Özgür Özel

Özgür Özel

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 1 .sıra Adayı.21 Eylül 1974'te Manisa'da doğdu. Babasının adı Talat, annesinin adı Rukiye Şükran'dır. Eczacı; Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.Serbest eczacı olarak çalıştı. Manisa Eczacı Odasında sırasıyla Yönetim Kurulu Üyesi, Veznedarı, Genel Sekreteri ve Başkanlığı görevlerini yürüttü. 2007 yılında Türk Eczacıları Birliği (TEB) Merkez Heyeti üyeliğine seçildi. TEB'de Saymanlık ve 2 dönem de Genel Sekreterlik görevinde bulundu. Kongre ve konferanslara çok sayıda bildiri sundu. Uluslararası Eczacılık Federasyonu, Avrupa Birliği Eczacılık Grubu ile Avrupa Eczacılık Forumu'na üyelikleri bulunmaktadır.İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilen Özel, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Özgür Özel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.309 ozgur ozel haberi bulunmuştur.
Türkiye açısından büyük talihsizlik
Türkiye açısından büyük talihsizlikCHP lideri Kılıçdaroğlu, ABD Başkanı Biden’ın açıklamalarıyla ilgili, “Türkiye açısından çok büyük talihsizlik. Bugüne kadar pek çok iktidar geldi, gitti ama hiçbir ABD Başkanı 1915 olaylarını bir ‘soykırım’ olarak tanımlamadı” dedi
28.04.2021 Siyaset
‘Milli Mücadele’nin mirası: Milli irade’
‘Milli Mücadele’nin mirası: Milli irade’TBMM’nin açılışının 101. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı başkentte düzenlenen resmi törenlerle kutlandı... TBMM önünde düzenlenin törenin ardından devlet erkânı Ata’nın huzuruna çıktı. Daha sonra ise Birinci Meclis’te oturum düzenlendi...
24.04.2021Siyaset
‘713 bin çocuk evlendirildi’
‘713 bin çocuk evlendirildi’CHP, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocukların sorunlarını ele alan bir rapor hazırladı. Raporda, 713 binden fazla kız çocuğunun evlendirildiği ve 232 çocuk intiharı yaşandığı belirtildi.
23.04.2021Siyaset
CHP, İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının iptali istemiyle Danıştaya başvurdu
CHP, İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararının iptali istemiyle Danıştaya başvurduCHP, Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesine ilişkin Cumhurbaşkanlığı kararının iptali ve yürütmesinin durdurulması istemiyle Danıştaya başvurdu.
22.04.2021Siyaset
Turgutlu projeleri Ankara’da konuşuldu
Turgutlu projeleri Ankara’da konuşulduTurgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.
21.04.2021Ege
‘Bayram ikramiyesi bin 500 lira olsun’
‘Bayram ikramiyesi bin 500 lira olsun’CHP, asgari ücretten vergi alınmaması, en düşük emekli aylığının asgari ücret düzeyine çıkarılması ve emeklilerin bayram ikramiyesinin bin 500 lira olarak artırılması için kanun teklifi verdi.
18.04.2021Siyaset
Ankara’da buluştu
Ankara’da buluştuKarabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Karabağlar Belediyesi’nin projeleri ve çalışmaları hakkında Kılıçdaroğlu’na bilgi veren Selvitopu, Kibar Mahallesi Belediye Hizmet Kompleksi, Nasrettin Hoca Çocuk Bilim Kültür Merkezi, Limontepe Semt Merkezi’nin tamamlandığını söyledi.
5.04.2021Ege
‘Tehdit etmek o makama yakışmaz’
‘Tehdit etmek o makama yakışmaz’CHP lideri Kılıçdaroğlu, Şentop’a tepki göstererek “TBMM’ye sabotaj yapılıyor. Meclis Başkanı’nın ‘ben sana gösteririm’ demesi ya da tehdit etmek o makama, makamın ağırlığına yakışmaz” dedi
3.04.2021Siyaset
Kılıçdaroğlu'dan flaş AYM açıklaması: Korunması önemli
Kılıçdaroğlu'dan flaş AYM açıklaması: Korunması önemliCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Anayasa Mahkemesini ve kararlarını eleştirebiliriz. Anayasa Mahkemesine yapılan atamaları eleştirebiliriz; ama kurum olarak Anayasa Mahkemesinin korunması önemlidir" dedi.
2.04.2021Siyaset
‘Güvenlik’ teklifi Meclis’te gitti-geldi
‘Güvenlik’ teklifi Meclis’te gitti-geldiMeclis’te muhalefet oylarıyla reddedilen ‘Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması’ teklifi oylaması Başkanlık Divanı kararıyla dün tekrarlandı ve teklifin maddelerine geçilmesi kabul edildi. CHP, AYM’ye başvuracak.
2.04.2021Siyaset
AK Parti'li Özkan'dan, TBMM Başkanvekili Akar'ın kanun teklifi görüşmelerindeki tutumuna tepki
AK Parti'li Özkan'dan, TBMM Başkanvekili Akar'ın kanun teklifi görüşmelerindeki tutumuna tepkiAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, TBMM Başkanvekili Haydar Akar'ın, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu Teklifi'nin, TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmeleri sırasındaki tutumuna tepki gösterdi.
1.04.2021Siyaset
Son dakika... TBMM'deki tartışma sonrası Şentop'tan açıklama: Pişman ederim
Son dakika... TBMM'deki tartışma sonrası Şentop'tan açıklama: Pişman ederimGelen son dakika haberine göre; TBMM Başkanı Mustafa Şentop gündeme ilişkin basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. TBMM'deki oylama gerilimini manipülatif olarak gördüğünü söyleyen Şentop, 'Meclis Başkanı olarak daha fazla seviyeyi düşürmek istemem ama bu işi çok daha iyi yapabileceğimi ifade etmek isterim; pişman ederim.' dedi.
1.04.2021Siyaset
‘Sözleşme 1 Temmuz’da yürürlükten kalkacak’
‘Sözleşme 1 Temmuz’da yürürlükten kalkacak’Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye’nin İstanbul Sözleşmesi’nden çekilmesiyle ilgili, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi.
28.03.2021Siyaset
Altun'dan, CHP'li Özel'e 'İstanbul Sözleşmesi' cevabı
Altun'dan, CHP'li Özel'e 'İstanbul Sözleşmesi' cevabıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye'nin İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesiyle ilgili "Bu iş bitti. Fesih bildirimimiz Avrupa Konseyi Sekreteryası'na ulaştı. Avrupa Konseyi Anlaşmalar Bürosu, sözleşmenin 1 Temmuz itibarıyla ülkemiz bakımından yürürlükten kalkacağını teyit etti." ifadelerini kullandı.
26.03.2021Gündem
CHP'li Özel ve Tanrıkulu Iğdır'da
CHP'li Özel ve Tanrıkulu Iğdır'daCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile birlikte Doğu gezisini sürdürüyor. Ardahan ve Kars gezisinin ardından Özel ve Tanrıkulu, bugün de Iğdır'da partililerle buluşup, esnafı ziyaret etti.
26.03.2021Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan, CHP'li Özel'e sert tepki
İletişim Başkanı Altun'dan, CHP'li Özel'e sert tepkiCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in bugünkü konuşmasına tepki göstererek, "Nasipsizler sürüsünün çobanı bu zavallı hak ettiği cevabı hem hukuk önünde hem de sandıkta alacaktır" dedi.
18.03.2021Siyaset
Diyarbakır annelerinden CHP'li Özgür Özel'in açıklamalarına tepki
Diyarbakır annelerinden CHP'li Özgür Özel'in açıklamalarına tepkiDiyarbakır anneleri, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in kendilerini ziyaretinin ardından yaptığı "Biz buraya geldiğimizde aileler tepki göstermedi. Gösterenler de aile değildi." açıklamasını eleştirdi.
7.03.2021Gündem
Son dakika... Evlat nöbetindeki ailelerden CHP heyetine tepki: 'Geç kaldınız'
Son dakika... Evlat nöbetindeki ailelerden CHP heyetine tepki: 'Geç kaldınız'Gelen son dakika haberine göre; Diyarbakır'da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan evlatları için HDP binası önünde oturma eylemi yapan aileleri, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ziyaret etti. Aileler, ziyarette evlatlarının terör örgütü tarafından kaçırılmasından sorumlu tuttukları HDP'yi şikayet ederken, CHP heyetine de "Geç kaldınız" dedi.
3.03.2021Gündem
Göçmenlerle buluştu
Göçmenlerle buluştuCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde Balkan göçmenleriyle bir araya geldi.
27.02.2021Ege
Ermenistan karıştı!
Ermenistan karıştı!Ermenistan’da, Rusya’dan alınan İskender füzeleriyle ilgili başlayan tartışma siyasi krize dönüştü. Ordu, Başbakan Paşinyan’ın istifasını isterken, bu durumu ‘darbe girişimi’ olarak niteleyen Paşinyan destekçileriyle sokağa indi.
26.02.2021Dünya
Son dakika...  TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştı
Son dakika... TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştıGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kadrolarında görevli personelin tecrübelerinden daha uzun süreli ve etkin şekilde yararlanılması, özlük haklarının iyileştirilmesi gibi düzenlemeleri içeren TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda yasalaştı
18.02.2021Gündem
Eski CHP vekil Fatma Öztürk için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Eski CHP vekil Fatma Öztürk için TBMM'de cenaze töreni düzenlendiEski CHP Ankara Milletvekili Feriha Fatma Öztürk için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.
17.02.2021Siyaset
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’Milli Savunma Bakanı Akar, Gara operasyonuyla ilgili “Örgütün, Gara’da toplanmaya başladığı istihbar edildi. Son 5 ayda özellikle bu bölgeye yoğunlaştık. Operasyon için gerekli gizlilik önlemleri içinde geniş hazırlık süreci yaşanmış; ayrıntılı çalışmalar icra edilmiştir” dedi.
17.02.2021Gündem
Son dakika! Bakan Soylu'dan HDP'li vekile çok sert tepki: Hiç gülmeyin!
Son dakika! Bakan Soylu'dan HDP'li vekile çok sert tepki: Hiç gülmeyin!Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Kartal-2 Harekâtı ile ilgili TBMM Genel Kurulu’nu bilgilendirdi. Akar, "Bölgeye uçakla etki etmek neredeyse mümkün değildi. Mağara girişinde sadece göz yaşartıcı gazlar kullanılmıştır." ifadelerini kullandı. İçişleri Bakanı Soylu, Meclis Genel Kurulu'nda konuştu. Bakan Soylu, "PKK, ailelerimize karşı zafer kazanamayacak, ailelerimiz onları yenecek." dedi.
16.02.2021Siyaset
CHP'den istifa eden Çelebi o mektuptaki önerileri açıkladı
CHP'den istifa eden Çelebi o mektuptaki önerileri açıkladıCHP’den istifa eden İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, daha önce yaptıkları görüşmede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Grup Başkanvekili Özgür Özel’e ilettikleri “görüş” bildiren mektuptaki başlıkları açıkladı.
31.01.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

CHPtbmmegefahrettin altunhdp

Özgür Özel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.