Özgür Özel

Özgür Özel

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa 1 .sıra Adayı.21 Eylül 1974'te Manisa'da doğdu. Babasının adı Talat, annesinin adı Rukiye Şükran'dır. Eczacı; Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesini bitirdi.Serbest eczacı olarak çalıştı. Manisa Eczacı Odasında sırasıyla Yönetim Kurulu Üyesi, Veznedarı, Genel Sekreteri ve Başkanlığı görevlerini yürüttü. 2007 yılında Türk Eczacıları Birliği (TEB) Merkez Heyeti üyeliğine seçildi. TEB'de Saymanlık ve 2 dönem de Genel Sekreterlik görevinde bulundu. Kongre ve konferanslara çok sayıda bildiri sundu. Uluslararası Eczacılık Federasyonu, Avrupa Birliği Eczacılık Grubu ile Avrupa Eczacılık Forumu'na üyelikleri bulunmaktadır.İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilen Özel, evli ve 1 çocuk babasıdır.

Özgür Özel

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.928 özgür özel haberi bulunmuştur.
CHP'li Özel: Meclis'te, kira artışına araştırma komisyonu kurulmasını teklif edeceğiz
CHP'li Özel: Meclis'te, kira artışına araştırma komisyonu kurulmasını teklif edeceğizCHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, "Meclis açıldıktan sonra parti olarak tüm siyasi partilere artan kiralar, bu kiraların yarattığı sorunlar ve mülk sahipleri ile kiracılar arasında yaşanan sorunların tespit edilmesi ve hakkaniyetli çözüm getirilmesine yönelik önerilerin tartışılacağı araştırma komisyonu kurulmasını teklif edeceğiz" dedi.
7.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suudi Arabistan dönüşü enflasyon mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Suudi Arabistan dönüşü enflasyon mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan ziyareti dönüşü basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu. Mayıstan sonra enflasyonun gerilemeye başlayacağını söyleyen Erdoğan, 'Halkımız müsterih olsun, bu meselenin üstesinden geleceğiz.' mesajını verdi. Teröristlerle fotoğrafı ortaya çıkan İBB çalışanıyla ilgili de konuşan Erdoğan, 'Bu fotoğraf bir delildir, bir ispattır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bunun hesabını vermesi lazım' dedi.
30.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 250 bin liralık tazminat davası
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel'e 250 bin liralık tazminat davasıCumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel aleyhine Ankara Asliye Hukuk Mahkemesinde 250 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
29.04.2022Gündem
Suudi Arabistan ile yeni dönem
Suudi Arabistan ile yeni dönemCumhurbaşkanı Erdoğan, 5 yıl aranın ardından ilk kez Suudi Arabistan’a resmi ziyarette bulundu. Kral Selman ve Veliaht Prens ile görüşen Erdoğan, “İş birliğimizi artırmanın müşterek menfaatimize olduğuna inanıyoruz” paylaşımında bulundu
29.04.2022Siyaset
MHP Genel Başkanı Bahçeli’den CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na: Kavga ile adaylık olmaz, kaybeder
MHP Genel Başkanı Bahçeli’den CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na: Kavga ile adaylık olmaz, kaybederMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da gazetecilerle buluştuğu iftar programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
29.04.2022Siyaset
Son dakika: Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan: İlişkilerimizi geçmiştekinin de ötesine taşıyacağız
Son dakika: Suudi Arabistan ile yeni dönem! Erdoğan: İlişkilerimizi geçmiştekinin de ötesine taşıyacağızGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Salman bin Abdülaziz El Suud’un daveti üzerine Suudi Arabistan’ın Cidde kentine geldi. Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdülaziz tarafından Al-Salam Sarayı'nda resmi törenle karşılandı. Erdoğan ve Salman salona geçerek heyetlerle bir araya geldi. Erdoğan daha sonra Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman’la görüştü. Erdoğan görüşmelere ilişkin yaptığı paylaşımda, "Tarihî, kültürel, beşerî bağlara sahip iki kardeş ülke olarak aramızdaki her türlü siyasi, askerî, ekonomik ilişkilerin artırılması ve yeni bir dönemin başlaması için gayret içerisindeyiz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Terörün her türlüsüne karşı olduğumuzun ve bölgemizdeki ülkelerle teröre karşı iş birliğine verdiğimiz önemin altını çiziyoruz. İlişkilerimizi her alanda geçmiştekinin de ötesine taşıyacağımıza inanıyorum. "dedi.
28.04.2022Siyaset
Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama
Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan'a hareketi öncesinde Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili konuşan Erdoğan, "MİT'in devreye girmesiyle takas gerçekleşti, Putin teşekkür etmek için aradı." dedi. CHP'li Özgür Özel'in sözlerine de tepki gösteren Erdoğan, 'Adı Özgür ama soyadı çok garip olan bu zatla ilgili avukatlarımız davalarını açıp Türkiye'nin Cumhurbaşkanına hakaret edilebilir mi edilemez mi bakacaklar.' ifadelerine yer verdi.
28.04.2022Haberler
Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama
Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan'a hareketi öncesinde Atatürk Havalimanı'nda açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki ABD-Rusya esir takasıyla ilgili konuşan Erdoğan, "MİT'in devreye girmesiyle takas gerçekleşti, Putin teşekkür etmek için aradı." dedi. CHP'li Özgür Özel'in sözlerine de tepki gösteren Erdoğan, 'Adı Özgür ama soyadı çok garip olan bu zatla ilgili avukatlarımız davalarını açıp Türkiye'nin Cumhurbaşkanına hakaret edilebilir mi edilemez mi bakacaklar.' ifadelerine yer verdi.
28.04.2022Siyaset
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na kavga yanıtı: Tecrübesi yok, böyle bir kavgada kaybeder
Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na kavga yanıtı: Tecrübesi yok, böyle bir kavgada kaybederMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 12 dakikalık grup toplantısı konuşmasının çok sert olduğunu söyleyerek, "Helalleşmeyi kavgalaşmaya çevirmenin anlamı yok. Şu an Türkiye'de helalleşme ile başlayan, kavgalaşmayla yola devam etmek istiyor. Ve Kemal Kılıçdaroğlu böyle bir kavgada kaybeder. Çünkü kavga tecrübesi yok. Ama bizde 53 yıllık kavga tecrübesi var" dedi.
28.04.2022Siyaset
CHP’li Özgür Özel’e ‘gezi’ tepkisi: Cumhurbaşkanını hiç kimse tehdit edemez
CHP’li Özgür Özel’e ‘gezi’ tepkisi: Cumhurbaşkanını hiç kimse tehdit edemezGezi davasından çıkan kararlara ilişkin CHP’li Özgür Özel’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alarak yaptığı açıklamalara, AK Parti’den sert tepki geldi.
27.04.2022Siyaset
AK Parti'li Yılmaz: Cumhurbaşkanımızı kimse tehdit edemez
AK Parti'li Yılmaz: Cumhurbaşkanımızı kimse tehdit edemezTBMM Anayasa Komisyonu Katip Üyesi ve AK Parti Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik sözlerine tepki gösterdi. Yılmaz, "Milletimizin desteğini ve hayır duasını alan Cumhurbaşkanımızı hiç kimse tehdit edemez. Bu milli iradeyi yok saymaktır. Özlemini duyduğunuz vesayetçi eski Türkiye yok artık" dedi.
26.04.2022Siyaset
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: Cumhurbaşkanını tehdit milleti tehdittir
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: Cumhurbaşkanını tehdit milleti tehdittirAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Biz sizin neden Kavala davasında agresif olduğunuzu biliyoruz. Cumhurbaşkanını tehdit milleti tehdittir. Demokrasi yoksulluğudur" dedi.
26.04.2022Siyaset
Gezi davası tartışmalarına Bakan Bozdağ'dan yanıt
Gezi davası tartışmalarına Bakan Bozdağ'dan yanıtAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, tartışılan Gezi davası kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ, 'Türkiye hukuk devletidir. Kimse yargıdan üstün değildir. Türk yargısı bağımsızıdr. Ne ABD'nin ne de başka bir ülkenin Türkiye'nin yargılamasıyla ilgili söz söyleme hakkı yoktur.' dedi.
26.04.2022Haberler
İstanbul Adalet Sarayı önünde Gezi Davası kararını protesto ettiler
İstanbul Adalet Sarayı önünde Gezi Davası kararını protesto ettilerÇağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önünde toplanan bir grup avukat ve milletvekili dün Gezi Ana Davası'nda çıkan kararı yaptıkları basın açıklamasıyla protesto etti.
26.04.2022Gündem
Gezi davası tartışmalarına Bakan Bozdağ'dan yanıt
Gezi davası tartışmalarına Bakan Bozdağ'dan yanıtAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, tartışılan Gezi davası kararıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Bozdağ, 'Türkiye hukuk devletidir. Kimse yargıdan üstün değildir. Türk yargısı bağımsızıdr. Ne ABD'nin ne de başka bir ülkenin Türkiye'nin yargılamasıyla ilgili söz söyleme hakkı yoktur.' dedi.
26.04.2022Gündem
AK Parti Sözcüsü Çelik: Hiç kimse Cumhurbaşkanımızı tehdit edemez
AK Parti Sözcüsü Çelik: Hiç kimse Cumhurbaşkanımızı tehdit edemezCHP'li Özgür Özel'in, Gezi Davası sonrası açıklamalarına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Demokratik meşruiyete sahip Cumhurbaşkanını tehdit etmek, Türkiye’yi ve milli iradeyi tehdit etmektir. Milli iradeyi tehdit eden Yassıada zihniyeti ebediyyen mahkum olmuştur." dedi.
26.04.2022Siyaset
Gazeteci Tufan Türenç'e veda
Gazeteci Tufan Türenç'e vedaAnkara'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden gazeteci Tufan Türenç, son yolculuğuna uğurlandı.
25.04.2022Gündem
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdü
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. TBMM Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. Şentop başkanlığında açılan oturumda, Şentop koltuğunu Mamak Atlıoğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Havva Dilay Gülez’e koltuğunu devretti. Çocukların okuduğu önergede 'hayır' oyu çıkınca Şentop da CHP'li Özel'e dönerek espriyi patlattı.
23.04.2022Haberler
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdü
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. TBMM Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. Şentop başkanlığında açılan oturumda, Şentop koltuğunu Mamak Atlıoğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Havva Dilay Gülez’e koltuğunu devretti. Çocukların okuduğu önergede 'hayır' oyu çıkınca Şentop da CHP'li Özel'e dönerek espriyi patlattı.
23.04.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: 'Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir'
TBMM Başkanı Şentop: 'Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir'Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop birinci mecliste yaptığı konuşmada, “Milli mücadelemizin ilk esası şüphesiz ki tam bağımsızlık hedefidir” dedi.
23.04.2022Siyaset
23 Nisan törenleri, TBMM Atatürk Anıtı’na çelenk konmasıyla başladı
23 Nisan törenleri, TBMM Atatürk Anıtı’na çelenk konmasıyla başladı23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri, TBMM Atatürk Anıtı’na çelenk konulması ile başladı.
23.04.2022Haberler
Mermi dolu kavanozla Kılıçdaroğlu'nu tehdit davasında karar
Mermi dolu kavanozla Kılıçdaroğlu'nu tehdit davasında kararSosyal medya hesabından bir kavanoz dolusu mermi fotoğrafı paylaşarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu tehdit ettiği iddiasıyla hakkında 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Mehmet Emin Göç'ün (25) davasında karar çıktı.
21.04.2022Gündem
TBMM Genel Sekreterliği'nden, 'kolonya' ve 'dezenfektan' açıklaması
TBMM Genel Sekreterliği'nden, 'kolonya' ve 'dezenfektan' açıklamasıTBMM Genel Sekreterliğince, "TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı bünyesinde yapılan tüm mal ve hizmet alımları mevzuat hükümlerine uygun şekilde gerçekleştirilmekte olup, alım süreçlerinde hiçbir firmaya özel bir yaklaşım uygulanması söz konusu değildir" açıklaması yapıldı.
14.04.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin önü aydınlıktır
Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin önü aydınlıktırManisa ziyareti kapsamında Akhisar ilçesinde düzenlenen toplu açılış törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin önü aydınlıktır. Herkesin bunu bilmesini isterim. Türkiye'nin kaderini değiştireceğiz. Her vatandaşımız 'İyi ki Millet İttifakı kuruldu, iyi ki Türkiye'yi yönetiyorlar. İyi ki Türkiye'ye barış geldi' diyecek" dedi.
31.03.2022Siyaset
‘2022, yatırım yılımız’
‘2022, yatırım yılımız’Milas Belediyesi’nin Muhtarlar Buluşması Toplantısı’nda, Başkan Muhammet Tokat, yakın gelecekte yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
16.03.2022Ege

Benzer Haber Etiketleri

Özgür Özel ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.