Akm

Akm

Son dakika AKM haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan AKM gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan AKM haber sayfamızda...

Akm

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.131 akm haberi bulunmuştur.
‘Kanal İstanbul’a dünya hayran olacak’
‘Kanal İstanbul’a dünya hayran olacak’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kanal İstanbul’u yapacaklarını belirterek “Bu projeyi biz Karadeniz’i Marmara’ya bağlamak suretiyle hayata geçireceğiz. Dünya bu projeyi de hayran hayran gelip yerinde izleyecek, diğer projelerimizi izlediği gibi” dedi
27.02.2021Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan sıcak gelişmeyi duyurdu: Adeta patlama yaşanıyor
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan sıcak gelişmeyi duyurdu: Adeta patlama yaşanıyorSon dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atlas Sineması ile İstanbul Sinema Müzesi'nin açılışında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada, "Seyahat kısıtlamalarını kaldıran veya hafifleten her yerde, ülkemize yönelik rezervasyonlarda adeta patlama yaşanıyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, AKM ve Galataport'un açılış tarihini verdi.
27.02.2021Siyaset
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: 234 projeye 47 milyon lira destek verdik
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: 234 projeye 47 milyon lira destek verdikKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yabancı prodüksiyonları Türkiye'ye davet etmek için yasa çıkarıldığını belirterek, "(Antalya'da çekimleri devam eden Five Eyes) Çok büyük bütçeli uluslararası filmler bunlar. Türkiye'ye geldikleri zaman bütçenin büyük bir kısmını da Türkiye'de kullanıyorlar. Hem sinema sektörünü desteklemiş oluyorsunuz hem de ülkenin tanıtımında kullanıyorsunuz." dedi.
4.02.2021Siyaset
Kemal Sunal ölüm tarihi ne zaman, kaç yaşında, neden öldü, mezarı nerede? Kemal Sunal kaç filmde oynadı, nereli, eşi kim, kaç çocuğu var?
Kemal Sunal ölüm tarihi ne zaman, kaç yaşında, neden öldü, mezarı nerede? Kemal Sunal kaç filmde oynadı, nereli, eşi kim, kaç çocuğu var?Türk sinema - tiyatro tarihinin unutulmaz isimlerinden biri olan Kemal Sunal'ın hayatını haberimize ekledik. Milyonlarca vatandaş Kemal Sunal filmlerini hala izliyor. Başarılı oyunculuğuyla ve neşesiyle güldürmeyi çok seven Kemal Sunal'ın ölüm tarihi ne zaman, Kemal Sunal kaç yaşında ve neden öldü soruları merakla araştırılıyor. Aynı zamanda Kemal Sunal nereli, eşi kim, kaç çocuğu var soruları da yoğun ilgi görenler arasında. Peki Kemal Sunal kaç filmde oynadı, filmleri neler? İşte Kemal Sunal biyografisi haberimizde...
30.01.2021Cadde
Taksim Kolektifi: Taksim İstanbullular için yeniden buluşma noktası haline gelecek
Taksim Kolektifi: Taksim İstanbullular için yeniden buluşma noktası haline gelecekTaksim Meydanı Kentsel Tasarım Yarışması’nı jürinin, halkın ve idarenin oylarını alarak kazanan Taksim Kolektifi’nden proje müellifleri Şerif Süveydan, Burcu Sevinç Yılmaz, Rıfat Yılmaz, Süleyman Yıldız ve Sezer Bahtiyar ile kentin gerçek sahibi olarak İstanbulluların meydanın biçimlenmesinde katılımcı bir kimliğe sahip olmasının önemini ve meydanın hafızasının geleceğe nasıl taşınacağını konuştuk.
29.01.2021Ekonomi
Türk tarihinin en önemli isimlerinden! Mezarı Ayaspaşa Palas binasının altında bulundu
Türk tarihinin en önemli isimlerinden! Mezarı Ayaspaşa Palas binasının altında bulunduGelen son dakika haberine göre; Tanzimat ilanı ile başlayan batılılaşma sürecinin ilk ve en önemli yazarlarından biri olan İbrahim Şinasi’nin mezarının, Beyoğlu’nun Gümüşsuyu Caddesi’ndeki Ayaspaşa Palas binasının altında kaldığı ortaya çıktı.
3.01.2021Haberler
Türk tarihinin en önemli isimlerinden! Mezarı Ayaspaşa Palas binasının altında bulundu
Türk tarihinin en önemli isimlerinden! Mezarı Ayaspaşa Palas binasının altında bulunduGelen son dakika haberine göre; Tanzimat ilanı ile başlayan batılılaşma sürecinin ilk ve en önemli yazarlarından biri olan İbrahim Şinasi’nin mezarının, Beyoğlu’nun Gümüşsuyu Caddesi’ndeki Ayaspaşa Palas binasının altında kaldığı ortaya çıktı.
3.01.2021Gündem
Yeni AKM’nin son hali havadan görüntülendi
Yeni AKM’nin son hali havadan görüntülendiTemeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 10 Şubat 2019 tarihinde düzenlenen törende atılan yeni Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) yapımı tüm hızıyla sürüyor. Taksim'in simgeleri arasında olan AKM’nin havadan çekilen görüntülerinde küre şeklinde tasarlanan oditoryumun, dış cephesinin kırmızı taşlarla kaplandığı görüldü.
8.12.2020Haberler
Yeni Atatürk Kültür Merkezi inşaatının yüzde 78'i tamamlandı
Yeni Atatürk Kültür Merkezi inşaatının yüzde 78'i tamamlandıTaksim'de yapımı devam eden Yeni Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatının yüzde 78'i tamamlandı. 15 bin adet özel el yapımı kırmızı seramik kullanılarak yapılan küre şeklindeki opera kulesindeki çalışmalar sona yaklaştı.
26.11.2020Haberler
Atatürk Kültür Merkezi'nin son hali görüntülendi
Atatürk Kültür Merkezi'nin son hali görüntülendiTaksim'de yapımı devam eden Yeni Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatının yüzde 78'i tamamlandı. 15 bin adet özel el yapımı kırmızı seramik kullanılarak yapılan opera kulesindeki çalışmalar sona yaklaştı.
26.11.2020Gündem
Son dakika! Bakan Ersoy, AKM'nin bitiş tarihini açıkladı
Son dakika! Bakan Ersoy, AKM'nin bitiş tarihini açıkladıKültür ve Turizm Bakanı Ersoy: "AKM'de artık montaj aşamasındayız. Tahminimiz 2021 yılının ilk yarısında bu inşaatı tamamlayacağız."
26.11.2020Siyaset
Kemal Sunal ne zaman ve neden öldü? Kemal Sunal doğum tarihinde anılıyor!
Kemal Sunal ne zaman ve neden öldü? Kemal Sunal doğum tarihinde anılıyor!Kemal Sunal 76. yaş doğum gününde büyük özlemle anılıyor. 10 Kasım 1944'de doğan Kemal Sunal kalp krizinden dolayı hayatını kaybetti. Başarılı oyunculuğuyla adını hafızalara kazıyan Kemal Sunal'ın ölüm tarihi ise 3 Temmuz 2000...İşte Kemal Sunal sözleri, filmleri ve biyografisi haberimizde...
11.11.2020Cadde
Yüksek risklilere yıl sonunda aşı
Yüksek risklilere yıl sonunda aşıYıl sonunda dünyadaki aşı çalışmalarından uygun olanların yüksek riskli vatandaşların hizmetine sunulacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli aşı çalışmalarına ilişkin ise “Önümüzdeki bahar aylarında kendi aşımızı uygulayabilecek aşamaya gelmiş olacağız” dedi
31.10.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulunduktan sonra açıklama yaptı. Erdoğan, "Taksim Camisi ramazan ayı içerisinde yetişmesine dair bilgi aldım AKM'yle ilgili 2021'in altıncı ayının sonuna kadar yetiştirme hedefi var" dedi.
30.10.2020Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi'nde incelemelerde bulunduktan sonra açıklama yaptı. Erdoğan, "Taksim Camisi ramazan ayı içerisinde yetişmesine dair bilgi aldım AKM'yle ilgili 2021'in altıncı ayının sonuna kadar yetiştirme hedefi var" dedi.
30.10.2020Siyaset
Evde bayram coşkusu
Evde bayram coşkusuNarlıdere Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yılını bir dizi etkinlik ile kutlayacak.
27.10.2020Ege
Erdoğan Ayasofya’daki çalışmaları inceledi
Erdoğan Ayasofya’daki çalışmaları incelediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Temmuz’da kılınacak cuma namazı ile 86 yıl sonra ibadete açılacak olan Ayasofya Camii’nde incelemelerde bulundu.
20.07.2020Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi ile AKM'de incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam Taksim Camisi ile AKM'de incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı devam eden Taksim Camisi ile Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) incelemelerde bulundu.
19.07.2020Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camii'nde
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camii'ndeSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ayasofya Camii'nde incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ayasofya Camii ziyaretinin ardından, yapımı devam eden Taksim Camisi ile Atatürk Kültür Merkezi'nde de (AKM) incelemelerde bulundu.
19.07.2020Siyaset
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor? Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıklamalar...
Son dakika haberi... Tatilde bizi neler bekliyor? Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy'dan önemli açıklamalar...Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy CNN TÜRK'te Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge'de önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Ersoy, "İç pazarda hareketlilik şu anda yüzde 45'lere geldi. İç turizm açısından bakarsanız çok iyi. Önceliğimiz bütün ülkelerle hava trafiğini başlatmak." ifadelerini kullandı.
10.06.2020Gündem
Yeni AKM'nin kaba inşaatı tamamlandı
Yeni AKM'nin kaba inşaatı tamamlandıTemeli geçen yıl 10 Şubat'ta atılan yeni Atatürk Kültür Merkezinin kaba inşaatı tamamlanırken dış kaplama işçiliği sürüyor. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız, "Genel işçiliğin yüzde 45'i bitti. Alt katlarda ise ince işçilik çalışmaları sürüyor" dedi.
3.06.2020Gündem
Yeni AKM hızla yükseliyor
Yeni AKM hızla yükseliyorTaksim'in simge yapılarından Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatında çalışmalar corona virüs tedbirlerine uyularak devam ediyor. Projenin küre şeklindeki tasarımı ile en dikkat çeken noktası olan oditoryumun, çelik konstrüksiyonu tamamlandı. Opera salonu alarak kullanılacak oditoryum net şekilde ortaya çıktı.
3.05.2020Gündem
Yeni AKM'nin oditoryumu ortaya çıktı
Yeni AKM'nin oditoryumu ortaya çıktıTaksim'de hızla yükselen yeni Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatında oditoryum ortaya çıktı. İnşaattaki son durum havadan da görüntülendi.
31.03.2020Gündem
Yeni AKM'nin oditoryumu ortaya çıktı
Yeni AKM'nin oditoryumu ortaya çıktıTaksim'de hızla yükselen yeni Atatürk Kültür Merkezi (AKM) inşaatında oditoryum ortaya çıktı. İnşaattaki son durum havadan da görüntülendi.
31.03.2020Gündem
Hem kutlama hem mücadele
Hem kutlama hem mücadeleYarın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Kadına şiddetin sona ermesi daha çok eşitlik ve özgürlük için tüm Ege’de etkinlikler gerçekleşecek...
6.03.2020Ege

Benzer Haber Etiketleri

İstanbulrecep tayyip erdoğantaksimAKMkemal

Akm ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.