Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı

Son dakika AK Parti İstanbul İl Başkanlığı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı haber sayfamızda...

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 523 ak parti istanbul il başkanlığı haberi bulunmuştur.
Abdurrahman Dursun kimdir?
Abdurrahman Dursun kimdir?Abdurrahman Dursun, 31 Mart Yerel Seçimlerinde kesin olmayan sonuçlara göre AK Parti Sultangazi Belediye Başkanı oldu. 1972 yılında Adıyaman’da doğan Dursun, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Peki yapılan AK Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı da yapan Abdurrahman Dursun kimdir?
1.04.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a geldi
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'a geldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Isparta mitingi sonrasında İstanbul'a geldi.
18.02.2019Siyaset
Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda bir toplantıya katıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 20.30 sıralarında Sütlüce'deki Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'na geldi. Erdoğan'ı TBMM Başkanı ve AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım ile AK Parti İstanbul il yöneticileri karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Binali Yıldırım'ın katıldığı toplantının halen sürüdüğü öğrenilirken, toplantıya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.
11.09.2019Haberler
Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda
Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'ndaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nda bir toplantıya katıldı.
17.02.2019Siyaset
AK Parti Sultangazi Belediye başkan adayı Abdurrahman Dursun kimdir?
AK Parti Sultangazi Belediye başkan adayı Abdurrahman Dursun kimdir?İstanbul ilçe belediye başkan adayları açıklandı. AK Parti Sultangazi Belediye başkan adayı ise Abdurrahman Dursun oldu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olan Abdurrahman Dursun kimdir?
29.12.2018Gündem
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’na ziyaret
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’na ziyaretCumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek yeni İl Başkanı Bayram Şenocak’la bir süre görüştü. Erdoğan ziyaretin ardından Ankara’ya gitti.
19.03.2018Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl  Başkanlığı'nı ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nı ziyaret ettiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nı ziyaret ederek İl Başkanı Bayram Şenocak ile görüştü.
19.03.2018Siyaset
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda devir teslim
Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda devir teslim Selim Temurcinin istifasının ardından Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda devir teslim töreni gerçekleşti. Devir teslim törenine Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Temurci, Şenocak ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı.
10.02.2018Siyaset
'Bedelini fazlasıyla ödeyecekler'
'Bedelini fazlasıyla ödeyecekler'Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekâtı’nda TSK’ya ait helikopterin düşürülmesine ilişkin, “Bunun bedelini fazlasıyla ödeyecekler” dedi.
11.02.2018Siyaset
Son dakika...Afrin Harekatı'nda ATAK helikopterimiz düştü: 2 askerimiz şehit
Son dakika...Afrin Harekatı'nda ATAK helikopterimiz düştü: 2 askerimiz şehitCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda Afrin Harekatı'nda bir helikopterimizin düşürüldüğünü açıkladı. "Bütün bunlar olacak. Verdiğimiz kayıplar da olacak. Bedelini ağır ödeyecekler" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin'de 1141 teröristin öldürüldüğünü belirtti.Düşen helikoptere ilişkin Başbakan Yıldırım, 2 askerin şehit olduğunu açıkladı. TSK da teknik incelemenin başladığını belirtti.
10.02.2018Siyaset
Son dakika...Afrin Harekatı'nda ATAK helikopterimiz düştü: 2 askerimiz şehit
Son dakika...Afrin Harekatı'nda ATAK helikopterimiz düştü: 2 askerimiz şehitCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda Afrin Harekatı'nda bir helikopterimizin düşürüldüğünü açıkladı. "Bütün bunlar olacak. Verdiğimiz kayıplar da olacak. Bedelini ağır ödeyecekler" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin'de 1141 teröristin öldürüldüğünü belirtti.Düşen helikoptere ilişkin Başbakan Yıldırım, 2 askerin şehit olduğunu açıkladı. TSK da teknik incelemenin başladığını belirtti.
10.02.2018Siyaset
Kimse konuşmasa da  biz konuşacağız
Kimse konuşmasa da biz konuşacağız“Arakan coğrafi olarak bize uzaktır ama gönül dünyamızın sınırları içindedir” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Birleşmiş Milletler’ Genel Kurulu’nda tüm dünyaya bunu haykıracağız. Arakan’da yapılmak istenen terör damgasıyla kadim İslam medeniyetini yok etmeye çalışmaktır” dedi
1.09.2017Siyaset
Temurci tanık  olarak ifade verdi
Temurci tanık olarak ifade verdiFETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nı işgal girişiminde bulunan 14’ü tutuklu 75 sanığın yargılandığı davada, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci tanık olarak ifade verdi.
26.07.2017Gündem
Şehitler Abidesi’nde  duygusal iftar
Şehitler Abidesi’nde duygusal iftarAk Parti İstanbul İl Başkanlığı, Gelibolu Yarımadası’ndaki Şehitler Abidesi’nde “Gönlümüz Bir, Soframız Bir” temasıyla geleneksel iftar programı gerçekleştirildi. Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Çanakkale’de iftar düzenlemekten dolayı çok büyük onur ve gurur duyduklarını söyledi.
11.06.2017Gündem
Kardeş kavgasının  kazananı olmaz
Kardeş kavgasının kazananı olmaz Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Liderler ve Körfez halkı, sizlere sesleniyorum, kardeş kavgasının kazananı olmaz, iftiralarla bir yere varılmaz. Böyle bir kavganın kazanan tarafı bölgemizdeki istikrarsızlıktan, gerilimlerden, kan ve göz yaşından beslenen odaklar olacaktır” diye konuştu
10.06.2017Siyaset
Referandum günü sosyal medya onu konuşmuştu
Referandum günü sosyal medya onu konuşmuştuOy vermeye gittiği okulda basamakları elleriyle çıkan engelli Emrah Gürsel Güldiken, trafik kazasında ayaklarını yitirmiş. Güldiken, “Sitemim Milli Eğitim Bakanlığı’naydı. Konu başka yerlere çekildi” dedi.Referandum günü şüphesiz en çok konuşulan isimlerden biri, İstanbul’da oy vermek için gittiği Eyüp Silahtarağa İlkokulu’nda asansörün arızalı olması nedeniyle merdivenlerden elleri üzerinde çıkan engelli Emrah Gürsel Güldiken’di. Güldiken, yaşadığı o anları, referandum sonuçlarını kutlamak için geldiği Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda Milliyet’e anlattı. Oyunu kullanmak için Sabah saatlerinde okula gittiğinde, kayıtlı olduğu sandığın 3. katta olduğunu öğrendiğini söyleyen Güldiken, “Asansöre yöneldim. Ancak arızalı olduğu söylendi. Görevlilere durumumu ilettim. Oy kullanacağım sandık üst katlarda olduğu için çıkamayacağımı söyledim. Okuldaki görevliler ‘Asansörü siz yaptırın’ dedi. Ben de duruma sinirlendim. Çevremdekiler yardım talebinde bulundu. İlk basamakları kendi çabamla çıktım, o sırada bir müşahit arkadaş da videoya aldı. Sonra çevredekilerin yardımlarıyla çıktım, oyumu kullandım” dedi.
11.09.2019Televizyon
Referandum günü sosyal medya onu konuşmuştu
Referandum günü sosyal medya onu konuşmuştuOy vermeye gittiği okulda basamakları elleriyle çıkan engelli Emrah Gürsel Güldiken, trafik kazasında ayaklarını yitirmiş. Güldiken, “Sitemim Milli Eğitim Bakanlığı’naydı. Konu başka yerlere çekildi” dedi
18.04.2017Gündem
Sitemim MEB’eydi
Sitemim MEB’eydiOy vermeye gittiği okulda basamakları elleriyle çıkan engelli Emrah Gürsel Güldiken, trafik kazasında ayaklarını yitirmiş. Güldiken, “Sitemim Milli Eğitim Bakanlığı’naydı. Konu başka yerlere çekildi” dedi
17.04.2017Gündem
'Türkiye kendi sistemini güçlü bir şekilde  kuracak'
'Türkiye kendi sistemini güçlü bir şekilde kuracak'Mevcut sistemin istikrarsızlıklara ve darbelere zemin hazırladığını öne süren Temurci, “2007’de referanduma gidip, ‘Ey milletimiz, bize cumhurbaşkanı seçtirmiyorlar ülkede kriz oluyor, kendi cumhurbaşkanını seç’ diyerek bunu onaylamalarını istedik ve millet onayladı” dedi...“Millete vermiş olduğumuz hakkı geri alamayız” diyen Temurci yeni sistemi ise “Sistemin adını koyacağız; sistemin adı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemidir. Türkiye, milletin sistem içerisinde daha fazla güçlü olacağı bir yapıya doğru evriliyor” sözleriyle tarif etti...
26.03.2017Siyaset
Terör örgütleri el ele değişime  karşı çıkıyor
Terör örgütleri el ele değişime karşı çıkıyorBaşbakan Yıldırım, Doğu ve Güneydoğu kanaat önderleri toplantısında “Terör örgütleri evet çıkarsa biz biteriz diyorlar. Tespitleri doğru. İnşallah evet çıkacak, onlar bitecek” dedi
21.03.2017Siyaset
İstanbul'daki darbe girişimi soruşturmasında sürpriz gelişme
İstanbul'daki darbe girişimi soruşturmasında sürpriz gelişmeİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen darbe girişimi soruşturmasında 'Yurtta Sulh Konseyi'' İstanbul yapılanmasında yer aldığı belirtilen  aralarında Tümgeneral Fethi Alpay, Tuğgeneral Mehmet Nail Yiğit, Tuğgeneral Özkan  Aydoğdu, Tuğgeneral Eyyup Gürler'in de bulunduğu 10 şüpheli hakkında, doksan  ikişer kez, diğer 13 sanık için ise en az üçer kez ağırlaştırılmış müebbet olmak üzere toplam 959 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası sitendi. 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili firari FETÖ elebaşı Gülen'in ismi ilk kez yer aldı. Birçok suçtan 92 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 56 yıldan 174 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep edilen Gülen, "1" numaralı şüpheli olarak gösterildi.
22.02.2017Gündem
Darbeci yüzbaşı mahkeme başkanını kızdırdı
Darbeci yüzbaşı mahkeme başkanını kızdırdıFETÖ/PDY'nin 15 Temmuz'daki darbe girişimine katılarak Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı'nı işgal eden 14'ü tutuklu 74 asker'in yargılandığı davanın ikinci duruşması sanıkların savunmalarının alınmasıyla devam ediyor. Duruşmada ifade veren tutuklu sanıklardan Yüzbaşı Hasan Hüseyin Altunsoy'un ifadesi Mahkeme Başkanını kızdırdı! "Oğlum şovu bırak"
7.02.2017Gündem
İstanbul’da lav silahlı gece
İstanbul’da lav silahlı geceDün İstanbul’da Emniyet Müdürlüğü ve Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı’na lav silahlı saldırı düzenlendi.
20.01.2017Gündem
Başbakan Yıldırım'dan saldırı açıklaması: 'Kim yaparsa yapsın alçağın tekidir'
Başbakan Yıldırım'dan saldırı açıklaması: 'Kim yaparsa yapsın alçağın tekidir'Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'daki Ak Parti İl Başkanlığı'na saldırıyla ilgili olarak sert konuştu. Yıldırım, "Kim yaparsa yapsın alçağın tekidir' dedi.
20.01.2017Siyaset
Halep’e 211 TIR’la  yardım malzemesi
Halep’e 211 TIR’la yardım malzemesiSuriye’den gelen savaş mağduru çocuklarla fotoğraf çektiren Semiha Yıldırım daha sonra yardım konvoyunu uğurladı. Törene Yıldırım’ın kızı Büşra Köylübay ve gelini Seda Yıldırım, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Ak Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım ile partililer katıldı.
30.12.2016Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ak Parti İstanbul İl Başkanlığı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.