Özgür Özel

Özgür Özel

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 1 .sıra Adayı.21 Eylül 1974'te Manisa'da doğdu. Babasının adı Talat, annesinin adı Rukiye Şükran'dır. Eczacı; Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.Serbest eczacı olarak çalıştı. Manisa Eczacı Odasında sırasıyla Yönetim Kurulu Üyesi, Veznedarı, Genel Sekreteri ve Başkanlığı görevlerini yürüttü. 2007 yılında Türk Eczacıları Birliği (TEB) Merkez Heyeti üyeliğine seçildi. TEB'de Saymanlık ve 2 dönem de Genel Sekreterlik görevinde bulundu. Kongre ve konferanslara çok sayıda bildiri sundu. Uluslararası Eczacılık Federasyonu, Avrupa Birliği Eczacılık Grubu ile Avrupa Eczacılık Forumu'na üyelikleri bulunmaktadır.İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilen Özel, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Özgür Özel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.201 ozgur ozel haberi bulunmuştur.
Göçmenlerle buluştu
Göçmenlerle buluştuCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde Balkan göçmenleriyle bir araya geldi.
27.02.2021Ege
Ermenistan karıştı!
Ermenistan karıştı!Ermenistan’da, Rusya’dan alınan İskender füzeleriyle ilgili başlayan tartışma siyasi krize dönüştü. Ordu, Başbakan Paşinyan’ın istifasını isterken, bu durumu ‘darbe girişimi’ olarak niteleyen Paşinyan destekçileriyle sokağa indi.
26.02.2021Dünya
Son dakika...  TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştı
Son dakika... TSK Personel Kanun teklifi Meclis'te yasalaştıGelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı kadrolarında görevli personelin tecrübelerinden daha uzun süreli ve etkin şekilde yararlanılması, özlük haklarının iyileştirilmesi gibi düzenlemeleri içeren TSK Personel Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi, TBMM Genel Kurulunda yasalaştı
18.02.2021Gündem
Eski CHP vekil Fatma Öztürk için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Eski CHP vekil Fatma Öztürk için TBMM'de cenaze töreni düzenlendiEski CHP Ankara Milletvekili Feriha Fatma Öztürk için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.
17.02.2021Siyaset
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’
Akar ve Soylu Meclis’i bilgilendirdi! ‘Gara için beş ay hazırlık yapıldı’Milli Savunma Bakanı Akar, Gara operasyonuyla ilgili “Örgütün, Gara’da toplanmaya başladığı istihbar edildi. Son 5 ayda özellikle bu bölgeye yoğunlaştık. Operasyon için gerekli gizlilik önlemleri içinde geniş hazırlık süreci yaşanmış; ayrıntılı çalışmalar icra edilmiştir” dedi.
17.02.2021Gündem
Son dakika! Bakan Soylu'dan HDP'li vekile çok sert tepki: Hiç gülmeyin!
Son dakika! Bakan Soylu'dan HDP'li vekile çok sert tepki: Hiç gülmeyin!Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Kartal-2 Harekâtı ile ilgili TBMM Genel Kurulu’nu bilgilendirdi. Akar, "Bölgeye uçakla etki etmek neredeyse mümkün değildi. Mağara girişinde sadece göz yaşartıcı gazlar kullanılmıştır." ifadelerini kullandı. İçişleri Bakanı Soylu, Meclis Genel Kurulu'nda konuştu. Bakan Soylu, "PKK, ailelerimize karşı zafer kazanamayacak, ailelerimiz onları yenecek." dedi.
16.02.2021Siyaset
CHP'den istifa eden Çelebi o mektuptaki önerileri açıkladı
CHP'den istifa eden Çelebi o mektuptaki önerileri açıkladıCHP’den istifa eden İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, daha önce yaptıkları görüşmede CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Grup Başkanvekili Özgür Özel’e ilettikleri “görüş” bildiren mektuptaki başlıkları açıkladı.
31.01.2021Siyaset
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevap
Son dakika! RTÜK Başkanı Şahin'den, CHP'li Özel'e cevapRadyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, kendisini eleştiren CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e Twitter'dan cevap verdi. Şahin, "Yapılan bir değerlendirmeyi başka yerlere çekmek insafsızlıktır, vicdansızlıktır, art niyetliliktir" dedi.
30.01.2021Gündem
Son dakika haberi: CHP'den 3 vekil istifa etti
Son dakika haberi: CHP'den 3 vekil istifa ettiGelen bir son dakika haberine göre; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na mektup yazarak, eleştirilerini dile getiren milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel, partiden istifa ettiklerini açıkladı.
29.01.2021Siyaset
Mehmet Ali Çelebi, Özcan Özel, Hüseyin Avni CHP'den neden istifa etti?
Mehmet Ali Çelebi, Özcan Özel, Hüseyin Avni CHP'den neden istifa etti?Son dakika bilgisine göre CHP'den 3 vekil istifa etti. CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy basın toplantısıdan istifa eettiklerini duyurdu. Bu gelişme sonrası "3 Velik CHP'den neden istifa etti?" soruları yöneltilmeye başlandı.
29.01.2021Gündem
CHP'den 3 vekil istifa etti
CHP'den 3 vekil istifa ettiMehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel CHP'den istifa ettiklerini duyurdu.
29.01.2021Haberler
Mektup yazan iki vekille buluşacak
Mektup yazan iki vekille buluşacakCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, parti politikalarına ilişkin eleştirilerde bulunan ve rahatsızlıklarını mektup yoluyla kendisine ileten İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi ve Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ile haftaya buluşması bekleniyor.
22.01.2021Siyaset
Gündem Saruhanlı
Gündem SaruhanlıCHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, bir süre önce Kovid-19 tedavisi gören Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’i ziyaret etti, “Geçmiş olsun” dedi.
17.01.2021Ege
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CHP'li ismi açıkladı: Süleyman Girgin
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CHP'li ismi açıkladı: Süleyman GirginGelen bir son dakika haberine göre; Muğla'da vahşice öldürülen Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, 'CHP milletvekilinin kendisini arayarak zanlının ailesine yönelik şikayetinden vazgeçmesini istediği' iddiasıyla ilgili basın açıklaması yaptı. "Benim kızıma Muğla’dan iftiralar atıldığı için ben bu davadan vazgeçmeyeceğim. Ben yaşayan bir ölüyüm." diyen Sıddık Gültekin, "Defalarca görüştük. 'Ne kadar para istersen veririz' dediler. 'Davadan vazgeç' dediler." diye konuştu.
31.12.2020Haberler
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CHP'li ismi açıkladı: Süleyman Girgin
Son dakika! Pınar Gültekin'in babası CHP'li ismi açıkladı: Süleyman GirginGelen bir son dakika haberine göre; Muğla'da vahşice öldürülen Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin, 'CHP milletvekilinin kendisini arayarak zanlının ailesine yönelik şikayetinden vazgeçmesini istediği' iddiasıyla ilgili basın açıklaması yaptı. "Benim kızıma Muğla’dan iftiralar atıldığı için ben bu davadan vazgeçmeyeceğim. Ben yaşayan bir ölüyüm." diyen Sıddık Gültekin, "Defalarca görüştük. 'Ne kadar para istersen veririz' dediler. 'Davadan vazgeç' dediler." diye konuştu.
31.12.2020Gündem
'CHP’li vekil bana ailesini rahat bırak dedi’
'CHP’li vekil bana ailesini rahat bırak dedi’Kızı Pınar Gültekin’in öldürülmesinin ardından CHP’li bir vekilden “davadan vazgeç” telefonu aldığı iddia edilen Sıddık Gültekin, Milliyet’e konuştu.
31.12.2020Gündem
Son dakika! AK Parti'li Özkan'dan 'hayvan hakları düzenlemesi' müjdesi
Son dakika! AK Parti'li Özkan'dan 'hayvan hakları düzenlemesi' müjdesiGelen bir son dakika haberine göre; AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, hayvan haklarına ilişkin düzenlemenin 2021'in ilk çeyreğinde gündeme alınacağını söyledi.
22.12.2020Siyaset
Erdoğan’dan Özel’e tazminat davası
Erdoğan’dan Özel’e tazminat davasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’e 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
22.12.2020Siyaset
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 250 bin TL'lik dava
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 250 bin TL'lik davaGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçen hafta TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
21.12.2020Siyaset
Bütçe böyle geçti: Renkli ve elektrikli
Bütçe böyle geçti: Renkli ve elektrikliKesintisiz 12 gün süren 2021 yılı bütçe görüşmeleri tamamlandı. Tansiyonun sık sık yükseldiği Genel Kurul’daki bütçe görüşmelerinde zaman zaman renkli ve gülümseten diyaloglar da yaşandı
20.12.2020Siyaset
AK Parti'li Özhaseki'den CHP'li Özel'e 'diktatör' tepkisi
AK Parti'li Özhaseki'den CHP'li Özel'e 'diktatör' tepkisiAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik 'diktatör' sözlerine ilişkin, "Tayyip Bey buraya askeri güçle mi geldi? 'Diktatör' diyecekler ise askeri güçle gelip oraya oturan Cumhurbaşkanlarına söylesinler" dedi.
19.12.2020Gündem
Bütçede tartışmalı final
Bütçede tartışmalı finalCumhurbaşkanlığı Hükümeti’nin üçüncü, AK Parti hükümetlerinin ise 19. bütçesi olma özelliğini taşıyan 2021 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun teklifi Meclis’ten geçti.
19.12.2020Siyaset
Son dakika... 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi kabul edildi
Son dakika... 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi kabul edildiGelen son dakika haberine göre; 2021 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi ile 2019 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.
18.12.2020Siyaset
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan CHP'li Özel'e tepki
Son dakika... İletişim Başkanı Altun'dan CHP'li Özel'e tepkiGelen son dakika haberine göre; CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklamasına İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan sert tepki geldi.
18.12.2020Siyaset
AK Partili Çelik'ten CHP'li Özel: Milletimize saygısızlıktır
AK Partili Çelik'ten CHP'li Özel: Milletimize saygısızlıktırAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Twitter hesabından açıklama yaparak, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklamasına, tepki gösterdi.
18.12.2020Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

chpözgür özeltbmmistifabütçe

Özgür Özel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.