Ay Yapım

Ay Yapım

Son dakika ay yapım haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ay yapım gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ay yapım haber sayfamızda...

Ay Yapım

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 4.401 ay yapım haberi bulunmuştur.
İki haftalık özlem zirvede bitti
İki haftalık özlem zirvede bitti Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’ iki haftalık aranın ardından önceki akşam 89’uncu bölümüyle ekrana geldi.
16.04.2024 Cadde
Heyecanlı bölüm
Heyecanlı bölüm Kanal D’nin yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümü pazar akşamı ekrana gelecek.
12.04.2024 Cadde
Yargı 89. Bölüm 2. Fragmanı
Yargı 89. Bölüm 2. Fragmanı Her bölümüyle çok konuşulan ‘Yargı’nın yeni bölümü, 14 Nisan’da Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin 89'uncu bölümden yeni tanıtım yayınlandı.
8.04.2024 Televizyon
'Yargı'dan yeni tanıtım! 'Bu işin sonu umurumda değil artık'
'Yargı'dan yeni tanıtım! 'Bu işin sonu umurumda değil artık' Her bölümüyle çok konuşulan ‘Yargı’nın yeni bölümü, 14 Nisan’da Kanal D’de izleyicilerle buluşacak. Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Bilgin rejisiyle buluştuğu dizinin 89'uncu bölümden yeni tanıtım yayınlandı.
8.04.2024 Cadde
Tanıtımı nefes kesti
Tanıtımı nefes kesti Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.
22.03.2024 Cadde
Bakan Koca duyurdu: Haseki Hastanesi'ne bağlı onkoloji hastanemizin yapımına hız verdik
Bakan Koca duyurdu: Haseki Hastanesi'ne bağlı onkoloji hastanemizin yapımına hız verdik Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Sultangazi'de Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bağlı onkoloji hastanemizin yapımına hız verdik. İnşallah en kısa sürede tamamlayacağız. Proje değişiklikleri yapılıyor, gelecek ay yapım ihalesi yapılacak. Onkoloji hastanemizin yatak kapasitesi 411, poliklinik sayısı 153 olacak. Ameliyathane sayısı ise 12 olacak" dedi.
16.03.2024 Haberler
Bakan Koca yan dal mecburi hizmet düzenlemesini anlattı
Bakan Koca yan dal mecburi hizmet düzenlemesini anlattı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yan dal mecburi hizmeti ile ilgili düzenlemeye değinerek, "Yapmak istediğimiz düzenlemeyle yandal uzmanlığını, ana dal uzmanlığından sonra kazandıktan itibaren hemen başlayabilecekler. Başladıktan sonrası için kalan mecburi hizmeti de kaldırmış oluyoruz. Yani sorumlu kılmıyoruz" dedi.
16.03.2024 Gündem
'Yargı'nın yeni bölümünden bir tanıtım daha! O sahneye can dayanmadı
'Yargı'nın yeni bölümünden bir tanıtım daha! O sahneye can dayanmadı Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtımda; Eren Komiser'in, "Parçalamışlar kızımı" deyip feryat ettiği o anlar izleyicinin yüreğine dokunmuştu. Merakla beklenen yeni bölümünden bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu.
15.03.2024 Televizyon
'Yargı'nın yeni bölümünden bir tanıtım daha! O sahneye can dayanmadı
'Yargı'nın yeni bölümünden bir tanıtım daha! O sahneye can dayanmadı Kanal D'nin sevilen dizisi Yargı'nın yeni bölümünden yayınlanan ilk tanıtımda; Eren Komiser'in, "Parçalamışlar kızımı" deyip feryat ettiği o anlar izleyicinin yüreğine dokunmuştu. Merakla beklenen Yargı'nın yeni bölümünden bir tanıtım daha izleyiciyle buluştu.
15.03.2024 Cadde
Heyecanlı bölüm
Heyecanlı bölüm Kanal D’nin, yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, reyting rekortmeni dizisi ‘Yargı’ yeni bölümüyle pazar akşamı ekrana gelecek.
15.03.2024 Cadde
'Yargı'nın yeni bölümünde neler olacak? İntikam bıçağı kınından çıktı
'Yargı'nın yeni bölümünde neler olacak? İntikam bıçağı kınından çıktı Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı, Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi 'Yargı', yeni bölümü ile ekrana geliyor.
14.03.2024 Cadde
Fragmanıyla ağlattı
Fragmanıyla ağlattı ‘Yargı’, Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede reyting rekoru kırıyor.
14.03.2024 Cadde
'Yargı' dizisine teşekkür ziyareti
'Yargı' dizisine teşekkür ziyareti İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Organ Nakli Bölümü, organ bağışına destek veren ve bir kişiye umut olan ‘Yargı’ ekibine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
11.03.2024 Cadde
'Yargı' dizisine teşekkür ziyareti
'Yargı' dizisine teşekkür ziyareti Ay Yapım’ın pazar akşamları Kanal D’de ekrana gelen ‘Yargı’ dizisinin setine anlamlı bir ziyaret gerçekleşti.
11.03.2024 Cadde
Merak uyandıran tanıtım
Merak uyandıran tanıtım Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı.
8.03.2024 Cadde
Pazarın galibi değişmedi
Pazarın galibi değişmedi Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’nın önceki akşam yayınlanan 85’inci bölümü AB’de yüzde 5...
5.03.2024 Cadde
Geçmişiyle başı dertte!
Geçmişiyle başı dertte! Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’da sular durulmuyor. Bu akşam 85’inci bölümüyle ekrana gelecek yapımın tanıtımı merak uyandırdı.
3.03.2024 Cadde
Yargı 85. Bölüm 2. Fragmanı
Yargı 85. Bölüm 2. Fragmanı Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı 'Yargı' dizisi, 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek, bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.
2.03.2024 Televizyon
'Yargı'da sular durulmuyor! Defterde Ceylin'in geçmişiyle alakalı ne var?
'Yargı'da sular durulmuyor! Defterde Ceylin'in geçmişiyle alakalı ne var? Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı 'Yargı' dizisi, 85’inci bölümü ile ekrana geliyor. Çınar’ın başına bela olan dernek, bu kez de Ceylin’in geçmişiyle ilgili başını derde sokuyor.
2.03.2024 Cadde
Gaddar dizisinin Leyla'sı Buse Meral kimdir, kaç yaşında? Gaddar Leyla kimdir? Film ve dizileri...
Gaddar dizisinin Leyla'sı Buse Meral kimdir, kaç yaşında? Gaddar Leyla kimdir? Film ve dizileri... Ay Yapım imzalı Gaddar dizisi bu akşam 7. bölüm ile ekrana gelecek. Dizinin kadrosuna ekrana gelecek olan yeni bölümde dahil olacak Buse Meral, dizide Leyla karakterine hayat verecek. Peki Gaddar'ın Leyla'sı Buse Meral kimdir, kaç yaşında? Hangi film ve dizilerde rol aldı?
1.03.2024 Bilgi Rehberi
Acı gerçek aileyi sarsacak
Acı gerçek aileyi sarsacak Kanal D’nin yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı ‘Yargı’, pazar akşamı ekrana gelecek.
1.03.2024 Cadde
Taş Kağıt Makas dizisinin Umut'u Ekin Koç kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı?
Taş Kağıt Makas dizisinin Umut'u Ekin Koç kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı? Kanal D ekranlarının yeni dizisi Taş Kağıt Makas bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Taş Kağıt Makas dizi oyuncuları merak ediliyor. Dizinin başrolünde yer alan Umut Tanrıkulu rolüyle Ekin Koç oldu. Peki, Taş Kağıt Makas dizisinin Umut'u Ekin Koç kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? İşte Ekin Koç dizileri ve filmleri...
28.02.2024 Bilgi Rehberi
Buzlar eriyor
Buzlar eriyor Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Yargı’nın ikinci tanıtımına, bir süredir araları bozuk olan Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Ceylin’in (Pınar Deniz) buzları erittiği romantik anları damga vurdu.
18.02.2024 Cadde
SENDEN ÖNCE SAHRA KİMDİR? Senden Önce dizisinin Sahra'sı Nilperi Şahinkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?
SENDEN ÖNCE SAHRA KİMDİR? Senden Önce dizisinin Sahra'sı Nilperi Şahinkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi? Kanal D ekranlarında yeni bir dizi olan Senden Önce, bu akşam izleyenlerle bu akşam buluşuyor. Dizinin konusu dikkat çekerken oyuncu kadrosu da oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Dizide Sahra karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya merak edilenler arasında yerini aldı. Peki, Senden Önce'nin Sahra'sı kimdir? Senden Önce dizisinin Sahra'sı Nilperi Şahinkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?
13.02.2024 Bilgi Rehberi
Defne Kayalar, 'Yargı' dağıtacak!
Defne Kayalar, 'Yargı' dağıtacak! Kanal D’nin Uluslararası Emmy Ödüllü dizisi 'Yargı’nın oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor. Ay Yapım imzalı dizinin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümüne ödüllü oyuncu Defne Kayalar dahil oluyor. Kayalar, adliyeye yeni gelen ‘İclal Savcı’ olarak izleyici karşısına çıkacak.
13.02.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ay Yapım ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.