi Evrencan Gündüz’ü ağırlıyor
World Akustik sahnesi Evrencan Gündüz’ü ağırlıyorBu sene 30. yılını kutlayan Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen Yapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, 16 Eylül Perşembe günü saat 21:00’da Avlu’da alternatif müzik sahnesinin genç ve başarılı Evrencan Gündüz’ü ağırlıyor.
CHP ekimde kampa girecek
CHP ekimde kampa girecekCHP 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama yılında dış politikadan ekonomiye siyasetten yasamaya güncel gelişmeleri değerlendirmek, bu alanlarda parti olarak atılacak adımların tespiti için milletvekillerinin görüşleri ile önerilerini almak üzere kamp organizasyonu planlıyor.
7.09.2021Siyaset
İzmir’in geleceğini gençler belirleyecek
İzmir’in geleceğini gençler belirleyecekİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Gençlik Çalıştayı başladı. İzmir’de 9-11 Eylül günleri arasında yapılacak Dünya Belediyeler Birliği Kültür Zirvesi öncesinde 15-30 yaş aralığındaki gençleri bir araya getiren çalıştayın açılışına Başkan Tunç Soyer de katıldı.
1.09.2021Ege
World Akustik sahnesi Şakalı Akustik ile geri dönüyor
World Akustik sahnesi Şakalı Akustik ile geri dönüyorYapı Kredi bomontiada World Akustik konser serisi, 9 Eylül Perşembe günü Koray Candemir ve Harun Tekin’in özel projesi “Şakalı Akustik” ile Avlu’da yeniden başlıyor. Bu sene 30. yılını kutlayan Yapı Kredi World’ün sponsorluğunda düzenlenen konser serisi, Kasım ayına kadar her Perşembe müzikseverlerle buluşmaya devam edecek.
Üçüncü doz aşı hastalığı ağır geçirme riskini yüzde 97 azaltıyor
Üçüncü doz aşı hastalığı ağır geçirme riskini yüzde 97 azaltıyorİsrail'de yapılan bir araştırma, Kovid-19 aşısının üçüncü dozunun, kişilerin hastalığı ağır geçirme riskini önlemede yüzde 97 etkili olduğunu ortaya koydu. Araştırmaya göre üçüncü dozdan 16 gün sonra antikor en üst seviyeye ulaşıyor.
27.08.2021Genel Sağlık
İsrail'de son 7 ayın en yüksek vaka sayısı kaydedildi
İsrail'de son 7 ayın en yüksek vaka sayısı kaydedildiİsrail'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında son 7 ayın en yüksek günlük vaka sayısı tespit edildi.
25.08.2021Dünya
Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi kadroda büyük değişim! Szalai örnek oldu
Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi kadroda büyük değişim! Szalai örnek olduFenerbahçe’de son 1 yıldır ortaya konan transfer politikası meyvelerini vermeye başladı. Bu sezon kadroya katılan isimlerin yaş ortalaması 24.4 olurken, ayrılan ve kadro dışı kalan oyuncuların yaş ortalaması 34.1 olarak hesaplandı.
15.08.2021Fenerbahçe
Doçentten Delta varyantı uyarısı: Yalancı güven hissi hataya götürür
Doçentten Delta varyantı uyarısı: Yalancı güven hissi hataya götürürTekirdağ’ın Çorlu ilçesi Devlet Hastanesi Başhekimi, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Doğan, Delta varyantında diğer varyantlara göre bulaş riskinin daha fazla olduğunu ifade ederek, son dönemde daha çok aşı olmayan 30 yaş altındaki hastaların hastaneye yattığına dikkat çekti. Doç. Dr. Doğan, “40 yaş üzerindeki hastaların daha yüksek aşılanma oranlarına sahip olması nedeniyle biz artık daha genç yaştaki hastalarımızı hastanemize kabul ediyoruz. Yalancı bir güven hissi bizi hataya götürür” dedi.
12.08.2021Gündem
İkonik yıldız aşkı buldu ve evlendi
İkonik yıldız aşkı buldu ve evlendi1979 yapımı ‘10’ filmiyle ünlenen Bo Derek eşi, yönetmen John Derek öldükten sonra “Bir daha asla âşık olamam” demişti. Ancak efsanevi yıldız aşkı bulduğu oyuncu John Corbett ile evlendi
5.08.2021Dünya
ABD'de Kovid-19 görülenlerin çoğunluğunu aşı olmayan gençler oluşturuyor
ABD'de Kovid-19 görülenlerin çoğunluğunu aşı olmayan gençler oluşturuyorABD'de son aylarda yeni tip koronaviürüs (Kovid-19) görülenlerin büyük çoğunluğunun aşı olmayan gençlerden oluştuğu bildirildi.
4.08.2021Dünya
‘Taliban’dan kaçıyorlar söylemi inandırıcı değil’
‘Taliban’dan kaçıyorlar söylemi inandırıcı değil’“Şayet beka sorunundan bahsedilecekse en büyük tehlike sığınmacılardır” diyen Ünal, Suriyelilerin ardından Afganlarla ilgili görüntülerin de çok rahatsız edici olduğunu söyledi. Unal, “Can havliyle kaçıyorlarsa eşleri çocukları niye yanlarında değil” diye sordu.
2.08.2021Gündem
Son dakika - Galatasaray'da Fatih Terim'den Ghezzal çıkışı! "Ben istemedim diye bir şey yok"
Son dakika - Galatasaray'da Fatih Terim'den Ghezzal çıkışı! "Ben istemedim diye bir şey yok"Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim sarı-kırmızılı gündem hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Uzun süredir gündemde olan geçen sezon Beşiktaş'ta forma giyen Ghezzal ile ilgili soruya cevap verdi.
1.08.2021Galatasaray
Vişneli’ye konuk oldu
Vişneli’ye konuk olduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in gönüllü gençlerin hem köy hayatını tanıması hem de köydeki çocukların eğitim ve sosyal hayatına katkı koyması için başlattığı Köyde-İz projesi, Ödemiş’in Gereli Köyü’nün ardından Kemalpaşa’nın Vişneli Köyü’ne ulaştı.
28.07.2021Ege
İngiltere’de gece kulübüne girişte aşı pasaportu zorunluluğu
İngiltere’de gece kulübüne girişte aşı pasaportu zorunluluğu İngiltere'de Eylül ayı sonunda itibaren birçok mekana girebilmek için aşı pasaportu sahibi olmak gerekecek.
20.07.2021Dünya
Caz hissetmeyi özledik
Caz hissetmeyi özledikBelki iki sene evvel İKSV bu programı açıklasa, şu niye yok, bu niye gelmedi, yine mi şu gibi serzenişlerde bulunurduk. Gelin görün ki, şu şartlarda böyle bir program da çöldeki vaha misali. Özlediğimiz cinste konserler. Bir daha bu kadar özlemek zorunda kalmamak dileğiyle...
18.07.2021Kültür Sanat
Sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyenliği için 30 yaş sınırı ve sözlü sınav şartı
Sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyenliği için 30 yaş sınırı ve sözlü sınav şartıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni kadrosuna başvurular için 30 yaş sınırı getirilirken, Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan (KPSS) en yüksek puan almış 5 katı aday arasından sözlü ve uygulamalı sınav yapılacak.
16.07.2021Ekonomi
TFF: İthamlar asla kabul edilemez
TFF: İthamlar asla kabul edilemezTürkiye Futbol Federasyonu, Kulüpler Birliği Vakfı’nın yayıncı kuruluş, yabancı oyuncu kriterleri ve lisans talimatıyla ilgili mektubuna yanıt verdi, “TFF ile yayıncı arasındaki ‘ciddiyetten uzak ilişki’ nedeniyle kulüplerin zarara uğratıldığı şeklindeki ithamlar asla kabul edilemez” denildi
15.07.2021Futbol
Son dakika  - TFF’den Kulüpler Birliği'nin açıklamalarına cevap
Son dakika - TFF’den Kulüpler Birliği'nin açıklamalarına cevapTürkiye Futbol Federasyonu (TFF), Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı’na cevaben bir mektup göndererek, "Müsabakalara çıkmamak gibi futbol tarihinde yeri bulunmayan, FIFA ve UEFA nezdinde kabul görmesi mümkün olmayan eylem ve söylemlerin Süper Lig markasına zarar verici ve Türk futbol kamuoyu tarafından kabul görmeyecek bir tutum olduğunu hatırlatır, yeni sezonda tüm kulüplerimize başarılar dileriz" ifadelerini kullandı.
14.07.2021Süper Lig

Benzer Haber Etiketleri

koronavirüsaşıGazetehaberiankarahamile

30 Yaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.