Antalya Büyükşehir Belediyesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi

Son dakika Antalya Büyükşehir Belediyesi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Antalya Büyükşehir Belediyesi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Antalya Büyükşehir Belediyesi haber sayfamızda...

Antalya Büyükşehir Belediyesi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.362 antalya büyükşehir belediyesi haberi bulunmuştur.
Teleferik faciasında mahsur kalanlar tek tek tahliye edilirken o anlar CNN TÜRK'ün drone kamerasına böyle yansıdı
Teleferik faciasında mahsur kalanlar tek tek tahliye edilirken o anlar CNN TÜRK'ün drone kamerasına böyle yansıdı Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait teleferiğin direklerinden biri yerinden koparak kabine çarptı. Kabinin tabanının kopmasıyla içerisinde bulunan 8 kişi metrelerce yükseklikten yere düştü. Kazada kabinde bulunanlarda 1 kişi yaşamını yitirirken 10 kişi de yaralandı. Teleferikte mahsur kalan vatandaşların tahliye çalışmaları devam ediyor.
13.04.2024 Haberler
Teleferikte dehşeti yaşadılar
Teleferikte dehşeti yaşadılar Antalya’da teleferik hattında kopan direğin çarptığı kabinin tabanı parçalandı. Korkunç kazada 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı. Teleferik hattının durması sonucu havada asılı kalan 184 kişi ise saatlerce kurtarılmayı bekledi.
13.04.2024 Gündem
Antalya'da teleferik kazası! 1 kişi hayatını kaybetti yaralılar var
Antalya'da teleferik kazası! 1 kişi hayatını kaybetti yaralılar var Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait teleferik hattındaki demirlerden biri yerinden koparak, kabinlerden birine çarptı. Metrelerce yüksekten düşen kabinde bulunan 8 kişiden 1'i hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı.
12.04.2024 Gündem
Antalya'da korku dolu anlar! Teleferik kabini düştü, seferlere ara verildi
Antalya'da korku dolu anlar! Teleferik kabini düştü, seferlere ara verildi Antalya'da Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri'nde hareket halindeki teleferik kabinlerinden biri düştü. Ekipler kabine ulaşmaya çalışırken, yaralılar olduğu öğrenildi.
12.04.2024 Haberler
Antalya'da teleferik faciası! Ölü ve yaralılar var...
Antalya'da teleferik faciası! Ölü ve yaralılar var... Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait teleferiğin direklerinden biri yerinden koparak kabine çarptı. Kabinin tabanının kopmasıyla içerisinde bulunan 8 kişi metrelerce yükseklikten yere düştü. Kazada kabinde bulunanlarda 1 kişi yaşamını yitirirken 10 kişi de yaralandı. Teleferikte mahsur kalan vatandaşların tahliye çalışmaları devam ediyor.
13.04.2024 Gündem
Turizm kenti Antalya'da panik! 'Rüzgarla taşınarak deniz üzerinde kümeleniyor'
Turizm kenti Antalya'da panik! 'Rüzgarla taşınarak deniz üzerinde kümeleniyor' Turizm kenti Antalya'da bir süredir sahil ve Antalya Körfezi'nde görülen denizanaları ve polen görüntüsü, vatandaşta korku ve paniğe neden oldu.
9.04.2024 Gündem
Sahilde tedirgin eden görüntü! Yüzlerce denizanası kıyıya vurdu
Sahilde tedirgin eden görüntü! Yüzlerce denizanası kıyıya vurdu Antalya’da denizde görülen ve paniğe neden olan yüzlerce denizanasından bir kısmı sahile vurdu.
6.04.2024 Gündem
Antalya’da Büyükşehir meclisinde 111 üyeden 74'ü CHP'li
Antalya’da Büyükşehir meclisinde 111 üyeden 74'ü CHP'li Antalya’da Büyükşehir Belediyesi ile 19 ilçenin 16'sında belediye başkanlıklarını kazanan CHP'nin, kesin olmayan sonuçlara göre yeni dönemdeki meclis üye sayısı 74 olarak açıklandı.
2.04.2024 Gündem
Muhittin Böcek: Halkıma hesap vererek geldim bugünlere
Muhittin Böcek: Halkıma hesap vererek geldim bugünlere Antalya’da üst üste ikinci kez büyükşehir belediyesi başkanı seçilen ilk isim olan CHP’li Muhittin Böcek, “4 dönem üst üste Konyaaltı’nda belediye başkanlığı yaparak rekor kırmıştım. Üst üste ikinci defa Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni kazandıran sizler oldunuz. Bizi seven bize oy verenleri mahcup etmeden, çalmadan çırpmadan, halkıma hesap vererek geldim bugünlere. Hepinizin başkanıyım" dedi.
31.03.2024 Gündem
"Bütün tapuları belediyemize, belediyemizden de sizlere aktaracağız"
"Bütün tapuları belediyemize, belediyemizden de sizlere aktaracağız" Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Antalya'nın Serik ilçe merkezinde 68 yıldır devam eden tapu sorununun çözümüne yönelik, "Şimdi burada sizler uygun görürseniz, elimizi ayağımızı kırmayın Hakan başkan Antalya Büyükşehir Belediyesi’nde burada da Veli hocama izin verirseniz. Acelemiz var pazartesi, salıdan itibaren bütün ihtilafları halledeceğiz. Mecliste bir torba yasanın içerisinde bütün tapular belediyemize, belediyemizden de sizlere aktaracağız. Bunun dışında başka yolu yok. Bu işin tek şartı var, büyükşehirde ve Serik’te elimizi ayağımızı kırmayın" dedi.
30.03.2024 Ekonomi
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayları Kimler? SEÇİM SONUÇLARI 2024 Yerel Seçim Başkan Adayları Listesi
ANTALYA Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayları Kimler? SEÇİM SONUÇLARI 2024 Yerel Seçim Başkan Adayları Listesi 2024 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayları belirlendi. 31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleşecek yerel seçimde seçim sonuçları ekranı Milliyet.com.tr'de olacak. 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi'nde, Büyükşehirlerde hangi parti ve adayların yer alacağı araştırılıyor. Milliyet.com.tr'nin seçim ekranı, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Büyükşehirlerden aday olan isimlere kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. İşte 2024 Antalya Belediye Başkanı adaylığı için seçime katılan partiler ve aday isimleri hakkında detaylar.
28.03.2024 Bilgi Rehberi
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı'
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı' Antalya'da 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47) açıklamalarda bulundu.
25.03.2024 Haberler
'Ramazanın sonunda bir değil, iki bayramı yaşayacağız'
'Ramazanın sonunda bir değil, iki bayramı yaşayacağız' "Ramazanın sonunda bir değil, iki bayramı hep birlikte, hep beraber yaşayacağız." diyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, "Buna yürekten, gönülden inanıyorum. 31 Mart seçimleriyle hemşehrilerimiz hizmeti tercih edecek" şeklinde konuştu.
25.03.2024 Gündem
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı'
'Kedi Eros davası gündem oldu, 23 gün acı çeken kızım bu kadar konuşulmadı' Antalya'da 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47) açıklamalarda bulundu.
25.03.2024 Gündem
'23 gün acı çeken Mahra'nın babasından tepki: Davamızın arkasındayız
'23 gün acı çeken Mahra'nın babasından tepki: Davamızın arkasındayız Antalya'nın Serik ilçesinde 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyon altında kalarak yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar (47), "Kedi Eros'un 6 dakika işkence edildiği, acı çektiği dava gündem oldu, Türkiye bunu günlerce konuştu. 23 gün acı çeken Mahra'mın acısı bu kadar konuşulmadı” dedi.
25.03.2024 Gündem
Bakan Ersoy Kemer'de atık su arıtma tesisini açtı
Bakan Ersoy Kemer'de atık su arıtma tesisini açtı Antalya'nın Kemer ilçesinde finansmanı ve yapımı bakanlıkça gerçekleştirilen Kemer Çamyuva Atık Su Arıtma Tesisi'nin açılışı gerçekleştirildi.
16.03.2024 Gündem
Müstakil evdeki patlamalar mahalleliyi isyan ettirdi
Müstakil evdeki patlamalar mahalleliyi isyan ettirdi Antalya'nın Manavgat ilçesinde müstakil bir evde sık yaşanan patlama ve olaylar, mahalle sakinlerini sokağa döktü. Yaşananlara isyan eden muhtar Tayyar Yılmaz, "Köylülerim ayaklanmadan ne olur evi boşaltıp, köyü terk edin” diye kiracıları ikna etmeye çalıştı.
11.03.2024 Haberler
Antalya'da istenmeyen aile! Muhtar böyle seslendi: Köylülerim ayaklanmadan ne olur evi boşaltın
Antalya'da istenmeyen aile! Muhtar böyle seslendi: Köylülerim ayaklanmadan ne olur evi boşaltın Antalya'nın Manavgat ilçesinde müstakil bir evde yaşanan olaylar, mahalle sakinlerini sokağa döktü. Yaşananlara isyan eden muhtar Tayyar Yılmaz, kiracılara çağrıda bulundu.
11.03.2024 Gündem
Tarımda kalkınmanın yolu kooperatiflerden geçiyor
Tarımda kalkınmanın yolu kooperatiflerden geçiyor Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, “Antalya'nın Kooperatifçileri Buluşması” panelinde yerelden kalkınma için güçbirliği ve kooperatifçiliğin önemi vurgulandı.
9.03.2024 Ege
Bakan Ersoy: Antalyamız ilk sıraya yükselecek
Bakan Ersoy: Antalyamız ilk sıraya yükselecek Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Antalya dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Amacımız yurt dışındaki turistlerin bile takdir ettiği bu şehrimizi çok daha gıpta edilen, herkesin gelmek için hedef belirlediği, istediği bir şehir haline getirmek" dedi.
8.03.2024 Gündem
Antalya'da sağanak ve hortum! 6 kişi yaralandı, 1000 dönüm sera zarar gördü
Antalya'da sağanak ve hortum! 6 kişi yaralandı, 1000 dönüm sera zarar gördü Antalya’da dün akşam etkili olan sağanak hayatını felç etti, denizden karaya ulaşan 2 hortum Demre, Kumluca, Finike ve Manavgat ilçelerindeki seraları, tarım alanlarını, iş yerlerini ve binaları etkiledi, 6 kişi de yaralandı. Hortum, örtü altı tarımın merkezi Kumluca'da 1000 dönüm seraya zarar verdi.
6.03.2024 Gündem
Antalya'da evde piton ile karşı karşıya! 'Beni yeme hayali kuruyor'
Antalya'da evde piton ile karşı karşıya! 'Beni yeme hayali kuruyor' Antalya'da bir apartmanda yaklaşık 1.5 metre uzunluğunda piton ile karşılaşan ekipler büyük bir şaşkınlık yaşadı.
2.03.2024 Gündem
Antalya’da ikinci piton vakası! Bu kez apartmanın içerisinden çıktı
Antalya’da ikinci piton vakası! Bu kez apartmanın içerisinden çıktı Antalya’da bir apartman içerisinde boş dairede bulunan 1.5 metre uzunluğundaki pitona el konuldu. Daha öncede bir sitenin bahçesinin demir kapısında piton bulunarak el konulmuştu.
2.03.2024 Haberler
Aktif faylarla çevrili il! Naci Görür: Bu tehlike denizden gelir
Aktif faylarla çevrili il! Naci Görür: Bu tehlike denizden gelir Antalya'yı tehdit eden fay sistemleri hakkında bilgi veren Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, denizden gelebilecek tehlikeye dikkat çekti. Görür, deprem konusunda öncelikli olarak endişelenilmesi gereken illeri de açıkladı.
29.02.2024 Haberler
Aktif faylarla çevrili il! Naci Görür: Bu tehlike denizden gelir
Aktif faylarla çevrili il! Naci Görür: Bu tehlike denizden gelir Antalya'yı tehdit eden fay sistemleri hakkında bilgi veren Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, denizden gelebilecek tehlikeye dikkat çekti. Görür, deprem konusunda öncelikli olarak endişelenilmesi gereken illeri de açıkladı.
29.02.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.