Açık Cezaevi

Açık Cezaevi

Son dakika açık cezaevi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan açık cezaevi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan açık cezaevi haber sayfamızda...

Açık Cezaevi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.251 açık cezaevi haberi bulunmuştur.
Kadir Şeker'den mesaj! Tahliye sonrası avukatı duyurdu
Kadir Şeker'den mesaj! Tahliye sonrası avukatı duyurduKonya'da dün tutuklu bulunduğu cezaevinden tahliye olan Kadir Şeker'in avukatı Emrah Daylan, Kadir Şeker'in kendisine güvenip destek olan Türk milletine teşekkür ettiğini belirtti.
8.07.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ NE ZAMAN BİTECEK, UZATILDI MI? CTE Yeni karar...
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ NE ZAMAN BİTECEK, UZATILDI MI? CTE Yeni karar...Açık Cezaevi izinleri için son tarih ne? Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü açık cezaevi izinlerinin 31 Mayıs'ta sona ereceğini duyurmuştu. Peki, süre yeniden uzatıldı mı? Açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?
1.06.2022Gündem
AK Parti'li Elitaş: Covid-19 izninden 640 bin hükümlü yararlanacak
AK Parti'li Elitaş: Covid-19 izninden 640 bin hükümlü yararlanacakAK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, açık cezaevlerindeki hükümlülerin Covid-19 izinlerinin, 31 Temmuz 2023'e uzatılmasına ilişkin, "Halen Covid-19 izninde 103 bin 533 kişi bulunuyor. Önerge, verdiğimiz sürede kabul edilirse bu izinden faydalanan kişi sayısının yaklaşık 640 bin kişi olacağı tahmin edilmektedir" dedi.
26.05.2022Siyaset
Açık cezavi izinleri uzatıldı mı 2022? Açık cezaevi izinleri ne kadar uzatıldı son tarih ne zaman? İşte, cezaevi izinleri bitiş tarihi
Açık cezavi izinleri uzatıldı mı 2022? Açık cezaevi izinleri ne kadar uzatıldı son tarih ne zaman? İşte, cezaevi izinleri bitiş tarihiAçık cezaevi izinleri konusunda gözler Kabine Toplantısına çevrilmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde bir araya gelen toplantının ardından 31 Mayıs tarihinde sona eren Covid-19 açık cezaevi izinleri konusunda beklenen açıklamayı ve müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Peki açık cezaevi izinleri süresi uzatıldı mı son tarih ne oldu?
25.05.2022Gündem
Son dakika: Covid-19 izni uzatılıyor! Yasa teklifine eklendi
Son dakika: Covid-19 izni uzatılıyor! Yasa teklifine eklendiTBMM Genel Kurulu’nda, 31 Mayıs’ta sona erecek açık cezaevlerindeki hükümlülerin Covid-19 izinlerinin, 31 Temmuz 2023'e kadar uzatılmasıyla ilgili düzenleme Genel Kurul’da görüşmeleri süren yasa teklifine eklendi. Covid-19 izniyle ilgili eklenen madde 5 siyasi parti; AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti ve HDP’nin ortak önergesiyle verildi.
25.05.2022Siyaset
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ SON DAKİKA HABERİ: Açık Cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitiyor? Karar çıktı
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ SON DAKİKA HABERİ: Açık Cezaevi izinleri uzatıldı mı, ne zaman bitiyor? Karar çıktıAçık cezeavi izinlerinin süresinin uzatılıp uzatılmayacağı bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanan Kabine toplantısında ele alındı. 31 Mayıs'ta sürenin doluyor olması nedeniyle geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MYK'da bu durumun ele alınıldığını kabinede bir sunumu olacağını ve kabine toplantısını işaret etmişti. Peki Açık cezeavi izinleri uzatılacak mı?
23.05.2022Gündem
Erdoğan müjdeleri sıraladı!
Erdoğan müjdeleri sıraladı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu.
23.05.2022 Haberler
Kabine Toplantısı son buldu! Yeni kararlar için Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladı
Kabine Toplantısı son buldu! Yeni kararlar için Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kararları açıkladıCumhurbaşkanlığı Kabinesi 23 Mayıs günü toplandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında biraraya gelen Kabine'nin gündeminde ise NATO, Rusya- Ukrayna savaşı, cezaevi izinleri gibi kritik konuların olması bekleniyordu. Peki, Kabine toplantısı kararları neler oldu?
23.05.2022Gündem
Son dakika:  Erdoğan müjdeleri sıraladı! Yoklama kaçağına bedelli imkanı, hükümlülerin Kovid-19 izni uzatıldı, uzay yolculuğu için ilk adım
Son dakika: Erdoğan müjdeleri sıraladı! Yoklama kaçağına bedelli imkanı, hükümlülerin Kovid-19 izni uzatıldı, uzay yolculuğu için ilk adımSon dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası flaş açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, 'Yoklama kaçağı gençlerimize bedelli askerlikten yararlanma yolunu açıyoruz' dedi. Erdoğan açık cezaevi izinlerinin uzatıldığı belirtti ve uzay yolculuğu için ilk adımın detaylarını paylaştı.
23.05.2022Siyaset
'İzin' kararı masada! Gözler kabine toplantısına çevrildi
'İzin' kararı masada! Gözler kabine toplantısına çevrildiCumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün yoğun bir gündem ile toplanacak. Gözler, kritik başlıkların ele alınacağı toplantıdan sonra yapılacak açıklamada olacak.
23.05.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI, NE ZAMAN BİTİYOR? CTE Açık cezaevi izinlerinde son durum
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI, NE ZAMAN BİTİYOR? CTE Açık cezaevi izinlerinde son durumAçık Cezaevi İzinleri ne zaman bitiyor? Pandemi sürecinde 12 kez uzatılan açık cezaevi izinleriyle ilgili son durum merak ediliyor. Açık cezaevi izinleri için son gün ne zaman, tarih uzatıldı mı? İşte Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son açıklama.
22.05.2022Gündem
Son dakika! ABD Büyükelçisi Jeff Flake, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı
Son dakika! ABD Büyükelçisi Jeff Flake, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı ABD Büyükelçisi Jeff Flake, İstanbul'da düzenlenen miting öncesinde Büyükelçilik tarafından yayımlanan gösteri uyarısı nedeniyle Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı. Flake'e söz konusu uyarıdan duyulan rahatsızlık iletildi.
22.05.2022Gündem
Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Gözler kabine toplantısında
Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Gözler kabine toplantısındaYarın gerçekleştirilecek olan kabine toplantısında masada kritik başlıklar olacak. Enflasyonla mücadele atılacak adımların ele alınacağı toplantıda açık cezaevinde uygulanan koronavirüs izinleri de gündeme gelecek.
22.05.2022Haberler
Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Gözler kabine toplantısında
Açık cezaevi izinleri uzatılacak mı? Gözler kabine toplantısındaYarın gerçekleştirilecek olan kabine toplantısında masada kritik başlıklar olacak. Enflasyonla mücadele atılacak adımların ele alınacağı toplantıda açık cezaevinde uygulanan koronavirüs izinleri de gündeme gelecek.
22.05.2022Siyaset
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI? 2022 CTE son dakika: Açık Cezaevi İzinleri ne zaman bitecek?
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI? 2022 CTE son dakika: Açık Cezaevi İzinleri ne zaman bitecek?Açık cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Bugüne kadar 12 kez uzatılan açık cezaevi izinleri yeniden uzatıldı mı, son tarih ne? Koronavirüs salgını nedeniyle uzatılan açık cezaevi izinleri ile ilgili Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü duyuru yayınladı.
20.05.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI 2022, ne zaman bitiyor? CTE cezaevi korona izinleri son dakika gelişmeleri
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI 2022, ne zaman bitiyor? CTE cezaevi korona izinleri son dakika gelişmeleriAçık cezaevi covid-19 izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri hükümlü ve aileleri tarafıdan yakından takip ediliyor. 2019 yılında ilk vakanın görüldüğü koronavirüs salgını nedeniyle cezaevi izinleri 15 Nisan 2020 tarihinde hayata geçirilmişti. Peki, 2022 açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?
13.05.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ SON DURUM 2022: Cezaevi izinleri ne zaman bitiyor, uzatılacak mı? İşte, açıklama
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ SON DURUM 2022: Cezaevi izinleri ne zaman bitiyor, uzatılacak mı? İşte, açıklamaAçık cezaevi izinleri, koronavirüs salgını ile birlikte başlatılmıştı. Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen covid-19 izinleri uzatılacak mı, bitiyor mu? soruları da hafızları meşgul ediyordu. Korona pandemisinin başlamasıyla 15 Nisan 2020 tarihinde başlayan izinler, 12 defa uzatılmıştı. Peki, açık cezaevi izinleri ne zaman bitiyor?
11.05.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ ne zaman bitecek? Cezaevi izinleri uzatıldı mı?
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ ne zaman bitecek? Cezaevi izinleri uzatıldı mı?Açık cezaevi izinleri bugüne kadar 12 kez uzatıldı. Koronavirüs salgını ve pandemi süreci sebebiyle uzatılan açık cezaevi izinleri için verilen süre Mayıs ayının sonunda sona eriyor. Peki, açık cezaevi izinleri uzatıldı mı? Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü cezaevi izinleri ile ilgili duyuru yaptı.
11.05.2022Gündem
Adalet Bakanlığı'ndan açıklama: Açık cezaevi izinleri bitiyor
Adalet Bakanlığı'ndan açıklama: Açık cezaevi izinleri bitiyorKoronavirüs nedeniyle verilen açık cezaevleri izni 31 Mayıs’ta sona erecek. Bugüne kadar 12 defa uzatılan izin tekrar uzatılacak mı? 80 bin hükümlü yeniden cezaevine mi dönecek? İşte Adalet Bakanlığı'ndan yapılan son açıklama...
6.05.2022Gündem
Sinan Serter'in panik anları!
Sinan Serter'in panik anları! Özlem Yıldız'dan 2013 yılında boşanan Sinan Serter, önceki akşam bir kadın arkadaşıyla birlikte Bebek'te görüntülendi. Gazetecileri fark eden Serter'in panik anları, kameralara yansıdı.
17.04.2022Cadde
Salgında yeni normal umut veriyor
Salgında yeni normal umut veriyorGeçen ay başlatılan maske, HES kodu serbestisi ve değişen test algoritması ilk ayını doldurdu. Günlük vakalar 15 binin altına indi. Günlük vefat sayısı 1 Nisan itibarıyla 45'e düştü.
3.04.2022Gündem
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ İÇİN SON TARİH NE, UZATILDI MI? Adalet Bakanlığından açık cezaevi izinleri duyurusu
AÇIK CEZAEVİ İZİNLERİ İÇİN SON TARİH NE, UZATILDI MI? Adalet Bakanlığından açık cezaevi izinleri duyurusuAçık cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Mart ayının sonuna gelinmesi ile birlikte açık cezaevi izinlerinin uzatılıp uzatılmadığı merak ediliyor. Yargı paketi ile birlikte CTE, 31 Mayıs 2022 tarihine kadar uzatma hakkına sahip olmuştu. Peki, açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek, uzatıldı mı?
31.03.2022Gündem
CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI SON DAKİKA CTE? 2022 açık cezaevi izinleri ne zaman bitiyor? İşte, Adalet Bakanlığı açıklaması
CEZAEVİ İZİNLERİ UZATILDI MI SON DAKİKA CTE? 2022 açık cezaevi izinleri ne zaman bitiyor? İşte, Adalet Bakanlığı açıklamasıAçık cezaevi izinleri, koronavirüs salgını nedeniyle gündeme gelmişti. 2019 yılında başlayan pandeminin etkisiyle Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, açık cezaevi izinlerini duyurdu. Ocak ayında iki ay uzatıldığı duyurulan cezaevi izinleri bitiyor mu?
29.03.2022Gündem
Son dakika... Açık cezaevi hükümlülerinin COVID-19 izinleri 2 ay uzatıldı
Son dakika... Açık cezaevi hükümlülerinin COVID-19 izinleri 2 ay uzatıldıAçık cezaevlerindeki hükümlülerin, COVID-19 tedbirleri kapsamındaki izin süreleri uzatıldı.
29.03.2022Gündem
Açık cezaevi izinleri 2022 uzatıldı mı, ne zaman bitiyor? Cezaevi covid izinleri son tarihi...
Açık cezaevi izinleri 2022 uzatıldı mı, ne zaman bitiyor? Cezaevi covid izinleri son tarihi...Koronavirüs açık cezaevi izinleri ile ilgili son dakika gelişmeleri, sayısız kişiyi yakından ilgilendiriyor. Son olarak ocak ayında son bulması beklenen cezaevi izinleri iki ay süre ile uzatılmıştı. Peki, koronavirüs açık cezaevi izinleri ne zaman bitecek?
22.03.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Açık Cezaevi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.