Ali Gürbüz

Ali Gürbüz

Cumhuriyet Halk Partisi Van 2 .sıra Adayı.1961 yılında Van merkezde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Van'da tamamlayan Gürbüz, evli ve 5 çocuk babası.

Ali Gürbüz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 972 ali gurbuz haberi bulunmuştur.
Son dakika haberleri: Turgutlu Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlık mücadelesini İsmail Koç kazandı
Son dakika haberleri: Turgutlu Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlık mücadelesini İsmail Koç kazandıManisa'nın Turgutlu ilçesinde ikincisi düzenlenen "Turgutlu Yağlı Güreşleri"nde, İsmail Koç başpehlivan oldu.
10.10.2021Güreş
Başpehlivanlar Turgutlu’da
Başpehlivanlar Turgutlu’daTurgutlu Belediyesi ev sahipliğinde 10 Ekim Pazar günü saat 09:00’da Urganlı Futbol Sahası’nda gerçekleşecek olan yağlı güreşlerde Kırkpınar son Başpehlivan Ali Gürbüz’ün yanı sıra Türkiye’nin en ünlü başpehlivanları İsmail Balaban, Recep Kara, İsmail Koç, Şaban Yılmaz, Fatih Atlı, Hüseyin Gümüşalan, Osman Aynur, Ertuğrul Dağdeviren, Nedim Gürel, Serhat Gökmen, Şahali Kurt, Cengizhan Şimşek er meydanında ter dökecek.
6.10.2021Ege
Madalyalar Çavuşoğlu’ndan
Madalyalar Çavuşoğlu’ndanDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunusemre Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Geleneksel 6. Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinliğine katıldı.
4.10.2021Ege
Ortaköy’de Altın Kemer Ali Gürbüz’ün oldu
Ortaköy’de Altın Kemer Ali Gürbüz’ün olduAta sporumuz güreşe olan ilgiyi artırmak, gençleri spora yönlendirmek amacıyla Yunusemre Belediyesi’nin Ortaköy Er Meydanı’nda 6.’sını düzenlediği Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri yoğun ilgi gördü.
4.10.2021Ege
Bakan Çavuşoğlu, Manisa'da yağlı güreş programına katıldı
Bakan Çavuşoğlu, Manisa'da yağlı güreş programına katıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Yunusemre Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Geleneksel 6'ncı Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinliğine katıldı. Bakan Mevlüt Çavuşoğlu adına yapılan Başpehlivanlık güreşini son Kırkpınar şampiyonu Ali Gürbüz kazandı.
3.10.2021Haberler
Bakan Çavuşoğlu, Manisa'da yağlı güreş programına katıldı
Bakan Çavuşoğlu, Manisa'da yağlı güreş programına katıldıDışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Yunusemre Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen Geleneksel 6'ncı Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri etkinliğine katıldı. Bakan Mevlüt Çavuşoğlu adına yapılan Başpehlivanlık güreşini son Kırkpınar şampiyonu Ali Gürbüz kazandı.
3.10.2021Gündem
Son dakika haberi: Elmalı’nın başpehlivanı İsmail Balaban
Son dakika haberi: Elmalı’nın başpehlivanı İsmail BalabanAntalya'nın Elmalı ilçesinde bu yıl 669'uncusu düzenlenen Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin başpehlivanı, finalde Yusuf Can Zeybek'i yenen İsmail Balaban oldu. Altın kemerin sahibi olan Balaban, "Daha önce birçok kez finaller, yarı finaller yaptım ama kendi memleketimde birincilik yapamamıştım. Gerçekten bunu çok istiyordum" dedi.
5.09.2021Güreş
Altın kemer Ali Gürbüz’ün
Altın kemer Ali Gürbüz’ünPamukkale Belediyesi tarihe imza attı.
23.08.2021Ege
Başpehlivanlar, Akhisar’da kıyasıya yarıştı
Başpehlivanlar, Akhisar’da kıyasıya yarıştıAkhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatları ile Akhisar’da gerçekleşen gelmiş geçmiş en kapsamlı güreş organizasyonu olarak kabul edilen 562. Akhisar Çağlak Yağlı Güreşleri, binlerce izleyicinin katılımıyla gerçekleşti.
23.08.2021Ege
13. Sekapark Altınkemer Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz başpehlivan oldu
13. Sekapark Altınkemer Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz başpehlivan olduKocaeli'nin İzmit ilçesinde düzenlenen 13. Sekapark Altınkemer Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
15.08.2021Güreş
‘Pamukkale Yağlı Güreşleri’
‘Pamukkale Yağlı Güreşleri’Pamukkale Belediyesi önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Geleneksel spor dallarından biri olan yağlı pehlivan güreşleri, “Pamukkale Yağlı Güreşleri” adıyla gerçekleşecek. 22 Ağustos’da Denizli Atatürk Stadı’nda saat 10.00’da başlayacak olan etkinliğe önemli pehlivanlar katılacak.
9.08.2021Ege
61. Geleneksel Kurtdereli Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı Ali Gürbüz oldu
61. Geleneksel Kurtdereli Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı Ali Gürbüz olduBu yıl 61'incisi düzenlenen Kurtdereli Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı, Ali Gürbüz kazandı.
8.08.2021Güreş
23. Feslikan Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı Ali Gürbüz oldu
23. Feslikan Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı Ali Gürbüz olduAntalya'da bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilen Feslikan Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
25.07.2021Güreş
Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu
Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz olduKartepe ilçesinde 15'incisi düzenlenen Hergeleci İbrahim Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı Ali Gürbüz kazandı.
17.07.2021Güreş
Başpehlivan Ali Gürbüz'e, baba ocağında coşkulu karşılama
Başpehlivan Ali Gürbüz'e, baba ocağında coşkulu karşılama660ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı kazanan Ali Gürbüz, baba ocağı Korkutelinde coşkuyla karşılandı.
16.07.2021Güreş
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, "Hem bayramlaşacağız, hem 20 Temmuz törenlerine katılacak, Bayram Namazı'nı da KKTC'de eda edecek, Meclis'te Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğiz. Tüm dünyaya kararlılık mesajı olarak yayılacağına inanıyorum" dedi. "CHP ve şürekâsı kendilerince yakaladıkları fırsatlarını değerlendirmek için yalan ve iftira çıtasını yükselterek milletimizin zihnini bulandırmaya çalışıyor" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yurt dışındaki kimi çevrelerden aldıkları desteklerle bu kesimin gerçek yüzünü milletimize göstermek boynumuzun borcudur." açıklamasını yaptı.
14.07.2021Haberler
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararı
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kurban Bayramı kararıGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM grup toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, "Hem bayramlaşacağız, hem 20 Temmuz törenlerine katılacak, Bayram Namazı'nı da KKTC'de eda edecek, Meclis'te Kıbrıslı milletvekilleriyle bir araya geleceğiz. Tüm dünyaya kararlılık mesajı olarak yayılacağına inanıyorum" dedi. "CHP ve şürekâsı kendilerince yakaladıkları fırsatlarını değerlendirmek için yalan ve iftira çıtasını yükselterek milletimizin zihnini bulandırmaya çalışıyor" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yurt dışındaki kimi çevrelerden aldıkları desteklerle bu kesimin gerçek yüzünü milletimize göstermek boynumuzun borcudur." açıklamasını yaptı.
14.07.2021Siyaset
Son dakika - Başpehlivan Ali Gürbüz'e, Antalya'da coşkulu karşılama
Son dakika - Başpehlivan Ali Gürbüz'e, Antalya'da coşkulu karşılamaEdirne'de düzenlenen 660'ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı olan Ali Gürbüz, memleketi Antalya'da coşkuyla karşılandı. Üstü açık otobüsün öncülük ettiği araç kortejiyle kalabalığı selamlayan Ali Gürbüz, Amacım önümüzdeki yıl da başpehlivan olup altın kemeri ebediyen babama götürmek. Yarım kalan hikayeydi" dedi.
13.07.2021Güreş
Kırkpınar ikincisi İsmail Koç, memleketinde coşkuyla karşılandı
Kırkpınar ikincisi İsmail Koç, memleketinde coşkuyla karşılandı660'ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde güçlü rakiplerini yenerek çıktığı finalde Ali Gürbüz'e kaybeden Trakya Birlik Spor Kulübü Başpehlivanı İsmail Koç, memleketi Konya'nın Beyşehir ilçesinde coşkuyla karşılandı.
13.07.2021Güreş
Kırkpınar başpehlivanı Gürbüz, babası ve kendisinin yarım kalan hikayesini tamamlamak istiyor
Kırkpınar başpehlivanı Gürbüz, babası ve kendisinin yarım kalan hikayesini tamamlamak istiyor660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanı Ali Gürbüz, altın kemerin ebedi sahibi olup babası ve kendisinin yarım kalan hikayesini tamamlamak istiyor.
13.07.2021Güreş
İsmail Koç: Buruk sevinç yaşıyoruz; seneye hedefim altın kemer
İsmail Koç: Buruk sevinç yaşıyoruz; seneye hedefim altın kemer660'ıncı Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde güçlü rakiplerini yenerek çıktığı finalde Ali Gürbüz'e kaybeden Trakya Birlik Spor Kulübü Başpehlivanı İsmail Koç, "Bu yıl buruk sevinç yaşıyoruz. Hedefim daha çok çalışarak seneye Kırkpınar'da altın kemeri almak" dedi.
12.07.2021Güreş
Kırkpınar Güreşleri'nin şampiyonu belli oldu! Bu yıl başpehlivan kim oldu; Ali Gürbüz mü, İsmail Koç mu?
Kırkpınar Güreşleri'nin şampiyonu belli oldu! Bu yıl başpehlivan kim oldu; Ali Gürbüz mü, İsmail Koç mu?Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde 11 Temmuz günü final heyecanı yaşandı. Bapehlivanın belli olduğu karşılaşma 17:30'da canlı yayınla başladı. Uzun süren karşılaşmada 2021 yılının başpehlivanı açıklandı. İşte, Kırkpınar Yağlı Güreşlerinin kazananı...
12.07.2021Skorer
İsmail Koç kimdir? Güreşçi İsmail Koç boyu ve kilosu kaç, nereli?
İsmail Koç kimdir? Güreşçi İsmail Koç boyu ve kilosu kaç, nereli? İsmail Koç, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin finale adını yazdıran isimlerinden 660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde Ali Gürbüz ile karşı karşıya geldi. Bu yılın birincisi olmak için yarışan Koç-Gürbüz mücadelesi uzunluğu ile dikkat çekti. Ankara'da doğan İsmail Koç, güreşlerin en uzun boylu pehlivanı olarak biliniyor. İşte, İsmail Koç kariyeri...
11.07.2021Gündem
Ali Gürbüz kimdir? Kırkpınar Güreşleri'nin şampiyonu Ali Gürbüz nereli, kaç yaşında?
Ali Gürbüz kimdir? Kırkpınar Güreşleri'nin şampiyonu Ali Gürbüz nereli, kaç yaşında? Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde başarısı ile öne çıkan ve 2021 sezonunda da finalde mücadele eden Ali Gürbüz kim? Gürbüz, üç defa başpehlivan unvanını kazandı. Antalya'da dünyaya gelen başpehlivan Ali Gürbüz, eski Kırkpınar başpehlivanlarından Recep Gürbüz'ün de oğludur. İşte, güreşçi Ali gürbüz hayatı...
11.07.2021Gündem
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu
660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri finalinde rakibi İsmail Koç'u yenen Ali Gürbüz üst üste 2. kez, toplamda 4. kez başpehlivan oldu.
11.07.2021Güreş

Benzer Haber Etiketleri

GüreşAli Gürbüzİsmail KoçegeKırkpınar

Ali Gürbüz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.