Ay Tutulması

Ay Tutulması

Son dakika Ay tutulması haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ay tutulması gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ay tutulması haber sayfamızda...

Ay Tutulması

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.513 ay tutulması haberi bulunmuştur.
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne baba olmaya hazırlanan çiftler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra derin bir isim araştırmasına girer. Çiftler hayatları boyunca taşıyacakları ismi çocukları için seçerken oldukça seçici davranırlar. Anne ve baba adayları kız bebekleri için nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış, kula hoş gelen isimleri tercih etmek isterler. Bu konuda uzun soluklu bir araştırma içerisine giren çiftlerin kız bebek isimlerinin anlamlarına da dikkat ederler. A harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
19.01.2022Bebek
Büyük Okyanus’ta tek başına yeni yıl
Büyük Okyanus’ta tek başına yeni yılDünyanın çevresini kendi gücüyle dolaşan ilk kişi olarak denizcilik tarihine geçen Erden Eruç, Büyük Okyanus'ta yol aldığı için 2022 yılına en erken giren Türk oldu.
3.01.2022Gündem
Doğaya borçluyuz
Doğaya borçluyuz800 yıllık geçmişiyle Tayland’ın en önemli festivallerinden olan Loy Krathong suya, insanlara ve doğaya sağladığı faydalar için şükran göstermek, kirletilen nehirler adına af dilemek için kutlanıyor.
19.12.2021Kültür Sanat
Ay tutulması saat kaçta, ne zaman? Ay tutulması nedir, nasıl olur, etkileri nelerdir?
Ay tutulması saat kaçta, ne zaman? Ay tutulması nedir, nasıl olur, etkileri nelerdir?Ay tutulması Türkiye'den görülecek mi? Parçalı ay tutulması için geri sayım başladı. Burçları etkileyen ve 19 Kasım'da olması beklenen Ay tutulması son yüzyılın en uzun Tam Ay tutulması ve son 580 yılın ise en uzun Parçalı Ay tutulması olarak biliniyor. Peki, 19 Kasım Ay Tutulması Türkiye'den görülecek mi?
19.11.2021Gündem
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (15 Kasım - 21 Kasım 2021)
Gündemdeki son gelişmeler nelerdi? | Haftayı Kaçırma Bülteni (15 Kasım - 21 Kasım 2021)15 Kasım - 21 Kasım 2021 haftasında neler yaşandı? Gündemdeki son gelişmeleri kaçırdıysanız Milliyet.com.tr editörlerinin derlediği Haftayı Kaçırma bültenine bir göz atın...
19.11.2021Gündem
6 asır sonra bir ilk! Tarihi ay tutulması…
6 asır sonra bir ilk! Tarihi ay tutulması…Son 6 asrın en uzun ay tutulması dünyada heyecan yarattı. NASA bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteledi.
19.11.2021Haberler
6 asır sonra bir ilk! Dünya tarihi ay tutulmasına tanıklık ediyor
6 asır sonra bir ilk! Dünya tarihi ay tutulmasına tanıklık ediyorSon 6 asrın en uzun ay tutulması başladı. NASA, Ay'ın tamamen dünyanın gölgesi altına girmeyecek olmasından dolayı bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteliyor.
19.11.2021Gündem
580 yılın en uzun Ay tutulması
580 yılın en uzun Ay tutulması580 yılın en uzun ay tutulması yaşandı. NASA, Ay'ın tamamen dünyanın gölgesi altına girmeyecek olmasından dolayı bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteledi
20.11.2021Dünya
580 yılın en uzun Ay tutulması gerçekleşti
580 yılın en uzun Ay tutulması gerçekleşti580 yılın en uzun ay tutulması yaşandı. NASA, Ay'ın tamamen dünyanın gölgesi altına girmeyecek olmasından dolayı bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteledi
20.11.2021Dünya
19 Kasım 2021 Cuma burç yorumu – Günlük burç yorumları
19 Kasım 2021 Cuma burç yorumu – Günlük burç yorumlarıBugün Ay tutuluyor! 19 Kasım 2021 Cuma burç yorumuna göre bugün ne yapılabilir, nelerden kaçınmalı?
18.11.2021Astroloji
Son 6 asrın en uzun Ay tutulması yarın gece yaşanacak
Son 6 asrın en uzun Ay tutulması yarın gece yaşanacakABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), yarın gece, sabahın erken saatlerine değin 581 yılın en uzun Ay tutulmasının yaşanacağını bildirdi. NASA, Ay'ın tamamen dünyanın gölgesi altına girmeyecek olmasından dolayı bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteliyor.
18.11.2021Haberler
Haberi NASA duyurdu! Son 6 asrın en uzunu...
Haberi NASA duyurdu! Son 6 asrın en uzunu...ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA) sabahın erken saatlerine değin 581 yılın en uzun Ay tutulmasının yaşanacağını bildirdi. NASA, Ay'ın tamamen dünyanın gölgesi altına girmeyecek olmasından dolayı bu tutulmayı "neredeyse tam tutulma" olarak niteliyor.
19.11.2021Dünya
17 Kasım 2021 Çarşamba burç yorumu – Günlük burç yorumları
17 Kasım 2021 Çarşamba burç yorumu – Günlük burç yorumlarıParasal konulara önem artıyor! 17 Kasım 2021 Çarşamba burç yorumuna göre bugün ne yapılabilir, nelerden kaçınmalı?
16.11.2021Astroloji
Ay tutulması ne zaman? 2021 yılının son ay tutulması hangi tarihte gerçekleşecek?
Ay tutulması ne zaman? 2021 yılının son ay tutulması hangi tarihte gerçekleşecek?2021 yılının son ay tutulması için geri sayım devam ediyor. Doğa olayı ve astroloji severlerin yakından takip ettiği ay tutulması hangi gün ve tarihte gerçekleşecek, nerelerden izlenebilecek sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. İşte 2021 yılının son ay tutulması hakkında merak edilenler...
15.11.2021Gündem
15-21 Kasım haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumları
15-21 Kasım haftası burç yorumları - Haftalık burç yorumlarıBu haftanın öne çıkan en önemli gökyüzü görünümü Ay tutulması olacak. Etkilerini sadece bu hafta değil uzun süre göreceğimiz tutulma, önümüzdeki iki senenin fragmanını verecek. Haftanın geneline baktığımızda ise hareketlerde tedbirsiz ve riskli davranmamak önemli olacak. Peki bu hafta hangi gün hangi temalar öne çıkıyor? Yükselen Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Aslıhan Doktoroğlu 15-21 Kasım haftası burç yorumlarını paylaştı. - PEMBENAR ÖZEL
18.11.2021Yaşam
Kritik günlerdeyiz!
Kritik günlerdeyiz!Özellikle yükselen burcunuzu okumalısınız
12.11.2021Astroloji
Doğum haritasındaki ölümcül konumlara dikkat! Astrolojiye göre...
Doğum haritasındaki ölümcül konumlara dikkat! Astrolojiye göre...Birçok kişi yaşamsal tüm alanlar ile ilgili astrolojiye danışıyor. Peki, ya ölüm? Astroloji ölüm hakkında da bilgi verir mi? Dr. Astrolog Şenay Devi, doğum haritasının erken ölüm ve astrolojide doğal olmayan ölüm hakkında bilgi verebileceğini söyledi. Ünlü astrolog, kişinin uzun ömürlü olduğunu gösteren birtakım işaretlerle ilgili de bilgi verdi.
17.09.2021Yaşam
Mesut Akusta kimdir, kaç yaşında? İşte Mesut Akusta'nın sağlık durumu
Mesut Akusta kimdir, kaç yaşında? İşte Mesut Akusta'nın sağlık durumuMesut Akusta son durumu araştırılıyor. Teşkilat dizisinde Mete rolü ile ekranlara gelen usta oyuncu Mesut Akusta'nın beyin kanaması geçirdiği öğrenildi. Gelişmenin ardından Mesut Akusta'nın sağlık durumu merak konusu oldu. Peki, Mesut Akusta kimdir, oynadığı diziler neler?
20.08.2021Cadde
'Bu bölgeler deprem tehlikesi altında' dedi ve uyardı: Marmara'ya kadar geldi
'Bu bölgeler deprem tehlikesi altında' dedi ve uyardı: Marmara'ya kadar geldiBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, olası Marmara Depremi'nin 7'nin üzerinde olması beklendiğini belirterek, "Kuzey Anadolu fayının 1939 Erzincan depreminden sonra depremlerin batıya doğru bir göçü var. Bu göçün Marmara Denizi'ne kadar geldiği tespit ediliyor. Erzincan Yedisu segmenti ve Doğu Anadolu'da bulunan belli bölgeleri uzun süredir deprem üretmiyor. Bu bölgelerin deprem tehlikesi altında diyebiliriz." dedi.
17.08.2021Haberler
Husuf Namazı Nasıl Kılınır? Husuf Namazı Kaç Rekattır, Nasıl Niyet Edilir?
Husuf Namazı Nasıl Kılınır? Husuf Namazı Kaç Rekattır, Nasıl Niyet Edilir?Husuf namazı Müslümanlar tarafından merak edilen konular arasında yer almaktadır. Husuf namazı Ay tutulması olduğu zaman kılınması gereken bir namaz türüdür. Güneş tutulması olduğu zaman kılınan namaz ise küsuf namazı olarak bilinmektedir. Husuf namazı nasıl kılınır? Husuf namazı kaç rekattır, nasıl niyet edilir? İşte, tüm detaylar.
7.06.2021Ramazan
7-13 Haziran haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları
7-13 Haziran haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumlarıYaz tutulmalarının ikincisini de bu hafta yaşayacağız. “İkizler burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, bizleri Mayıs sonundaki Ay tutulması ile gündeme gelen olaylara ilişkin adım atmaya zorlayacak.” Diyen Astrolog Aslıhan Doktoroğlu haftalık burç yorumlarını paylaştı. 7-13 Haziran haftası burç yorumlarına göre bu hafta burcunuzu neler bekliyor? – PEMBENAR ÖZEL
7.06.2021Yaşam
26 Mayıs Ay tutulmasının burçlara göre etkileri neler olacak?
26 Mayıs Ay tutulmasının burçlara göre etkileri neler olacak?26 Mayıs tarihinde yaşanan Ay tutulması hangi burçta nasıl etkili olacak? Molatik olduğumuz konu 26 Mayıs Ay tutulması oldu. Bakalım etkileri nelermiş?
28.05.2021Astroloji
Kanlı Ay mesajları
Kanlı Ay mesajlarıTüm dünyada merakla beklenen Süper Çeçek Kanlı Ay tutulmasında, cemiyet hayatının ünlü isimleri paylaşımlarıyla dikkat çekti. İşte dost simaların tutulmanın etkileri hakkındaki mesajları...
28.05.2021Cadde
Ay tutulması fotoğrafı
Ay tutulması fotoğrafıMaldivler’de tatilde olan Ebru Şahin, Süper Çiçek Kanlı Ay tutulması için fotoğraf çektirdi.
28.05.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ay Tutulması ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.