Asos

Asos

Son dakika asos haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan asos gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan asos haber sayfamızda...

Asos

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 161 asos haberi bulunmuştur.
Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi gece boyunca Şırnak'taki harekat merkezinden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarını sevk ve idare etti.
13.05.2021Haberler
Son dakika.... Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildi
Son dakika.... Bakan Akar: 1 Ocak'tan bugüne kadar 1056 terörist etkisiz hale getirildiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi gece boyunca Şırnak'taki harekat merkezinden Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım operasyonlarını sevk ve idare etti.
13.05.2021Gündem
İngiliz perakende sektörü toparlanmaya çalışıyor
İngiliz perakende sektörü toparlanmaya çalışıyorİngiltere’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele amacıyla uygulanan tedbirler nedeniyle büyük darbe alan perakende sektörünün umudu kademeli olarak hizmete başlanırken, artan tüketici güveninin satışlara yansıması.
13.04.2021Uzmanpara
Ar-Ge’siyle sektöre yeni taşlar kazandırdı
Ar-Ge’siyle sektöre yeni taşlar kazandırdıKlasik parke taşı üretimiyle uzun yıllardır Anadolu şehirlerinde önemli bir pazar konumu bulunan Necipoğulları Yapı Elemanları, Nstone markasıyla artık hem klasik taşları, hem de yeni ürün çeşitleriyle üretimine hız verdiğini açıkladı.
25.02.2021Ekonomi
Boohoo Arcadia'ya ait markaları satın aldı
Boohoo Arcadia'ya ait markaları satın aldıİngiliz online hazır giyim perakendecisi Boohoo, iflas eden Arcadia Group'a ait Dorothy Perkins, Wallis ve Burton markalarını 25,2 milyon sterline satın aldığını duyurdu.
8.02.2021Uzmanpara
Asos, Arcadia markalarını satın aldı
Asos, Arcadia markalarını satın aldıİngiliz online hazır giyim perakende şirketi Asos, iflas eden Arcadia Group'a bağlı TopShop, Topman, Miss Selfridge, HIIT markalarını 295 milyon sterlin karşılığında satın aldığını duyurdu.
1.02.2021Uzmanpara
Asos, iflas eden Arcadia markalarını satın almak için görüşmeler yapıyor
Asos, iflas eden Arcadia markalarını satın almak için görüşmeler yapıyorİngiliz online hazır giyim perakende şirketi Asos, iflas eden Arcadia Group'a bağlı TopShop, Topman, Miss Selfridge, HIIT markalarını satın almak için görüşmeler yaptığını duyurdu.
25.01.2021Uzmanpara
İngiliz perakende sektöründe on binler işsiz kaldı
İngiliz perakende sektöründe on binler işsiz kaldıİngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle geçen yıl perakende sektöründe çalışan 176 bin 700 kişinin işten çıkarıldığı bildirildi.
4.01.2021Uzmanpara
Bir değil iki fay var! Balıkesir için 7.2 büyüklüğünde deprem uyarısı geldi
Bir değil iki fay var! Balıkesir için 7.2 büyüklüğünde deprem uyarısı geldiDokuz Eylül Üniversitesi'nde (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü ve Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Balıkesir'deki depremlerin 2 farklı fay üzerinde meydana geldiğini belirterek, "Balıkesir ili ölçeğinde 7.2 büyüklüğüne varan deprem üretme potansiyeline sahip faylar var’’ dedi.
2.09.2020Haberler
Bir değil iki fay var! Balıkesir için 7.2 büyüklüğünde deprem uyarısı geldi
Bir değil iki fay var! Balıkesir için 7.2 büyüklüğünde deprem uyarısı geldiDokuz Eylül Üniversitesi'nde (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü ve Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Balıkesir'deki depremlerin 2 farklı fay üzerinde meydana geldiğini belirterek, "Balıkesir ili ölçeğinde 7.2 büyüklüğüne varan deprem üretme potansiyeline sahip faylar var’’ dedi.
2.09.2020Gündem
Derinlikler çağırıyor
Derinlikler çağırıyorHayalleri gerçek yapan dalış fabrikası Bodrum’dan beyaz balina Aydın’ın ziyaret ettiği Sinop’a, hırçın Karadeniz’den su altı cenneti Ayvalık’a derinlik tutkunlarını memnun edecek 30 dalış merkezini hatırlayalım
16.08.2020Pazar
Son dakika... TSK ve MİT'ten Asos'ta ortak operasyon! Etkisiz hale getirildiler
Son dakika... TSK ve MİT'ten Asos'ta ortak operasyon! Etkisiz hale getirildilerTSK ve MİT'in koordineli gerçekleştirdiği terör operasyonunda Asos bölgesinde 7 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.
7.08.2020Gündem
Sadece çantanızı alın, pedal basın
Sadece çantanızı alın, pedal basınDünya Kardeş Şehirler Turizm Birliği Genel Sekreteri Baraner, antik kentler bisiklet rotası turizmi projesi geliştirdiklerini söyledi
19.07.2020Ege
Son dakika...Kaçacak delik arıyordu! 1 tonluk bombayla vuruldu
Son dakika...Kaçacak delik arıyordu! 1 tonluk bombayla vurulduGelen son dakika haberine göre; Terör örgütü PKK'nın, TSK ve Milli İstihbarat Teşkilatı'nın ortak hava operasyonuyla, 10 milyon TL ödül ile 'kırmızı' kategoride aranan terör örgütünün sözde yürütme komitesi üyesi ve infazcısı 'Kasım Engin' kod adlı İsmail Nazlıkul'un (54) etkisiz hale getirilmesinin ardından, korku ve paniğe kapıldığı, sözde yöneticilerini ana karargahtan ayırarak, Kandil eteklerindeki Asos ve Pencevin bölgelerinde gizlemeye çalıştığı ortaya çıktı.
11.06.2020Gündem
Son dakika... TSK ve MİT'ten ortak operasyon! Etkisiz hale getirildiler
Son dakika... TSK ve MİT'ten ortak operasyon! Etkisiz hale getirildilerMilli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "TSK ve MİT'in koordineli çalışması sonucu, Irak'ın kuzeyindeki Asos bölgesinde PKK'lı 5 terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi." denildi.
27.05.2020Gündem
Çekimleri tamamlandı
Çekimleri tamamlandıAlper Saldıran ve Aslıhan Malbora’nın başrolünü paylaştığı ‘Aile Hükümeti’ filmi, tamamlandı.
6.01.2020Cadde
Asos’ta mizah rüzgarı
Asos’ta mizah rüzgarıAlper Saldıran ve Aslıhan Malbora’nın başrolünü paylaştığı ‘Aile Hükümeti’nin çekimleri, Çanakkale Asos’ta başladı.
23.11.2019Cadde
Londra’da mutlu son
Londra’da mutlu son11 yıldır birlikte olan İnci Türkay-Atilla Saral çifti, geçtiğimiz cumartesi günü  İngiltere’nin başkenti Londra’da evlendi.
25.09.2019Cadde
Bakan Akar'dan net mesaj: Sınır boyunca üs kuruyoruz
Bakan Akar'dan net mesaj: Sınır boyunca üs kuruyoruzMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Mehmetçiğin Fırat’ın doğusunda daimi üs bölgeleri kuracağını söyledi. Akar, “Kuzey Irak’takilere benzer olabilir. Yeri ve sayısı görüşmeler ilerledikçe netleşecek” dedi. Güvenli bölge konusunda ABD’yi eleştiren Akar, “Gönülsüz yapıyorlar, süreç yavaş gidiyor. Kara devriyeleri safha safha ilerleyecek. 440 kilometrelik alanın tamamını kapsayacak” bilgisini verdi.
19.09.2019Siyaset
Transparan gelinlik olay yarattı: 'Kim düğününde çıplak gezmek ister ki?'
Transparan gelinlik olay yarattı: 'Kim düğününde çıplak gezmek ister ki?'İnternet üzerinden satışa sunulan dantellerle süslü transparan gelinlik, sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı. Binlerce kez paylaşılan bu model, 320 liraya satılıyor.
18.09.2019Dünya
Karayoluna bisiklet şeritleri yapılacak
Karayoluna bisiklet şeritleri yapılacakEmniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nın, “Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi Eşgüdüm Kurulu” toplantısının karar metnine göre, karayollarında bisiklet kullanımını özendirmek için yollara bisiklet şeritleri kurulacak ve diğer taşıt sürücüleri bisikletli sürücüler konusunda bilinçlendirilecek. Anaokullarında trafik eğitimi zorunlu olarak verilecek. Verilen eğitim sahada uygulamalı olarak gösterilecek.
23.08.2019Gündem
TSK'dan Zap, Gara, Kandil ve Asos'a operasyon
TSK'dan Zap, Gara, Kandil ve Asos'a operasyonPençe Harekatı ile koordineli olarak Irak'ın kuzeyindeki Zap, Gara, Kandil ve Asos'a düzenlenen hava harekatlarında teröristlere ait 13 hedef vuruldu.
16.08.2019Gündem
KUZEY EGE’NIN  BOHEM KAFASI
KUZEY EGE’NIN BOHEM KAFASIBodrum’a, Çeşme’ye rutini yapanların dışındadır Kuzey Ege’nin bohem kafası
17.06.2019Cadde
Hakurk kuşatıldı
Hakurk kuşatıldıPKK hedeflerine yönelik Irak’ın kuzeyinde başlatılan Pençe Operasyonu’nda dün Kandil’in kapısı olarak bilinen Hakurk’taki stratejik tepelerin hepsi ele geçirilerek vadi kuşatıldı. Harekatta 15 terörist de etkisiz hale getirildi
30.05.2019Gündem
Bakan Akar'dan flaş açıklama! Bu bir ilk
Bakan Akar'dan flaş açıklama! Bu bir ilkMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Pençe Harekatıyla ilgili olarak açıklama yaptı. Akar, "Kandil, Asos ve diğer yerlerde de tespit edilen terör hedefleri ilk defa tamamen yerli ve milli kara ateş destek vasıtalarımızla vurulmaktadır" dedi.Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından da harekat ile ilgili son durum hakkında bilgi verildi.
29.05.2019Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

asoscaddeakaringilizperakende

Asos ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.