Akın

Akın

Son dakika akın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan akın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan akın haber sayfamızda...

Akın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33.477 akın haberi bulunmuştur.
Eda Özülkü'den doktorlara teşekkür! 'Sayenizde ikizlerimiz oldu'
Eda Özülkü'den doktorlara teşekkür! 'Sayenizde ikizlerimiz oldu' 1988 yılında dünyaevine giren müzisyen çift Eda-Metin Özülkü, geçtiğimiz akşam Reyhan Karaca, Jale, Ümit Sayın ve Sibel Alaş ile Kıbrıs'ta bir otelde düzenlenen 1. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi'nde sahne aldı.
17.05.2024 Cadde
Prof. Dr. Naci Görür ‘100 kilometrelik alana zarar verir’ deyip uyardı: 1 kentte 3 fay zonu tehlikesi
Prof. Dr. Naci Görür ‘100 kilometrelik alana zarar verir’ deyip uyardı: 1 kentte 3 fay zonu tehlikesi Bilim Akademisi Üyesi, Jeolog ve Deprem Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, "6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremlerin Helen Kıbrıs zonunda stres artımına neden olma ihtimali büyüktür. Biz, 6 Şubat depremleri olduğu zaman Kıbrıs’a dikkat diye uyarı verdik. Halen o uyarı geçerlidir" dedi.
15.05.2024 Gündem
Ünlü anneler anlatıyor: Her şey unutulur ama annelerin öğrettikleri kalır
Ünlü anneler anlatıyor: Her şey unutulur ama annelerin öğrettikleri kalır Yılın farklı günlerinde de olsa dünyanın pek çok ülkesinde kutlanan Anneler Günü’nün tarihçesi için yazılanlar şöyle: “Anneler Günü geleneği, Antik Yunanlıların mitolojisindeki birçok tanrı ve tanrıçanın annesi Rhea onuruna verdikleri yıllık ilkbahar festivaliyle başlar.” Anneler Günü geleneğinin ne zaman ve nasıl başladığı bir yana önemli olan gelinen nokta. Hayat koşturmasında her zaman mümkün olamasa da özel bir günde annelerin onurlandırılması şahane bir gelenek.
11.05.2024 Pazar
Burhaniye’de anneler eğlenceye doyacak
Burhaniye’de anneler eğlenceye doyacak Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, sosyal belediyecilik anlayışı ile yürüttüğü çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.
11.05.2024 Ege
'MasterChef 2022' şampiyonu Metin Yavuz'dan Danilo Şef itirafı!
'MasterChef 2022' şampiyonu Metin Yavuz'dan Danilo Şef itirafı! Son olarak 'All Star' formatında ekranlara gelen 'MasterChef Türkiye'nin 2022 sezonunda şampiyonluk kupasını kaldıran Metin Yavuz, yarışmanın jüri üyelerinden Danilo Zanna hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.
11.05.2024 Cadde
Moda tutkunları Boğaz’da buluştu
Moda tutkunları Boğaz’da buluştu Galataport önceki akşam görkemli bir defileye sahne oldu.
11.05.2024 Cadde
Divriği Ulu Cami restorasyonunda tavanda bir motif gün yüzüne çıktı
Divriği Ulu Cami restorasyonunda tavanda bir motif gün yüzüne çıktı Anadolu Selçuklu Devleti zamanında yaptırılan Divriği Ulu Cami ve Darüşşifası’nda 9 yıl süren restorasyon çalışması sonrası minber üzerinde tavanda yer alan ve haça benzeyen bir motif gün yüzüne çıktı.
10.05.2024 Gündem
Adana’da karpuz hasadı başladı
Adana’da karpuz hasadı başladı Türkiye'nin en önemli karpuz üretim merkezlerinden Adana’da tescilli turfanda karpuz hasadı başladı. Tarlada kilosu 11-12 liradan satılan karpuzlar, kamyonlara yüklenerek Türkiye’nin dört bir yanına gönderiliyor.
10.05.2024 Ekonomi
İşçi servis minibüsüyle otomobil çarpıştı! Yaralılar var
İşçi servis minibüsüyle otomobil çarpıştı! Yaralılar var Aksaray'da işçi servis minibüsü ile otomobil kavşakta çarpıştı. Kazada 7 işçinin yaralandığı bildirildi.
9.05.2024 Gündem
Hasat erken oldu beklenti iyi fiyat! Buğdayda kilograma 15 tl talebi var
Hasat erken oldu beklenti iyi fiyat! Buğdayda kilograma 15 tl talebi var Buğdayda hasat bu sezon erken başlıyor. Çiftçi hasat öncesi TMO’nun alım fiyatını beklerken, artan maliyetlere karşılık buğdayda kilograma 15 lira talebi var.
9.05.2024 Ekonomi
Havuzda yetiştirdi, 7 yılda şirketini kurdu! Verim katlanıyor, içinde kimyasal da yok
Havuzda yetiştirdi, 7 yılda şirketini kurdu! Verim katlanıyor, içinde kimyasal da yok Çalışma hayatına çocuk yaşlarda başladı. İlkokul birinci sınıftan üniversiteye kadar berberlik yaparak azmiyle ailesinin övünç kaynağı oldu. Ancak ziraat mühendisi Volkan Akın’ın başarısı bununla sınırlı kalmadı. Üniversiteyi bitirdikten sonra kendi işini kuran genç adam, 'Bitkilerinize hayat verin' mottosuyla çıktığı yolda hem çiftçinin hem de toprağın yüzünü güldürdü.
8.05.2024 Yaşam
Fenerbahçe'de İsmail Kartal'la oyuncular arasında ipler koptu! 'Yıldız futbolcu kapıları tekmelemiş'
Fenerbahçe'de İsmail Kartal'la oyuncular arasında ipler koptu! 'Yıldız futbolcu kapıları tekmelemiş' Son maçlarda yaşadığı düşüş sonrası lider Galatasaray'ın 6 puan gerisine düşen Fenerbahçe'de oyuncularla teknik direktör İsmail Kartal arasında bağların koptuğu ileri sürüldü.
7.05.2024 Fenerbahçe
Çiftçiler buğday fiyatlarının açıklanmasını bekliyor
Çiftçiler buğday fiyatlarının açıklanmasını bekliyor Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan, buğdayda 1 milyon tona yakın rekolte beklendiğini belirterek, “Çiftçilerimiz ve devlet güvencesinde olan lisanslı depolar, ürünleri ÇKS kayıtlarına göre almaları için buğday fiyatlarının açıklanmasını ve alım tebliğinin yayınlanmasını bekliyor” dedi.
6.05.2024 Ekonomi
Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'a açtı!
Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'a açtı! Ünlü türkücü Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu; 4 katlı villasının kapılarını Evrim Akın'ın sunuculuğunu yaptığı Kanal D'nin sevilen programı 'Evrim Akın ile Ev Gezmesi'ne' açtı. Evde bulunan sauna ve hamam dikkatlerden kaçmadı.
7.05.2024 Cadde
Emine Erdoğan'dan Hıdırellez mesajı
Emine Erdoğan'dan Hıdırellez mesajı Kış mevsiminin bitişi ve baharın habercisi olan Hıdırellez günü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
6.05.2024 Gündem
Binlerce kişi oraya ulaşmak için akın etti! Gün ağarırken buluştular
Binlerce kişi oraya ulaşmak için akın etti! Gün ağarırken buluştular Edirne'de, 'baharın habercisi' olarak kabul edilen Kakava- Hıdırellez Şenlikleri’nin 2'nci gününde, Romanlar ile kente gelen yerli ve yabancı turistler Sarayiçi'nde Tunca Nehri kıyısına akın etti. Nehir kıyısında toplanan kalabalık kağıtlara yazdıkları dileklerini suya bırakıp, ağaçlara asarak geleneği yaşattı.
6.05.2024 Gündem
KAKAVA NEDİR? Kakava Şenlikleri ne zaman, nerede? Kakava kutlamaları...
KAKAVA NEDİR? Kakava Şenlikleri ne zaman, nerede? Kakava kutlamaları... Kakava Şenlikleri'nin nerede ve kutlamalarının ne olduğu, merak ediliyor. Roman kültüründe bir kutlama olan Kakava Şenlikleri'nde kakava ateşi yakılır ve üzerinden atlanır. Peki, kakava nedir, kakava ateşi nerelerde yakılır? Kakava Şenlikleri nerede?
6.05.2024 Bilgi Rehberi
Sakarya'da bir mahalle ayakta: Balıklar öldü, sıra çocuklarda!
Sakarya'da bir mahalle ayakta: Balıklar öldü, sıra çocuklarda! Zamanında yüzülen derenin şimdilerde yanından geçilmiyor. Sakarya'da yıllardan beri kötü koku ve dere pisliğinden isyan eden mahalleli, fabrikanın önüne kadar yürüyüş eylemi yaptı.
5.05.2024 Gündem
Edirne'ye Kakava-Hıdrellez Şenlikleri akını
Edirne'ye Kakava-Hıdrellez Şenlikleri akını Edirne'ye, UNESCO İnsanlığın Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ndeki, 'baharın habercisi' olarak nitelenen Kakava-Hıdrellez Şenlikleri için binlerce kişi geldi.
5.05.2024 Ekonomi
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti Edirne'ye 'baharın habercisi' olarak nitelenen Kakava-Hıdrellez Şenlikleri için binlerce kişi akın etti.
5.05.2024 Haberler
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti Edirne'ye 'baharın habercisi' olarak nitelenen Kakava-Hıdrellez Şenlikleri için binlerce kişi akın etti.
5.05.2024 Gündem
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti
Edirne'de Kakava-Hıdrellez coşkusu! Binlerce kişi akın etti Edirne'ye 'baharın habercisi' olarak nitelenen Kakava-Hıdrellez Şenlikleri için binlerce kişi akın etti.
5.05.2024 Gündem
Şiir ne yerdedir ne göktedir
Şiir ne yerdedir ne göktedir Usta şairlerin dizelerini önemli isimlerin sesiyle müzik eşliğinde sunan İş Sanat Dinletileri, Melih Cevdet Anday’la devam ediyor.
5.05.2024 Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

Akın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.