Abd  Başkanı Donald Trump

Abd  Başkanı Donald Trump

Son dakika ABD  Başkanı Donald Trump haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ABD  Başkanı Donald Trump gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ABD  Başkanı Donald Trump haber sayfamızda...

Abd  Başkanı Donald Trump

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.960 abd  başkanı donald trump haberi bulunmuştur.
Trump 'Süper Salı' öncesinde üç eyaleti daha kazandı
Trump 'Süper Salı' öncesinde üç eyaleti daha kazandı Adım adım Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adaylığına ilerleyen ABD'nin eski başkanı, tüm ön seçimlerden zaferle ayrıldı. Mevcut başkan Joe Biden ise, son ankete göre Trump'a karşı seçimi kaybediyor.
3.03.2024 Dünya
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti
Biden ve Trump aynı gün içinde Meksika sınırını ziyaret etti ABD Başkanı Joe Biden ve eski ABD Başkanı Donald Trump, Teksas'ın farklı bölgelerinde Meksika sınırını ziyaret etti. Biden yeni sınır güvenliği yasa tasarısını Senato’dan geçirmek için Cumhuriyetçilerden destek isterken, Trump ise yaşanan kaçak göçmen krizini “Joe Biden istilası” olarak niteledi.
1.03.2024 Dünya
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi
Trump'a bir darbe daha! Illinois eyaletinde yapılacak ön seçimlerden men edildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, Illinois eyaletinde Cumhuriyetçi aday adaylarının yarışacağı ön seçimlerden men edildi.
29.02.2024 Dünya
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün'
Dünya savaşına kapı aralandı! 'NATO birlikleri cepheye sürülsün' Avrupalı liderler birkaç ay önce kimsenin hayal dahi edemeyeceği 'tüyler ürpertici' hamleyi dile getirdi, Macron'un çıkışı kıtadaki birçok ülkeden destek aldı.
3.03.2024 Dünya
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı
Güney Karolina ön seçimini Trump kazandı: Daha önce hiç böyle bir ruh olmamıştı ABD başkanlık yarışında Cumhuriyetçi Parti’nin adayının kim olacağını belirlemek üzere Güney Karolina eyaletinde yapılan ön seçimi Donald Trump kazandı.
25.02.2024 Dünya
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi
Eski ABD Başkanı Trump'a açılan davada karar verildi Eski ABD Başkanı Donald Trump, banka kredileri ve sigorta işlemleri konusunda daha iyi ticari şartlar elde etmek için fazla mal varlığı bildiriminde bulunmakla suçlandığı sivil dolandırıcılık davasında karar verildi. Buna göre Trump, 354.9 milyon dolar para cezasına çarptırıldı.
17.02.2024 Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi
Ajanslar son dakika duyurdu! Trump ve şirketleri için karar verildi New York'taki sivil dolandırıcılık davasında, ABD'nin eski Başkanı Donald Trump ve şirketlerinin yaklaşık 355 milyon dolar ödemesine hükmedildi.
16.02.2024 Dünya
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir
Putin, ABD seçimleri için tercini açıkladı: Daha tecrübeli ve öngörülebilir Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Donald Trump yerine ABD Başkanı Joe Biden’ı tercih ettiğini söyleyerek, “Daha tecrübeli biri ve öngörülebilir. Eskilerin politikacısı” dedi.
15.02.2024 Dünya
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı?
Yalnızca ülke adı gizli kaldı! NATO üyelerinde ölüm sessizliği: Sonumuz böyle mi olacaktı? Kasım ayında seçilmesi ABD Başkanlık Seçimlerini kazanmasına kesin gözüyle bakılan Donald Trump, NATO'yu adeta tehdit etti. Dünya medyası ise bu durumu "Avrupa'nın sonu" başlığı ile okuyucularına sundu.
12.02.2024 Dünya
Ajanslar son dakika duyurdu! Biden'a gizli belge suçlaması
Ajanslar son dakika duyurdu! Biden'a gizli belge suçlaması Özel Yetkili Savcı Robert Hur, ABD Başkanı Joe Biden’ın geçtiğimiz sene evinde ve ofisinde bulunan gizli belgeleri kasıtlı olarak sakladığını belirterek, Biden’a gizli belgeler ile ilgili suçlama yöneltilmeyeceğini duyurdu.
9.02.2024 Dünya
Gazze'deki savaşta son dakika... 'Yeni Gazze'nin sınırlarını çizdiler! İsrail'in planı ortaya çıktı, uydu fotoğrafları ele verdi
Gazze'deki savaşta son dakika... 'Yeni Gazze'nin sınırlarını çizdiler! İsrail'in planı ortaya çıktı, uydu fotoğrafları ele verdi İsrail güvenlik bakanı Gazze'yi terk etmeyen Filistinliler için akılalmaz bir öneride bulunarak eski ABD Başkanı Donald Trump'a seslendi. İngiliz medyası ise İsrail'in Orta Doğu'da adeta yeni bir devletin sınırlarını çizdiğini ifşa etti.
4.02.2024 Dünya
Trump: Ülkemiz Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz
Trump: Ülkemiz Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz Eski ABD Başkanı Donald Trump, Ürdün’deki ABD üssüne yönelik dron saldırısına ilişkin, 'Ülkemiz Joe Biden'ın başkomutanlığı ile ayakta kalamaz' dedi.
29.01.2024 Dünya
ABD iç savaşın eşiğine geldi! Kaçak göç sorunu patladı: İstilaya karşı savunmaya geçtik
ABD iç savaşın eşiğine geldi! Kaçak göç sorunu patladı: İstilaya karşı savunmaya geçtik Kaçak göç sorunu nedeniyle ABD'den ayrılmayı dahi göze alan Texas valisine 25 eyaletten destek geldi. Uzmanlar ise hükümet ile Texas güçlerinin olası bir çatışmaya girmesi sonrası ülkenin iç savaşa sürüklenmesinden endişe ediyor.
27.01.2024 Dünya
Trump’a açılan 'zarar tazminatı' davasında karar verildi! 'Bu cadı avının tamamını temyize götüreceğim'
Trump’a açılan 'zarar tazminatı' davasında karar verildi! 'Bu cadı avının tamamını temyize götüreceğim' Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un Eski ABD Başkanı Donald Trump’a açtığı “zarar tazminatı” davasında Trump hakkında karar verildi. Trump karar sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
26.01.2024 Dünya
ABD Teksas'ta neler oluyor? CNN TÜRK Washington temsilcisi aktardı
ABD Teksas'ta neler oluyor? CNN TÜRK Washington temsilcisi aktardı ABD’de 25 eyalet Teksas ile birleşip devlete başkaldıran bildiri yayımladı. Peki ABD'de şu an neler oluyor? CNN TÜRK Washington temsilcisi Yunus Paksoy son durumu aktardı.
27.01.2024 Dünya
Donald Trump 'zarar tazminatı' davasında ifade verdi
Donald Trump 'zarar tazminatı' davasında ifade verdi Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un açtığı “zarar tazminatı” davasında ifade veren eski ABD Başkanı Donald Trump, kimseye Carroll'a zarar verme talimatı vermediğini söyledi. Kendisini, ailesini ve başkanlığı savunmak istediğini kaydeden Trump, Carroll'un cinsel saldırı suçlamasını reddettiğini yineledi.
26.01.2024 Dünya
Trump davasında yeni gelişme! Milyon dolarlara mal olabilir
Trump davasında yeni gelişme! Milyon dolarlara mal olabilir Eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un Eski ABD Başkanı Donald Trump’a açtığı “zarar tazminatı” davasında uzman olarak dinlenen Prof. Ashlee Humphreys, Carroll'ın zedelenen itibarını onarmasının 12,1 milyon dolara mal olabileceğini söyledi.
19.01.2024 Dünya
Trump'ın davasında gergin anlar! Salondan çıkarılacaktı...
Trump'ın davasında gergin anlar! Salondan çıkarılacaktı... Eski ABD Başkanı Donald Trump, eski dergi yazarı E. Jean Carroll'un açtığı “zarar tazminatı” davası kapsamında 2’nci kez hakim karşısına çıktı. Duruşmada gergin anlar yaşandı.
17.01.2024 Dünya
ABD'de Cumhuriyetçiler başkan adayını nasıl seçiyor?
ABD'de Cumhuriyetçiler başkan adayını nasıl seçiyor? Eski ABD Başkanı Donald Trump da yeniden göreve seçilmek istiyor. Beyaz Saray'a giden yol uzun ve Trump’ın başkanlık seçimlerinde yarışabilmesi için önce Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı olması gerekiyor. 2024 seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti'nin adayı, muhtemelen Demokrat Parti'nin adayı Başkan Joe Biden ile karşılaşacak.
17.01.2024 Dünya
Trump, Colorado'da 'seçime katılamaz' kararına itiraz etti
Trump, Colorado'da 'seçime katılamaz' kararına itiraz etti ABD’nin eski başkanı Donald Trump, önümüzdeki yıl Cumhuriyetçi Parti'nin Colorado eyaletinde düzenlenecek ön seçimlerine katılamayacağına dair alınan kararı ABD Yüksek Mahkemesine temyize götürdü.
4.01.2024 Dünya
İran İçişleri'nden açıklama: Bu terör saldırısına en ezici şekilde cevap verilecek
İran İçişleri'nden açıklama: Bu terör saldırısına en ezici şekilde cevap verilecek İran İçişleri Bakanı Ahmed Vahidi, Kasım Süleymani'nin ölüm yıl dönümünde Kirman kentinde düzenlenen saldırıya ilişkin, "Bu terör saldırısına en kısa zamanda güçlü ve ezici bir şekilde cevap verilecektir” ifadelerini kullandı. Saldırı nedeniyle İran'da 1 günlük ulusal yas ilan edildi.
3.01.2024 Dünya
Michigan Yüksek Mahkemesi: Trump eyalette başkanlık yarışına girebilir
Michigan Yüksek Mahkemesi: Trump eyalette başkanlık yarışına girebilir Amerika Birleşik Devletleri'nde Michigan Yüksek Mahkemesi, eski Başkan Donald Trump'ın Kongre baskınındaki rolü nedeniyle 2024 Başkanlık Seçimleri'nde oy pusulasından çıkarılması talebiyle yapılan başvuruyu görüşmeyi reddetti.
28.12.2023 Dünya
Trump küplere bindi! 4 puan farklık anket
Trump küplere bindi! 4 puan farklık anket Eski ABD başkanı Donald Trump, Nikki Haley’in New Hampshire’da kendisiyle sadece 4 puan fark olduğunu gösteren 2024 Başkanlık seçimleri için yapılan önseçim anketini “aldatmaca” diye nitelendirerek eleştirdi.
25.12.2023 Dünya
Kim Jong-Un'a suikast planı ifşa oldu! Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore'li ajanları suçladı
Kim Jong-Un'a suikast planı ifşa oldu! Kuzey Kore, ABD ve Güney Kore'li ajanları suçladı Kuzey Kore liderine suikast düzenlemek için biyokimyasal kullanmayı amaçlayan ayrıntılı girişimin detayları ilk kez ortaya çıktı. Suikast planı, Kim'i öldürmeye yönelik şimdiye kadarki en yakın girişim olarak kayıtlara geçti.
29.11.2023 Dünya
Ivanka Trump, Miami'deki malikanesinde! Kırmızı mayolu hali 'Baywatch' yıldızına benzetildi
Ivanka Trump, Miami'deki malikanesinde! Kırmızı mayolu hali 'Baywatch' yıldızına benzetildi ABD'nin 45'inci Başkanı Donald Trump'ın kızı ve eski danışmanı Ivanka Trump, Miami'deki malikanesinin iskelesinde objektiflere takıldı. Fit haliyle dikkat çeken üç çocuk annesinin kırmızı mayolu hali, bir dönemin efsane dizisi 'Baywatch'taki C.J. Parker karaketrinin giydiği ikonik kırmızı mayoya benzetildi.
23.11.2023 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Abd  Başkanı Donald Trump ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.