Abdullah Ayaz

Abdullah Ayaz

Son dakika Abdullah Ayaz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Abdullah Ayaz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Abdullah Ayaz haber sayfamızda...

Abdullah Ayaz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 238 abdullah ayaz haberi bulunmuştur.
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye en hızlı gelişen ülkeler arasına girdi
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye en hızlı gelişen ülkeler arasına girdiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Son 2 yıldır yaşanan Kovid- 19 salgın süreci, pandemi dönemi, bütün sistemlerin kilitlendiği, üretimin durduğu, insanların adeta evlerine hapsolduğu günlerde bile büyük, güçlü Türkiye, kenetlenerek daha fazla üretim, daha fazla yatırım yaptı. Bunun sonucunda da dünyanın en iyi, en hızlı gelişen ülkeleri arasına girdi" dedi.
2.07.2022Gündem
Çankırı Valisi Ayaz: 9 kişi KKKA hastalığından tedavi altında
Çankırı Valisi Ayaz: 9 kişi KKKA hastalığından tedavi altındaÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, kene ısırması sonucu Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığına yakalanan 9 kişinin tedavi altında olduğunu belirterek, "Bu yıl bir önceki yıllara göre çok fazla kene vakası var. Maalesef bir gencimizi de bu hastalıktan kaybettik" dedi.
28.06.2022Gündem
Bakan Kurum, Çankırı'da vatandaşlarla bir araya geldi
Bakan Kurum, Çankırı'da vatandaşlarla bir araya geldiÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum belde statüsü kazanan Çankırı’nın Orta ilçesine bağlı Dodurga köyünü ziyaret etmek için geldiği ilde Şabanözü ilçesini de ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
26.06.2022Ekonomi
Bakan Özer: Sınava maskesiz girecekler
Bakan Özer: Sınava maskesiz gireceklerMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, çeşitli programlara katılmak üzere gittiği Çankırı’da LGS’ye girecek öğrencilere başarılar diledi.
4.06.2022Eğitim
Bakan Özer'den LGS açıklaması! Öğrenciler salgın sonrası ilk defa maskesiz sınava girecekler
Bakan Özer'den LGS açıklaması! Öğrenciler salgın sonrası ilk defa maskesiz sınava gireceklerMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, LGS'ye girecek öğrencilere başarılar dileyerek, "Kovid-19 salgınından sonra ilk defa öğrencilerimiz maskesiz bir şekilde sınava girecek. İnşallah, bu defa maskesiz olduğu için çok daha rahat bir şekilde sınav sürecini geçirecekler" dedi.
3.06.2022Gündem
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 400 milyon liralık eğitim yatırımı müjdesi
Milli Eğitim Bakanı Özer'den 400 milyon liralık eğitim yatırımı müjdesiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Bugünkü il değerlendirme toplantımızda bu 156 milyonluk yatırıma ilave olarak 244 milyonluk yeni yatırım yapma kararı aldık. Dolayısıyla Çankırı'daki Milli Eğitim Bakanlığımızın yatırımlarında 400 milyona çıkartmış bulunuyoruz" dedi.
3.06.2022Siyaset
Bakan Dönmez: "Elektrikte sessiz bir devrim yaptık"
Bakan Dönmez: "Elektrikte sessiz bir devrim yaptık"Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Elektrikte sessiz bir devrim yaptık. Neredeyse 100 milyar doların üzerinde yatırım yaptık. Bu dile kolay. Büyük çoğunluğunu da kendi milli bütçemiz, Hazine kaynaklarımızdan karşılamadan yaptık. Yüzde 80-90’ı özel sektör kaynaklı" dedi.
28.04.2022Haberler
Bakan Dönmez: Elektrikte sessiz bir devrim yaptık
Bakan Dönmez: Elektrikte sessiz bir devrim yaptıkEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Elektrikte sessiz bir devrim yaptık. Neredeyse 100 milyar doların üzerinde yatırım yaptık. Bu dile kolay. Büyük çoğunluğunu da kendi milli bütçemiz, Hazine kaynaklarımızdan karşılamadan yaptık. Yüzde 80-90’ı özel sektör kaynaklı" dedi.
28.04.2022Ekonomi
Bakan Dönmez Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldı
Bakan Dönmez Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldıBir dizi ziyarette bulunmak üzere Çankırı’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldı.
28.04.2022Haberler
Bakan Dönmez Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldı
Bakan Dönmez Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldıBir dizi ziyarette bulunmak üzere Çankırı’ya gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Çankırı İl İstişare Toplantısına katıldı.
28.04.2022Ekonomi
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı Çankırı’da ziyaretlerde bulundu
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı Çankırı’da ziyaretlerde bulunduÇankırı’ya gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, bir dizi ziyarette bulundu. Çataklı, Çankırı Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi önünde gençlik liderlerine yönelik iftar programına katıldı.
22.04.2022Siyaset
Heyelanın yaşandığı köy, 'afete maruz bölge' ilan edilecek
Heyelanın yaşandığı köy, 'afete maruz bölge' ilan edilecekÇankırı’nın Çerkeş ilçesine bağlı 54 haneli Akhasan köyünün heyelan nedeniyle 'afete maruz bölge' ilan edileceği belirtildi. Köy muhtarı Ayhan Çavdar, "Beklemedeyiz, toprak kayması durdu. AFAD ekipleri konteyner getirdi, 3 kişi yerleşti" dedi.
27.03.2022Haberler
Heyelanın yaşandığı köy, 'afete maruz bölge' ilan edilecek
Heyelanın yaşandığı köy, 'afete maruz bölge' ilan edilecekÇankırı’nın Çerkeş ilçesine bağlı 54 haneli Akhasan köyünün heyelan nedeniyle 'afete maruz bölge' ilan edileceği belirtildi. Köy muhtarı Ayhan Çavdar, "Beklemedeyiz, toprak kayması durdu. AFAD ekipleri konteyner getirdi, 3 kişi yerleşti" dedi.
27.03.2022Gündem
Son dakika: Yolcu otobüsü devrildi! Ölü ve yaralılar var
Son dakika: Yolcu otobüsü devrildi! Ölü ve yaralılar varSon dakika haberine göre; İstanbul’da hayatını kaybeden bir vatandaşın cenazesini ve cenaze yakınlarını Trabzon’a ulaştırmak için yola çıkan yolcu otobüsünün Çankırı D100 karayolunda devrilmesi neticesinde meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 3’ü ağır 27 kişi yaralandı. Çankırı Valisi Ayaz kazayla ilgili açıklama yaptı.
19.02.2022Gündem
Köpeğe anestezisiz kısırlaştırma operasyonu iddiasına soruşturma
Köpeğe anestezisiz kısırlaştırma operasyonu iddiasına soruşturmaÇankırı'nın Çerkeş ilçesinde veteriner hekim S.K.'nin köpeğe anestezisiz kısırlaştırma operasyonu uyguladığı iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldığı açıklandı.
13.02.2022Gündem
Bakan Kasapoğlu: Daha büyük hedeflere sporcularımızla, millet olarak yürüyeceğiz
Bakan Kasapoğlu: Daha büyük hedeflere sporcularımızla, millet olarak yürüyeceğizÇankırı’nın Ilgaz ilçesinde bulunan Yıldıztepe Kayak Merkezinde incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Çalışmalarımız, iddialarımız devam edecek. İşte o iddiayı kış olimpiyatlarında gençlerimiz ayak sesleriyle gösteriyor. Biz birkaç branşı değil tüm branşları önemsiyoruz, destekliyoruz. Daha büyük hedeflere sporcularımızla, millet olarak yürüyeceğiz" dedi.
9.02.2022Diğer
Çankırı Valisi Ayaz: Günlük vaka sayımız üçe katlandı
Çankırı Valisi Ayaz: Günlük vaka sayımız üçe katlandıÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, "Ortalama vaka sayımızın hemen hemen üçe katladığını görmüş olduk. Şu anda günlük 200'ün üzerinde ortalama vakamız var. Bu, 15 gün önce günlük 20 civarındaydı" dedi.
27.01.2022Gündem
Çankırı Valisi Ayaz: 'Türk aşısını bekliyoruz' diyenlerin mazereti kalmadı
Çankırı Valisi Ayaz: 'Türk aşısını bekliyoruz' diyenlerin mazereti kalmadıÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, yerli Covid-19 aşısı Turkovac'ın acil kullanım onayı aldığını hatırlatarak, "Artık 'Türk aşısını bekliyoruz' diyenlerin mazereti kalmadı. İnşallah kısa sürede Türk aşısı da ilimize gelmiş olacak. Aşı olmayı ihmal etmemeliyiz" dedi.
24.12.2021Gündem
Bakan Yardımcısı Özkaldı'dan Çankırı'da baraj inşaatında inceleme
Bakan Yardımcısı Özkaldı'dan Çankırı'da baraj inşaatında incelemeTarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Çankırı'nın Kurşunlu ilçesinde yapımına devam edilen Devrez Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya Barajı'nda incelemelerde bulundu. Özkaldı, "Çok yönlü bir baraj. Sadece sulama değil aynı zamanda ileriki yıllarda olası içme suyu ihtiyacını da karşılayabilecek" dedi.
3.12.2021Ekonomi
Çankırı Valisi Ayaz: Aşılama sayılarımız yerlerde sürünüyor
Çankırı Valisi Ayaz: Aşılama sayılarımız yerlerde sürünüyorÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, kentte son bir ayda 43 kişinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini belirterek, "Aşılama sayılarımız yerlerde sürünüyor. Arkadaşlarımızın yarım günde yapabileceği aşı sayısını bir haftada gerçekleştirdik" dedi.
1.12.2021Gündem
Son dakika... Çankırı ve Çorum valilerinden 18 yaş altına aşı uyarısı!
Son dakika... Çankırı ve Çorum valilerinden 18 yaş altına aşı uyarısı!Çankırı Valisi Abdullah Ayaz ve Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, kentlerindeki vaka artışlarına işaret ederek 18 yaş altının da aşılanması uyarısında bulundu. Öte yandan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk, aşı karşıtlığının eskiden beri varlığını sürdürdüğünü belirterek, "Bugün aşı karşıtlığı nedeniyle neredeyse her ülkede aşıyla önlenebilir ölümlerde önemli bir artış var" dedi.
27.09.2021Gündem
Çankırı Valisi Ayaz: Vatandaşlarımızın ivedi olarak aşı olmalarını istiyoruz
Çankırı Valisi Ayaz: Vatandaşlarımızın ivedi olarak aşı olmalarını istiyoruzÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, "Vatandaşlarımızın ivedi olarak aşı olmalarını istiyoruz. İlimizde aşı sayısını muhakkak belli bir seviyenin üzerine çıkarmalıyız ki toplumsal bağışıklıktan söz edebilelim" dedi.
30.07.2021Gündem
Çankırı Valisi Ayaz: Delta varyantı vaka sayısı 19 oldu
Çankırı Valisi Ayaz: Delta varyantı vaka sayısı 19 olduÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, Kurban Bayramı öncesi halktan daha dikkatli ve tedbirli olmalarını isteyerek, "Vaka sayısında ciddi artış yok ama delta varyantı sayısı il genelinde 19 oldu. Tüm vatandaşlarımızın aşı olmasını istiyoruz" dedi.
13.07.2021Gündem
Kentte alarm verildi! Vali açıkladı: Köye gelen herkes...
Kentte alarm verildi! Vali açıkladı: Köye gelen herkes...Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kurban Bayramı'nda kesim yerlerinde ikram yapılmayacağını, sadece kurban sahiplerinin kesim yerlerine gitmelerine izin verileceğini söyledi.
13.07.2021Gündem
Çankırı Valisi Ayaz açıkladı! Delta varyantı ilimizde de görüldü
Çankırı Valisi Ayaz açıkladı! Delta varyantı ilimizde de görüldüÇankırı Valisi Abdullah Ayaz, delta varyantlı koronavirüs vakasının kentte 1 kişide görüldüğünü söyledi. Öte yandan Vali Ayaz, koronavirüs tedbirlerine uymayanlara bugüne kadar 4 milyon 224 bin 729 lira idari para cezası yazıldığını söyledi.
1.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Abdullah Ayaz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.