Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık

Son dakika Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık haber sayfamızda...

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 509 aile ve sosyal hizmetler bakanı derya yanık haberi bulunmuştur.
Bakan Yanık: Suriyelileri peyderpey gönderiyoruz
Bakan Yanık: Suriyelileri peyderpey gönderiyoruzAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, bir esnafın Suriyeli sığınmacıların akıbetini sorması üzerine, "Şimdi peyderpey gönderiyoruz. Biraz daha dişimizi sıkacağız ve 2023'ten sonra bunların hiçbirisi kalmayacak" dedi.
7.08.2022Gündem
Bakan Yanık: Çalıştırılan çocuklar için SED hizmeti vermeye başladık
Bakan Yanık: Çalıştırılan çocuklar için SED hizmeti vermeye başladıkAİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, çocuk temalı Akademi Buluşmaları programına katıldı. Bakan Yanık burada yaptığı açıklamalarda çalıştırılan çocuklar için Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) projesinden bahsederek, "2022 Haziran itibarıyla ailesinin yanında SED hizmetinden yararlanan 147 binden fazla çocuğumuz bulunuyor" dedi.
5.08.2022Ekonomi
Aile Destek Paketi ödemeleri 2022 ne zaman, nereden yapılacak? Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır?
Aile Destek Paketi ödemeleri 2022 ne zaman, nereden yapılacak? Aile Destek Programı başvurusu nasıl yapılır?Aile destek paketi ödemeleri için gözler açıklamada! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'tan Aile Destek Paketi programı hakkında açıklamalar geldi. Paket belli olurken şimdi başvuru yapmak isteyenler "Aile Destek Paketi programı başvurusu nasıl yapılır, ödemeler ne zaman ve nereden yapılacak?" diye soruyor. İşte detaylar...
25.07.2022Gündem
Bakan Yanık, 'Türkiye Aile Destek Programı'nın detaylarını açıkladı
Bakan Yanık, 'Türkiye Aile Destek Programı'nın detaylarını açıkladıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu Aile Destek Programı'nın detaylarını açıkladı. Bakan Yanık'ın verdiği bilgiye göre, Türkiye Aile Destek Programına çalışanlar ve emekliler de başvuru yapabilecek.
24.07.2022Ekonomi
Bakan Yanık, 'Türkiye Aile Destek Programı'nın detaylarını açıkladı
Bakan Yanık, 'Türkiye Aile Destek Programı'nın detaylarını açıkladıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın duyurduğu Aile Destek Programı'nın detayları hakkında açıklamalarda bulundu.
23.07.2022Gündem
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat etti
Türk edebiyatının acı kaybı! Usta yazar Rasim Özdenören vefat ettiTürk edebiyatının usta yazarlarından Rasim Özdenören 82 yaşında hayatını kaybetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından Özdenören için taziye mesajı paylaştı.
23.07.2022Gündem
Devlet korumasındaki gençlerin YKS başarısı
Devlet korumasındaki gençlerin YKS başarısıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın bakım ve koruması altında bulunan gençlerin YKS başarısı dikkat çekti.
22.07.2022Gündem
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev Bakan Yanık’ı kabul etti
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev Bakan Yanık’ı kabul ettiAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile bir araya geldi.
19.07.2022Siyaset
Bakan Yanık: Bize bu Türkiye'yi layık görmeyenlerle kavgamız devam edecek
Bakan Yanık: Bize bu Türkiye'yi layık görmeyenlerle kavgamız devam edecekAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "2023, vesayet sisteminin, bu vesayet düzeninin Allah'ın izniyle sonsuza kadar yok edilmesi sürecidir. 2023 bizim için de onlar için de bunun için önemli. Çünkü vesayet düzenini yeniden getirmeye çalışıyorlar" dedi.
17.07.2022Gündem
Siyasilerden 15 Temmuz mesajı: Asla unutmamalıyız ve unutturmamalıyız
Siyasilerden 15 Temmuz mesajı: Asla unutmamalıyız ve unutturmamalıyız15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla siyasiler sosyal medya hesaplarından mesaj yayınladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapılan açıklamalarda şehitler rahmet, gaziler saygıyla anıldı.
15.07.2022Siyaset
Sel yardımı başvurusu nasıl, nereye yapılır? 2022 Sel yardımı ne kadar? İşte sorgulama
Sel yardımı başvurusu nasıl, nereye yapılır? 2022 Sel yardımı ne kadar? İşte sorgulamaŞiddetli yağış sonrasında evi ve ya iş yeri olumsuz etkilenen vatandaşlara sel yardımı yapılacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuya ilişkin açıklamalarda bulundu. Vatandaşlar ise Sel yardımı başvurusu nasıl, nereye yapılır? Sel yardımı ne kadar? sorularına cevap aramaya başladı.
11.07.2022Bilgi Rehberi
Sağanak yağış Esenyurt’u vurdu
Sağanak yağış Esenyurt’u vurduİstanbul’da önceki gece etkili olan sağanak yağış en büyük zararı Esenyurt’a verdi. Haramidere’nin taşmasıyla bodrum katlardaki ev ve iş yerleri sular altında kaldı.
11.07.2022Gündem
Bakan Yanık açıkladı! Selden etkilenen vatandaşlara 3 bin lira nakdi destek
Bakan Yanık açıkladı! Selden etkilenen vatandaşlara 3 bin lira nakdi destekAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, İstanbul'daki bazı bölgelerde yaşanan sel baskınlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
10.07.2022Ekonomi
Bakan Yanık açıkladı! Sosyal yardım ödemeleri öne çekildi
Bakan Yanık açıkladı! Sosyal yardım ödemeleri öne çekildiAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Bakan Yanık, "Kurban Bayramı dolayısıyla sosyal yardım programlarımız kapsamındaki ödemeleri öne çekerek 3 milyar 125 milyon TL’yi hesaplara yatırıyoruz." dedi.
8.07.2022Ekonomi
Bakan Yanık: “Kurban Bayramı öncesinde 223,7 milyon TL ek kaynak aktardık”
Bakan Yanık: “Kurban Bayramı öncesinde 223,7 milyon TL ek kaynak aktardık”Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi hanelerin temel gıda gereksinimlerini karşılayabilmesi için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına (SYDV) 223,7 milyon TL ek kaynak aktardıklarını açıkladı.
7.07.2022Ekonomi
‘8 bin 723 çocuğumuz koruyucu aile yanında’
‘8 bin 723 çocuğumuz koruyucu aile yanında’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Koruyucu ailelerin kanatları altındaki çocuklarımızın sayısının 8 bin 723’e yükseldiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. Allah, yeryüzünün meleği saydığımız tüm koruyucu anne ve babalarımızdan razı olsun” dedi.
7.07.2022Siyaset
Emine Erdoğan'dan 'koruyucu aile' açıklaması
Emine Erdoğan'dan 'koruyucu aile' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu sene ilki gerçekleştirilen Koruyucu Aile Günü Şenliklere katılarak “Koruyucu ailelerin kanatları altındaki çocuklarımızın sayısının, 8 bin 723’e yükseldiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. 2002’de, sadece 515 olan koruyucu aile sayımız, bugün 7 bin 212” dedi.
6.07.2022Haberler
Emine Erdoğan'dan 'koruyucu aile' açıklaması: 8 bin 723’e yükseldiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorum
Emine Erdoğan'dan 'koruyucu aile' açıklaması: 8 bin 723’e yükseldiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorumCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, bu sene ilki gerçekleştirilen Koruyucu Aile Günü Şenliklerine katılarak, “Koruyucu ailelerin kanatları altındaki çocuklarımızın sayısının, 8 bin 723’e yükseldiğini söylemekten büyük mutluluk duyuyorum. 2002’de sadece 515 olan koruyucu aile sayımız, bugün 7 bin 212” dedi.
6.07.2022Gündem
Bakan Yanık, 15 Temmuz şehitleri için ağaç dikti
Bakan Yanık, 15 Temmuz şehitleri için ağaç diktiAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ankara'da düzenlenen törenle 15 Temmuz şehitleri adına ağaç dikti.
6.07.2022Siyaset
Türkiye'nin konuştuğu mesaj! Şehit Enes Özgül'ün vasiyetini alan isim: Asker olmak hayaliydi
Türkiye'nin konuştuğu mesaj! Şehit Enes Özgül'ün vasiyetini alan isim: Asker olmak hayaliydiŞehit Enes Özgül'ün WhatsApp'tan "Ömer Hocam, şehit olursam, ismim ve soy ismim çocuk destek merkezine verilsin" mesajı yazdığı Ömer Erman konuştu.
5.07.2022Haberler
Türkiye'nin konuştuğu mesaj! Şehit Enes Özgül'ün vasiyetini alan isim: Asker olmak hayaliydi
Türkiye'nin konuştuğu mesaj! Şehit Enes Özgül'ün vasiyetini alan isim: Asker olmak hayaliydiŞehit Enes Özgül'ün WhatsApp'tan "Ömer Hocam, şehit olursam, ismim ve soy ismim çocuk destek merkezine verilsin" mesajı yazdığı Ömer Erman konuştu.
5.07.2022Gündem
Şehit Enes Özgül'ün cenazesi helallik için baba evine getirildi
Şehit Enes Özgül'ün cenazesi helallik için baba evine getirildiPençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül'ün Türk Bayrağı'na sarılı naaşı Gaziosmanpaşa'daki baba ocağına getirilerek helallik alındı.
5.07.2022Haberler
Şehit Enes Özgül'ün cenazesi helallik için baba evine getirildi
Şehit Enes Özgül'ün cenazesi helallik için baba evine getirildiPençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enes Özgül'ün Türk Bayrağı'na sarılı naaşı Gaziosmanpaşa'daki baba ocağına getirilerek helallik alındı.
5.07.2022Gündem
Kamuya 374 şehit yakını, gazi ve gazi yakını atanacak
Kamuya 374 şehit yakını, gazi ve gazi yakını atanacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nca 5 Temmuz 2022’de kamu kurum ve kuruluşlarındaki 374 kadroya şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması yapılacak.
4.07.2022Ekonomi
Bakan Yanık: Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştir
Bakan Yanık: Çıtır Çıtır Felsefe serisi incelenmiş ve 7 kitap muzır ilan edilmiştirAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Çıtır Çıtır Felsefe, serisi incelenmiş ve tamamı değil içlerinde sakıncalı içerikler olduğu tespit edilen 7 kitap muzır ilan edilmiştir" dedi.
3.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.