50 Tl

50 Tl

Son dakika 50 TL haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan 50 TL gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan 50 TL haber sayfamızda...

50 Tl

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 8.692 50 tl haberi bulunmuştur.
Okula gidemeyen özel derse yöneldi
Okula gidemeyen özel derse yöneldiKovid-19 nedeniyle bir yılı aşkın süredir devam eden uzaktan eğitim, özel derslere olan talebi de katladı.
10.05.2021Gündem
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satışta
‘Güvensiz’ denen 41 maske hâlâ satıştaAile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nce pandemi sürecinde 335 kişisel koruyucu donanım denetlendi.
21.04.2021Gündem
Erdemli'de yılın ilk erkenci üzüm hasadı; kilosu 50 TL
Erdemli'de yılın ilk erkenci üzüm hasadı; kilosu 50 TLMERSİN'in Erdemli ilçesinde serada yılın ilk erkenci üzüm hasadı yapıldı. Üreticisinin yüzünü güldüren üzümün kilosu 50 TL'den alıcı buluyor.
20.04.2021Ekonomi
Rize'de kısıtlamada 'tahtalı kayak' eğlencesi
Rize'de kısıtlamada 'tahtalı kayak' eğlencesiRİZE'de bulunan Meşeköy'de her yıl yağan kar ile 7'den 77'ye birçok kişi, yörede 'petranboard' adını verdikleri tahtalarla kayak yapıyor. Yıllardır sürdürülen geleneği yaşatan ve dik yamaçlarda saatte 80 kilometreyi aşan hıza ulaşan tahtalarla kayan köylüler, kısıtlama günlerinde gelen bahar mevsiminde hala karla kaplı doğal pistlerde kayak heyecanı yaşıyor.
11.04.2021Yaşam
Son dakika haberi: Kanun teklifi Meclis'te! 1500 lira nakdi ödeme yapılacak
Son dakika haberi: Kanun teklifi Meclis'te! 1500 lira nakdi ödeme yapılacakAK Partili milletvekillerinin imzasını taşıyan "Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi", TBMM Başkanlığına sunuldu. AK Parti milletvekilleri, Kurumlar Vergisi oranının 2021 yılı kurum kazançları için yüzde 25, 2022 yılı kurum kazançları için ise yüzde 23 oranında uygulanması; yiyecek ve içecek hizmeti sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde çalışanların nisan ve mayıs aylarına ilişkin sosyal güvenlik primlerinin İşsizlik Fonu'ndan karşılanması ve yine bu sektörde çalışıp nisan ve mayıs aylarında aylıksız izne ayrılanlara 1500 lira ödeme yapılması; hastalık ve analık sigortasından ödenecek geçici iş göremezlik ödeneğine esas günlük kazancın hesabında, iş göremezliğin başladığı tarihten önceki 12 ayın dikkate alınmasına yönelik düzenleme yapılmasını da içeren kanun teklifini, TBMM Başkanlığına sundu.
2.04.2021Ekonomi
Mortal Combat konseptli iPhone 12 Pro yaklaşık 60 bin TL!
Mortal Combat konseptli iPhone 12 Pro yaklaşık 60 bin TL!iPhone 12 Pro için yeni bir konsept oluşturuldu. Caviar imzalı olan telefon Mortal Combat tutkunlarına sesleniyor. 16 Nisan'da vizyona girecek olan Mortal Combat filmi için piyasaya sürülen telefon 6 bin 140 dolar yani yaklaşık 50 TL'ye satılıyor. En yüksek versiyonu ise 60 TL'ye kadar çıkıyor.
29.03.2021Teknoloji
Sevgili katili için istenen ceza belli oldu
Sevgili katili için istenen ceza belli olduAntalya'da Ukrayna asıllı sevgilisi Karina Demchenko'yu (40) boğarak öldüren Erhan Razı (41) hakkında, ömür boyu hapis istemiyle dava açıldı.
29.03.2021Gündem
Sefer Şener'den önemli açıklama: Bu geçici bir durum, piyasa yerine oturacaktır
Sefer Şener'den önemli açıklama: Bu geçici bir durum, piyasa yerine oturacaktırProf. Dr. Sefer Şener ekonomiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şener, "Doların düşmesinin veya yükselmesinin ekonomik altyapısı yok. Bu gibi durumlarda beklemek lazım. Ekonomik donelerde bir değişim yok. Panik yapmamak lazım. Yüzde 19’luk faiz devam ediyor. MB görev değişimi olur ama politika tektir. Asya piyasalarında dalgalanmalar var. Bu geçici bir durum. Piyasa yerine oturacaktır. Algı yerine geldiğinde, kısa vadede bir değişim olmadığı görüldüğünde piyasa eski haline dönecek.
22.03.2021Ekonomi
Ölümden sonra önlem! 50 TL’lik ihmal neden oldu
Ölümden sonra önlem! 50 TL’lik ihmal neden olduÇekmeköy’de yarım kalan inşaatta içi su dolu asansör boşluğuna düşerek hayatını kaybeden Hasan-Hüseyin kardeşlerin öldüğü şantiyenin bugünkü hali, insan hayatının ne kadar ucuz olduğunun kanıtı. 4 ve 8 yaşındaki iki çocuğun ölümünün ardından ölüm çukuruna giriş, en fazla 50 TL tutacak metal panelle kapatılmış. Baba İlker Büyür ise, “Önlem alınması için birilerinin ölmesi mi gerekiyordu” diye isyan ediyor.
18.03.2021Gündem
Erkek kuzu satılacak
Erkek kuzu satılacakBasın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan. gov. tr'de yer alan duyuruya göre 8 bin baş ivesi reforme erkek kuzu satılacak.
12.03.2021Ekonomi
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!Kırklareli'nin Vize ilçesinde market sahibi Okan Er, hatalı basım olduğunu öne sürdüğü sağ üst köşesinde '50' yerine '5' yazan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı.
8.03.2021Haberler
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!
Kasadaki paraları sayarken şans eseri fark etti!Kırklareli'nin Vize ilçesinde market sahibi Okan Er, hatalı basım olduğunu öne sürdüğü sağ üst köşesinde '50' yerine '5' yazan 50 TL'lik banknotu satışa çıkardı.
8.03.2021Ekonomi
2021 Araç Muayenesi Gecikme Cezası Ne Kadar? Geciken Araç Muayeneleri İçin Ödenen Ücret
2021 Araç Muayenesi Gecikme Cezası Ne Kadar? Geciken Araç Muayeneleri İçin Ödenen Ücret2021 yılı itibariyle araçları muayeneye sokmayan araç sahipleri bazı cezalarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu yaptırımlar yapılan değişiklik ile beraber daha yüksek noktaya çıkmış durumda. Ayrıca verilen süre içerisinde ödenmeyen cezalar gecikmeyi düşmekte ve daha fazla artmaktadır. Peki, 2021 Araç muayenesi gecikme cezası ne kadar? Geciken araç muayeneleri için ödenen ücret hakkında bilinmesi gerekenler.
2021 Aracı Muayenene Yaptırmama Cezası Ne Kadar Oldu? Muayenesiz Araç Kullanma Cezası
2021 Aracı Muayenene Yaptırmama Cezası Ne Kadar Oldu? Muayenesiz Araç Kullanma CezasıYapılan son değişiklik ile beraber araç muayene yaptırmayan kişiler için ceza miktarı artırılmış durumda. Farklı sebeplerden dolayı araç muayenesini yaptırmayan kişiler bazı cezalar ile karşı karşıya kalabilir. Pek çok kişi bu cezaların ne kadar olduğunu merak ediyor. Peki, 2021 aracı muayenene yaptırmama cezası ne kadar oldu? Muayenesiz araç kullanma cezası hakkında bilinmesi gerekenler.
Hatalı basım 50 lirasını koleksiyonculara satmak istiyor
Hatalı basım 50 lirasını koleksiyonculara satmak istiyorArdahan'da, ATM'den emekli maaşını çeken Mehmet Çimli (63), 50 TL'lerinden birinin diğerlerinden farklı olduğunu gördü. Banknotun sahte değil hatalı basım olduğunu öğrenen Çimli, 50 TL'sini koleksiyonculara satmak istiyor.
22.02.2021Ekonomi
Yeniden başladı! Tezgaha gelene kadar fiyatı 3'e katlanıyor
Yeniden başladı! Tezgaha gelene kadar fiyatı 3'e katlanıyorKaradeniz'de 1 aylık aranın ardından getirilen ek tedbirlerle yeniden başlayan hamsi avı sürüyor. Balıkçıların gece başlayan ve günlerce deniz üzerinde süren zorlu maratonunda avlanan kasa kasa hamsiler tezgahlarda yerini alıyor. Hamsi avlandığı bölgeden nakledildiği illere olan uzaklığa göre tezgahlarda 3 katını bulan fiyatlarla satılıyor.
20.02.2021Ekonomi
Önce sahte sandı! Sonrasında satışa çıkardı...
Önce sahte sandı! Sonrasında satışa çıkardı...Amasya'da esnaf Ahmet Uçar, eline geçen hatalı basım 50 TL'yi satışa çıkardı. Uçar, ilk başta sahte olduğunu düşündüğü parayı bankaya götürdü. Burada yapılan kontrolde paranın hatalı basıldığı belirlendi.
15.02.2021Ekonomi
Edirne'de ekmekte 2 farklı fiyat tarifesi kafa karıştırdı
Edirne'de ekmekte 2 farklı fiyat tarifesi kafa karıştırdıEdirne'de Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (EDESOB), odaya üye fırınlar için ekmek fiyatını 2 liraya çıkaran tarifeyi onaylarken, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), kendi üyeleri için zam kararı almadı. Kentte, EDESOB'a bağlı fırınlarda 230 gram ekmek 2 liradan, ETSO'ya bağlı fırınlarda 210 gram ekmek 1,5 liradan satışa sunuluyor.
29.01.2021Ekonomi
'Altın yumurtlayan tavuk' deyimi gerçek oldu
'Altın yumurtlayan tavuk' deyimi gerçek olduAşırı zamlanan yumurta fiyatları, ‘altın yumurtlayan tavuk’ deyimini akıllara getirdi.
1.01.2021Ekonomi
İstanbul’da taksi, minibüs ve dolmuşa yüzde 11 zam
İstanbul’da taksi, minibüs ve dolmuşa yüzde 11 zamİstanbul’da taksi, minibüs ve dolmuş ücretlerine yüzde 11 zam yapıldı. Minibüs ücretlerinde en kısa mesafe 2.50’den 2.75 TL’ye çıktı. İBB Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısı Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde İBB Genel Sekreteri Can Akın Çağlar başkanlığında gerçekleştirildi. Yılın son toplantısında minibüs, taksi ve dolmuş ücretlerinin yeni fiyat tarifesi belirlendi. İstanbul’da minibüs, taksi ve dolmuşlara yüzde 11 zam teklifi oy çokluğuyla kabul edilirken, İstanbulkart ücretlerine zam yapılmadı.
24.12.2020Ekonomi
ATM’de unutulan parayı zabıta memuru buldu!
ATM’de unutulan parayı zabıta memuru buldu!İstanbul Bağcılar Belediyesi’nde görevli zabıta memuru Giray Bayrak, bir ATM’de bulduğu 1300 TL’yi ilgili bankaya teslim etti. Banka görevlileri paranın sahibini bulup kendisine teslim etmek için harekete geçti.
10.12.2020Gündem
Meğer ekmek yüksek fiyattan satılıyormuş! Fırınlardaki denetim ortaya çıkardı
Meğer ekmek yüksek fiyattan satılıyormuş! Fırınlardaki denetim ortaya çıkardıİstanbul'da denetlenen 2 bin 892 fırından, bin 571'inin ekmeği yüksek fiyata sattığı tespit edildi.  Denetlemelerde bin 571 fırının tarifeye uymadığı belirlendi. 1,5 lira olması gereken 200 gram ekmeğin daha yüksek fiyatla satıldığı tespit edildi" denildi.
28.11.2020Haberler
Fırın denetimi tarife oyununu ortaya çıkardı |
Fırın denetimi tarife oyununu ortaya çıkardı |İstanbul'da denetlenen 2 bin 892 fırından, bin 571'inin ekmeği yüksek fiyata sattığı tespit edildi.  Denetlemelerde bin 571 fırının tarifeye uymadığı belirlendi. 1,5 lira olması gereken 200 gram ekmeğin daha yüksek fiyatla satıldığı tespit edildi" denildi.
28.11.2020Gündem
Trabzon’da sahte para operasyonu
Trabzon’da sahte para operasyonuTrabzon’da polis ekiplerince düzenlenen operasyonda piyasaya sürülmeye hazırlanan 50 ve 100’lük banknotlardan oluşan 9 bin 400 TL sahte para ele geçirildi, 3 şüpheli gözaltına alındı.
26.11.2020Gündem
Hatalı basım 200 TL'yi satışa çıkardı
Hatalı basım 200 TL'yi satışa çıkardıMuşlu esnaf Volkan Akaydın, hatalı basım 200 TL'lik banknotunun koleksiyon değeri taşıdığını düşünerek satılığa çıkardı.
25.11.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

parapandemiKırklarelihatalı basımhatalı

50 Tl ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.