Abd  Başkanı Donald Trump

Abd  Başkanı Donald Trump

Son dakika ABD  Başkanı Donald Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ABD  Başkanı Donald Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ABD  Başkanı Donald Trump haber sayfamızda...

Abd  Başkanı Donald Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.989 abd  başkanı donald trump haberi bulunmuştur.
Trump'ın davasının görüldüğü binanın önünde korkunç olay! Kendini yaktı
Trump'ın davasının görüldüğü binanın önünde korkunç olay! Kendini yaktı Eski ABD Başkanı Donald Trump’ın yargılandığı “sus payı” davasında 12 jüri üyesinin belirlenmesinden dakikalar sonra mahkeme binasının önünde gelen bir kişi kendini ateşe verdi.
19.04.2024 Dünya
Trump isyan etti! 'Sus payı' davasında ilk jüri üyeleri seçildi
Trump isyan etti! 'Sus payı' davasında ilk jüri üyeleri seçildi Eski ABD Başkanı Donald Trump’a yönelik tarihi “sus payı” davasında 12 kişilik mahkeme jürisinin 7 üyesinin seçimi tamamlandı. Trump ise sosyal medyadan yaptığı açıklamada, hakkındaki konuşma yasağına isyan etti.
17.04.2024 Dünya
Yunanistan F-16 kararını resmen duyurdu: Hazır değiliz!
Yunanistan F-16 kararını resmen duyurdu: Hazır değiliz! Rus işgal ordusunun bahar taarruzu beklenirken, Ukrayna Batılı müttefiklerinden silah ve füze yardımı bekliyor. Yunanistan Başbakanı Miçotakis, haftalardır konuşulan hamlenin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
16.04.2024 Dünya
Şirket hisseleri çakılan Trump en zengin 500 listesinden düştü
Şirket hisseleri çakılan Trump en zengin 500 listesinden düştü Eski başkan mal varlığının Bloomberg Milyarderler Endeksi'ne girmesi için gereken 5,8 milyar doların altına düşmesi nedeniyle liste dışında kaldı.
10.04.2024 Dünya
Trump: Modern Mandela olurum
Trump: Modern Mandela olurum Eski ABD Başkanı Donald Trump kendi şirketine ait sosyal medya platformundan yaptığı açıklamada, porno yıldızı Stormy Daniels’a ödediği “sus payı”nın gizlenmesi için belgede sahtecilik yaptığı iddiasıyla hakkında kısıtlı konuşma yasağı getiren yargıcı sert ifadelerle eleştirdi.
8.04.2024 Dünya
Biden sert çıktı, İsrail kapıları açtı
Biden sert çıktı, İsrail kapıları açtı ABD Başkanı Biden, yardım görevlilerine yapılan saldırı sonrası Netanyahu’ya rest çekerken, İsrail yönetimi Gazze’ye yardım sağlanması adına üç noktanın geçişe açılmasını kabul etti.
6.04.2024 Dünya
'Onlar insan değil, hayvan': Trump ülkedeki yasa dışı göçmenleri hedef aldı
'Onlar insan değil, hayvan': Trump ülkedeki yasa dışı göçmenleri hedef aldı Trump, seçim konuşmalarında Meksika sınırını yasa dışı yollardan geçen göçmenlerin kendi ülkelerindeki hapishane ve akıl hastanelerinden kaçtığını ve ABD'de şiddet suçlarını körüklediklerini iddia ediyor.
3.04.2024 Dünya
Trump 175 milyon dolarlık teminatı buldu, mal varlığının haczedilmesini önledi
Trump 175 milyon dolarlık teminatı buldu, mal varlığının haczedilmesini önledi ABD'de mal varlıklarına el konulması, bir kişinin mahkeme cezasını ödeyecek parası olmadığında başvurulan yaygın bir yasal seçenek.
2.04.2024 Dünya
'Dolandırıcılık Davası'nda 454 milyon cezaya çarptırılan Trump, teminat bulamıyor; haciz kapıda
'Dolandırıcılık Davası'nda 454 milyon cezaya çarptırılan Trump, teminat bulamıyor; haciz kapıda Donald Trump, 'dolandırıcılık davasında' hüküm giydiği 454 milyon dolarlık cezayı ödemek veya mülklerine el konulmasını önlemek için teminat bulma çabalarında henüz başarılı olamadı. Avukatları, dört ayrı broker aracılığıyla 30 şirkete başvurup netice alamazken haczin kapıda olduğu belirtiliyor.
19.03.2024 Dünya
Trump 464 milyon dolarlık ceza için teminatı bulamadı
Trump 464 milyon dolarlık ceza için teminatı bulamadı Eski ABD Başkanı Donald Trump, sivil dolandırıcılık davasında çarptırıldığı 464 milyon dolarlık cezayı ödemek için gerekli maddi teminatı bulamadı.
19.03.2024 Dünya
Trump’ın 'sus payı' davasının başlama tarihi ertelendi
Trump’ın 'sus payı' davasının başlama tarihi ertelendi Yetişkin film yıldızı Stormy Daniels'a 130 bin dolar ödenmesiyle patlayan skandalda, hakim yeni belgelerin ortaya çıkmasıyla davayı bir ay erteledi. ABD'de bir kez daha başkan adaylığında yarışan Trump'ın ilk ceza davasında, 34 ayrı suçlama var.
16.03.2024 Dünya
AGM-183'ü Guam'a getirdiler! ABD'nin uzaydan hedefini vuran silahı, okların gösterdiği ülke ortaya çıktı
AGM-183'ü Guam'a getirdiler! ABD'nin uzaydan hedefini vuran silahı, okların gösterdiği ülke ortaya çıktı ABD'nin bilinen tek hipersonik füzesi AGM-183 Çin'in hemen yanı başında bulunan Guam Adası'na getirildi. Uzaydan hedefini vurabilen söz konusu füzenin bir anda kritik bölgeye getirilmesi dünyada ses getirdi.
6.03.2024 Dünya
Trump 'Süper Salı' öncesinde üç eyaleti daha kazandı
Trump 'Süper Salı' öncesinde üç eyaleti daha kazandı Adım adım Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adaylığına ilerleyen ABD'nin eski başkanı, tüm ön seçimlerden zaferle ayrıldı. Mevcut başkan Joe Biden ise, son ankete göre Trump'a karşı seçimi kaybediyor.
3.03.2024 Dünya
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti ABD Başkanı Joe Biden ve eski ABD Başkanı Donald Trump, Teksas'ın farklı bölgelerinde Meksika sınırını ziyaret etti. Biden yeni sınır güvenliği yasa tasarısını Senato’dan geçirmek için Cumhuriyetçilerden destek isterken, Trump ise yaşanan kaçak göçmen krizini “Joe Biden istilası” olarak niteledi.
1.03.2024 Dünya
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, Illinois eyaletinde Cumhuriyetçi aday adaylarının yarışacağı ön seçimlerden men edildi.
29.02.2024 Dünya
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün'
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün' Avrupalı liderler birkaç ay önce kimsenin hayal dahi edemeyeceği 'tüyler ürpertici' hamleyi dile getirdi, Macron'un çıkışı kıtadaki birçok ülkeden destek aldı.
3.03.2024 Dünya
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı ABD başkanlık yarışında Cumhuriyetçi Parti’nin adayının kim olacağını belirlemek üzere Güney Karolina eyaletinde yapılan ön seçimi Donald Trump kazandı.
25.02.2024 Dünya
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, banka kredileri ve sigorta işlemleri konusunda daha iyi ticari şartlar elde etmek için fazla mal varlığı bildiriminde bulunmakla suçlandığı sivil dolandırıcılık davasında karar verildi. Buna göre Trump, 354.9 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.
17.02.2024 Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi New York'taki sivil dolandırıcılık davasında, ABD'nin eski Başkanı Donald Trump ve şirketlerinin yaklaşık 355 milyon dolar ödemesine hükmedildi.
16.02.2024 Dünya
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Donald Trump yerine ABD Başkanı Joe Biden’ı tercih ettiğini söyleyerek, “Daha tecrübeli biri ve öngörülebilir. Eskilerin politikacısı” dedi.
15.02.2024 Dünya
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı?
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı? Kasım ayında seçilmesi ABD Başkanlık Seçimlerini kazanmasına kesin gözüyle bakılan Donald Trump, NATO'yu adeta tehdit etti. Dünya medyası ise bu durumu "Avrupa'nın sonu" başlığı ile okuyucularına sundu.
12.02.2024 Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu! Biden'a gizli belge suçlaması
Ajanslar son dakika duyurdu! Biden'a gizli belge suçlaması Özel Yetkili Savcı Robert Hur, ABD Başkanı Joe Biden’ın geçtiğimiz sene evinde ve ofisinde bulunan gizli belgeleri kasıtlı olarak sakladığını belirterek, Biden’a gizli belgeler ile ilgili suçlama yöneltilmeyeceğini duyurdu.
9.02.2024 Dünya
Gazze'deki savaşta son dakika... 'Yeni Gazze'nin sınırlarını çizdiler! İsrail'in planı ortaya çıktı, uydu fotoğrafları ele verdi
Gazze'deki savaşta son dakika... 'Yeni Gazze'nin sınırlarını çizdiler! İsrail'in planı ortaya çıktı, uydu fotoğrafları ele verdi İsrail güvenlik bakanı Gazze'yi terk etmeyen Filistinliler için akılalmaz bir öneride bulunarak eski ABD Başkanı Donald Trump'a seslendi. İngiliz medyası ise İsrail'in Orta Doğu'da adeta yeni bir devletin sınırlarını çizdiğini ifşa etti.
4.02.2024 Dünya
Trump: Ülkemiz Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz
Trump: Ülkemiz Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz Eski ABD Başkanı Donald Trump, Ürdün’deki ABD üssüne yönelik dron saldırısına ilişkin, 'Ülkemiz Joe Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz' dedi.
29.01.2024 Dünya
ABD iç savaşın eşiğine geldi! Kaçak göç sorunu patladı: İstilaya karşı savunmaya geçtik
ABD iç savaşın eşiğine geldi! Kaçak göç sorunu patladı: İstilaya karşı savunmaya geçtik Kaçak göç sorunu nedeniyle ABD'den ayrılmayı dahi göze alan Texas valisine 25 eyaletten destek geldi. Uzmanlar ise hükümet ile Texas güçlerinin olası bir çatışmaya girmesi sonrası ülkenin iç savaşa sürüklenmesinden endişe ediyor.
27.01.2024 Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Abd  Başkanı Donald Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.