Askeri Eğitim

Askeri Eğitim

Son dakika askeri eğitim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan askeri eğitim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan askeri eğitim haber sayfamızda...

Askeri Eğitim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 10.177 askeri eğitim haberi bulunmuştur.
‘Bir asır önceden ibret alın’
‘Bir asır önceden ibret alın’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yunanistan yönetimine bölgemizdeki gelişmelerden ve bir asır önceden ibret almasını tavsiye ediyoruz” dedi.
2.07.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: 'Bir asır önce yaşananlardan ibret alın'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan'a net mesaj: 'Bir asır önce yaşananlardan ibret alın'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Üniversitesi'ndeki Mezuniyet Töreni’nde açıklamalarda bulundu. Terörle mücadele konusuna dikkat çeken Erdoğan, Yunanistan'a da çağrıda bulundu: Müzakere yerine birilerinin eteğinin altına saklanan Yunanistan yönetiminde, hem bölgedeki gelişmelerden hem de bir asır önce yaşananlardan ibret almasını tavsiye ediyoruz.
1.07.2022Siyaset
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Kate, Silahlı Kuvvetler Günü’nde ‘asker’ oldu
Kate, Silahlı Kuvvetler Günü’nde ‘asker’ olduİngiltere Prensi William’ın eşi Düşes Kate, ülkesinde Silahlı Kuvvetler Günü’nü bir askeri eğitim akademisine yaptığı ziyarette çekilen ve daha önce yayınlanmayan fotoğraflarını paylaşarak kutladı.
26.06.2022Dünya
Bakan Akar İngiltere Savunma Bakanı Wallace ile görüştü
Bakan Akar İngiltere Savunma Bakanı Wallace ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace ile bir araya geldi.
23.06.2022Siyaset
Rusya ve Ukrayna ile tahıl diplomasisi! Akar: İstanbul'da harekat merkezi kurulabilir
Rusya ve Ukrayna ile tahıl diplomasisi! Akar: İstanbul'da harekat merkezi kurulabilirMilli Savunma Bakanı Akar Rusya ve Ukrayna ile tahıl diplomasisine dair, "İstanbul'da harekat merkezi kurulması noktasında görüş hakim. Tarafların ülkemize ciddi bir güveni var." dedi. Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Stratejik İletişim Koordinatörü John Kirby, ABD’nin Türkiye’nin Ukrayna tahılının ihraç edilmesini sağlamak amacıyla yaptığı girişimlerini memnuniyetle karşıladığını ifade etti.
23.06.2022Siyaset
Rus savaş gemisi 'yakalandı!' Putin komutanı kovdu
Rus savaş gemisi 'yakalandı!' Putin komutanı kovduİngiltere Rus işgalcilere karşı savaşan Ukrayna ordusuna denklemi değiştirebilecek bir program sundu, Putin Hava İndirme Kuvvetleri Komutanı'nı kovdu. Ukrayna'dan yüzlerce kilometre uzakta ise Rus savaş gemisi gökyüzünden izleniyordu.
18.06.2022Dünya
Bakan Akar Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul etti
Bakan Akar Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İzmir'de Pakistan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Nadeem Raza'yı kabul etti.
9.06.2022Gündem
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştü
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Efes 2022 kapsamında Türkiye'ye gelen Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ve Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile ayrı ayrı görüştü.
8.06.2022Siyaset
Milli Savunma Bakanı Akar, Dibeybe ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, Dibeybe ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Libya Başbakanı ve Savunma Bakanı Abdulhamid Dibeybe ile görüştü.
8.06.2022Haberler
Bakan Akar'dan, Efes 2022 tatbikatında peş peşe görüşmeler
Bakan Akar'dan, Efes 2022 tatbikatında peş peşe görüşmelerMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Libya, Kamerun, Kırgızistan ve Ruandalı mevkidaşlarıyla görüştü.
8.06.2022Gündem
Bakan Akar Romanya Başbakanı Ciuca ile görüştü
Bakan Akar Romanya Başbakanı Ciuca ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Romanya Başbakanı Nicolae lonel Ciuca ile bir araya geldi. Türkiye ve önemli bir müttefiki olan Romanya’nın Avrupa güvenliğine sunduğu katkılara dikkat çeken Akar, Karadeniz’de bölgesel sahiplik ilkesi çerçevesinde barış ve istikrar ile Montrö rejiminin korunmasına vurgu yaptı.
2.06.2022Siyaset
Son dakika! Bakan Akar'dan operasyon mesajı
Son dakika! Bakan Akar'dan operasyon mesajıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Suriye'nin kuzeyinde teröristlerin varlığını kabul etmiyoruz. TSK tecrübesiyle verilecek her türlü görevi yapmaya hazırdır." dedi.
31.05.2022Siyaset
Bakan Akar, BAE Savunma Bakanı Al Bowardi ile görüştü
Bakan Akar, BAE Savunma Bakanı Al Bowardi ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Savunma İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Muhammed Bin Ahmad Al Bowardi ile görüştü.
30.05.2022Haberler
Bakan Akar, BAE Savunma Bakanı Al Bowardi ile görüştü
Bakan Akar, BAE Savunma Bakanı Al Bowardi ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Savunma İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Muhammed Bin Ahmad Al Bowardi ile görüştü.
30.05.2022Gündem
Akar ve Azeri mevkidaşı hava üssünü gezdi
Akar ve Azeri mevkidaşı hava üssünü gezdiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan ziyareti kapsamında Bakü’ye giden Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ile temaslarını sürdürdü.
30.05.2022Siyaset
Bakan Akar'dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne ziyaret
Bakan Akar'dan Birleşik Arap Emirlikleri’ne ziyaretMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) gidecek.
29.05.2022Gündem
Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi Aliyev ile görüştü
Bakan Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesi Aliyev ile görüştüAzerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki TSK komuta kademesini kabul etti.
28.05.2022Siyaset
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı Hasanov ile görüştü
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı Hasanov ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ile görüştü.
27.05.2022Gündem
Kuzey Kore'de vakalar 3 milyona dayandı!
Kuzey Kore'de vakalar 3 milyona dayandı!Kuzey Kore'de 2.81 milyona ulaşan şüpheli Kovid-19 vakalarına rağmen, hayatını kaybeden üst düzey bir ordu mensubu için Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un da katıldığı bir tören düzenlendi.
23.05.2022Dünya
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Haberler
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Siyaset
Yüzen tarih İstanbul'da
Yüzen tarih İstanbul'daRomanya donanmasının 84 yaşındaki 3 direkli yelkenli eğitim gemisi, askeri öğrencileriyle İstanbul'a demirledi. Geminin Sarayburnu Limanına yanaşması havadan da görüntülendi
11.05.2022Haberler
Yüzen tarih İstanbul'da
Yüzen tarih İstanbul'daRomanya donanmasının 84 yaşındaki 3 direkli yelkenli eğitim gemisi, askeri öğrencileriyle İstanbul'a demirledi. Geminin Sarayburnu Limanına yanaşması havadan da görüntülendi.
11.05.2022Gündem
Bakan Akar, Kazakistanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar, Kazakistanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kazakistan Savunma Bakanı Orgeneral Ruslan Jaksylkov ile bakanlıkta bir araya geldi.
10.05.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Askeri Eğitim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.