Arda Aydın

Arda Aydın

Son dakika arda aydın haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan arda aydın gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan arda aydın haber sayfamızda...

Arda Aydın

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.460 arda aydin haberi bulunmuştur.
Şampiyonlar nasıl başardı?
Şampiyonlar nasıl başardı? LGS’de geçtiğimiz yıl tüm soruları doğru yaparak 500 tam puan alan şampiyonların başarı hikâyeleri, birbirinden farklı. Kimi son haftaya kadar sınava çok çalışırken kimi derslerine ve hobilerine dengeli zaman ayırdı
4.06.2021Eğitim
Şehir tiyatrosunda taciz skandalı
Şehir tiyatrosunda taciz skandalıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda yaşanan taciz olayına ilişkin davanın görülmesine başlandı.
5.03.2021Gündem
Tiyatroda oyunculara taciz davası başladı
Tiyatroda oyunculara taciz davası başladıİstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda meslektaşları Nazife Aksoy ile Mana Alkoy’u taciz ettiği iddiasıyla hakkında, “cinsel taciz” suçundan dava açılan oyuncu Uğur Arda Aydın hakim karşısına çıktı. Duruşmada savunma yapan Aydın, “Bu konuda savunma yaptığım için hicap duyuyorum” diyerek suçlamaları reddetti. Müşteki Nazife Aksoy ise Aydın’ın kendisini öpmeye çalıştığını uyardığında ise, “Sen bana hiçbir şey yapamazsın” dediğini söyledi.
4.03.2021Gündem
Tacizi anlattı! 'Sen akıllı bir kadınsın bu olayı abartma'
Tacizi anlattı! 'Sen akıllı bir kadınsın bu olayı abartma'İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda meslektaşları Nazife Aksoy ile Mana Alkoy’u taciz ettiği iddiasıyla hakkında, “cinsel taciz” suçundan dava açılan oyuncu Uğur Arda Aydın hakim karşısına çıktı. Duruşmada savunma yapan Aydın, “Bu konuda savunma yaptığım için hicap duyuyorum” diyerek suçlamaları reddetti. Müşteki Nazife Aksoy ise Aydın’ın kendisini öpmeye çalıştığını uyardığında ise, “Sen bana hiçbir şey yapamazsın” dediğini söyledi.
4.03.2021Gündem
Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında? Uğur Arda Aydın'ın hayatı...
Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında? Uğur Arda Aydın'ın hayatı...Şehir Tiyatroları oyuncusu Uğur Ayda Aydın hakkında arka arkaya suçlamalar yapıldı. Adı taciz skandalına karışan Uğur Arda Aydın'ın 30 yıla kadar hapsi isteniyor. Peki, Uğur Arda Aydın kimdir, kaç yaşında? İşte Uğur Arda Aydın'ın hayatına dair bilgiler.
26.11.2020Cadde
Şehir Tiyatroları’nda taciz skandalı! Aydın'ın 30 yıla kadar hapsi isteniyor
Şehir Tiyatroları’nda taciz skandalı! Aydın'ın 30 yıla kadar hapsi isteniyorOyuncu Uğur Arda Aydın hakkında arka arkaya suçlamalar yapıldı. Aydın’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’ndan meslektaşları olan Nazife Aksoy ve Mana Alkoy’u defalarca taciz ettiği iddia edildi.
26.11.2020Cadde
Biraderler Cabaret 16 Ekim’de KüçükÇiftlik Bahçe’de
Biraderler Cabaret 16 Ekim’de KüçükÇiftlik Bahçe’deArda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, yüksek temposu ve unutulmaz şarkılara yaptığı coverlarıyla 16 Ekim Cuma akşamı saat 20.30’da KüçükÇiftlik Bahçe’de seyircisiyle buluşuyor. Biraderler Cabaret’de sahnedeki herkes tiyatro oyuncusu ve müzisyeni. Bu yüzden sıradan konser performansları ya da müzikli oyun yapılarından çok farklı.
LGS’de 181 öğrenci şampiyon
LGS’de 181 öğrenci şampiyon LGS’de 42 farklı ilden, 181 öğrenci tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldı.
17.07.2020Eğitim
Aydın polisi geçit vermedi
Aydın polisi geçit vermediAydın Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi tarafından yapılan operasyon ile bir change şebekesi çökertildi. Operasyon kapsamında araçların şasi ve motor numaralarını değiştirerek piyasaya süren iki kişi yakalanırken, çenç yapılmış 6 adet lüks araca da el konuldu.
2.01.2020Gündem
Kanada yolcusu
Kanada yolcusuArda Aydın’ın, hem yönetip hem oynadığı ‘İlelebet... Bir Atatürk Hikayesi’, Kanada’da izleyici karşısına çıkacak.
30.10.2019Cadde
Kuşadası’nda ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’
Kuşadası’nda ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’“Bir Yaz Gecesi Rüyası” ve “İlelebet… Bir Atatürk Hikayesi” adlı oyunlarıyla tiyatro sezonunda 12 bin 600 biletli seyirciye ulaşan Biraderler Yapım, açıkhava sahnelerine hazırlanıyor...
6.07.2019Ege
Otizmli gençler tiyatro sahnesinde
Otizmli gençler tiyatro sahnesindeSanatın iyileştirici gücünden yola çıkılarak kaleme alınan ‘Pencere’ adlı tiyatro oyununda otizmli gençler de rol aldı
16.06.2019Gündem
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ sahnede
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ sahnedeAleksandar Popovski’nin yönettiği, başrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın üstlendiği ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ oyununun prömiyeri Uniq Hall’de yapıldı.
10.11.2017Cadde
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’na yoğun ilgi
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’na yoğun ilgiShakespeare’in ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ oyununun prömiyeri yoğun katılımla gerçekleşti.
10.11.2017Kültür Sanat
Kapalı gişe oynayacaklar
Kapalı gişe oynayacaklarBaşrollerini Levent Üzümcü, Neslihan Yeldan, Sezai Aydın ve Arda Aydın’ın paylaştığı Shakespeare’in ünlü oyunlarından ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’na tiyatroseverler yoğun ilgi gösterdi.
24.10.2017Cadde
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası' kapalı gişe
‘Bir Yaz Gecesi Rüyası' kapalı gişe 9 Kasım’da Uniq Hall’de sahnelenecek olan Shakespeare’in ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ oyunu için biletler tükendi.
24.10.2017Cadde
Arda Aydın ile Bir Yaz Gecesi Rüyası'nı konuştuk
Arda Aydın ile Bir Yaz Gecesi Rüyası'nı konuştukShakespeare'in meşhur Bir Yaz Gecesi Rüyası (A Midsummer Night's Dream) 9 Kasım'da yeniden sahnede. Bir Yaz Gecesi Rüyası yapımcısı ve oyuncusu Arda Aydın'a oyunla ilgili merak edilenleri sorduk.
10.10.2017Kültür Sanat
Bir Yaz Gecesi Rüyası ön satışına yoğun talep
Bir Yaz Gecesi Rüyası ön satışına yoğun talepYılın en büyük prodüksiyonu ‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’ ön satışına yoğun talep
12.09.2017Kültür Sanat
Sevinç Erbulak: ‘Tek işimiz oyunculuk’
Sevinç Erbulak: ‘Tek işimiz oyunculuk’15 Temmuz darbe girişimi sonrasında başlatılan soruşturmada İstanbul Şehir Tiyatroları’nda altı sanatçı görevinden uzaklaştırılmıştı.
3.08.2016Gündem
Açığa alındılar!
Açığa alındılar!İstanbul Şehir Tiyatroları'nda çok sayıda oyuncu ve yönetmen açığa alındı!
3.08.2016Cadde
Şehir Tiyatroları’nda  6 oyuncu açığa alındı
Şehir Tiyatroları’nda 6 oyuncu açığa alındı15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturma İstanbul Şehir Tiyatroları’na sıçradı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), hükümetin olağanüstü hal (OHAL) ilanının ardından yayınladığı 667 No’lu Kanun Hükmünde Kararname’ye (KHK) dayanarak İBB Şehir Tiyatroları’nda aralarında Sevinç Erbulak ve Kemal Kocatürk’ün olduğu çok sayıda oyuncu ve yönetmeni görevden uzaklaştırdı.
2.08.2016Gündem
Tiyatro, içinizdeki çocukla yaşamaktır
Tiyatro, içinizdeki çocukla yaşamaktırBennu Yıldırımlar, bugüne kadar oynadığı tüm rollerde beğeniyle izlenen bir isim. Çünkü yaptığı mesleği çok seviyor. “Eğer konservatuvarı kazanamasaydım, arkeolog ya da gazeteci olmak isterdim” diyor. Bir işte başarılı olmak için ise yeteneğin yanı sıra eğitimin şart olduğunu söylüyor.
21.01.2015Gündem
Üniversite arkadaşı ezdi!
Üniversite arkadaşı ezdi!Pendik'te bir alışveriş merkezinin önünden yolun karşısına geçtiği sırada bir öğrencinin kullandığı otomobilin çarpmasıyla yaşamını yitiren Şeyda Aydın toprağa verildi.
5.05.2014Gündem
Orantısız bir dövüş: Hamlet
Orantısız bir dövüş: HamletHamlet oyunu çağdaş bir yorumla yeniden sahnede!
22.03.2013Kültür Sanat
“Hamlet’i oynamanın ağırlığını hissediyoruz”
“Hamlet’i oynamanın ağırlığını hissediyoruz”Shakespeare’in ölümsüz eseri ‘Hamlet’, çağdaş bir yorumla yeniden tiyatro sahnesinde. Oyuncular Beste Bereket ve Arda Aydın, bu oyunda oynamanın zorluğunu anlattı
4.02.2013Cadde

Benzer Haber Etiketleri

tiyatroarda aydınshakespearebir yaz gecesi rüyasıeğitim

Arda Aydın ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.