Halter

Halter

Son dakika Halter haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Halter gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Halter haber sayfamızda...

Halter

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.813 halter haberi bulunmuştur.
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına!
70. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri için haydi görev başına!Dile kolay; tam 69 yıldır dimdik ayakta sizlerle ortaklaşa kurduğumuz ve her sene üstüne yeni bir tuğla koyduğumuz geleneksel Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri bu yıl yine nefesleri kesecek. Elde ettikleri inanılmaz başarılarla Türk halkının göğsünü kabartan adaylar 2023’ün en iyisi olmak için sevenlerinden oy bekleyecek.
29.02.2024Skorer
Bakan Bak'tan Onur Demirci'ye tebrik mesajı!
Bakan Bak'tan Onur Demirci'ye tebrik mesajı!Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Avrupa Halter Şampiyonası'nda gümüş madalya sahibi olan Onur Demirci için tebrik mesajı yayımladı.
19.02.2024Diğer
Onur Demirci, Avrupa ikincisi oldu!
Onur Demirci, Avrupa ikincisi oldu!Milli halterci Onur Demirci, Avrupa Halter Şampiyonası'nda gümüş madalyanın sahibi oldu.
19.02.2024Diğer
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya daha!
Avrupa Halter Şampiyonası'nda 3 madalya daha!Avrupa Halter Şampiyonası’nın dördüncü gününde podyuma çıkan milli sporcularımız 3 madalya kazandı.
15.02.2024Diğer
Aysel Özkan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda bronz madalya!
Aysel Özkan'dan Avrupa Halter Şampiyonası'nda bronz madalya!Avrupa Halter Şampiyonası'nda mücadele eden Aysel Özkan, koparmada 98 kilo kaldırarak bronz madalyanın sahibi oldu.
15.02.2024Diğer
Muammer Şahin'e Kayseri'de coşkulu karşılama!
Muammer Şahin'e Kayseri'de coşkulu karşılama!Avrupa Halter Şampiyonası'ndan altın madalyayla dönen Muammer Şahin, Kayseri'de çiçeklerle karşılandı.
15.02.2024Diğer
Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya! Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında?
Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya! Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında?Milli halterci Kaan Kahriman, Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazandı. Bulgaristan'da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nda 67 kiloda Kaan Kahriman, koparmada 142 kiloluk kaldırışıyla altın madalyanın sahibi oldu. Milli gururumuz Kaan Kahriman kimdir, nereli ve kaç yaşında?
15.02.2024Bilgi Rehberi
Avrupa şampiyonu haltercilere coşkulu karşılama!
Avrupa şampiyonu haltercilere coşkulu karşılama!Avrupa Halter Şampiyonası'nda şampiyonluğa ulaşan sporcularımız, Konya'da çiçeklerle karşılandı.
14.02.2024Diğer
Kaan Kahriman, Avrupa şampiyonu oldu!
Kaan Kahriman, Avrupa şampiyonu oldu!Milli sporcumuz Kaan Kahriman, koparmada 142 kg kaldırarak Avrupa Halter Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
14.02.2024Diğer
Avrupa Halter Şampiyonası’nda milli sporculardan bir altın iki bronz madalya
Avrupa Halter Şampiyonası’nda milli sporculardan bir altın iki bronz madalyaBulgaristan’da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası’nda erkekler 55 kiloda mücadele eden milli sporcu Muammer Şahin, koparmada 112 kiloluk kaldırışıyla altın madalyanın sahibi oldu. Kadınlar 55 kiloda ise milli sporcu Burcu Alıcı, koparmada 85 ve silkmede 105 kiloluk performanslarıyla 2 bronz madalya kazandı.
13.02.2024Diğer
Milli halterciler Cansu Bektaş ve Gamze Altun'dan altın madalya
Milli halterciler Cansu Bektaş ve Gamze Altun'dan altın madalyaMilli halterci Cansu Bektaş, Avrupa Şampiyonası'nda kadınlar 45 kiloda, koparmada 75 kilo kaldırarak altın madalya kazandı. Milli halterci Gamze Altun ise 45 kiloda, silkmede 92 kilo kaldırarak Avrupa rekoru kırdı ve altın madalyanın sahibi oldu.
12.02.2024Diğer
Nauru Hakkında Bilgiler; Nauru Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat Farkı
Nauru Hakkında Bilgiler; Nauru Bayrağı Anlamı, 2024 Nüfusu, Başkenti, Para Birimi Ve Saat FarkıNauru, diğer adıyla Nauru Cumhuriyeti Güney Pasifik’te yer alan Mikronezya adalar grubuna dahildir. Dünyanın en küçük cumhuriyeti olarak gösterilmektedir. En yakın komşusu Banaba Adası’dır. Birleşmiş Milletlere, İngiliz Milletler Birliğine ve Pasifik Adalar Forumu üyesidir.
3.01.2024Tatil
Liseliler, 19 spor dalından birini seçecekler
Liseliler, 19 spor dalından birini seçeceklerMilli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından liselerde seçmeli dersler kapsamına alınan “Spor Eğitimi” dersinin müfredatı hazırlandı.
3.01.2024Eğitim
Olimpiyatlarda 100 yılın şeref listesi!
Olimpiyatlarda 100 yılın şeref listesi!Cumhuriyetimizin bir asrını bitirirken, tam 84 gurur tablosu... Hepsi birbirinden değerli, hepsi birbirinden başarılı... Türkiye’yi olimpiyatlarda madalyalarıyla onurlandırdılar, hepimizi gururlandırdılar.
24.12.2023Diğer
Yeşilçam'da Seferoğulları'nın Suphi'si Cevdet Arıkan hayatını kaybetti
Yeşilçam'da Seferoğulları'nın Suphi'si Cevdet Arıkan hayatını kaybetti120’nin üzerinde filmde rol alan ve Tosun Paşa’da ‘Suphi’ karakterine can veren oyuncu Cevdet Arıkan, 76 yaşında hayatını kaybetti. Acı haberi oyuncunun oğlu Cem Arıkan, Instagram hesabından duyurdu.
20.12.2023Cadde
Türk sporunun efsane ismi Naim Süleymanoğlu kabri başında anıldı
Türk sporunun efsane ismi Naim Süleymanoğlu kabri başında anıldıDünya ve Türk halterinin unutulmaz efsanesi Naim Süleymanoğlu, ölümünün a6'ncı yıl dönümünde kabri başında anıldı.
18.11.2023Diğer
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları!
Türk sporunda Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihindeki unutulmaz spor başarıları!Cumhuriyet'in 100 yıllık tarihinde takım ve bireysel sporlarda unutulmaz başarılar elde ettik. Futbol, basketbol, voleybol, güreş, halter ve birçok spor dalında tarihi başarılar kazandık.
29.10.2023Skorer
Spor yüzyılı! İşte Türkiye Cumhuriyeti’nin olimpik tarihi
Spor yüzyılı! İşte Türkiye Cumhuriyeti’nin olimpik tarihiTürkiye Cumhuriyeti’nin spor tarihi, tüm organizasyonların en büyüğü olarak nitelendirilen Olimpiyat Oyunları’nda yazılmaya başlandı. Gururla belirtmekte yarar var: 1924 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma öyküsü, Cumhuriyet’in ilanından 2,5 ay sonra, 16 Ocak 1924’de Reisicumhur Gazi Mustafa Kemal’in başkanlığında toplanan Heyet-i Vekile (Bakanlar Kurulu) kararıyla gerçekleşti.
28.10.2023Skorer
Olimpiyat oyunları şampiyonlarımız! Cep Herkülü tarih kitabını bırakıp gitti
Olimpiyat oyunları şampiyonlarımız! Cep Herkülü tarih kitabını bırakıp gittiOlimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanan şampiyonlarımızdan bir seçme yaptık. Tüm altın madalyalı sporcularımız, elbette kürsüye çıkarak tarih yazdılar. Cumhuriyetimiz için gurur kaynağı oldular. Bazıları da hayal kırıklığı yarattı..
28.10.2023Skorer
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı yeniden Ali Düşmez
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı yeniden Ali DüşmezAnkara’da yapılan 19. Olağan Genel Kurulunda Ali Düşmez, 703 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden Genel Başkan seçildi.
26.10.2023Diğer
Spor sadece spor değildir
Spor sadece spor değildirDünya ve Türkiye tarihinin en çalkantılı dönemlerinden biriydi. Dönemin siyasi gerilimleri, uluslararası çatışmaları ve ideolojik kutuplaşmaları spor arenalarına da yansıyordu.
25.10.2023Gündem
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları
A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye CevaplarıA Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
26.09.2023Oyun
Sami Yen'de parlamıştı! Pogba'nın sakatlık, şantaj ve doping kâbusu
Sami Yen'de parlamıştı! Pogba'nın sakatlık, şantaj ve doping kâbusuPaul Pogba'nın yıldızı 2013 FIFA U20 Dünya Kupası'nda parladı. Ali Sami Yen'de kupayı havaya kaldıran, Şampiyon Fransa'nın MVP seçilen kaptanıydı. İtalya'da son bir yılda sakatlık, şantaj ve dopingle kâbusu yaşadı, futbol hayatı bitme noktasına geldi
13.09.2023Futbol
Paul Pogba depremi! Futbol hayatını bitirecek tarihi ceza
Paul Pogba depremi! Futbol hayatını bitirecek tarihi cezaPaul Pogba'nın 20 Ağustos'ta Udinese ile oynanan maçın ardından yapılan doping testi pozitif çıktı. Dünyaca ünlü Fransız yıldızın alacağı tarihi ceza netlik kazanmaya başladı.
12.09.2023İtalya Serie A
Furkan Özbek halterde bronz madalya kazandı
Furkan Özbek halterde bronz madalya kazandıDünya Büyükler Halter Şampiyonası'nda erkekler 73 kiloda Muhammed Furkan Özbek bronz madalya kazandı.
9.09.2023Diğer

Benzer Haber Etiketleri

Halter ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.