Avrupa Halter Şampiyonası

Avrupa Halter Şampiyonası

Son dakika Avrupa Halter Şampiyonası haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Avrupa Halter Şampiyonası gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Avrupa Halter Şampiyonası haber sayfamızda...

Avrupa Halter Şampiyonası

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 611 avrupa halter şampiyonası haberi bulunmuştur.
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına!
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına! Dile kolay; tam 69 yıldır dimdik ayakta sizlerle ortaklaşa kurduğumuz ve her sene üstüne yeni bir tuğla koyduğumuz geleneksel Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl yine nefesleri kesecek. Elde ettikleri inanılmaz başarılarla Türk halkının göğsünü kabartan adaylar 2023’ün en iyisi olmak için sevenlerinden oy bekleyecek.
29.02.2024 Skorer
Bakan Bak'tan Onur Demirci'ye tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Onur Demirci'ye tebrik mesajı! Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Avrupa Halter Şampiyonası'nda gümüş madalya sahibi olan Onur Demirci için tebrik mesajı yayımladı.
19.02.2024 Diğer
Onur Demirci, Avrupa ikincisi oldu!
Onur Demirci, Avrupa ikincisi oldu! Milli halterci Onur Demirci, Avrupa Halter Şampiyonası'nda gümüş madalyanın sahibi oldu.
19.02.2024 Diğer
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya daha!
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya daha! Avrupa Halter Şampiyonası’nın dördüncü gününde podyuma çıkan milli sporcularımız 3 madalya kazandı.
15.02.2024 Diğer
Aysel Özkan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda bronz madalya!
Aysel Özkan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda bronz madalya! Avrupa Halter Şampiyonası'nda mücadele eden Aysel Özkan, koparmada 98 kilo kaldırarak bronz madalyanın sahibi oldu.
15.02.2024 Diğer
Muammer Şahin'e Kayseri'de coşkulu karşılama!
Muammer Şahin'e Kayseri'de coşkulu karşılama! Avrupa Halter Şampiyonası'ndan altın madalyayla dönen Muammer Şahin, Kayseri'de çiçeklerle karşılandı.
15.02.2024 Diğer
Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya! Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında?
Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya! Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında? Milli halterci Kaan Kahriman, Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazandı. Bulgaristan'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nda 67 kiloda Kaan Kahriman, koparmada 142 kiloluk kaldırışıyla altın madalyanın sahibi oldu. Milli gururumuz Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında?
15.02.2024 Bilgi Rehberi
Avrupa şampiyonu haltercilere coşkulu karşılama!
Avrupa şampiyonu haltercilere coşkulu karşılama! Avrupa Halter Şampiyonası'nda şampiyonluğa ulaşan sporcularımız, Konya'da çiçeklerle karşılandı.
14.02.2024 Diğer
Kaan Kahriman, Avrupa şampiyonu oldu!
Kaan Kahriman, Avrupa şampiyonu oldu! Milli sporcumuz Kaan Kahriman, koparmada 142 kg kaldırarak Avrupa Halter Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
14.02.2024 Diğer
Avrupa Halter Şampiyonası’nda milli sporculardan bir altın iki bronz madalya
Avrupa Halter Şampiyonası’nda milli sporculardan bir altın iki bronz madalya Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası’nda erkekler 55 kiloda mücadele eden milli sporcu Muammer Şahin, koparmada 112 kiloluk kaldırışıyla altın madalyanın sahibi oldu. Kadınlar 55 kiloda ise milli sporcu Burcu Alıcı, koparmada 85 ve silkmede 105 kiloluk performanslarıyla 2 bronz madalya kazandı.
13.02.2024 Diğer
Milli halterciler Cansu Bektaş ve Gamze Altun'dan altın madalya
Milli halterciler Cansu Bektaş ve Gamze Altun'dan altın madalya Milli halterci Cansu Bektaş, Avrupa Şampiyonası'nda kadınlar 45 kiloda, koparmada 75 kilo kaldırarak altın madalya kazandı. Milli halterci Gamze Altun ise 45 kiloda, silkmede 92 kilo kaldırarak Avrupa rekoru kırdı ve altın madalyanın sahibi oldu.
12.02.2024 Diğer
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları!
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları! Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihinde takım ve bireysel sporlarda unutulmaz başarılar elde ettik. Futbol, basketbol, voleybol, güreş, halter ve birçok spor dalında tarihi başarılar kazandık.
29.10.2023 Skorer
Erdoğan'dan son dakika Akbelen açıklaması
Erdoğan'dan son dakika Akbelen açıklaması Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akbelen'de yaşananlara ilişkin, "Biz çevreci görünümlü marjinallere aldırmıyor, sadece işimize bakıyoruz. Ülkemizin kalkınma kervanını yürütmeye odaklanırken, maşaları ve sahiplerini ise kendi kinleriyle baş başa bırakıyoruz” dedi. Öte yandan Erdoğan fındık alım fiyatlarını da açıkladı.
7.08.2023 Gündem
Milli halterci Aysel Özkan, Avrupa ikincisi oldu
Milli halterci Aysel Özkan, Avrupa ikincisi oldu Milli sporcu Aysel Özkan, Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası'nın dördüncü gününde U-23 bayanlar 64 kiloda 2 Gümüş madalya ile Avrupa ikincisi oldu.
29.07.2023 Diğer
Aliyev, Ermenistan'da madalya kazanan Türk haltercileri kabul etti
Aliyev, Ermenistan'da madalya kazanan Türk haltercileri kabul etti Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Ermenistan'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nda madalya kazanan Türk halterciler Cansu Bektaş, Gamze Altun, Nuray Güngör ve Yusuf Fehmi Genç'i kabul etti.
28.04.2023 Dünya
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Gafarova ile görüştü TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan Milli Meclisi Başkanı Sahibe Gafarova ile önce baş başa ardından heyetler arası görüşme gerçekleştirdi.
27.04.2023 Gündem
Milli halterciler, Avrupa Şampiyonası'na madalyayla başladı
Milli halterciler, Avrupa Şampiyonası'na madalyayla başladı Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nın ilk gününde 45 kilo kadınlarda Cansu Bektaş ve Gamze Altun podyuma çıktı. Milli sporcular günü 3 altın ve 1 gümüş madalya ile tamamladı.
15.04.2023 Diğer
Milli halterci Cansu Bektaş'tan koparmada altın madalya
Milli halterci Cansu Bektaş'tan koparmada altın madalya Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nda 45 kiloda yarışan milli sporcu Cansu Bektaş, koparmada son hakkında yaptığı 72 kiloluk kaldırışıyla Avrupa Gençler Rekoru kırarak altın madalya kazandı.
15.04.2023 Diğer
Adana Demirspor'da 46 yıl sonra bir ilk! Vincenzo Montella damgası
Adana Demirspor'da 46 yıl sonra bir ilk! Vincenzo Montella damgası Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Adana Demirspor, kendi sahasında Kasımpaşa'yı konuk etti. Gollerin yağmur gibi geldiği müsabakada Adana Demirspor, 46 yıl sonra bir ilki başardı.
15.04.2023 Adana Demirspor
Ermenistan’da skandal! Azerbaycan bayrağı yakıldı.
Ermenistan’da skandal! Azerbaycan bayrağı yakıldı. Ermenistan’da Avrupa Halter Şampiyonası töreninde Azerbaycan bayrağı yakıldı.
15.04.2023 Diğer Sporlar
Ermenistan'daki Avrupa Halter Şampiyonası'nda skandal! Azerbaycan bayrağı yakıldı
Ermenistan'daki Avrupa Halter Şampiyonası'nda skandal! Azerbaycan bayrağı yakıldı Ermenistan'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası açılışında büyük bir skandala imza atıldı. Açılış töreninde Azerbaycan bayrağı yakıldı. Azerbaycan'dan konuyla ilgili büyük tepki geldi.
15.04.2023 Diğer
Milli halterci Muhammed Furkan Özbek: Büyükler Avrupa şampiyonluğunu seri haline getirdim
Milli halterci Muhammed Furkan Özbek: Büyükler Avrupa şampiyonluğunu seri haline getirdim Arnavutlukta düzenlenen Büyükler Avrupa Halter Şampiyonası'nda, 2 altın ve 1 bronz madalya kazanan ASKİ Sporlu milli halterci Muhammed Furkan Özbek, "Büyükler Avrupa şampiyonluğunu bir seri haline getirdim. Bundan sonraki hedefim müsabakalarda bu seriyi sürdürebilmek" dedi.
18.06.2022 Diğer
Şaziye Erdoğan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 altın madalya!
Şaziye Erdoğan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 altın madalya! Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 altın madalya kazanan Şaziye Erdoğan, hedefinin olimpiyat madalyası olduğunu söyledi.
29.05.2022 Diğer
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 altın, 2 gümüş madalya
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 altın, 2 gümüş madalya Arnavutluk’un başkenti Tiran’da organize edilen Büyükler Avrupa Şampiyonası'nın ilk gününde milli sporcular 3 altın, 2 gümüş madalya kazandı.
28.05.2022 Diğer
Milli halterci Yusuf Fehmi Genç'in hedefi olimpiyat altın madalyası
Milli halterci Yusuf Fehmi Genç'in hedefi olimpiyat altın madalyası Dünya ve Avrupa şampiyonlukları bulunan milli halterci Yusuf Fehmi Genç, 2024 Paris Olimpiyatları'nda altın madalya kazanmayı hedefliyor.
9.10.2021 Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Avrupa Halter Şampiyonası ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.