Amir

Amir

Son dakika Amir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Amir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Amir haber sayfamızda...

Amir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.497 amir haberi bulunmuştur.
Mir Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mir Kime Denir?
Mir Ne Demek, Tdk Sözlük Anlamı Nedir? Mir Kime Denir?Bazı kelimeler kullanıldıkları alana göre şekil alırken bazı kelimeler ise kalıplaşmış bir şekilde kullanılmalıdır. Belirli bir anlam içeren kelimelerin anlamı dışında kullanımı cümlenin yapısını bozabilir. Bu yüzden kelimelerin ne anlama geldiği konusunu yakından incelemek gerekiyor. Mir kelimesinin anlamını ne olduğunu ve TDK sözlük anlamını sizler için derledik.
15.06.2021 Eğitim
Kapı aralığından gördüğü kişi David’di
Kapı aralığından gördüğü kişi David’diHepsi mahcup bir ifadeyle başlarını sallamakla yetindiler. “Ne yapacağız şimdi Zühre? Takibe kimi göndereceğiz?” diye sordum sinirle. Cengiz ile Güzide atılarak, “Biz yapalım takibi komiserim,” dediler ikisi de bir ağızdan.
15.06.2021Kültür Sanat
Türkiye’ye daha çok ‘Dilek’ lazım
Türkiye’ye daha çok ‘Dilek’ lazımDilek Livaneli öğretmenliğe köy okulunda başlayıp yarattığı farkla mesleğini küresel boyuta taşıyan bir eğitim kahramanı. Hikâyesini ‘Bir Dilek Yetmez’ adlı kitabında anlattı. İlham verici bu kitap umutlarımızı tazelerken başucumuzda durmalı...
13.06.2021Kültür Sanat
Giydiği kılık kıyafeti bile tıpatıp uyuyordu
Giydiği kılık kıyafeti bile tıpatıp uyuyorduKızkardeşimin cesedi ise ortada yoktu...
12.06.2021Kültür Sanat
Hac Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Hac Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiHac, Müslümanlar için farz kılınan ibadetler arasında yer almaktadır. Kur’an-ı Kerim’de de bu ibadetin bahsedildiği bir sureye yer verilmektedir.
8.06.2021Sureler
Felak Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Felak Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiFelak Suresi, Kur'an'ın 113. suresidir. Sure 5 ayetten oluşur. Fil Suresinden sonra Nas Suresinden önce Mekke'de indirildiğine inanılır. İniş sırasına göre 20. suredir. Sure ismini ilk ayetinde yer alan ve sabah aydınlığı anlamına gelen felâk kelimesinden almıştır. Peki Felak suresi meali - anlamı, okunuşu nedir? İşte Felak suresi Türkçe - Arapça dinle, ezberleme videosu...
8.06.2021Sureler
Ortam buz gibi soğumuştu
Ortam buz gibi soğumuştuBirazdan kopacak fırtınaya dayanabilecek miydim, pek emin değildim. Akşamdan kalma baş ağrısı ile mücadele ederken, amir ve Seza’nın fırçaları ağrıyan başımın gün boyunca hiç geçmemesine neden olacaktı. İşte bundan adım gibi emindim.
Son dakika! Bakan Akar 'Yılda 200 bin saat' dedi, rekor kırıldığını açıkladı
Son dakika! Bakan Akar 'Yılda 200 bin saat' dedi, rekor kırıldığını açıkladıMilli Savunma Bakanı Akar, "Türk Deniz Kuvvetleri yılda 200 bin saat seyir yapmak suretiyle bütün zamanların rekorunu kırdı." ifadelerini kullandı. Bakan Hulusi Akar, terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini belirterek, "24 Temmuz 2015'ten itibaren teröristlerin 'girilemez' dediği her yere girildi. Buraların hepsi temizlendi. Söz konusu tarihten bugüne kadar 18 bin 140 terörist etkisiz hale getirildi" dedi.
6.06.2021Gündem
Hepimiz şaşkınlıkla arkasından bakakalmıştık
Hepimiz şaşkınlıkla arkasından bakakalmıştık"Daha feneri söndürecektik yahu nereye böyle erkenden? Senin tavuktan farkın kalmamış dostum...
Son dakika... Milli Savunma Bakanı Akar'dan ordubozan tepkisi
Son dakika... Milli Savunma Bakanı Akar'dan ordubozan tepkisiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Yalanla dolanla ordumuza ve onun komuta heyetine dil uzatmayı adet haline getiren ordubozanlar var. Fitne ve fesat peşinde koşan bu ordubozanlar, TSK'nin tatbikatlardaki ve asil milletimizin sevgisi, güveni ve duasından aldığı ilhamla üç kıtada icra etmekte olduğu operasyonlardaki başarılarını engelleyemeyecekler, gölgeleyemeyecekler." dedi.
5.06.2021Siyaset
Polisin durdurduğu şüphelinin üzerinden 'polis rozeti' çıktı!
Polisin durdurduğu şüphelinin üzerinden 'polis rozeti' çıktı!Bursa'nın İnegöl ilçesinde, polisin şüphe üzerine durdurduğu Suriyeli Amir S.'nin (19) üst aramasında ruhsatsız tabanca ve polis rozeti ele geçirildi.
5.06.2021Gündem
Belediye Başkanının Görevleri Ve Yetkileri Nelerdir?
Belediye Başkanının Görevleri Ve Yetkileri Nelerdir?Belediye başkanları her birimizin bildiği gibi oldukça önemli yönetim alt birimlerinden birinin başkanıdır. Belediye başkanları, belediye teşkilatının en tepesinde görev yapmakta olan isimdir. Aynı şekilde belediye teşkilatındaki tüzel kişiliğin de temsilini yapan en üst düzey konumdaki yönetici belediye başkanıdır. Belediye başkanı kimdir? Belediye başkanının görevleri ve yetkileri nelerdir? İşte tüm detaylar.
4.06.2021Eğitim
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi, komisyonda kabul edildi
Son dakika: Askeri Ceza Kanunu teklifi, komisyonda kabul edildiGelen son dakika haberine göre; Askeri Ceza Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
2.06.2021Siyaset
Kuvel Kalesi nerede, hangi şehirde? Kuvel Kalesi konumu, haritadaki yeri...
Kuvel Kalesi nerede, hangi şehirde? Kuvel Kalesi konumu, haritadaki yeri...Kuvel Kalesi, Kol Kalesi adıyla da bilinir, Türkiye sınırları içerisinde yer alan kale, Orta Çağ Gürcü kalesidir. Kveli kalesi olarak da anılır. Uyanış Büyük Selçuklu'da da geçen Kuvel Kalesi konumu araştırılıyor. İşte, detayları...
31.05.2021Cadde
Bakan Süleyman Soylu: 10 erkek pankart taşırsa tersine döner!
Bakan Süleyman Soylu: 10 erkek pankart taşırsa tersine döner!Aile içi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Komisyonu’nda konuşan İçişleri Bakanı Soylu, “Ne zaman 10 erkek eline alır bir pankart, gider de ‘Biz Emine Bulut cinayetini şiddetle reddediyoruz’ derse mesele tersine döner” dedi.
29.05.2021Gündem
Katil bize bir şeyler anlatıyordu
Katil bize bir şeyler anlatıyorduBirden başım dönmeye başladı...
29.05.2021Kültür Sanat
Bakan Yanık'tan 'İstanbul Sözleşmesi' açıklaması
Bakan Yanık'tan 'İstanbul Sözleşmesi' açıklamasıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Türkiye İstanbul Sözleşmesi'nden çekildi diye kadına yönelik şiddetle mücadelenin ya da kadın hakları kazanımlarının çöpe gittiğini söylemek büyük bir haksızlık olur." dedi.
26.05.2021Haberler
Bakan Yanık'tan 'İstanbul Sözleşmesi' açıklaması
Bakan Yanık'tan 'İstanbul Sözleşmesi' açıklamasıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Türkiye İstanbul Sözleşmesi'nden çekildi diye kadına yönelik şiddetle mücadelenin ya da kadın hakları kazanımlarının çöpe gittiğini söylemek büyük bir haksızlık olur." dedi.
26.05.2021Siyaset
Dünya şampiyonu DEÜ öğrencisi
Dünya şampiyonu DEÜ öğrencisi2018 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde yapılan Wushu Dünya Şampiyonası’nın birincisi olan İranlı sporcu Amir Karimi’nin dopingli çıkması üzerine, ikinci olan Türk milli sporcu Yunus Emre Batan, şampiyon ilan edildi.
25.05.2021Ege
Geberip gidecek denizin ortasında bir gün tek başına
Geberip gidecek denizin ortasında bir gün tek başınaAma bu kadar kısa zamanda verimli olması da zaten beklenmiyordu. Zühre’ye dönerek, “Ayşen Hanım’ın bahsettiği Metin Caner adlı kişiyi bulabildin mi?” diye sordum. Zühre defterini açıp aldığı notları okumaya başladı.
25.05.2021Kültür Sanat
Ekip, Fadi'nin hayatını kurtardı ve Türkiye'ye getirdi
Ekip, Fadi'nin hayatını kurtardı ve Türkiye'ye getirdiTRT 1 dizisi 'Teşkilat', 23 Mayıs Pazar akşamı yayınlanan 12'nci bölümüyle en çok izlenen yapım oldu.
24.05.2021Cadde
Teşkilat 13. yeni bölüm fragmanı! Teşkilat 12. son bölüm full izle
Teşkilat 13. yeni bölüm fragmanı! Teşkilat 12. son bölüm full izleTeşkilat dizisi 12. son bölümü ile pazar akşamı dizi severlerin karşısına çıktı. Bölümde, Ceren ekibi deşifre etmek için akla gelmeyen yöntemler kullanır. Ekip ise Fadi'den kurtulduklarını düşündükleri sırada öğrendikleri ile büyük şok yaşlar. İzleyenler ise Teşkilat 13. bölüm fragmanı yayımlandı mı sorusuna yanıt arıyordu. İşte, detaylar...
23.05.2021Cadde
Dalgıcı parçalanmaktan son anda kurtarmıştı
Dalgıcı parçalanmaktan son anda kurtarmıştı"Nasıl gidiyor?"“İyi amirim...
23.05.2021Kültür Sanat

Benzer Haber Etiketleri

hulusi akartbmmkadına şiddetDerya Yanıkİstanbul Sözleşmesi

Amir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.