Acente

Acente

Son dakika acente haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan acente gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan acente haber sayfamızda...

Acente

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 981 acente haberi bulunmuştur.
‘Bayram’ performansı rekorun göstergesi
‘Bayram’ performansı rekorun göstergesi Bayram tatili için dönüş yolculuğu başladı. 9 günlük tatil süresince büyük bir turizm hareketi yaşanırken; bu dönemin, Türkiye’nin turizmde 2024 yılı için yeni rekor beklentisinin ilk göstergesi olduğu değerlendirildi.
14.04.2024 Ekonomi
Bakan Uraloğlu: 10 yılda 330 bin siber saldırı engellendi
Bakan Uraloğlu: 10 yılda 330 bin siber saldırı engellendi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, siber olaylara müdahale mücadelesinde Türkiye'nin çok iyi bir konumda olduğunu belirterek, “Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezi (USOM)'nin kurulduğu 2014 yılından bu yana toplamda 330 binin üzerinde Zararlı Yazılım ve Siber Saldırı bağlantısı tespit etti ve bu bağlantılara erişimi engelledi.” dedi.
13.04.2024 Ekonomi
Yunan adalarına Türk akını
Yunan adalarına Türk akını Türkiye'den Yunan adalarına kapıda vize uygulaması nisan ayı itibarıyla başladı. Kapıda vize uygulaması, Ramazan Bayramı ile 9 günlük tatili Yunanistan’ın Ege’deki adalarında geçirmek isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
8.04.2024 Ekonomi
Kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi
Kapıda vize uygulamasına yoğun ilgi Türkiye'den Yunan adalarına kapıda vize uygulaması nisan ayı itibarıyla başladı. Kapıda vize uygulaması, Ramazan Bayramı ile 9 günlük tatil sürecini Yunan adalarında geçirmek isteyen vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Konuyla ilgili bilgi veren Acente yetkilisi Kadir İnandı, Bayram yoğunluğunu karşılanmak için gerek buradaki acente yetkililerimiz gerek karşıdaki acente yetkililerimiz ile hummalı bir çalışmanın içerisine girdik dedi.
7.04.2024 Ekonomi
AXA Sigorta Yetkinlik Akademisi kuruldu
AXA Sigorta Yetkinlik Akademisi kuruldu AXA Sigorta, çalışanları için AXA Yetkinlik Akademisi’ni (AYA) kurdu. Şirketten yapılan açıklamada şöyle denildi:
26.03.2024 Sigorta
Aveon Global AGS hizmet noktası 150’ye ulaştı
Aveon Global AGS hizmet noktası 150’ye ulaştı Aveon Global, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 2 ayda yüzde 50 artırdı.
26.03.2024 Sigorta
3200’ü aşkın acentesi ile bir araya geldi
3200’ü aşkın acentesi ile bir araya geldi HDI Sigorta, gelenekselleştirmeyi hedeflediği bölge ziyaretlerinin sonuncusunu Erzurum’da gerçekleştirdi.
26.03.2024 Sigorta
Batan gemide çalışan mürettebatın son görüntüleri ortaya çıktı
Batan gemide çalışan mürettebatın son görüntüleri ortaya çıktı Marmara Denizi’nde batan "Batuhan A" adlı kuru yük gemisinde, yağcı olarak çalışan Doğuşcan Y.'nin son görüntüleri ortaya çıktı.
15.02.2024 Haberler
Bankacılıktan mavi sulara....
Bankacılıktan mavi sulara.... Uzun yıllar süren bankacılık deneyiminin ardından turizme yönelen Elif Atikol kaptanlığını yaptığı 22 metrelik teknesiyle, yurt içi ve yurtdışından gelen müşterilerini Mavi Tur'a çıkarıyor.
12.02.2024 Milliyet Executive
Acentelerini geleceğe hazırlamaya devam ediyor
Acentelerini geleceğe hazırlamaya devam ediyor AXA Sigorta, profesyonel sigorta acentelerinin geleceğe hazırlanması amacıyla 2019 yılında hayata geçirdiği “Gelecek Fakültesi” çatısı altında oluşturulan “Gelecek Sensin” ve “Yükselen Yıldızlar” eğitim programlarına 2023-2024 döneminde de devam ediyor.
22.01.2024 Sigorta
AGS hizmet noktaları 250’ye ulaşacak
AGS hizmet noktaları 250’ye ulaşacak Sektörün genç, inovatif ve yaptığı hizmet geliştirme yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren şirketi Aveon Global Sigorta, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı.
22.01.2024 Sigorta
Acente birliğinde yeni model yolda
Acente birliğinde yeni model yolda 52 yıl önce çıkarılan ‘Türkiye Seyahat Acentaları Kanunu’ yenileniyor. Türkiye’deki seyahat acentesi sayısı, şubeler ile birlikte değerlendirildiğinde 15 bini aştı.
15.01.2024 Ekonomi
Amerika Vizesi Nasıl Alınır? (2024) - Gerekli Evraklar Ve Vize Ücreti
Amerika Vizesi Nasıl Alınır? (2024) - Gerekli Evraklar Ve Vize Ücreti Amerika en çok ziyaret edilen ve dünyanın en önemli ülkeleri arasında yer almaktadır. Hem ziyaret hem de ticari açıdan önemli olduğundan dolayı, yıl içerisinde yoğun şekilde insan ülkeye ulaşım sağlıyor. Peki, Amerika vizesi nasıl alınır? (2024) - Gerekli evraklar ve vize ücreti.
1.01.2024 Tatil
Projelerine hız verdi
Projelerine hız verdi Aveon Global Sigorta, 2024’e sayılı günler kala proje hazırlıklarına hız verdi.
25.12.2023 Sigorta
ITC VEGAS’da yerini aldı
ITC VEGAS’da yerini aldı Dijitalleşmenin, iş süreçlerinin ve müşteri memnuniyetinin değişmez bir parçası olduğunu her fırsatta dile getiren Aveon Global Sigorta, global çapta insurtech alanındaki en büyük buluşma olan ITC / Insurtech Vegas fuarına üst yönetimiyle katıldı.
22.11.2023 Sigorta
Ersoy: Turiste kiralanan konutun  vergisi ödenecek
Ersoy: Turiste kiralanan konutun  vergisi ödenecek Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, bakanlığının bütçe görüşmelerinde, konutların turizm amaçlı kiralanmasıyla ilgili kanuna yönelik, “Bu düzenleme olmazsa olmaz. Çok ciddi gelir elde edip vergi ödememek olabilir mi? Vergilerini ödeyecekler. Güvenlik zafiyeti de vardı, her gece kimin kaldığını bildirecekler” açıklamasını yaptı.
17.11.2023 Ekonomi
Burası ne Alpler ne de Himalayalar! Sabahın ilk ışıklarında yola çıktılar
Burası ne Alpler ne de Himalayalar! Sabahın ilk ışıklarında yola çıktılar Türkiye’nin en yüksek ikinci zirvesi olan Cennet ve Cehennem Vadisi, yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanı olmaya devam ediyor.
6.11.2023 Gündem
‘Acentelerin gelişimine katkı sağlayacağız’
‘Acentelerin gelişimine katkı sağlayacağız’ Doğa Sigorta, grup bünyesindeki İstanbul Topkapı Üniversitesi işbirliği ile acentelerinin başarı ve verimliliğini artırmaya yönelik önemli bir destek sağlayacak Acente Gelişim Akademisi’ni hayata geçirdi.
26.10.2023 Sigorta
AXA Sigorta acenteleri sertifikalarını aldı
AXA Sigorta acenteleri sertifikalarını aldı AXA Sigorta’nın, profesyonel acentelerinin gelişimlerine destek olmak ve dağıtım kanallarını daha da güçlendirmek amacıyla 2019 yılında başlattığı Gelecek Fakültesi, yeni mezunlarını verdi.
24.10.2023 Sigorta
Servis ağı büyüyor
Servis ağı büyüyor Acente büyümesine paralel olarak üretim sıralamasında önemli bir yere ulaşan Aveon Global Sigorta, müşteri deneyimi açısından önemli yere sahip olan anlaşmalı servis ağını da her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.
28.09.2023 Sigorta
35 ülkeden turizmciler GlobeMeets’te buluştu
35 ülkeden turizmciler GlobeMeets’te buluştu Türkiye’de ilk defa turizm alanında klasik fuarların dışında acenteler ve yurtdışından temsilcileri zaman kaybetmeden buluşturan bir etkinlik gerçekleştirildi.
23.09.2023 Ekonomi
Zorunlu trafik sigortasında yeni dönem! Sistem nasıl işleyecek?
Zorunlu trafik sigortasında yeni dönem! Sistem nasıl işleyecek? Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre zorunlu trafik sigortasında teklif alamayanların azami prim tutarları SEDDK tarafından belirlenecek. Peki bu ne demek? Bu değişiklik araç sahiplerini nasıl etkileyecek? İşte detaylar...
20.09.2023 Ekonomi
Seyahat acenteleri dijitalde güçlenecek
Seyahat acenteleri dijitalde güçlenecek Türkiye Seyahat acenteları Birliği (TÜRSAB), seyahat acentelerinin iş hacmini artıracak ve turizm sektörünün gelişimine katkı sağlayacak çalışmalarını sürdürdüğünü duyurdu. Seyahat acentelerinin dijitalleşen dünyaya uyum sağlaması için projeler hayata geçiren TÜRSAB, teknoloji şirketi WhatsGO ile iş birliğine imza attı.
14.09.2023 Ekonomi
Otel rezervasyonu şoku! Kar vaadi ile dolandırıcılıkta yeni gelişme
Otel rezervasyonu şoku! Kar vaadi ile dolandırıcılıkta yeni gelişme Turizm acentası çalışanı Zeynep A. hakkındaki soruşturma tamamlanırken şüphelinin 22 kişiyi toplam 8,5 milyon TL ve 90 bin dolar dolandırdığı ileri sürüldü.
12.09.2023 Gündem
Türkiye sigorta üçüncü yılını kutluyor
Türkiye sigorta üçüncü yılını kutluyor Sigorta ve emeklilik sektörünün önde gelen şirketlerinden Türkiye Sigorta ve Türkiye Hayat Emeklilik üçüncü yılını kutluyor.
5.09.2023 Sigorta

Benzer Haber Etiketleri

Acente ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.