Andrew Cuomo

Andrew Cuomo

Son dakika Andrew Cuomo haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Andrew Cuomo gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Andrew Cuomo haber sayfamızda...

Andrew Cuomo

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 258 andrew cuomo haberi bulunmuştur.
Son dakika haberleri... ABD çalkalanıyor! Vali hakkında ikinci taciz iddiası
Son dakika haberleri... ABD çalkalanıyor! Vali hakkında ikinci taciz iddiasıSon dakika haberine göre, ABD taciz iddiasıyla çalkalanıyor... New York Valisi Andrew Cuomo, eski danışmanının ardından bir başka eski danışmanı tarafından daha cinsel tacizle suçlandı. New York Valisi Cuomo, kısa süre içinde ikinci cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kaldı.
28.02.2021Dünya
Son dakika: Skandal patladı... FBI valiyi soruşturuyor!
Son dakika: Skandal patladı... FBI valiyi soruşturuyor!Son dakika haberine göre, salgının çok kötü vurduğu ABD'de 76 sayfalık ön rapor yayınlandı ve hayatını kaybedenlerin sayısının bildirilen rakamlardan en az yüzde elli daha fazla oldu iddiası bomba gibi patladı. Skandalın ardından soruşturma açıldı.
18.02.2021Dünya
ABD'de 9 yaşındaki siyahi kıza biber gazı sıkan polisler açığa alındı
ABD'de 9 yaşındaki siyahi kıza biber gazı sıkan polisler açığa alındıABD'de polislerin biber gazı sıktıktan sonra gözaltına aldıkları 9 yaşındaki kız çocuğunu kelepçeli bir şekilde polis aracının arkasında oturttuğu olaya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Bu arada polislerin açığa alındığı belirtildi.
12.02.2021Haberler
ABD'de koronavirüs ölümleri düşüyor
ABD'de koronavirüs ölümleri düşüyorCan kayıpları bir haftadır inişe geçse de ülkede halen her gün 2 bin 800 civarında insan hayatını kaybediyor, hastanelere yatışlar azaldı. Washington yönetimi, aşılamayı hızlandırmak için bazı eczanelere yetki verdi.
12.02.2021Dünya
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) orta batısında başlayan ve günlerdir ülkenin doğu kesimini etkisi altına alan kar fırtınası, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
8.02.2021Haberler
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!
Kar küreme aracını kullanan görevlilerin üzerine çığ düştü!Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) orta batısında başlayan ve günlerdir ülkenin doğu kesimini etkisi altına alan kar fırtınası, hayatı olumsuz etkilemeye devam ediyor.
8.02.2021Dünya
New York'taki restoranların iç mekanlarında yüzde 25 kapasiteyle hizmet verilebilecek
New York'taki restoranların iç mekanlarında yüzde 25 kapasiteyle hizmet verilebilecekABD'nin New York şehrinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınındaki vaka artışı nedeniyle restoranların iç mekanlarında yasaklanan yemek servisine 14 Şubat'tan itibaren sınırlı kapasitede yeniden başlanabileceği açıklandı.
29.01.2021Dünya
New York'ta dini liderler, mahkumların Kovid-19 aşı programına alınmasını istedi
New York'ta dini liderler, mahkumların Kovid-19 aşı programına alınmasını istediABD'de yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı aşı çalışmaları istenen hızda ilerlemezken, New York'taki dini liderler, salgına karşı savunmasız olan mahkumların aşı programında öncelikli gruba dahil edilmesini talep etti.
29.01.2021Dünya
ABD, koroanvirüste kötü gidişatı durduramıyor
ABD, koroanvirüste kötü gidişatı durduramıyorDünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en fazla etkilenen ülke olan ABD'deki artan vaka ve ölü sayıları, salgının henüz kontrol altına alınamadığını ve kötü gidişatın sürdüğünü gösteriyor.
28.01.2021Dünya
ABD'de Kovid-19 aşılama süreciyle ilgili sıkıntılar devam ediyor
ABD'de Kovid-19 aşılama süreciyle ilgili sıkıntılar devam ediyorABD'de Moderna ilaç firmasına ait Kovid-19 aşısı yaptıranların bazılarında şiddetli yan etkiler görülmesi üzerine California eyaletinin belirli bölgelerinde aşı çalışmaları durduruldu.
19.01.2021Dünya
ABD'nin 30 eyaletinde koronavirüs ölümleri arttı
ABD'nin 30 eyaletinde koronavirüs ölümleri arttıABD'nin eyaletlerinin üçte ikisinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısında artış yaşandığı bildirildi.
19.01.2021Dünya
New York'un iki bölgesinde mega aşı merkezi kuruldu
New York'un iki bölgesinde mega aşı merkezi kurulduNew York'un iki bölgesine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı temel hizmet çalışanlarını aşılama sürecini hızlandırmak için mega aşı merkezi kuruldu.
11.01.2021Dünya
Son dakika haberler...Patlama noktası! Peş peşe geldi...
Son dakika haberler...Patlama noktası! Peş peşe geldi...Dünyanın gözü ABD'de... Trump'ın başkent Washington'a yığdığı kalabalıklara Kongre'ye yürümelerini söylemesiyle ABD tarihinin son 200 yıldaki en utanç verici sahneleri yaşandı. Trump, 20 Ocak'ta düzenli bir geçiş olacağını duyurdu. ABD medyası çılgına dönmüş durumda. Ulaştırma Bakanı Chao'nun ardından Eğitim Bakanı Devos'un da istifa etmesi bomba etkisi yarattı. New York Times gazetesi, Trump'ın son haftalarda kendisine af çıkartmak için yardımcılarıyla tartıştığını yazdı. Beyaz Saray'dan baskını kınayan bir açıklama gelirken, Başkan Yardımcısı Pence'in danışmanı, Trump'ın azledilmesi için 25. Madde'yi işletmekle ilgili açıklama yaptı. Sakıncalı bulunan tweetlerini sildikten sonra hesabı açılan Trump da, Twitter'dan yayınladığı videoyla sessizliğini bozdu. Son dakika gelişmelerini canlı aktarıyoruz...
8.01.2021Dünya
New York Valisi, Washington'a 1000 ulusal muhafız gönderecek
New York Valisi, Washington'a 1000 ulusal muhafız gönderecekNew York Valisi Andrew Cuomo, ABD Kongresinin basılmasının ardından Washington'da güvenliğin sağlanmasına destek amaçlı 1000 ulusal muhafız göndereceğini açıkladı.
7.01.2021Dünya
Son dakika... Mutasyon ABD'nin kalbine sıçradı! Kaygılar artıyor
Son dakika... Mutasyon ABD'nin kalbine sıçradı! Kaygılar artıyorDaha saldırgan olduğu düşünülen ve İngiltere'nin karantina kararı almasına sebep olan koronavirüsün yeni varyantı New York'ta görüldü. Vali Cuomo, virüsün hızlı yayılması durumunda hastane kapasitelerinin yetmeyeceğinden endişeli olduğunu açıkladı.
4.01.2021Dünya
‘ABD’den yayılmış olabilir’
‘ABD’den yayılmış olabilir’Bilim insanları İngiltere’de ortaya çıkan yüzde 70 daha bulaşıcı mutasyonlu yeni koronavirüs suşunun muhtemelen ABD’den kaynaklanmış olabileceğini söyledi.
23.12.2020Dünya
İngiltere'den New York'a uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğu
İngiltere'den New York'a uçacak yolculara Kovid-19 testi zorunluluğuABD'de New York eyaletinin talebi üzerine 3 havayolu şirketi, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) daha hızlı yayılan türü tespit edilen İngiltere'den gelecek yolcular için "negatif" Kovid-19 testi zorunluluğu getirdi.
22.12.2020Dünya
Mutasyonla ilgili şok açıklama! İlk oradan çıktı...
Mutasyonla ilgili şok açıklama! İlk oradan çıktı...Bilim insanları, ilk kez İngiltere'de görülen yeni koronavirüs varyantının aslında başka bir ülkeden gelmiş olabileceğini duyurdu.
22.12.2020Dünya
ABD ve Japonya kar altında
ABD ve Japonya kar altındaABD’nin doğusunda etkili olan Gail Kar Fırtınası, 60 milyon kişinin hayatını durma noktasına getirdi.
18.12.2020Dünya
Beklenen oldu, kar fırtınası geldi!
Beklenen oldu, kar fırtınası geldi!Meteoroloji uzmanlarınca son yıllarda yaşananların en güçlüsü olarak değerlendirilen kar fırtınası, ABD’nin Doğu eyaletlerini etkisi altına almaya başladı. Yoğun kar yağışı ve hızı bazı bölgelerde saatte 80 kilometreyi bulması beklenen fırtınanın, bölgede yaşayan 50 milyon kişinin yaşamını olumsuz etkileyeceği belirtiliyor.
17.12.2020Dünya
ABD’de şiddetli kar yağışı ölümlere neden oldu
ABD’de şiddetli kar yağışı ölümlere neden olduABD’yi etkisi altına alan kış fırtınasının neden olduğu kazalarda 2 kişi hayatını kaybetti.
17.12.2020Dünya
ABD'de şiddetli kar yağışı ölümlere neden oldu
ABD'de şiddetli kar yağışı ölümlere neden olduABD'yi etkisi altına alan kış fırtınasının neden olduğu kazalarda 2 kişi hayatını kaybetti.
17.12.2020 Haberler
New York Valisi’ne  taciz suçlaması
New York Valisi’ne taciz suçlamasıNew York Valisi Andrew Cuomo’nun eski yardımcısı Lindsey Boylan, valiyi birlikte çalışırken kendisine cinsel tacizde bulunmakla suçladı. Boylan, Twitter’daki paylaşımında cinsel istismara birçok kişinin tanık olduğunu öne sürerken Vali Cuomo suçlamayı reddetti
16.12.2020Dünya
ABD'de ilk aşı yoğun bakım hemşiresine vuruldu
ABD'de ilk aşı yoğun bakım hemşiresine vurulduABD'de Gıda ve İlaç Dairesi tarafından acil kullanım onayı alan BioNTech ve Pfizer aşısı, New York kentinin Long Island adasında yaşayan yoğun bakım hemşiresine vuruldu. New York Valisi Andrew Cuomo, hemşireye "Aşı olurken kaçınmadın bile" dedi.
14.12.2020Haberler
ABD'de ilk koronavirüs aşısının bugün resmen onaylanması bekleniyor
ABD'de ilk koronavirüs aşısının bugün resmen onaylanması bekleniyorFDA bünyesindeki bağımsız uzmanlardan oluşan düzenleyici kurul, Pfizer/BioNTech'in ürettiği Kovid-19 aşısının onaylanıp onaylanmayacağını görüşücek. Aşının onaylanması halinde en erken yarın eyaletlere dağıtımına geçilmesi bekleniyor.
10.12.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

ABDNew YorkkoronavirüsAndrew Cuomokorona

Andrew Cuomo ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.