Ara Tatil

Ara Tatil

Son dakika Ara Tatil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ara Tatil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ara Tatil haber sayfamızda...

Ara Tatil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.083 ara tatil haberi bulunmuştur.
OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK 2024? Yaz tatili ne zaman başlıyor, karne günü tarihi belli oldu mu? MEB Okulların kapanış tarihi
OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK 2024? Yaz tatili ne zaman başlıyor, karne günü tarihi belli oldu mu? MEB Okulların kapanış tarihi Yaz tatili heyecanla bekleniyor. Yarıyıl tatilinin ardından okullar ikinci döneme 5 Şubat tarihinde başlamıştı. Son olarak ikinci ara tatil yapıldı. Ramazan Bayramı tatili ile birleşen ikinci ara tatilin ardından öğrenciler okulların kapanış tarihini merak ediyor. Peki, MEB takvimine göre okullar ne zaman kapanacak?
21.04.2024 Bilgi Rehberi
Ramazan Bayramı tatilinde otoyollardan 11,2 milyon araç geçti
Ramazan Bayramı tatilinde otoyollardan 11,2 milyon araç geçti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı tatili boyunca otoyolları 11,2 milyonun üzerinde aracın kullandığını belirterek, “Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü ise 2 milyon 94 bin 924 araç, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de 1 milyon 772 bin 112 araç kullandı” dedi.
15.04.2024 Haberler
Bakan Uraloğlu rakamlarla açıkladı! 11.2 milyon araç geçti
Bakan Uraloğlu rakamlarla açıkladı! 11.2 milyon araç geçti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ramazan Bayramı tatili boyunca otoyolları 11,2 milyonun üzerinde aracın kullandığını belirterek, “Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nü ise 2 milyon 94 bin 924 araç, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nü de 1 milyon 772 bin 112 araç kullandı” dedi. Uraloğlu, 9 gün süren bayram tatili süresince 3 milyon 284 bin kişinin otobüslerle yolculuğu tercih ettiğini, demiryolları ile seyahat eden kişi sayısının ise 820 bini bulduğunu bildirdi.
15.04.2024 Ekonomi
YAZ TATİLİ 2024 HABERİ 🌞 Okullar ne zaman açılacak, okullar yarın başlıyor mu? 👧🏻👦🏻 2024 Yaz tatili hangi tarihte başlıyor?
YAZ TATİLİ 2024 HABERİ 🌞 Okullar ne zaman açılacak, okullar yarın başlıyor mu? 👧🏻👦🏻 2024 Yaz tatili hangi tarihte başlıyor? Yılın 2. ve son ara tatili ile ilgili araştırmalar başladı. İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri için geçerli olan ara tatil ne zaman bitiyor, okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanlığı ara tatil bitiş gününü açıkladı. Öğrenciler ise okullar 15 Nisan 2024 Pazartesi başlıyor mu? sorusunu araştırmaya başladı.
15.04.2024 Bilgi Rehberi
‘Bayram’ performansı rekorun göstergesi
‘Bayram’ performansı rekorun göstergesi Bayram tatili için dönüş yolculuğu başladı. 9 günlük tatil süresince büyük bir turizm hareketi yaşanırken; bu dönemin, Türkiye’nin turizmde 2024 yılı için yeni rekor beklentisinin ilk göstergesi olduğu değerlendirildi.
14.04.2024 Ekonomi
ARA TATİL BİTTİ Mİ, NE ZAMAN BİTİYOR? İkinci dönem başladı mı? Okullar ne zaman açılacak, ilk ders 15 Nisan Pazartesi mi?
ARA TATİL BİTTİ Mİ, NE ZAMAN BİTİYOR? İkinci dönem başladı mı? Okullar ne zaman açılacak, ilk ders 15 Nisan Pazartesi mi? İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri ara tatile başladı. Gündeme ise okullar ne zaman açılacak sorusu geldi. 2024 / 2. ara tatil ne zaman bitiyor? Bayrama denk gelen ara tatil sonrasında ilk ders zili hangi gün çalacak? İşte tarih...
13.04.2024 Bilgi Rehberi
MEB’den ara tatil önerileri
MEB’den ara tatil önerileri Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), evde aile ile geçirilen zamanın niteliğinin artırılması, çocuklara zenginleştirilmiş bir çevre sunulması amacıyla okul öncesi eğitim, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik “Ara Tatil Etkinlik Kitabı” hazırladı.
7.04.2024 Eğitim
2024 MEB TAKVİMİ ✅ Ara tatil ne zaman bitiyor, okullar ne zaman açılıyor? 2024 Nisan Ara tatil tarihlerindeki son gün hangi gün? 9 günlük tatil ne zaman sona eriyor?
2024 MEB TAKVİMİ ✅ Ara tatil ne zaman bitiyor, okullar ne zaman açılıyor? 2024 Nisan Ara tatil tarihlerindeki son gün hangi gün? 9 günlük tatil ne zaman sona eriyor? Ara tatil başladı. Milyonlarca öğrencinin heyecan dolu olduğu bugünlerde ara tatil ne zaman bitiyor sorusu gündeme geldi. 2024 Nisan ara tatil tarihlerinde son gün hangi gün? İşte 2. dönemin kaldığı yerden devam edeceği tarih...
6.04.2024 Bilgi Rehberi
2024 BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN SÜRECEK, ne zaman bitiyor? Ramazan Bayram tatili son dakika: Okullarda bayram tatili kaç gün?
2024 BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN SÜRECEK, ne zaman bitiyor? Ramazan Bayram tatili son dakika: Okullarda bayram tatili kaç gün? Ramazan Bayramı tatili başlıyor. 2024 yılı Ramazan ayının son günleri yaşanırken bayram için de sayılı günler kaldı. Toplamda 3.5 gün olan Ramazan Bayramı tatili uzatılmıştı. Kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı. Peki, bayram tatili başladı mı, ne zaman bitiyor?
6.04.2024 Bilgi Rehberi
ARA TATİL NE ZAMAN BİTİYOR? 2024 Nisan ara tatili kaç günde sona erecek? İşte 2. ara tatil süreci
ARA TATİL NE ZAMAN BİTİYOR? 2024 Nisan ara tatili kaç günde sona erecek? İşte 2. ara tatil süreci Milli Eğitim Bakanlığı yılın 2. ara tatilinin başlangıç ve bitiş tarihlerini duyurdu. Milyonlarca öğrenci ara tatil ne zaman, yarın okulun son günü sorularına cevap aramaya başladı. Bu yıl Ramazan Bayramı tarihleriyle denk gelen ara tatil öğrencilerin aklına 2024 Nisan'daki ara tatil tarihleri kaç gün, uzayacak mı? sorularını getirdi. İşte ara tatil hakkında merak edilenler
6.04.2024 Bilgi Rehberi
ARA TATİL BUGÜN BAŞLADI MI, NE ZAMAN BAŞLIYOR, 8 Nisan'da okullar tatil mi? 🗓 Bayrama denk gelen ara tatil kaç gün, uzatıldı mı? İşte son durum
ARA TATİL BUGÜN BAŞLADI MI, NE ZAMAN BAŞLIYOR, 8 Nisan'da okullar tatil mi? 🗓 Bayrama denk gelen ara tatil kaç gün, uzatıldı mı? İşte son durum Ara tatil ile ilgili sorular gündemden düşmüyor. Ara tatil ve bayram tatili soruları peş peşe aranıyor. İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri için uygulanacak olan yılın 2. ara tatili kaç gün, bayramla denk mi geliyor? Öğrencilerin gündeminden düşmeyen ara tatil süresi uzayacak mı? İşte MEB'den ara tatil takvimi
5.04.2024 Bilgi Rehberi
Öğrenciler ara tatil öncesi bugün son derse girecek
Öğrenciler ara tatil öncesi bugün son derse girecek Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarındaki 20 milyonu aşkın öğrenci, ikinci dönem ara tatili için bugün son derslerine girecek.
5.04.2024 Eğitim
Uzmanı sınava girecek öğrencileri uyardı: Konu eksiklerinizi tamamlayın
Uzmanı sınava girecek öğrencileri uyardı: Konu eksiklerinizi tamamlayın Ramazan Bayramına da denk gelen 9 günlük ara tatil için öğrencilere çeşitli önerilerde bulunan Eğitimci Adil Kurt, bu tatilin lise ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri açısından çok iyi bir fırsat olduğunun altını çizdi.
5.04.2024 Eğitim
Ara tatil bugün başlıyor
Ara tatil bugün başlıyor MEB’e bağlı ilk ve ortaöğretim kurumlarında 19 milyonu aşkın öğrenci ile 1.2 milyon öğretmen için ikinci dönem ara tatil bugün başlıyor.
5.04.2024 Eğitim
Milyonlarca tatilcinin bayram göçü başladı
Milyonlarca tatilcinin bayram göçü başladı Tatilcilerin bayram hazırlığı tamam... 30 milyondan fazla kişinin seyahat edeceği tahmin ediliyor. Antalya ve Bodrum otelleri ile Sapanca tesisleri için talep yüksek. Yunan adaları da ilgi görüyor.
5.04.2024 Ekonomi
2. ARA TATİL TARİHLERİ TAKVİMİ >> Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek? 2024 Nisan ayında öğrencilerin gündemi sıradaki ara tatil tarihleri
2. ARA TATİL TARİHLERİ TAKVİMİ >> Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün sürecek? 2024 Nisan ayında öğrencilerin gündemi sıradaki ara tatil tarihleri Milli Eğitim Bakanlığı yılın 2. ara tatili için tarihleri duyurdu. Milyonlarca öğrenci ara tatil ne zaman sorusunu araştırmaya başladı. 2024 Nisan ara tatili ayın kaçında başlıyor, kaçında bitiyor? İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri için ara tatil kaç gün sürecek? İşte MEB'den ara tatil tarih aralığı...
4.04.2024 Bilgi Rehberi
BU YIL OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK? 2024 yaz tatili ve 2. ara tatil ne zaman, kaç gün kaldı? Yaz tatili hangi güne denk geliyor?
BU YIL OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK? 2024 yaz tatili ve 2. ara tatil ne zaman, kaç gün kaldı? Yaz tatili hangi güne denk geliyor? Okulların ne zaman kapanacağı merak edilirken 2023-2024 Eğitim Yılının yaz tatili tarihleri araştırılıyor. İkinci ara tatilin Ramazan Bayramı tatiline denk gelmesiyle birlikte okulların kapanma tarihleri de şimdiden araştırılmaya başlandı. Milli Eğitim Bakanlığı, bu yılki yaz tatili başlangıç tarihini duyurdu. İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri yaz tatili ne zaman sorusunu sorguluyor. Peki okullar ne zaman kapanacak? İşte MEB takvimindeki yaz tatili tarihi...
3.04.2024 Bilgi Rehberi
ARA TATİLE GERİ SAYIM 🔔 2. Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün olacak? 2024'deki ikinci ara tatil tarihleri Nisan'ın kaçında başlıyor, kaçında bitiyor?
ARA TATİLE GERİ SAYIM 🔔 2. Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün olacak? 2024'deki ikinci ara tatil tarihleri Nisan'ın kaçında başlıyor, kaçında bitiyor? Milli Eğitim Bakanlığı ara tatil tarihlerini duyurdu. 2024 Nisan'daki başlangıç ve bitiş ara tatil tarihleri açıklandı. Yılın ilk ara tatilinden sonra gündeme 2. ara tatil geldi. İşte milyonlarca öğrenciye uygulanacak olan ara tatil tarihleri için takvim
1.04.2024 Bilgi Rehberi
Bayramda seyahate toplam 100 milyar TL
Bayramda seyahate toplam 100 milyar TL Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, bu yıl 5 Nisan’daki ara tatille birleşen 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde, 20 milyon kişinin seyahate çıkacağını söyledi.
30.03.2024 Ekonomi
Hızlı trenlerde bayram hediyesi! 'Emeklilerimize trenlerde yüzde 10 indirim uygulayacağız'
Hızlı trenlerde bayram hediyesi! 'Emeklilerimize trenlerde yüzde 10 indirim uygulayacağız' Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, 2024 Emekliler Yılı kapsamında bakanlığa ait trenlerde emeklilerin yüzde 10 indirimli seyahat edeceğini açıkladı.
29.03.2024 Ekonomi
Bayram tatili yaklaşıyor: Seyahat ekonomisi 100 milyar TL
Bayram tatili yaklaşıyor: Seyahat ekonomisi 100 milyar TL Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, bu yıl 5 Nisan'daki ara tatille birleşen 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde, 20 milyon kişinin seyahate çıkacağını söyledi. Bağlıkaya, turistik konaklama sayısının da 2 milyona ulaşacağını açıkladı. Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Başkanı Recep Yavuz ise bu bayramda 20 milyon kişilik seyahat hareketinde 100 milyar TL harcama yapılacağının hesaplandığını kaydetti.
29.03.2024 Ekonomi
ARA TATİL TAKVİMİ 2024 >> Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün sürüyor? Ara tatil içinde bayram mı kutlanacak?
ARA TATİL TAKVİMİ 2024 >> Ara tatil ne zaman başlıyor, kaç gün sürüyor? Ara tatil içinde bayram mı kutlanacak? Ara tatil ile ilgili araştırmalar günden güne artıyor. 2024 Nisan ara tatili ne zaman, başlıyor, hangi günleri kapsıyor merak ediliyor. İlkokul, ortaokul, lise öğrencileri için geçerli olan ara tatil kaç gün? Yılın 2. ara tatili bayrama mı denk geliyor? İşte Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen 2. ara tatil başlangıç ve bitiş tarihleri 2024
27.03.2024 Bilgi Rehberi
BU SENE ARA TATİL NE ZAMAN? 2024 Nisan ara tatil günleri önümüzdeki ay, hangi tarihlerde uygulanacak? Bu yılki 2. ara tatil toplam kaç gün, bayrama mı denk geliyor*
BU SENE ARA TATİL NE ZAMAN? 2024 Nisan ara tatil günleri önümüzdeki ay, hangi tarihlerde uygulanacak? Bu yılki 2. ara tatil toplam kaç gün, bayrama mı denk geliyor* İlkokul, ortaokul, lise sınıfları için uygulanacak olan ara tatil ile ilgili araştırmalar arttı. Günden güne merak konusu olan 2. ara tatil tarihleri belli oldu. Öğrenciler, 2024 Nisan ara tatili kaç gün öğrenmek istiyor. İşte Nisan ayına kısa bir süre kala araştırması artan ara tatil ne zaman sorusunun cevabı...
24.03.2024 Bilgi Rehberi
MEB DUYURUSU ❗ 2. ARA TATİL ne zaman? MEB'den 2. ara tatil başlangıç - bitiş tarihleri 2024 Nisan
MEB DUYURUSU ❗ 2. ARA TATİL ne zaman? MEB'den 2. ara tatil başlangıç - bitiş tarihleri 2024 Nisan Ara tatil tarihi belli oldu. MEB tarafından açıklanan 2. ara tatil ne zaman? Nisan ayında uygulanacak olan ara tatil ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri için geçerli olacak. İşte ara tatil 2024 Nisan tarih aralığı...
16.03.2024 Bilgi Rehberi
BU YILKİ ARA TATİL NE ZAMAN BAŞLIYOR? ✅ 2. Ara tatil başlangıç - bitiş tarihi ne zaman? İşte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 2. ara tatil tarihler,
BU YILKİ ARA TATİL NE ZAMAN BAŞLIYOR? ✅ 2. Ara tatil başlangıç - bitiş tarihi ne zaman? İşte Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 2. ara tatil tarihler, Milli Eğitim Bakanlığı ara tatil takvimini paylaştı. Öğrenciler ve veliler tarafından 2. ara tatil tarihleri merak ediliyor. Peki Nisan ara tatili ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Bayrama denk gelen 2. ara tatil kaç gün sürecek? İşte ara tatil 2024 takvimi
15.03.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Ara Tatil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.