Aveon Global

Aveon Global

Son dakika Aveon Global haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aveon Global gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aveon Global haber sayfamızda...

Aveon Global

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 21 aveon global haberi bulunmuştur.
Aveon Global AGS hizmet noktası 150’ye ulaştı
Aveon Global AGS hizmet noktası 150’ye ulaştı Aveon Global, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 2 ayda yüzde 50 artırdı.
26.03.2024 Sigorta
Aveon Global’den Prag’a ziyaret
Aveon Global’den Prag’a ziyaret 2024 yılı büyüme planlarına yurtdışı yatırımları da koyan Aveon Global Sigorta bu kapsamda öncelikli ziyaretini Çekya Cumhuriyeti başkenti Prag’a gerçekleştirdi.
19.03.2024 Sigorta
‘Klipte zorla oynattım’
‘Klipte zorla oynattım’ Petek Dinçöz, önceki akşam konser verdiği KKTC’de müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.
9.03.2024 Cadde
Tekno üs hedefi
Tekno üs hedefi Aveon Global Sigorta, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile iş birliğine imza attı.
12.02.2024 Sigorta
AGS hizmet noktaları 250’ye ulaşacak
AGS hizmet noktaları 250’ye ulaşacak Sektörün genç, inovatif ve yaptığı hizmet geliştirme yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren şirketi Aveon Global Sigorta, hasar anında müşteri deneyimini kolaylaştırmak ve memnuniyetini artırmak amacıyla AGS hizmet noktalarını 1 Ocak itibarıyla hizmete açtı.
22.01.2024 Sigorta
Projelerine hız verdi
Projelerine hız verdi Aveon Global Sigorta, 2024’e sayılı günler kala proje hazırlıklarına hız verdi.
25.12.2023 Sigorta
ITC VEGAS’da yerini aldı
ITC VEGAS’da yerini aldı Dijitalleşmenin, iş süreçlerinin ve müşteri memnuniyetinin değişmez bir parçası olduğunu her fırsatta dile getiren Aveon Global Sigorta, global çapta insurtech alanındaki en büyük buluşma olan ITC / Insurtech Vegas fuarına üst yönetimiyle katıldı.
22.11.2023 Sigorta
TOGG’a özel kasko
TOGG’a özel kasko Aveon Global Sigorta, yurt çapına yayılmış bin 250 acentesi ile TOGG araçlarına kasko poliçesi kesmeye başladı.
26.10.2023 Sigorta
100’üncü yılda 100 gence destek projesi
100’üncü yılda 100 gence destek projesi Aveon Global Sigorta, Cumhuriyetin 100’üncü yıl kutlamaları kapsamında hayata geçirdiği projeyle 29 Ekim haftasında poliçe satışlarından elde edilen gelirin önemli bir kısmını ‘100’üncü yılda, 100 gencimizin yanındayız’ mottosu ile gençlere geri dönüşümsüz destek olarak tahsis edecek. Projenin 100’üncü yıl ruhuna yakışır bir şölene dönüşmesi için şirketin 1300 acentesi de kampanyaya davet edildi.
24.10.2023 Sigorta
Servis ağı büyüyor
Servis ağı büyüyor Acente büyümesine paralel olarak üretim sıralamasında önemli bir yere ulaşan Aveon Global Sigorta, müşteri deneyimi açısından önemli yere sahip olan anlaşmalı servis ağını da her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.
28.09.2023 Sigorta
Aveon Global fintech yatırımına hız verdi
Aveon Global fintech yatırımına hız verdi Aveon Global Sigorta yatırımlarına yenilerini ekliyor.
19.09.2023 Sigorta
Hedefi her esnafa bir poliçe sağlamak
Hedefi her esnafa bir poliçe sağlamak Esnafa yönelik sigorta ürünleri geliştiren ve bunu kurumsallaştıran Aveon Global Sigorta ‘esnaf sigortacılığını’ hayata geçirdi.
24.08.2023 Sigorta
6 Şubat depremi için belgesel
6 Şubat depremi için belgesel Aveon Global Sigorta 6 Şubat depremi ve sonrasında yaşananları tarihe iz düşürmek için bir adım attığını duyurdu. Şirket, TRT’de birçok belgesele imza atan yönetmen Göksel Gülensoy’un yönettiği ‘Hatay’ belgeseline sponsor oldu. 15 Haziran tarihinde yoğun katılım ile galası gerçekleşen belgeselin çok yakında dijital platformlarda da yerini alacağı açıklandı.
21.07.2023 Sigorta
Ağır ticari kasko ürününü sundu
Ağır ticari kasko ürününü sundu Aveon Global Sigorta, ağır ticari kaskoyu satışa sundu.
16.06.2023 Sigorta
Acentelerine yeni müşteri kazandırıyor
Acentelerine yeni müşteri kazandırıyor Aveon Global Sigorta, acente dostu şirket mottosunu güçlendirmeye devam ediyor. Şirketin İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah Yaşar, çalışmalar hakkında şöyle konuştu:
16.05.2023 Sigorta
‘Sigorta bilincine katkı sağlamayı hedefliyoruz’
‘Sigorta bilincine katkı sağlamayı hedefliyoruz’ Deprem gibi binlerce canı alan ve maddi zararlar ile ülke ekonomisini etkileyen olumsuzluklara rağmen Türkiye’nin sigortacılıkta büyüdüğünü belirten Aveon Global Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı A...
24.04.2023 Sigorta
Acente sayısı bini aştı
Acente sayısı bini aştı Kuruluşlarının üzerinden 1 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen önemli bir başarıya imza atarak bin acenteye ulaştıklarını belirten Aveon Global Sigorta İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah Yaşar, sağladıkları bu büyüme de acentelerin büyük rolü olduğunu belirtti...
19.04.2023 Sigorta
‘Hasar süreçlerini teknoloji ile birleştirmeye devam’
‘Hasar süreçlerini teknoloji ile birleştirmeye devam’ Aveon Global Sigorta’nın ekiplerini güçlendirmeye devam ettiği duyuruldu.
23.03.2023 Sigorta
Aveon Global Sigorta’dan Ankara’da önemli açılış
Aveon Global Sigorta’dan Ankara’da önemli açılış Sektörün genç ve hızlı büyüyen şirketlerinden Aveon Global Sigorta, başkent Ankara’da bölge ofisinin açılışını yaptı.
21.03.2023 Sigorta
İş birliklerinin önemi çok büyük
İş birliklerinin önemi çok büyük Aveon Global Sigorta Pazarlama CMO’su Emrah Yaşar, mevcut görevlerine ilave olarak kurumsal iş birlikleri ve fintech-insurtech ortak kaynak geliştirme alanındaki projelerden de sorumlu olarak görevini sürdürecek.
24.02.2023 Sigorta
Gençlere özel sağlık sigortası
Gençlere özel sağlık sigortası Sektöre hızlı giriş yapan ve gençleri markaja alan Aveon Global Sigorta, gençlere özel ürünlerde fark yaratmayı amaçlıyor. 18-25 yaş arası gençlere özel tamamlayıcı sağlık sigortasını satışa sunan şirket, bu yaş aralığındaki gençlerin sigorta bilincini güçlendirmeyi de hedefliyor. Tüm Türkiye’de yaygın 1000 civarında acentesi ile hizmet veren şirket, yaygın hizmet ağı ile de müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor.
25.01.2023 Sigorta

Benzer Haber Etiketleri

Aveon Global ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.