Ayşe Dırla

Ayşe Dırla

Son dakika Ayşe Dırla haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Ayşe Dırla gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Ayşe Dırla haber sayfamızda...

Ayşe Dırla

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 33 ayse dirla haberi bulunmuştur.
Kadir Şeker'le ilgili son dakika gelişmesi! Yargıtay'a gönderildi
Kadir Şeker'le ilgili son dakika gelişmesi! Yargıtay'a gönderildiGelen son dakika haberine göre; Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle 12,5 yıl hapse çarptırılan Kadir Şeker'in (20) dosyası, Konya Bölge Adliye Mahkemesi 1 Ceza Dairesi tarafından itirazlar reddedilip, Yargıtay'a gönderildi. Şeker'in avukatı Emrah Daylan, kararı itiraz edeceklerini belirterek ''Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın ve bizim hapis cezasındaki indirim talebimizi reddetti. Dosya Yargıtay'a gönderildi. Biz de karar itiraz edeceğiz'' dedi.
15.04.2021Gündem
Kadir Şeker'in kurtardığı kadına 'uyuşturucu'dan 30 yıla kadar hapis
Kadir Şeker'in kurtardığı kadına 'uyuşturucu'dan 30 yıla kadar hapisKonya'da, 12,5 yıl hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker'in, öldürdüğü sevgilisi Özgür Duran'ın elinden dayak yerken kurtardığı Ayşe Dırla (ile dini nikahla birlikte yaşadığı Murat Hanlı hakkında, 900 gram eroinle yakalanıp, tutuklanmalarından sonra açılan davada, 15 yıldan 30 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame, mahkemece kabul edildi. Ayşe Dırla, haklarında yapılan ihbar üzerine yakalanmalarıyla ilgili de "Ben Kadir Şeker davasında tanık olarak bulunuyorum. Dava sürecinde Kadir’i suçlamadım. Bu da Özgür Duran’ın annesi Mübeyyen Güner Dalkılıç’ı kızdırmıştı. İhbarı onun yapabileceğini düşünüyorum'' dedi.
27.02.2021Gündem
Kadir Şeker'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesinde!
Kadir Şeker'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesinde!Konya’da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engellemeye çalışırken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle 12,5 yıl hapse çarptırılan Kadir Şeker (20)'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesine gönderildi.
23.02.2021Haberler
Son dakika...Kadir Şeker'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesinde!
Son dakika...Kadir Şeker'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesinde!Konya’da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engellemeye çalışırken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle 12,5 yıl hapse çarptırılan Kadir Şeker (20)'in dosyası, yeniden istinaf mahkemesine gönderildi.
23.02.2021Gündem
Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran’ın annesine sokakta saldırı
Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran’ın annesine sokakta saldırıKonya'da sevgilisi Ayşe Dırla'ya küfredip kameriyeyi yumrukladığı gerekçesiyle müdahale eden Kadir Şeker tarafından kalbinden bıçaklanıp öldürülen Özgür Duran'ın Antalya'da yaşayan annesi Mübeyyen Güner Dalkılınç, Dırla'nın kız kardeşi Figen Dırla'nın saldırısına uğradı. Figen Dırla'nın kafa atıp saçını yolduğu, ölümle tehdit ettiği Dalkılınç, şikayetçi oldu. Dalkılınç, sokakta oğlunu ararken karşısına Ayşe Dırla'nın kardeşi Figen Dırla'nın çıktığını belirterek, “Bir anda bana saldırmaya başladı. 'Oğlun gibi seni de öldürsek ne yazar?' dedi ve yakamdan tutup kafa attı. Tokamı kırıp, saçımı yoldu. Hakaret ve tehditlerde bulundu." dedi.
22.02.2021Gündem
Özgecan ölüm yıl dönümünde babası konuştu
Özgecan ölüm yıl dönümünde babası konuştuMersin'in Tarsus ilçesinde 6 yıl önce okuldan eve gitmek için bindiği minibüsün şoförü tarafından cinsel saldırıya uğrayan ardından da vahşice katledilen Özgecan Aslan’ın ailesi, kızlarının ölüm yıl dönümünde kadına yönelik şiddete karşı çağrıda bulundu. Kızı Özgecan gibi birçok kadının dünya genelinde şiddete kurban gittiğine dikkat çeken Mehmet Aslan, “Kadına şiddet, insanlığa ihanettir. Kadınlar bu zulmü hak etmiyor” diye konuştu.
11.02.2021Gündem
Kadir Şeker'le ilgili flaş iddia! 'Gizli tanık ifade verdikten sonra dosya bambaşka bir hal alacak'
Kadir Şeker'le ilgili flaş iddia! 'Gizli tanık ifade verdikten sonra dosya bambaşka bir hal alacak'Konya’da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engellemek isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle 12,5 yıl hapse çarptırılan Kadir Şeker'in (20) yargılandığı davanda yeni bir gelişme yaşandı. Ortaya çıkan gizli tanığın ölen Özgür Duran'ın annesi Mübeyyen Güner Dalkılıç'a ulaştığı öne sürüldü. Dalkılıç, “Tanık, 'Özgür Duran'ın uyuşturucu sattırmadığını ve satışa karşı çıktığı için öldürüldüğünü, Kadir Şeker uyuşturucu kullanıyor ve uyuşturucu alırken görenler var' dediğini söyledi.
17.01.2021Gündem
Kadir Şeker'in kurtardığı kadın eroinle yakalanmadan önce bıçaklı kavgaya karışmış
Kadir Şeker'in kurtardığı kadın eroinle yakalanmadan önce bıçaklı kavgaya karışmışKonya'da, 12,5 yıl hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker'in öldürdüğü sevgilisi Özgür Duran'ın elinden dayak yerken kurtardığı Ayşe Dırla'nın bıçaklı kavgaya karıştığı ortaya çıktı. Dırla'nın, dini nikahla birlikte yaşadığı Murat Hanlı'nınkardeşi Ş.D.'nin 1 kişiyi bıçakla yaraladığı kavgaya dahil olduğu belirtildi. Hanlı ile cezaevinde tutuklu bulunan Dırla'nın 900 gram eroinle yakalandığı 29 Ekim'den 4 gün önce kavganın çıktığı öğrenildi.
12.01.2021Gündem
Kadir Şeker'in kurtardığı uyuşturucudan tutuklanan Ayşe Dırla'nın ifadesi ortaya çıktı
Kadir Şeker'in kurtardığı uyuşturucudan tutuklanan Ayşe Dırla'nın ifadesi ortaya çıktıKonya'da, 12,5 yıl hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker'in, öldürdüğü sevgilisi Özgür Duran'ın (32) elinden dayak yerken kurtardığı Ayşe Dırla (35), yanındaki Murat Hanlı (26) ile 900 gram eroinle yakalanıp, tutuklandı. Murat Hanlı'nın bir aylık dini nikahlı eşi olduğunu belirten Dırla'nın mahkemedeki ifadesinde, "Ben uyuşturucu kullanmıyorum. Murat uyuşturucu bağımlısı. Uyuşturucuyu kullanmak için aldı. O gün akşam eve paketle geldi. Ben de görünce kızdım. Tekrar uyuşturucu bağımlısı olmasını istemiyordum. Geri götürmek istedik. Uyuşturucuyu aldığımız mahalleye geldiğimizde polis bizi yakaladı'' dedi.
2.12.2020Gündem
Son dakika... Şok sözler! 'Kadir Şeker kiralık katil'
Son dakika... Şok sözler! 'Kadir Şeker kiralık katil'Gelen son dakika haberine göre; Konya'da 12,5 yıl hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın elinden dayak yerken kurtardığı iddia edilen Ayşe Dırla, dün gece 900 gram eroinle yakalandı. Bu gelişmenin ardından öldürülen Özgür Duran'ın annesi ve kardeşi, Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı'na gelerek, Ayşe Dırla hakkında suç duyurusunda bulundu. Duran'ın ailesi, Kadir Şeker'in kiralık katil olduğunu, bunu belgelerle ispatladıklarını öne sürdü.
30.11.2020Gündem
Son dakika: Kadir Şeker'le ilgili flaş gelişme! Babası açıkladı...
Son dakika: Kadir Şeker'le ilgili flaş gelişme! Babası açıkladı...Son dakika haberlere göre, hakkındaki dava geçtiğimiz hafta sonuçlanan ve 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Kadir Şeker cezaevinde karantinaya alındı. Konuşan Baba Cengiz Şeker ‘Duruşmadan sonra cezaevine döndüğünde karantinaya alınmış, bir süre karantinada kalacakmış’ dedi.
22.10.2020Gündem
Öldürülen Özgür Duran'ın ailesinden Kadir Şeker'e 12,5 yıl hapis cezasına itiraz
Öldürülen Özgür Duran'ın ailesinden Kadir Şeker'e 12,5 yıl hapis cezasına itirazKonya'da öldürülen Özgür Duran'ın ailesi, Kadir Şeker'e verilen 12,5 yıl hapis cezasını az bularak, avukatları aracılığıyla itirazda bulunmak üzere Konya Bölge Adliye Mahkemesi’ne başvurdu.
20.10.2020Gündem
Kadir Şeker kimdir, olayı nedir, ne kadar ceza aldı? Kadir Şeker davasında son gelişme nedir?
Kadir Şeker kimdir, olayı nedir, ne kadar ceza aldı? Kadir Şeker davasında son gelişme nedir?Kadir Şeker'in yargılandığı davada geçtiğimiz hafta karar verilmişti. Şeker davası ile ilgili bir son dakika gelişmesi gündeme geldi. Kadir Şeker'in avukatları, verilen karara itiraz etti. Peki Kadir Şeker olayı nedir, ne kadar ceza aldı?
19.10.2020Gündem
Son dakika! Kadir Şeker davasında yeni gelişme! 12.5 yıl hapis cezası almıştı...
Son dakika! Kadir Şeker davasında yeni gelişme! 12.5 yıl hapis cezası almıştı...Son dakika haberine göre; Kadir Şeker'in avukatları, 12.5 yıl hapis cezası verilen karara itiraz etti. Avukatlar, Konya Bölge Adliye Mahkemesine başvurdu. Şeker, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran ile arbede yaşamış, Duran'ı kalbinden bıçaklamıştı. Şeker, olayın kaza ile olduğunu ifade etmiş, mahkeme ise 12.5 yıl hapis cezasına hükmetmişti.
19.10.2020Gündem
'Kadir Şeker bunu hak etmedi'
'Kadir Şeker bunu hak etmedi'Cihangir'deki bir mekanın açılışına katılan Asuman Dabak, Çiğdem Batur ve Cenk Eren, sevgilisi Ayşe Dırla’yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran’a, engel olmak isterken ölümüne neden olan Kadir Şeker’in, 12 yıl 6 ay hapis cezası almasını değerlendirdi.
17.10.2020Cadde
‘Bunu hak etmedi’
‘Bunu hak etmedi’Asuman Dabak, Çiğdem Batur ve Cenk Eren, Cihangir’deki Tanisia isimli mekanın açılışına katıldı.
17.10.2020Cadde
Kadir Şeker kimdir, kaç yaşında, olayı nedir? Kadir Şeker ne kadar ceza aldı, nereli?
Kadir Şeker kimdir, kaç yaşında, olayı nedir? Kadir Şeker ne kadar ceza aldı, nereli?Kadir Şeker'in yargılandığı davada karar verildi. Konya'da sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı, engel olmak isterken ölümüne neden olan Kadir Şeker'in cezası açıklandı. Gündeme Kadir Şeker'in yaşamı merak konusu oldu. Peki Kadir Şeker kimdir, ne kadar ceza aldı?
16.10.2020Gündem
Kadir Şeker kimdir, ne kadar ceza aldı, kaç yaşında? Kadir Şeker olayı nedir? İşte son dakika gelişmeleri...
Kadir Şeker kimdir, ne kadar ceza aldı, kaç yaşında? Kadir Şeker olayı nedir? İşte son dakika gelişmeleri...Kadir Şeker olayı ile ilgili son dakika gelişmesi gündeme geldi. Konya'da sevgilisini darbettiğini düşündüğü kişiyi engellemek isterken ölümüne neden olan Kadir Şeker'e verilen ceza belli oldu. Peki Kadir Şeker ne kadar ceza aldı?
15.10.2020Gündem
Kadir Şeker, duruşma öncesi avukatına 'Yine olsa yine yardım ederdim' demiş
Kadir Şeker, duruşma öncesi avukatına 'Yine olsa yine yardım ederdim' demişKonya'da sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı, engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker, yargılandığı davanın dünkü karar duruşmasında 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Konya Baro Başkanı Mustafa Aladağ, duruşma öncesi görüştüğü Kadir Şeker'in, kendisine yine olsa yine yardım edeceğini söylediğini belirterek, ''Kadir, yaptığımız görüşmede, 'Yine olsa yine yardım ederdim. Ben haksızlığa tahammül edemem. Kadın ya da erkek önemli değil' dedi " diye konuştu.
15.10.2020Haberler
Kadir Şeker, duruşma öncesi avukatına 'Yine olsa yine yardım ederdim' demiş
Kadir Şeker, duruşma öncesi avukatına 'Yine olsa yine yardım ederdim' demiş Konya'da sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı, engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak, öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker, yargılandığı davanın dünkü karar duruşmasında 12,5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Konya Baro Başkanı Mustafa Aladağ, duruşma öncesi görüştüğü Kadir Şeker'in, kendisine yine olsa yine yardım edeceğini söylediğini belirterek, ''Kadir, yaptığımız görüşmede, 'Yine olsa yine yardım ederdim. Ben haksızlığa tahammül edemem. Kadın ya da erkek önemli değil' dedi " diye konuştu.
15.10.2020Gündem
Son dakika... Kadir Şeker'e 12 yıl 6 ay hapis
Son dakika... Kadir Şeker'e 12 yıl 6 ay hapisGelen son dakika haberine göre; Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker (20), suçu haksız tahrik altında işlediği gerekçesiyle 'kasten adam öldürme' suçundan 12 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.
14.10.2020Gündem
Kadir Şeker'e 12 yıl hapis
Kadir Şeker'e 12 yıl hapisGelen son dakika haberine göre; Konya'da şiddet gördüğünü düşündüğü kadına yardım etmek isterken bir kişinin ölümüne neden olan Kadir Şeker, 12 yıl 6 ay ceza aldı.
14.10.2020Haberler
Kadir Şeker'in duruşması başladı! Karar bekleniyor
Kadir Şeker'in duruşması başladı! Karar bekleniyorKonya’da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker'in (20) yargılanmasına başlandı. 'Kasten adam öldürme' suçundan tahrik indirimiyle 12 yıldan 18 yıla, 'yasak bıçaklar ve diğer aletlerle ilgili suçlar ve cezaları' kapsamında 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası verilmesi istenen ve ilk kez duruşmaya salonda katılan Şeker hakkında kararın açıklaması bekleniyor.
14.10.2020Galeri
Kadir Şeker 4'üncü kez hakim karşısına çıkacak! Karar bekleniyor
Kadir Şeker 4'üncü kez hakim karşısına çıkacak! Karar bekleniyorKonya’da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı (35) dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı (32), engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Kadir Şeker (20), yarın 4'üncü kez hakim karşısına çıkacak. Mahkeme heyetinin, 'Kasten adam öldürme' suçundan tahrik indirimiyle 12 yıldan 18 yıla, 'yasak bıçaklar ve diğer aletlerle ilgili suçlar ve cezaları' kapsamında 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası verilmesi istenen Şeker hakkında kararın açıklaması bekleniyor.
13.10.2020Gündem
Savcının "Elinde bıçağın ne işi vardı?" sorusuna, Kadir Şeker'den şaşırtan cevap
Savcının "Elinde bıçağın ne işi vardı?" sorusuna, Kadir Şeker'den şaşırtan cevapSon dakika haberlere göre Konya'da, sevgilisi Ayşe Dırla'yı dövdüğü öne sürülen Özgür Duran'ı, engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan ve 19 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan Kadir Şeker'in, olayın keşfi sırasında savcının, "Elinde bıçağın ne işi vardı?" sorusuna, "Bıçağı internetten tespih çeker gibi oyun oynamak için aldım" karşılığını verdiği ortaya çıktı.
5.10.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

kadir şekerkonyaAyşe DırlaÖzgür Durandava

Ayşe Dırla ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.